Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) polonic válasza TheHoff (#497) üzenetére


polonic
félisten

Kérlek, a vezetéknélküli tripla töltő dobozát lemérnéd nekem?

Vagy bárki más, minél hamarabb megtenné, akinek van, azt nagyon megköszönöm.

Ez segítség lesz egy elveszett csomag ügyében.

[ Szerkesztve ]

(#502) TheHoff válasza Szpisti (#500) üzenetére


TheHoff
csendes újonc

Nem akarom inkább összeszámolni.... :N :O

(#503) torma1981 válasza TheHoff (#502) üzenetére


torma1981
veterán

Több. :D

(#504) TheHoff válasza polonic (#501) üzenetére


TheHoff
csendes újonc

Persze! Maga a tripla töltőpad mérete pontosan: 24,5 cm * 9 cm * 5 cm

(#505) polonic válasza TheHoff (#504) üzenetére


polonic
félisten

Köszönöm. A dobozának a mérete kéne. :)

(#506) TheHoff válasza polonic (#505) üzenetére


TheHoff
csendes újonc

Áhh értem, sorry, azt nem tudom sajnos! :U Ez Telekomos megrendelés volt, és együtt jött mind (a tokot kivéve), egy átlátszó műanyag T-s csomagolásban.

(#507) Feri1990


Feri1990
tag

Aki edz az órával(alap kondi, semmi ugribugri) annak mennyire stabil a pulzusmérés? Nekem már nem az első alkalom, hogy 20 percek kiesnek(a szenzor úgy tűnik világít). Az óra teljesen stabilan van a karomon, szorosan, nem mozog. 4 éve egy polar m430 at használok azzal sose volt ilyen gond.

(#508) polonic válasza TheHoff (#506) üzenetére


polonic
félisten

A képen is ott a töltő a dobozában. Csak a töltő doboz kéne :)

(#509) TheHoff válasza polonic (#508) üzenetére


TheHoff
csendes újonc

Maga a tripla töltőpad doboz mérete pontosan: 24,5 cm * 9 cm * 5 cm
Előbb kimaradt a "doboz" szó, de a dobozára értettem, szóval a gyári csomagolású doboz: 24,5 cm * 9 cm * 5 cm

(#510) polonic válasza TheHoff (#509) üzenetére


polonic
félisten

Rendben, köszönöm szépen :)

(#511) nylacika


nylacika
aktív tag

Nem tudom, hogy ki, hogy van vele, de én teljesen meg vagyok elégedve az órával! Péntek óta használom, edzés, napi telefonok, értesítések, fizetés... Minden tökéletesen működik! A titka, hogy mindenhez megtaláljuk a megfelelő appot! És ez még csak igazán az eleje. Pár hónap múlva úgy gondolom, hogy a play áruház is tele lesz a mindenhez megfelelő appokkal! Szóval, nem bántam meg, nekem bőven megérte! :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#512) szevassag


szevassag
tag

Szevasztok! Gondoltam ide írom, hogy most az előbb tudtam rendelni a kuponnal egy Watch 4 Bluetooth modellt. A kedvezménnyel, így 75 ezerre jött ki, ingyenes szállítással, ajándék smart tag-el. Egy S3 Frontiert nyúzok, de ennyiért megéri lecserélni. Akinek van kuponja és akar venni próbálja meg!

(#513) thomas92 válasza Sandormaster (#488) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem Watch 4 44mm ezüst van, a szíj nem fehér, világos szürkének mondanám.

(#514) berik899


berik899
tag

Újra felteszem a kérdést. Nektek megvan az Órán a kamera app amivel távirányítható a kamera?
Én S8-al használom lehet azért nem jelent meg vagy senkinek nincs errefelé?
Videókon mindig mutatják tesztekben.

(#515) szilasz007 válasza berik899 (#514) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Ha válasz... S8 terén nincs tapasztalat. Note 9-el teljesen jól működik.

(#516) ollie válasza szevassag (#512) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, végre így én is meg tudtam rendelni a kedvezménnyel, délelőtt még nem volt készleten.

