Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) nylacika válasza Grande Ale (#450) üzenetére


nylacika
aktív tag

Szabad megkérdeznem, hogy honnan jött a kupon? :)

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#452) Grande Ale válasza nylacika (#451) üzenetére


Grande Ale
őstag

Samsung küldte, emailben.

(#453) nylacika válasza Grande Ale (#452) üzenetére


nylacika
aktív tag

Faxa... Hát, engem elfelejtettek! :(

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#454) Grande Ale válasza nylacika (#453) üzenetére


Grande Ale
őstag

Családbol csak én kaptam, mindenkinek van pedig fiókja...

(#455) thomas92 válasza ollie (#440) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem sem küldtek.

(#456) nylacika válasza Grande Ale (#454) üzenetére


nylacika
aktív tag

Küldtem nekik "köszönő" e-mailt... :D

[ Szerkesztve ]

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#457) bigdigit válasza Grande Ale (#452) üzenetére


bigdigit
addikt

Lehet csak az kapott akinek volt korábbi beregelt órája már. Feltételezés....

Én végig olvastam a webshop szabályait. Valami nem stimmel. Azt írja ha készleten van be lehet tenni a kosárba ha nincs eleve ez az opció nem elérhető. Viszont most más akció is van smart tagot is adnak hozzá ingyen. Viszont ha valaki rákeres az magában nem rakható kosárba ergo ezek szerint nincs készleten. Elerhetőségi értesítőt lehet róla kérni. Szóval berakod az órát mellé vágja a smart tagot. Mikor fizetnél jön az üzenet nincs készleten. Persze a smart tag nincs készleten. Szóval szerintem vagy direkt van így beállitva vagy csak balfa.. ok.

[ Szerkesztve ]

(#458) adamklark válasza Grande Ale (#454) üzenetére


adamklark
senior tag

általában az kap ilyeneket aki nemrég vett valamit, én is kaptam kupont telefonra.. amikor már vettem újat..

(#459) nylacika válasza bigdigit (#457) üzenetére


nylacika
aktív tag

több, mint 10 éve mindenem be van regelve... És nem egy termékről van szó... :(

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#460) emre33 válasza adamklark (#458) üzenetére


emre33
addikt

Én S10+ megjelenése óta nem vettem Sansung terméket és kaptam kódot.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#461) ForRedGlory válasza nylacika (#459) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lófaxt nem kaptam én sem. :U

Csak azt a 35k-t, amit a Z Fold 3 előrendelők kaptak, de ez mekkora szégyen már, hogy előrendelői ajánlatként adták, erre most meg minden jöttmentnek (bocs :D ) adtak kupont...

Ugyanez volt a Note packal is, azt is lazán szórták előrendelői ajándékként, majd utána is. Vicc. Azt nem mondhatják, hogy nem hagytam náluk egy rahedli pénzt. Az összes Galaxy S széria legerősebb darabját megvettem, illetve a Note esetében is csak egy széria maradt ki.

Holnap felhívom őket, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#462) nylacika válasza ForRedGlory (#461) üzenetére


nylacika
aktív tag

Sajnos előre látom a válaszukat... Nem Önnek, nem itt és nem most... Sajnáljuk, de bízunk benne, hogy őszinte márkatársunk marad... Üdvözlettel: Samsung Ügyfélszolgálat... :(

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#463) bigdigit


bigdigit
addikt

Én még mindig azt mondom aki majd nem tud élni a kuponnal mert nincs óra fordulhat a fogyasztó védelemhez mert az emailban nem szerepel a készlet erejéig kitétel. De azt mondták nekem a kupon beváltást kitolták okt.15-ig. Csak erről se küldtek ki semmit.

(#464) Grande Ale válasza emre33 (#460) üzenetére


Grande Ale
őstag

Szerintem is tök random módon küldték.

(#465) ollie válasza bigdigit (#463) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mármint elvárod, hogy akkor is adjanak órát, ha nincs nekik készleten? Érdekes hozzáállás. Mit írnál a fogyasztóvédelemnek? Nem kapható a Samsungnál óra, de neked akkor is kell?
Bosszantó számomra is, hogy nincs készleten, de ez van. Ha szerencsénk van, lesz még készleten ebben a hónapban.

Most amúgy nincs óra készleten nekik, megkérdeztem az ügyfélszolgálatot.

***

(#466) emre33 válasza ollie (#465) üzenetére


emre33
addikt

De kosárba be lehet tenni. Akkor honnét látszik, hogy nincs?

