Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Feri1990 válasza autotaxmo (#898) üzenetére


Feri1990
tag

megnéztem, van repulo modban gps Max addig lehet szükséges hálózat amíg megtalálja a műholdat. Mondjuk nem nagyon lepődtem meg h megy. Előző órámon semmi netkapcsolat nem volt és ment a gps tracking.

(#902) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Akkor nyilvanosan kerek elnezest es meghajolok. Pedig mindig is ugy tudtam hogy nincs gps sem es nem veszi a jeleket repulo modban. Meg a hulye neten is ezt olvastam, hogy levág mindent. :R

(#903) autotaxmo válasza polonic (#900) üzenetére


autotaxmo
őstag

Meghajolok, tokeletes bizonyitek. Akkor koszonom, innentol kezdve beigazolodik hogy a net tele van baromsagokkal es infokkal, ezert kellettek Ti hogy kiprobaljatok eloben 😉 Akkor ez elegge jo az akksit tekintve, hogy ha elmesz turazni akkor bevagod repulo modba es kibirja egesznap es amikor mondjuk akarnal fizetni az oraval, akkor nem egy lemerult disz van a kezeden

(#904) Sirandrish válasza polonic (#900) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ez egy szuper hír. Jövőhéten kipróbálom a túra alatt. Remélem így kibír majd 7-8órát :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#905) guriga1234 válasza Feri1990 (#901) üzenetére


guriga1234
addikt

"Max addig lehet szükséges hálózat amíg megtalálja a műholdat." - addig sem szükséges, viszont gyorsabb lehet a pozíció meghatározása először.

(#906) guriga1234 válasza polonic (#894) üzenetére


guriga1234
addikt

"amikor repülő módba rakja az ember a telefont, órát. Attól még a helymeghatározás bekapcsolva marad" - helyesen:
amikor repülő módba rakja az ember a telefont, órát. Attól még a helymeghatározás bekapcsolva maradhat.
Nem véletlenül a GPS funkció külön ki-be kapcsolható.

(#907) thxer válasza Sirandrish (#904) üzenetére


thxer
aktív tag

Halkan jegyzem meg a repülő üzemmódos vita után, hogy a beállításokban, a connections -> mobile networks alatt van olyan opció hogy "always off".

BP-en 3,5 óra séta, SH-es követéssel, AOD-el, BT-on ~30%-ot vitt az akksiból.

[ Szerkesztve ]

(#908) Sirandrish válasza thxer (#907) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt tegnap itthon megtaláltam, de a repülős mód egyszerübb(lenne) azért. Egy klikk be, majd egy ki:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#909) thboxx válasza polonic (#900) üzenetére


thboxx
aktív tag

Hogy csinálsz képernyőképet? :B

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#910) polonic válasza thboxx (#909) üzenetére


polonic
félisten

A két gombot egyszerre megnyomom.

(#911) kenuba01


kenuba01
tag

Már 2. éjszaka akadt ki a pulzusmérő. Reggel ébredés után 172-es pulzuson levolt fagyva.
A múlt héten is vasárnap éjjel :) volt hasonló. Akkor még javában aludtam.

CSak az óra újraindítása hozta helyre, remélem szoftveres hiba mert ez így elég gáz.
Valamint edzés közben nekem is van kihagyás (szaggatott vonal).

Remélem mihamarabb orvosolják a hibát.
Ezeket eltekintve az óra ár/érték arányban rendben van.
Nekem nem kellett lte-s változat a sima 44-mm-es van és 2,5 nap az üzemidő.
Az előző kínai okos-óráim köszönő viszonyban sem voltak ezzel, pontosság terén.

(#912) t72killer válasza autotaxmo (#903) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Viszont segítettél rávilágítani a telóm egyik hibájára: ha a location ki van kapcsolva, akkor gmaps-et nem repülőmódban indítva kéri a loc. visszakapcsolását és mehet a munka. Repülőmódban sem az s7edge, sem a TabA 2016 nem indít ilyen kérést :R

#904: várjuk a fejleményeket :)).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#913) polonic válasza kenuba01 (#911) üzenetére


polonic
félisten

Nem tudom én sem eldönteni, hogy ez szoftveres hiba vagy esetleg az érzékelő.
Bár nekem máshogy "akad ki", mint neked.

(#914) thboxx válasza polonic (#910) üzenetére


thboxx
aktív tag

És azt hova menti? :F

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#915) polonic válasza thboxx (#914) üzenetére


polonic
félisten

Az órán a galéria app-ban ott lesznek. Onnan lehet átküldeni a telefonra.

(#916) thboxx válasza polonic (#915) üzenetére


thboxx
aktív tag

Köszi! :R :D

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#917) Latency


Latency
senior tag

Frissült a Galaxy Wearable app, úgy látom jöttek új óraszámlapok is.

