Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Megkaptam az órát. Azért az érdekes, hogy nincs email alkalmazás és jegyzet app amiben írni is lehet. Active 2-höz képest ez visszalépés. :((

(#2002) Tyrel


Tyrel
őstag

Azt valaki meg tudná mondani, hogy van-e különbség a 40mm és 44mm verziók üzemideje közt? Kb. olyasmit olvasni, hogy amennyivel nagyobb az akksi annyival többet is fogyaszt a nagyobb kijelző, de azért jó lenne valami egzaktabb infó... :U Ez íg csak találgatásnak meg marketingszövegnek tűnik...

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#2003) ctibor válasza Csocsesz75 (#2001) üzenetére


ctibor
senior tag

Google Keep jegyzet appot tudsz rá telepíteni. Új jegyzetet is tudsz bele írni az órán.

E-mail app valóban nincs. :( Illetve van Outlook és a kapott levélre válaszolni is tudsz az órán, de új levelet nem tudsz írni.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#2004) polonic válasza Tyrel (#2002) üzenetére


polonic
félisten

A kicsi kb egy nap. A nagy majdnem 2 nap.

(#2005) kchris78 válasza TiMoN (#1999) üzenetére


kchris78
veterán

gyáriak jók!

(#2006) Mb2222


Mb2222
újonc

Sziasztok!

Van arra valami lehetőség, hogy adott helyen, vagy időszakban (pl. munkaidő alatt). ne kapjam meg az órán az MS teams értesítéseket? Eléggé zavaró, hogy gépen is látom, és közben rezeg folyamatosan a kezem.

(#2007) Tyrel


Tyrel
őstag

Abban légyszi tudnátok segíteni, hogy az LTE verzión az eSIM aktiválásához tényleg Samsung mobiltelefon kell-e, vagy megy bármivel? :U (Telekom)

Turenkarn

(#2008) autotaxmo válasza Tyrel (#2007) üzenetére


autotaxmo
őstag

En ugy tudom hogy nem kell hozza samsung telefon csak telekomos kartya legyen a telefonban

(#2009) Tyrel válasza autotaxmo (#2008) üzenetére


Tyrel
őstag

Köszi! :) Végül arra jutottam, hogy az eSIM nem éri meg nekünk a felárat, messze túl keveset mászkálunk el hozzá, pláne telefon nélkül... Ha lenne LTE támogatás az órákban (ami már alapból +55 ezer lett volna) akkor sem fizetnénk elő még eSIM-re is...

Viszont így BF alkalmából mi is csatlakozunk a GW4 klubhoz (asszonykámmal), egy 42mm Classic fehér és egy 46mm Classic fekete párosával. :B Majd írok beszámolót, ha már lesz miről, egyelőre még az eMag logisztikai szakembereinek szurkolunk nagy erőkkel... :U

Nem sokkal korábban egyébként próbáltam TicWatch C2+ -t és egy Garmin Vivoactive 4S-t is, remélvén hogy megúszható ez a történet olcsóbban, deee nagyon gyorsan vissza lett küldve mindkettő, jelentősen alulmúlták az elvárásokat. (a Tic szoftveresen, a Garmin meg a kijelzőjével)
Nagyon kíváncsi vagyok ez a GW4 végre hozza-e az elvártakat, mert innen már nem nagyon van feljebb... :U

Turenkarn

(#2010) Csocsesz75 válasza ctibor (#2003) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Keepet feltettem, valóban tudok beleírni. Szerkeszteni és törölni már nem lehet vagy csak én nem értek hozzá ?

(#2011) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Gyári számlapok sem mutatják realtime a pulzust, nekem ez is furcsa.

(#2012) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Csuklófordításra a képernyő csak 5 másodpercre marad bekapcsolva, ezt sem lehet állítani.?

Úgy néz ki ez az én panaszoldalam lesz. :D

(#2013) undercover


undercover
senior tag

A gyári számlap mutatja a real time pulzust, csak van egy késleltetési idő szerintem vagy 15 másodperc.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#2014) ctibor válasza Csocsesz75 (#2012) üzenetére


ctibor
senior tag

De.
Always on. :K

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#2015) Csocsesz75 válasza undercover (#2013) üzenetére


Csocsesz75
őstag

A képernyő időkorlátja nekem 30 másodpercen van az alatt sem változik. Ha rábökök a pulzusra akkor ugye megnyílik a mérő és egyből ugrik az érték.

Mikor kivettem újonan a dobozból úgy emlékszem még mutatta, valamelyik frissítéssel jött ez a bug.

Ctibor : azt nem használom.

[ Szerkesztve ]

(#2016) ctibor válasza Csocsesz75 (#2015) üzenetére


ctibor
senior tag

Tudom. Vicc volt. Szerintem egyikünk sem használja. Máskülönben merülne, mint az elsülyesztett csatahajó :)

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#2017) nagyj74


nagyj74
senior tag

Jött frissítés a GW4-re.