Fekete Buds 2 nincs, az oké, mert ott nincs kosárba gomb..

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#467) atomka78 válasza Grande Ale (#450) üzenetére


atomka78
tag

Én is pénteken rendeltem és ma meg is kaptam, tényleg nagyon jó. Ennyit meg simán megért a kuponnal :) :) :)

(#468) bigdigit válasza ollie (#465) üzenetére


bigdigit
addikt

Mellékelném a kapott kupon levelet is amiben időpontos feltételhez kötik a felhasználhatóságát . Viszont a levélben nem szerepel olyan kitétel a készlet erejéig. Ha élni is szeretnék vele mert tőlük kaptam valamiért és nem tudják a határidő lejárta előtt teljesíteni az a vevő megtévesztése. Ha jóhiszemüen szerettek volna eljárni akkor eleve engednék megrendeld az órát a kitüzött időpont előtt és ha nincs is épp készleten majd megkapod ha lesz de a kuponod nem vész el.

Érdekesség kép megnéztem SES oldalán és igaz nincs minden üzletben de lehet rendelni központi raktárból is 2 napos kiszállitással. A webshop mi lenne más ha nem központi raktár........

(#469) ollie válasza bigdigit (#468) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom hol élsz te, de sehol nem fognak kiszolgálni akkor, ha elfogyott a raktárkészlet.

A ses.hu meg sestore.hu nem a samsung webshopja, hanem viszonteladók.

***

(#470) kchris78


kchris78
veterán

azert tudva azt hogy mekkora aramfelvetellel jar egy LTE modul uzemeltetese es a viz az radiohullamokat blokkolja azert kicsit fura hogy ezt egesz napon at porgetni meg aod meg merezs meg minden ezt siman vigye az ora egesz nap egy toltessel. Ez sajnos jelenleg igy ebben a formaban ellentmond a fizikanak a jelenlegi technologiaval. Egy LTE radiohoz kell adott esetben 1W koruli teljesitmeny ezt nem sokaig birja egy ekkora aksi. melegedest inklabb elfogadom de ott is hasonlo a gond. 1W terhelessel porog a mikro aksi emiatt melegedik, es a felvett energia jo resze is hove alakul, mindez egy tokban, jol leszigetelve ami gondolom a hot is zarja. Az meg hogy miert van szar terero nem igazan lekovetheto, nincs kamera az oran hogy most mi van korulotte. Ha meg nem reagal akkor legtobbeknek az lesz a gondja hogy miert nem talal tererot az ora (amikor ugye nem is keres energiatakarekossag miatt). Szoval jelenleg ennyit tudunk evvan. Nyilvan ne beta szoftver legyen rajta allitgassanak a dolgokon de SOKKAL jobbat en nem fogok varni ezzel a modellel.

(#471) vinczetibor válasza kchris78 (#470) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

A túlhevülés miatt megbízhatatlan az óra.
Az apple watch-csal simán tudnak telefonálni szobahőmérsékleten 30+ percen keresztül. A watch 4 hűtőben tudja ugyan azt...
[link]
A rövid üzemidőre a megoldás egy gyorstöltés lehetne. Ha 15 perc alatt újra lehetne tölteni, nem panaszkodnék, de 2 óra, azért túl sok.

(#472) thboxx válasza vinczetibor (#471) üzenetére


thboxx
aktív tag

Mintha a telefonálásra szilasz007 kolléga már említette volna neked a 170-es hsz-ban,hogy nem tapasztalt vele probkémát... :U Nem értelek. Ha ennyire nem tudsz megbarátkozni vele,meg szerinted az apple watch mennyivel jobb,miért nem azt vettél? Nálam megy két napot az óra egy töltéssel. Melegedés eddig egyszer sem volt. Viszonylag rövid időket szoktam lógni lte-n. Ha telefonálni akarok ott a telefon,vagy a füles. Pár másodperces gyors szócserére jó az óra,de én hosszabb beszélgetésre marha kényelmetlennek tartom. Lehet,hogy a hiba bennem van, mert nincsenek túl nagy elvárásaim. Vagy csak szimplán reálisan használom az órát,nem tudom. Viszont én eddig elégedett vagyok az órával. Egyedül a fizetés lehetőségét várom már. Nincs fintech kártyám és erre a 'kis' időre nem is akarok csinálni. Elvileg már túl kellene legyen az erste is az egészen,de még nem... győzzük kivárni...
Amúgy mivel töltöd 2 órán át? A vezeték nélküli paddal nekem is annyi,de azt hiszem itt valaki említette már,hogy a dobozában lévő töltővel gyorsabb. Viszont ebből fakadólag a hőtermelés is nagyobb...