(#918) kchris78 válasza Latency (#917) üzenetére


kchris78
veterán

megint?par napja is.. :)

(#919) Atus90 válasza autotaxmo (#902) üzenetére


Atus90
csendes tag

Nem feltétlen a te hibád, hanem attól függ, hogyan implementálták az adott rendszeren. Pl. eddigi iOS eszközömön repülő módban be lehet nyomni a wifit és bluetooth-t is. Az a cél, hogy egy gombnyomással kikapcsoljon minden sugárzást, amit már rájöttek érdemes lehet visszakapcsolni. Így repülőn is tudsz wifi-zni, BT-fülest használni.
Most megnéztem Samsung telefonon, ott repülő módban bent marad a Location (bár nem tudom GPS-alapú-e), NFC, és szintén benyomható a wifi és BT.

Sőt, megnéztem, repülő módban még mindig tudsz BT fülest csatlakoztatni az órához. És wifit is be tudod nyomni. Viszont amint benyomod a repülő módot mindkettőt kinyomja.

(#920) autotaxmo válasza Atus90 (#919) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat mindenesetre most is tanultam valamit :) de igaz, hogy mindenhol ezek szerint mas es mas funkciot lő le a repulo mod

(#921) appel


appel
őstag

Mintha ma rezgett volna az előbb a Gmail értesítés az órán. Haluztam? 😁

(#922) sziszikzs


sziszikzs
csendes tag

Valaki használja az outlook levelezőt gmail fiók hozzásdásával? Pénteken feltelepítettem a telóra és az órára. Akkor megjöttek az e-mailok de azóta nem frissíti az órán a bejövő üzeneteket. Már töröltem, újra telepítettem az alkalmazásokat a két eszközön de az órán csak a pénteki üzenetek jelennek meg. P30 pro és 46mm bluetooth classic páros. Valakinek ötlet?

(#923) thboxx válasza sziszikzs (#922) üzenetére


thboxx
aktív tag

Szia! Én így használom kezdetektől az órát. Nekem megjönnek a mailek. Nincs bekapcsolva telón,hogy csak a szűrt leveleket jelezze? Nekem az nincs bekapcsolva. Wearable appban engedélyezve vannak az értesítései az outlook appban? Nekem A71 van,nem tudom emiatt van-e esetleg különbség...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#924) sziszikzs válasza thboxx (#923) üzenetére


sziszikzs
csendes tag

Szia!
Mindent engedélyeztem amit lehetett de még neki futok egyszer. Köszi!

(#925) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gyerekeknél vajon mennyire megbízható az EKG-funkció? Nem gyereknek venném az órát, de referenciának mondjuk hetenként mérnénk egyet. Ki lehet menteni az eredményt pl .csv-be vagy valami feldolgozható adatfájlba?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#926) appel válasza t72killer (#925) üzenetére


appel
őstag

Nekem nem sikerült még a gyereknek megmérni, túl kicsi a keze, odatartva meg valahogy nem jött még össze. Egyébként pdf-be exportálható.

(#927) t72killer válasza appel (#926) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R. A pdf mondjuk szenvedős lesz, ha a görbéket össze akarom majd hasonlítani.

Lehet máshova is tenni, gyereknél akár a combjára :))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#928) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Sziasztok, megrendeltem egy gw4 esim orat telekomtol, kerdes hogy ezek kartyafuggetlenek? Elofizu nelkul rendeltem. Illetve mukodnek roamingban is?

(#929) szilasz007 válasza autotaxmo (#928) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Szerintem kartyafuggetlen. Mondjuk ez tipp. Ami teny, hogy ha olyan SIM legyen e telefonban, amilyen eSIM-et akarsz betelepiteni.
Roaming meg kulon kapcsolhato.

(#930) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Azt tudom hogy az apple watch e-sim verzional nincs roaming ergo kulfoldon nem mukodik ami szerintem kabare

(#931) torrente777


torrente777
tag

Reggel 8 tól eddig bírta. 40 perc gyaloglás van benne :F :F Ez így nagyon gyenge watch 3 után. Watch 4 44mm.

(#932) t72killer válasza torrente777 (#931) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

LTE aktív volt?

#933: :R.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#933) torrente777 válasza t72killer (#932) üzenetére


torrente777
tag

Sima verzió . Watch 4 44mm
Ha LTE s lenne már délbe maghalt volna :C
Remélem reszelnek az üzemidőn mert ha nem eladás és vissza watch 3 ra.

[ Szerkesztve ]

(#934) thboxx válasza torrente777 (#933) üzenetére


thboxx
aktív tag

Mikor vetted? Mi aktív benne?