***

(#517) bigdigit válasza ollie (#516) üzenetére


bigdigit
addikt

Úgy látom jól gondoltam a smart tag volt a probléma mert az nem volt készleten. Már hétfőn jeleztem nekik szerintem ez miatt nem tudunk rendelni. 2 nap kellett mire inkább kivették csak ne telefonáljanak inkább. Anelkul egyből lett készleten. A többi részükről csak duma volt. Na de mindegy megrendeltem.

(#518) thboxx válasza berik899 (#514) üzenetére


thboxx
aktív tag

Nekem fenn van. Bár eddig még nem használtam.
GW4/44+A71

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#519) jupp008 válasza berik899 (#514) üzenetére


jupp008
senior tag

A8 -al használva sincs fent az órán. :(

(#520) nagyj74 válasza berik899 (#514) üzenetére


nagyj74
senior tag

S20+-al használom az órát, és fent van.

(#521) thboxx


thboxx
aktív tag

Nálam ilyen üzemidőt produkál az óra. Most is csak azért raktam töltőre,mert este későn érek haza melóból és nem fogom megvárni míg feltölt. :))

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#522) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Valakinek sikerült már Vodafone-os e-simmel beüzemelni az LTE változatot?

(#523) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A sima gw4 órára feltehetek bármilyen 20mm szíjat?

(#524) gyuri2008 válasza thboxx (#521) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ezek szerint nem sok mindent használsz ki az órán.

(#525) thomas92 válasza berik899 (#514) üzenetére


thomas92
aktív tag

Igen, rajta van, de még nem használtam.

(#526) Atus90 válasza berik899 (#514) üzenetére


Atus90
csendes tag

Én sem találom S8-assal használva.. Milyen néven kéne fent legyen?

Egy kérdésem nekem is lenne, a "Premium Analog" nevű watch face-t vissza tudjátok állítani? Hiába nyomok rá, nem vált át rá. Másra sikerül, de vissza akartam térni rá nem hajlandó (teló, óra restart sem segített)

(#527) nylacika válasza gyuri2008 (#523) üzenetére


nylacika
aktív tag

próbáltam többet is, de nem megy fel. kb. fél mm-rel nagyobb, mint az óra mérete...

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#528) fzboxx válasza ollie (#516) üzenetére


fzboxx
senior tag

Szia!
Neked nem hisztizett a mobilszam helyessége miatt a rendeleskor?
Én az istennek nem tudok olyan formátumot találni a mobilszámra, amit elfogadna.
Te hogy írtad be? :R

(#529) thboxx válasza gyuri2008 (#524) üzenetére


thboxx
aktív tag

Csak ami kell. Meg amit tudok használni. Értesítések - telegram,üzenet,telefon,mail...stb. 1-2 üzenetre válaszolás. Pulzusmérés 10 percenként. 2 nap alatt max 1 gyors telefonhívás. Alvás figyelés. AOD kikapcsolva - nem kell mutassa az időt,ha nem nézem az órát. Minden hálózati modem bekapcsolva éjjel-nappal. Néha kicsit lóg LTE-n is. Szóval nem nyúzom le,de azért használom is. PAY kéne még,de az erste ül a babérjain... :U Csak ezért meg nem csináltatok fintech kártyát...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#530) szilasz007 válasza Atus90 (#526) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Amugy ha mar wear.. En anno ezt vasaroltam be Huawei Watch-ra... ezen keresztul ment a telefonos kamera akkor...
Ez mondjuk, ha mukodik, akkor villantja a WearOS elonyet... vannak appok es alternativak. (En nem tettem fel, ment nalam megy az alap...)
--> [link]

[ Szerkesztve ]

(#531) gyuri2008 válasza nylacika (#527) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én 20mm-es szilikon szíjra gondoltam,az is nagyobb?

(#532) G-Bali válasza szilasz007 (#530) üzenetére


G-Bali
senior tag

Működik ,mert én már próbáltam...

(OP7TPro)

[ Szerkesztve ]

(#533) nylacika válasza gyuri2008 (#531) üzenetére


nylacika
aktív tag

Próváltam nindenfélét... sajna a w3 szíja sem jó rá...