(#2018) autotaxmo válasza Tyrel (#2009) üzenetére


autotaxmo
őstag

Jol fogsz jarni a sima bluetooth verzioval is, szerintem be fog jonni Nektek az ora. Majd szamolj be a tapasztalatokrol :)

(#2019) -Maci- válasza ctibor (#2016) üzenetére


-Maci-
őstag

De, én használom. Nappal AOD-n van, lefekvéskor kapcsolom ki.:B

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2020) ctibor válasza -Maci- (#2019) üzenetére


ctibor
senior tag

Akkor irigyellek!
Az enyém Always on nélkül is alig-alig bírja ki az egy napot...
(Ha tudtam volna, hogy a kisebb méretű Classic nak ennyivel gyengébb az akkuja, akkor a nagyobbat veszem)

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#2021) gyantaszuz válasza ctibor (#2020) üzenetére


gyantaszuz
tag

Nekem a kisebbik classic bluetooth van. Reggel 8 körül töltőről le, este 10-ig nagyjából 40%-ig merül.
3rd party watch face-szel használom, de az üzenetküldő appok értesítései le vannak tiltva. Hívásokat viszont fogadok rajta. Nincs bekapcsolva az energiatakarékos mód sem.
Ha esetleg elmegyek szaladgálni valamerre és bekapcsolom a fitnesz trackinget, akkor viszont merül rendesen, bár lehet a gps miatt.

(#2022) ferrari1


ferrari1
őstag

Van-e valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy a rezgése erősebb-e az Activ 2-nél és a Watch 3-nál? Az említett két órának számomra gyenge. Köszönöm a segítséget :R

(#2023) ctibor válasza gyantaszuz (#2021) üzenetére


ctibor
senior tag

Igen, a GPS és az LTE nagyon meríti. Ha elmegyek vele biciklizni, egy 20 km-es út után már biztosan kétszer kell aznap tölteni.

Az energiatakarékos mód nekem sincs bekapcsolva, mert a kézmozdulattal ébresztésre szükségem van. És az üzeneteket is fogadom vele, megszűrve, hogy mely appoktól, de a fontosabbakat (messeneger, email, stb) igen. Szerintem az egy okosóra alapvető funkciója, hogy képben tartson akkor is, amikor nincs a kezemben a telefon.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#2024) Csocsesz75 válasza ferrari1 (#2022) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Active 2-ről váltottam, szerintem nem erősebb.

(#2025) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, korábban olvastam itt, hogy a Samsung naptár szinkronizálható a Google naptárral. Tanácsot szeretnék kérni, hogy mi módon. Előre is köszönöm a segítséget!

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#2026) ferrari1 válasza Csocsesz75 (#2024) üzenetére


ferrari1
őstag

Köszönöm!

(#2027) nagyj74 válasza ferrari1 (#2022) üzenetére


nagyj74
senior tag

Hasonló a kettő

(#2028) ollie válasza ferrari1 (#2022) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem kb olyan, mint az Active2-nél.

***

(#2029) ferrari1 válasza ollie (#2028) üzenetére


ferrari1
őstag

És nagyj74: :R

(#2030) gy.selmi


gy.selmi
csendes tag

Sziasztok! A 40mm-es gw4-et szeretném beszerezni, de elbátortalanítottak a szeptemberi tesztben a vérnyomásméréssel kapcsolatban olvasottak. Azt írják, hogy a "normál" tartományban pontos a mérés, de 150 hgmm fölött már gond van. Én épp az időnként 170-180-ra ugró vérnyomásom figyelése miatt venném az órát. Van-e valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata? A gyors választ megköszönném, mert most a MM-ben 30eFt-tal olcsóbban meg tudnám venni.
A kalibrálást a telefonon kell elvégezni? (Galaxy S8)

[ Szerkesztve ]

(#2031) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Jelenleg Telenornál vagyok, hogy tudjam használni az esimes órámat át kell menjek (ahogy itt olvasgatom) a Telekomhoz .

Melyik az a legkisebb előfizetés (vagy feltöltőkártyás ? ) amivel használni tudnám és mennyibe kerülne?

[ Szerkesztve ]

(#2032) _ak_ válasza gy.selmi (#2030) üzenetére


_ak_
addikt

Nekem nincs ilyen órám, de jobb híján én úgy tudom, hogy nem megbízható orvosi célra, mm ilyen házi jellegűre sem. A kalibráláshoz kell egy rendes vérnyomásmérő, ahhoz képest tudós kalibrálni és ha nem tévedek, csak Samsung (Galaxy?) telefonnal működik.

De mégegyszer, nincs ilyen órám, csak régebben érdekelt.

Let's begin, de gozaimasu!

