Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az acélházú classic esetleg rosszabb jelerősség szempontjából, látott már valaki erről összehasonlítást?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1002) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Sziasztok, vegul csak egy gw4 lte tulajdonos lettem de ez a gpay revoluttal nem akar mukodni :( telefonon mukodik, beallitva. Kuldok fotokat hogy jobban latszodjon.

(#1003) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Azt irja hogy nincs fizetesi alkalmazas telepitve, wtf! Gpay ott figyel az oran es telefonon, de oran nem tudok vele fizetni pedig pin kod is be van allitva az oran, illetve shortcut gomb is 2x nyomasra elohozza a revolut kartyat hogy erintsem oda az orat a terminalhoz de semmi :W

(#1004) polonic válasza autotaxmo (#1003) üzenetére


polonic
félisten

Az egy hiba, hogy azt írja. Ne foglalkozz vele. Múködik egyébként rendben, nekem curve-val.
Amikor odatartod a kártyaolvasóhoz, akkor mi történik? Valamit rezegnie kéne az órának. Ha sikerül, akkor is, ha nem, akkor is rezeg, csak máshogy.

(#1005) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Hat lidl-ben probalkoztam, tartottam mindenhogyan, de nem csinalt semmit. Majd probalkozom ujbol akkor.

(#1006) thboxx válasza autotaxmo (#1005) üzenetére


thboxx
aktív tag

Be kell állítani,hogy a bekapcs. gomb 2x megnyomására a Gpay alkalmazás induljon. Pénztárnál rányomsz 2-t, odatartod, örülsz.

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1007) PeteePeti válasza thboxx (#1006) üzenetére


PeteePeti
őstag

#1003-ban írja, hogy úgy csinálja!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1008) thboxx válasza PeteePeti (#1007) üzenetére


thboxx
aktív tag

Tényleg! :DDD Sorry! Akkor valami bugos... lehet kelleni fog egy FR...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1009) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Kis update, sikerult fizetni vele vegre. Egy kicsit tovabb tart amig vegig fut a csippanas, szokatlan, mert fitbit versa 3-nal azonnal csippant a tranzakcio. Itt kicsit tovabb kell tartani a terminalnal az orat sajnos. Meg volt az elso telefonalas is vele bluetooth kapcsolaton keresztul, a hivott fel allitolag nagyon jol hallott bar autoban felhuzott ablak mellett csendes korulmenyek voltak. Reggel 7-korul vettem le toltorol 94%-on es most vagyok 57%-nal. Kozben jonnek ertesitesek az orara es az nagyon tetszik hogy ha telefont nyomkodok es ugy jon az ertesites akkor az oran nem jelez semmit csak ha a telefon zarolt kepernyon van es nincs nyomkodas. Amugy Lte verzio amit vettem de nincs aktivalva, majd talan ha lesz telenor esim vagy jon a nyar akkor erdemes a nagy joves menesben par honapra befizetni egy esimre hogy a strandon ne kelljen telefont cipelni magaddal.

(#1010) PeteePeti válasza autotaxmo (#1009) üzenetére


PeteePeti
őstag

Az beállítás kérdése, hogy csak akkor jelez, ha zárolva van telefon! Úgy is be lehet állítani, hogy oldott telefonnál is jelezzen óra!
Nekem nem LTE verzió van, de most tartok 87%-nál reggel óta, 7-kor vettem le töltőről 100%-al!
Azért elég gyalázatos az üzemidő nálad! :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1011) autotaxmo válasza PeteePeti (#1010) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nekem eleg sok ertesites szokott jonni meg inkabb az AOD szipkazhatja az akksit gondolom. Nalam 10 percenkent pulzus meres van beallitva, aod always on, orankenti idojaras frissites, egy kis telefonalas, folyamatos bluetooth es nfc on. Automata fenyero is be van allitva.

(#1012) polonic válasza autotaxmo (#1011) üzenetére


polonic
félisten

Az aod meríti nagyobb mértékben.

(#1013) kellerman


kellerman
tag

Üdv

Az mitől lehet, hogy a vérnyomásmérés után nem küldi át automatikus az adatokat a telefonra, rányomok a szinkronizálásra és kiírja hogy nem lehet szinkronizálni, hiba történt.
EKG-t egyből átküldi, telefon kapcsolatban van az órával, minden mást látok.