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#534) thboxx válasza gyuri2008 (#531) üzenetére


thboxx
aktív tag

Én utángyártott szilikon szíjjal használom.Simán belement. Vagy itt vagy a hír topicba be is linkeltem. GW4/44

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#535) nylacika válasza gyuri2008 (#531) üzenetére


nylacika
aktív tag

Azt nem írtam, hogy én 46 -os órára próbáltam.

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#536) jupp008 válasza thboxx (#534) üzenetére


jupp008
senior tag

Van otthon mindenféle szilikon és bőr szíj korábbi Watch órához rendelve. Mindegyik felment rá.

(#537) swayze válasza Varszegig (#306) üzenetére


swayze
tag

Ez nagyon jól összefoglalja miért, nem érdekel, hogy 1-1 termék vízálló-e, egész egyszerűen ez egy változó dolog plusz ugye gari sincs rá.

(#538) barack2244


barack2244
tag

Sziasztok!

Akinek LTE-s órája van, annak jelentkezik az a hiba miszerint gyengébb térerő mellett viszonylag rövid telefonhívások során túlmelegszik a készülék és leáll?

(#539) nylacika válasza barack2244 (#538) üzenetére


nylacika
aktív tag

a válasz röviden: igen. Meg sima lte módban is, ha gyenge e térerő. De ez a w3-nál is gyakori volt nálam...

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#540) barack2244 válasza nylacika (#539) üzenetére


barack2244
tag

Ez nem hangzik jól. Akkor ez szoftveresen nem fog megoldódni valószínűleg.

(#541) nylacika válasza barack2244 (#540) üzenetére


nylacika
aktív tag

Nem hiszem, a W3-nál sem foglalkoztak vele. Bár hozzáteszem, ez még mindig egy okosóra és nem telefon. És a folyamatos mobilnet és hálózatra csatlakozás köztudottan terheli a belső szerveit a készüléknek... :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#542) barack2244 válasza nylacika (#541) üzenetére


barack2244
tag

LG Urbane 2nd-ömnél meg tudták oldani, hogy ne legyen probléma. Bár igaz, hogy ott az antenna nem az óratestben van.

[ Szerkesztve ]

(#543) Badboys válasza nylacika (#541) üzenetére


Badboys
őstag

Én ilyent soha sem tapasztaltam az SGW3 nál 1 éve van meg. Ellenben az S20FE csinált ilyen húzásokat ugye abban is exinos van. Sokszor kellett használni telefon célból kerékpározás vagy más miatt.

(#544) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Valaki esetleg tud olyan widgetet, amivel az óra akkumulátor színt kirakható kezdőképernyőre? :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#545) vinczetibor


vinczetibor
aktív tag

Offline navigáció letölthető térképekkel létezik a wear os-re?
Valami olyasmit keresek, mint a Here wego a tizen-re.

(#546) kchris78


kchris78
veterán

aksiidő növelésre egyszerű lehetőség hogy nem minden messenger/etc értesítést beküldeni órára hanem szűrni. Tudom ezért lehet részben valakinek egy ilyen óra de... ennyire ne legyünk már túlpörögve :D.

(#547) DjBlero


DjBlero
őstag

sziasztok
kérdezném hogy ez a Spigen Glas.TR EZ FIT Samsung Galaxy Watch 3 45MM üvegfólia jó a watch 4 classic 46mm hez?
valakinél mintha olvastam volna

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#548) PeteePeti válasza DjBlero (#547) üzenetére


PeteePeti
őstag

Az üveg biztos, hogy jó lesz, de a felhelyezést segítő aplikátor nem valószínű! Mivel más a két telefon tokmérete és az oldalsó gombok is teljesen eltérnek egymástól!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#549) DjBlero válasza PeteePeti (#548) üzenetére


DjBlero
őstag

köszi az infót :R
watch 4 classic 46 mm hez nem találok sehol ilyet :F

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#550) PeteePeti válasza DjBlero (#549) üzenetére


PeteePeti
őstag

Amúgy én is vettem ilyen üveget! Egy nap után vettem is le a francba! Nekem nem vált be! Szal bízok a Gorilla Glass DX+ védelemben inkább! :DD

De tessék, én innen szereztem be!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.