(#2033) nylacika válasza Csocsesz75 (#2031) üzenetére


nylacika
aktív tag

https://www.telekom.hu/webshop/szolgaltatasok/mobil

szabadon válogatható az összeállítás... tudomásom szerint feltöltősre nincs e-sim

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#2034) Csocsesz75 válasza nylacika (#2033) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Köszi, tehát akkor ezt 4980 alatt nem úszom meg.

(#2035) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Ma hívtam először az órával telefonom nélkül és nem küldte el a számom (ismeretlen számot ír) a hívás/beállítások/ kiegészítő szolgáltatások inaktív. Máshol ilyen beállítást nem találtam. Akkor hol állítom be? :F

(#2036) nylacika válasza Greg-77 (#2035) üzenetére


nylacika
aktív tag

tárcsázóban tudod beállítani, hogy a saját számodat jelezze ki. Én is így jártam...

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#2037) nylacika válasza Csocsesz75 (#2034) üzenetére


nylacika
aktív tag

nekem 3990 a legolcsóbb, de ez lehet a magenta miatt...

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#2038) nylacika válasza Greg-77 (#2035) üzenetére


nylacika
aktív tag

A tárcsázóban (zöld telefon) menj a legaljára. Ott vannak a beállítások. Ott lépj be a kiegészítő szolgáltatásokba, ott lesz az óra hívásazonosítója. Ott tudod beállítani.

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#2039) -Maci- válasza gy.selmi (#2030) üzenetére


-Maci-
őstag

Megoszlanak a vélemények. Én pl elégedett vagyok vele. Igaz nekem nem extrém magas/alacsony a vérnyomásom. Csak "simán" magas.:U
Én úgy tapasztaltam, hogy megfelelő használat mellett hozza egy olcsóbb omron felkaros mérő szintjét.
Orvosi diagnózisra nem alkalmas, de ezt írja is. Szerintem kb 5%-os szórással megbízható. Illetve biztos van még benne potenciál, hogy reszelnek még rajta szoftveresen.
A mérést először Samsung telefonról kell elindítani és kalibrálni. Ha kész, akkor utána nem kell hozzá telefon, megy az óráról.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2040) autotaxmo válasza Csocsesz75 (#2031) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nalam ugyanez a baj, telenoros vagyok evek ota, kva jo csomagban, de az lte oramat is szeretnem kihasznalni hogyha itthon hagyom a telom akkor is elernek az oran. Na hat a telenor kozel 1 eve igergeti hogy lesz iden esimuk.

(#2041) Csocsesz75 válasza autotaxmo (#2040) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Hellodata csomagot nem nagyon akarom otthagyni.

(#2042) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Ezen a folyamatos pulzusmérést hogyan kell érteni ?

Az egy dolog, hogy a gyári óralap sem mutatja realtime a pulzust (pedig szerintem kéne) de mikor rábökök a pulzusra megnyílik a mérő és felül a kis szív ikon mellet mutatja mikor mért utoljára. Ez van, hogy 2-3 és 9 perce volt utoljára az aktuális időtől. :F

[ Szerkesztve ]

(#2043) autotaxmo válasza Csocsesz75 (#2041) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ugyanaz van nekem is :D imadom hogy 5.500 forintert korlatlan hipernet van , ne tudd hanyszor akartak mar velem felmondatni, hogy valasszak masik csomagot telenoron belul ami uj.

(#2044) gy.selmi válasza -Maci- (#2039) üzenetére


gy.selmi
csendes tag

Köszönöm

(#2045) Csocsesz75 válasza autotaxmo (#2043) üzenetére


Csocsesz75
őstag

👍 de már 5703 ft. 😁

(#2046) anadroid


anadroid
senior tag

A Galaxy Note9-emen a Samsung Health Monitor azt üzeni, hogy "nem használhato a jelenlegi tartózkodási helyen, ami Magyarország. A Watch 4 itthoni emagnál ma lett véve. Valakinek volt-e ilyennel dolga, tud-e erre megoldást?

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#2047) szilasz007


szilasz007
aktív tag

Esetleg nem lett valami thai/izraeli simmel hívásrögzítésre "felokosítva"? :p

[ Szerkesztve ]

(#2048) szilasz007 válasza crane75 (#2025) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Telefonon Samsung naptár alkalmazásba vedd fel a gmail fiokodat. Utána lehet válogatni, miket mutasson.

(#2049) anadroid válasza szilasz007 (#2047) üzenetére


anadroid
senior tag

De igen, thaijal. Ez volt az én gyanúm is. Közben párositottam egy Note8-cal, ott rendben levőnek tűnik, csak akkor is pitvarfibrillációt jelez, amikor két másik eszköz nem, meg úgy felment tőle a pumpa, hogy újrakalibrálhatom a vérnyomásmérőt. Amúgy az öreganyja kínját az összes piacszegmentáló multinak.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#2050) autotaxmo válasza Csocsesz75 (#2045) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ja igen, en lefele kerekitek :) verhetetlen ez az elofizetes. Ilyen sajnos nincs a piacon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.