(#1014) polonic válasza kellerman (#1013) üzenetére


polonic
félisten

Üdv

Samsung Health monitorban az adatoknál a Samsung Health engedélyei rendben vannak?

(#1015) kellerman válasza polonic (#1014) üzenetére


kellerman
tag

Igen. Közben újratelepítettem az alkalmazást, most működik rendesen.

(#1016) kchris78 válasza autotaxmo (#1011) üzenetére


kchris78
veterán

AOD + sok értesítés. Az kijelző, az rezgetés... Egy értesítés semmi de 100-asával.. meg az AOD.. A pulzusmérések ehhez képest semmik. Plusz auto fényerő esetén legtöbbször erős a fényerő (bár amilyen idő lesz ugye télen mostmár kevésbé lesz 70-100% fényerő).

(#1017) generaltoti2


generaltoti2
tag

Hülye kérdés tudom de van valami gyorsgomb a galaxy watch 4 en a gpay-re?
Mint ahogy az apple watch-on az oldalso gomb?

(#1018) jupp008 válasza generaltoti2 (#1017) üzenetére


jupp008
senior tag

Van. Pár hozzászólással feljebb is írták.

(#1019) kene84 válasza generaltoti2 (#1017) üzenetére


kene84
senior tag

Be lehet állítani, hogy a felső gomb kétszeri megnyomására előhozd a gpay-t.

(#1020) kene84


kene84
senior tag

Nekem közben egy olyan kérdésem lenne, hogy a viber-t miképp lehet használatra bírni?
Mert miután feltettem az órára, akkor indításnál csak ennyit ír aztán sehova tovább.

(#1021) Szpisti válasza kene84 (#1020) üzenetére


Szpisti
addikt

Igen, ez egy jó kérdés, mert semmivel sem csinál többet az óra most, hogy fel van telepítve, mint bármilyen más üzenetküldő app értesítéseivel...

(#1022) kellerman


kellerman
tag

A vérnyomásmérés nálatok mennyire pontos? Első nap beállítottam akkor alig volt eltérés (2-3) a vérnyomásmérőhöz képest. Másnap már 10-15-tel többet mutatott. Azóta többször újrakalibráltam de még mindig kb ennyivel több. Valós 125/75, óra szerint 136/83.
Próbáltam azt is, hogy kalibráláskor kevesebbet írok be kb-10-el, de akkor is 130 felett mutatott, miközben 120 körül volt a vérnyomásom.

(#1023) polonic válasza kellerman (#1022) üzenetére


polonic
félisten

Nálam sem az igazi

(#1024) thboxx válasza kellerman (#1022) üzenetére


thboxx
aktív tag

Nálam több nap után is jó volt. Úgy kalibráltad,ahogy itt a fórumon van leírva? Vagy ahogy a samsung mutatja?

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1025) kellerman válasza thboxx (#1024) üzenetére


kellerman
tag

Ahogy a Samsung mutatja.

(#1026) Georghe


Georghe
kezdő

Több óralapot is letöltöttem, de a pulzusmérés egyiken sem igazán működik. Néha változik, néha nem. :W Nem tudom, hogy másnál is van-e ilyen probléma? Az biztos, az activ 2-el nem volt ilyen gond! :((

(#1027) ollie válasza Georghe (#1026) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valami olyasmit olvastam, hogy a 3rd party óralapok azért nem működnek, mert a legtöbb a google féle healthet használja, az órán meg a samsung health van. Át kell konfigurálni az óralapot, hogy ne a google healthet használja, ha lehet.

***

(#1028) thboxx válasza kellerman (#1025) üzenetére


thboxx
aktív tag

Azzal valamiért nem frankó. Többünk úgy kalibrálta,hogy egy karon. Nem az egyiket itt, a másikat ott. Ha így kalibrálod elvileg nem lesz nagy eltérés a kettő között. Egy karon, közvetlen egymás után mérj mindkettővel.