[ Szerkesztve ]

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#473) vinczetibor válasza thboxx (#472) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

A vezeték nélküli töltővel töltöm.
Androidos telefonnal nem működik az apple watch csak ezért nem vettem azt.
A watch 4 a legjobb androidos telefonhoz, de a jelenlegi állapotában csak egy megbízhatatlan, drága játékszer. Ennyi pénzért nekem magasabb elvárásaim vannak.

(#474) taptaq


taptaq
aktív tag

Ahogy nézem most nem kupont kapnánk az óra mellé, hanem egy Galaxy SmartTag-et.
Készleten sajnos nem volt a sima 44mm-es. Kosárban ott van, de fizetni nem lehet.
Samsung.com-ról rendeltem volna.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#475) polonic


polonic
félisten

Éjszaka nektek mennyit merül?
Véroxigén mérést kikapcsoltam és úgyis 10-11 %. Repülő móddal és alvó móddal.

(#476) nagyj74 válasza polonic (#475) üzenetére


nagyj74
senior tag

Minden megy, így kb 15%

(#477) thboxx válasza vinczetibor (#473) üzenetére


thboxx
aktív tag

Nem igazán értem,miért lenne drága játékszer... Egy rakat hasznos (meg egy másik rakat nem túl hasznos) dolgot tud az óra. Ráadásul minden funkció működik. A legnagyobb baj szerintem ott van,hogy tudni kell helyén kezelni. Ez nem telefon,csak egy hasonló képességekkel felvértezett óra. Én így is tekintek rá. Nem is akarom egész nap offline, a telefontól függetlenül használni. Az ára meg szerintem nem durva. Gondolj bele. Ha teljes értékű telefonként lehetne használni,milyen komoly technológiákat kellene bevetni hozzá,hogy ne merüljön,ne melegedjen,hasítson mint a szél stb. Mindezt úgy,hogy teljes értékű mobiljént használod. Szerintem lenne vagy Fold3 szintű ára... Na az már durva lenne. De egyelőre ennyit tud a technika...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#478) autotaxmo válasza szilasz007 (#430) üzenetére


autotaxmo
őstag

Mondjuk ez jo ha az lte csak akkor kapcsol be ha a telefon nincs a kozelben, mert akkor gondolom a bluetoothon keresztul tartja a kapcsolatot es jonnek ugyanugy be a hivasok, ertesitesek. Ha pedig a telefon eltavolodott akkor lte-re kapcsol es ugyanugy megy minden, gondolom

(#479) kchris78


kchris78
veterán

az lte use case-e az órának abszolút nem egy egész napi használat.. egy futás vagy hasonló eset..

(#480) kchris78 válasza thboxx (#477) üzenetére


kchris78
veterán

szerintem se számít ma már soknak ez az ár.. acél watch hoz meg főleg nem.

(#481) szilasz007 válasza autotaxmo (#478) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Pontosan így van. BT, majd wifi, majd LTE. Pl Wifi lehet barmely nyitott, edzőtermi ha van, stb... telefonról átmenti ezeket is...
Az LTE egy kellemes nice to have, ha mindig elérhető akarsz lenni. Én úgy voltam vele, hogy egy 20-ast megért.

Én azért írtam le az órával kapcsolatban hosszabban a véleményemet, mert ez az óra azért a boldog együttléthez némi kiismerést igényel... A sima BT-ssel egyszerűbb az élet az biztos. A BT az nem merít.

(#482) ollie válasza taptaq (#474) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs semelyik készleten, beszéltem velük személyesen is.

SES store-okban van (ses.hu és sestore.hu), de azok nem a Samsung webshopjai, hanem viszonteladók (ill. márkaképviseletek).

[ Szerkesztve ]

***

(#483) taptaq válasza ollie (#482) üzenetére


taptaq
aktív tag

Media Marktban lehet kapni nálunk, de az ajándék miatt már megéri várni rá. (szerintem)

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#484) ollie válasza taptaq (#483) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen ajándék miatt? A kuponra gondolsz?

Amúgy igen, meg lehet venni sok helyen, de a 35 ezres kupont csak a Samsung saját weboldalán lehet felhasználni.