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1029) polonic válasza ollie (#1027) üzenetére


polonic
félisten

Van is egy egészség platform nevű alkalmazás, ami azt hiszem egy api a Google-től, Samsung tuninggal. Átadja az adatokat más papoknak, stb
Lehet, hogy ez kéne hozzá.
Telefonon a Samsung Health fel is ajánlja a telepítését.
Ezt én fel is tettem. De úgy elkezdte a telefont és az órát is meríteni. Le is szedtem ezután a fenébe.

(#1030) kellerman válasza thboxx (#1028) üzenetére


kellerman
tag

Köszi.
Megcsináltam, ahogy írtad, most úgy néz ki jó, remélem marad is. :)

(#1031) Luigi962


Luigi962
őstag

Sziasztok, rövid kérdésem lenne. Ma vennék egy Watch 4-et, de törött lábbal nem tudok elmenni felpróbálni, hogy a 40 vagy a 44 mm-es legyen. Férfi ember, vékony csuklóval. Jelenleg egy Amazfit GTS2-öt használok és ezt cserélném le.

(#1032) szilasz007 válasza Luigi962 (#1031) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Én más szempontból közelíteném meg.
Ha annyira nem a "méret a lényeg", a nagyobba nagyobb az aksi valamivel...

(#1033) Luigi962 válasza szilasz007 (#1032) üzenetére


Luigi962
őstag

Köszi. Már hiába van ma is a promóció még az értékesíthető mennyiség elfogyott.

(#1034) autotaxmo válasza Luigi962 (#1033) üzenetére


autotaxmo
őstag

Milyen promocio? Amugy en tegnap ota vagyok egy 44mm tulaj, picit nagy de cserebe nagyobb akksi es jobban latni rajta a dolgokat.

(#1035) autotaxmo


autotaxmo
őstag


Viszont jon is a kerdes, hogy aod be van kapcsolva es sokszor ennek ellenere sotet a kép, ez mitol lehet?!?

(#1036) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Akksi 47%-os es nincs semmilyen sleep vagy ne zavarj, esetleg mozi mod bekapcsolva rajta

(#1037) thboxx


thboxx
aktív tag

Húú srácok! Megjött ma aliról a PC keret az órára! Egy feketét és egy ezüstöt rendeltem. Rohadt jó! Pontos,passzentos,enyhén gumis tapintású kellemes felületű. Hogy mennyire bírja majd ha netánodaverem valahova, azt nem tudom. De inkább ennek legyen baja,mint az órának. Nem is látszik,hogy lenne rajta valami. [kép] [kép] [kép] :))

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1038) autotaxmo válasza thboxx (#1037) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nem rossz, igy mar hasonlit a classicra :) en uveget rendeltem alirol, remeljuk jo lesz ra.tudsz kuldeni egy linket a pc keretre? Koszi

(#1039) autotaxmo


autotaxmo
őstag


En ezt a kettot rendeltem meg tegnap

(#1040) Tybike81 válasza thboxx (#1037) üzenetére


Tybike81
őstag

Valami plusz költség volt rá gondolok itt áfa vám postai ügyintézés? Vagy jött mint régen, minden gond nélkül? Én nem mertem rendelni 06.01 óta semmit.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#1041) thboxx válasza autotaxmo (#1038) üzenetére


thboxx
aktív tag

Ez a tok: [link]
Én ilyen üveget raktam rá: [link]
Bár szerintem ez alin egykaptafa... egyébként tök jó,méretpontos.
Rendeltem rá szilikon tokot is próbakébb,de az kicsit gáz...
Bár lehet azért,mert az enyémen már van üveg...
Valamikor jön majd rozsdamentes szíj is ünnepnapokra. :DDD
Majd ha megérkezik azt is fotózom.

@Tybike81:

Jött minden gond nélkül. A termékeknél fel van tüntetve,hogy az ár már tarralmazza,vagy fizetéskor kerül rá az áfa összege. Erről letölthető számlát is kapsz,ha a NAV bekérné,de még így is mérföldekkel olcsóbb minden. Csak most már a NAV is lecsípi a saját részét...

[ Szerkesztve ]

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1042) autotaxmo válasza thboxx (#1041) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nagyon korrekt, koszi szepen a linkeket! Na majd azt hiszem nekem is be kell rendelnem egy ilyen tokot. Ami az alvas monitorozast illeti, amikor meg akarod nezni a grafikont hogy mikor voltal percre pontosan fent ejjel mert kimentel a mellekhelyisegbe azt nem lehet megnezni? Mert csak a grafikon van ahol kb. latod hogy mikor lehettel fent ..

(#1043) fzboxx


fzboxx
senior tag

Ma visszaküldtem a GW4 40mm órát.
Nem győzött meg. Még marad a régi Gear S3.
Ami nem tetszett:
üzemidő, vérnyomás mérés, O2 mérés, óralapok hiánya.
Szerintem ez még csak béta, van hova fejlődni.
Nektek sok örömet kívánok hozzá.
:R

[ Szerkesztve ]

(#1044) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Érdeklődnék, hogy másnál is van-e ilyen hiba mint nálam? Sokszor ilyen 30-as pulzust ír, de sokszor még dinamikus séta közben is csak max 50-ig megy fel, azt hiszem elég szarul lennék ha ez az érték igaz lenne. Valamint az éjszakai alvásomra azt írja általában, hogy 30-40-pont körüli, mert 1-10-perc közötti szokott lenni a mélyalvásom. Sokadik okosórám ilyen fals értékeket nem mért egyik sem. Jól van a csuklómon és néha jó értéket mér. Kb: 2hetes az óra és az elején nem volt ilyen gond. Szerintetek?

(#1045) thboxx válasza autotaxmo (#1042) üzenetére


thboxx
aktív tag

Az nálam is olyan. Csak saccra lehet megmondani mikor voltál fenn. Én előtte Mi Band3-at használtam, de nem a gyári appjával, mert az egy 💩... A Notify&Fitness appal használtam, megvásárolt pro verzióval. Annak az egyénre szabhatósága és részletessége kicsit hiányzik néha...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1046) autotaxmo


autotaxmo
őstag

2 napja hasznalom ezt a gw4 orat, egyenlore nem gyozott meg, az osszes merese a fitbit versa 3 oramhoz kepest oriasi parasztvakitasnak erzodik, ahogy fentebb is irtak, veroxigen meres, alvas, neha elsotetul az ora random, uzemido max 24 ora jo esetben, 10 perces pulzussal, aod-al, ertesitessel. Lehet tulsagosan el voltam kenyesztetve a fitbit orammal?!?

(#1047) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Es ez a feltoltes brutal lassunak erzodik :( egyenlore en is azt erzem hogy ez egy erossen béta óra, kell neki még ido hogy kiforrja rendesen magat. Nem azt mondom hogy szar a termek, de 130 ezer forintert mar kezd lassan ott lenni mint egy apple watch 6

(#1048) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Van valahol lista a kompatibilis appokról? Pl érdekelne whatsapp, FB messenger, here maps, valamiféle raszteres térképekkel dolgozó nyitott túratérkép program... Nem áttétesen telefonról, hanem full önállóan.

Azt ne mondja bárki, hogy ezek túl sok egy órának, 13éve a HTC kaiseremen is futott minden ilyesmi és abban gyengébb hardver volt.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1049) Sirandrish válasza autotaxmo (#1046) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az üzemidő szerintem is nevetséges majdnem bármihez képest, viszont ha 2 napja vetted meg, akkor ez nem érhetett meglepetésként, mikor más százan leírtuk hogy ez a része egy sz*r :D
Alig várom a vasárnapot...18km-s Bükki túra van tervben...ajánlom neki hogy repülőmódban kibírja, mert ha nem akkor menesztem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1050) autotaxmo válasza Sirandrish (#1049) üzenetére


autotaxmo
őstag

Igen, de tudod, az az igazi amikor mazohista modon te magad akarod megtapasztalni hogy az uzemido egy kaki. De akinek ez az elso oraja vagy elotte is ilyen kaliberu volt akkor nem csalodas mert 1-2 napot birnak az ilyenek. Nekem a fitbitrol egy oriasi visszalepes. Mind a pontossag es uzemido teren. Amugy ami még zavaro, hogy a szij amikor felveszed az orat, nem simul ra szepen a karodra, van egy ilyen kiallasa a szijnak. Majd mindjart lefotozom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.