***

(#485) taptaq válasza ollie (#484) üzenetére


taptaq
aktív tag

Galaxy SmartTag (10.000ft), nem nagy "ajándék" de ez is valami.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#486) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Van valakinrk tapasztalata vodafone feltöltőkártyás e-sim aktiválásával kapcsolatban? Müködik az egyáltalán? Valaki nemrég írta, hogy vodafone-al nem működik. Egy teljesen független, alzás lte változat miért ne működne?

[ Szerkesztve ]

(#487) torma1981 válasza taptaq (#485) üzenetére


torma1981
veterán

Sziasztok.

Ez a smart tag mire jó?

(#488) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Sziasztok!
Watch 4 - 44mm - BT - EZÜST - rendelt ilyet valaki?
Milyen a szíj színe ennek a változatnak?
Neten mindenhol olyan szürke/ezüst színe van a szíjnak mint a régi Active 2 esetében, viszont Mediaba Marktban meg fehér/törtfehér színű és a Samsungnál is azt mondták, hogy fehéresebb.
Mi az igazság?

(#489) TheHoff


TheHoff
csendes újonc

Én a Telekomtól rendeltem mostanában egy Samsung S21 Ulta + Galaxy Watch 4 classic órát (az ajándék töltőpaddal + SmartTaggel) és most rá pár napra jött a Samsungtól a kupon lehetőség. :U Előtte semmilyen Samsung terméket még csak nem is használtam. A Buds2-n gondolkoztam még, így kuponnal, de az sincs semelyik készleten jelenleg.... :U

(#490) Freakadude


Freakadude
csendes tag

Na így pár nap távlatból végül javult az érzésem a GW1-es csere után.

* Akksi idő javult valóban és most a megszokott normál használatom mellett úgy 60-70%-ra merül le estére az óra. Ez valamivel rosszabb még mindig mint a GW1-es de itt látok esélyt arra, hogy esetleg idővel meg softwares javításokkal ez javul még.

* Telepítési problémám sem volt a factory reset óta. Remélem a késöbbiekben sem lesz.

* A kedvenc számlapom ami Tizen only volt azt meg végül magam újra készítettem Facerben és így már ezt a problémámat is orvosolni tudtam.

* Gpayt többször is használtam már és frankó érzés. Lényegében csak emiatt cseréltem.

* Gmail értesítés továbbra is bugzik mert nem rezeg de remélhetőleg idővel erre is lesz majd valami megoldás/javítás.

(#491) jupp008 válasza Freakadude (#490) üzenetére


jupp008
senior tag

normál használatom mellett úgy 60-70%-ra merül le estére az óra. - ... - de itt látok esélyt arra, hogy esetleg idővel meg softwares javításokkal ez javul még.

Nem tudom elképzelni -legalábbis normál használat mellett - hogy ez jobb lesz.

(#492) autotaxmo válasza szilasz007 (#481) üzenetére


autotaxmo
őstag

Miert egyszerubb az elet egy sima bt verzioval?

(#493) SX Wave válasza ForRedGlory (#461) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Na ez engem is érdekel, hogy mi lesz a válasz a samu részéről, mert én is évek óta prémium termékeket használok tőlük, de kupon az nuku :(

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#494) thboxx válasza Sandormaster (#488) üzenetére


thboxx
aktív tag

Szia! Igaz nem BT,de szerintem ez a része ugyan az mint az LTE.
Ilyet vettem. A szíj színe ilyen jó világos szürke. Fehérnek semmiképp se tudnám mondani,de nem is az a tipikus szürke. Én kapásból vettem rá egy feketét. Vagy itt vagy az óra hír topikjába linkeltem is.

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#495) Sandormaster válasza thboxx (#494) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Köszi az infót!

(#496) szilasz007 válasza autotaxmo (#492) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Az keveset eszik. BT-s órám vízben sose merült jelentősen. LTE-snél erre figyelni kell.

(#497) TheHoff


TheHoff
csendes újonc



Az első "Samsung pack" rendelésem... :K Elég erősss lett :Y Megjött minden ajándék mellé (töltőpad + SmartTag) :R

[ Szerkesztve ]

(#498) maci25


maci25
aktív tag

Vennék egy Watch4 Classic -ot 46mm méretben szerintem. Olvastam már itt a forumba, hogy van kupon. Tudnátok abban segíteni, hogy hol érdemes venni? (esetleg hol az olcsóbb)

(#499) TheHoff


TheHoff
csendes újonc

Meglepően pontos a vérnyomás mérés a hitelesített felkaros vérnyomásmérés kalibrálása után... :Y :K

[ Szerkesztve ]

(#500) Szpisti válasza TheHoff (#497) üzenetére


Szpisti
addikt

Fél milla?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.