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#935) t72killer válasza torrente777 (#933) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Factory reset esetleg :F

Ez így valóban igencsak vérszegény, ezért is vacillálok, hogy kell-e ez az óra nekem 260£-ért :((

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#936) thxer válasza torrente777 (#931) üzenetére


thxer
aktív tag

Berakod a screenshotot a wearable app > settings > battery oldalról?
Kíváncsi vagyok mi zabált ennyit

(#937) torrente777 válasza t72killer (#935) üzenetére


torrente777
tag

Kb 6 napja vettem. Most laktam be nem fogom resetelni. Kb minden nap ez van sajna ez ennyit bír. Ja és a töltés 2 óra az is vicc.A hozzá adott ajándék paddal 2.5 óra

[ Szerkesztve ]

(#938) torrente777 válasza thxer (#936) üzenetére


torrente777
tag

Semmi nem fogyaszt nagyon:

(#939) t72killer válasza torrente777 (#937) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nálam már a 2napos általános üzemidő is a tűrhető kategóriát jelenti, úgyh alighanem vissza vagyok zavarva a házi feladathoz... A watch3 és 4 EKG funkciója között van bármi különbség :F? Az is lehet levadászok egy használt watch3-at...

#938: "imádom" ezt a közlékenységet a samu részéről már telefonnál is, amikor a fogyasztás max 10%-ával képes érdemben elszámolni, a maradék 90% ügyében meg mehet a totózás :(((

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#940) thxer válasza torrente777 (#938) üzenetére


thxer
aktív tag

Durva, szerintem reseteld ki, ha úgy se javul vidd vissza :)

(#941) torrente777 válasza thxer (#940) üzenetére


torrente777
tag

Felesleges sajnos ez ennyit tud. 1 egész napos túrázás n :O agyon felejtős ezzel az órával.
EKG Ugyan az.

[ Szerkesztve ]

(#942) thxer válasza torrente777 (#941) üzenetére


thxer
aktív tag

Nálam így néz most ki (Watch 44mm LTE):

AoD, pulzus, stressz folyamatos.

(#943) thboxx válasza torrente777 (#941) üzenetére


thboxx
aktív tag

Ekg,véroxigén,pulzus... ezek hogy vannak beállítva?
Telefonáltál-e az órával? Értesítés mennyi jött,mennyire válaszoltál is? Ezek is lényeges dolgok... Főleg az első két kérdésben... Nálam bő két nap az üzemidő...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#944) fzboxx


fzboxx
senior tag

Jól gondolom, hogy a samsung.hu oldalról, 35e kuponnal rendelt GW4 40mm órát is vissza lehet küldeni indoklás nélkül?
Csinált esetleg már ilyet valaki?

(#945) ollie


ollie
MODERÁTOR

Furcsállom ezeket a gyors merüléseket, mert nálam bőven bír 2 napot úgy, hogy minden be van kapcsolva (pulzusmérés 10 percenként), és éjszaka is rajtam van.

***

(#946) szilasz007 válasza torrente777 (#931) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Én gond nélkül beletettem egy 3.5 órás kirándulást... volt már 2 órás bringa is, bírta. Folyamatos mérések.... Olyan 40%-ot esett nekem a kirándulásnál emlékeim szerint?
LTE-s óra, de ugye BT-n keresztül ment telefononnal. Telón meg volt olyan rész ahol Edge volt az elérhető...
Röviden ennyire azért nem gyenge ez. Jónak jó-e? Háááát. Ha kétszer ennyit bírnia elégedettebb lennék. Ez így hobbira el el megy... de ha komolyan túráznék, ne add, több nap, akkor ez alkalmatlan arra. Arra inkább már egy Garmin Fenix...
Szerintem ott valami huncutság van a dologban.

(#947) szilasz007 válasza ollie (#945) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Nálam AOD, folyamatos mérés, ha a kezemen van naponta töltöm.
Azt a fokú intelligenciát értékelem, hogy haa nem hordom, akkor sötét és szinte nem eszik semmit... így lehet vele élni.
De az tény hogy nem mindenkinek lesz alkalmas a boldogsághoz.

(#948) vinczetibor válasza torrente777 (#931) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Zárd be az összes futó alkalmazást. Nekem az fogyasztott rettenetesen sokat. Mindig bezárom őket, amikor csak tehetem és nagyon sokat jelent üzemidőben.

Az üzemidőnél azt is figyelembe kell venni, hogy a Samsung s20 ultrám is kifekszik 16-18 óra alatt. Máshogy használom az órát, mint a telefont, de nem biztos, hogy érdemes hosszabb üzemidőt elvárni az órától, mint a telefontól...

[ Szerkesztve ]

(#949) t72killer válasza torrente777 (#941) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ahogy a többieket nézem, rendellenes jelenségről lehet szó. A telefonomnak is voltak ilyen "pirosbetűs hisztis" napjai, amikor a 8 óra SOT beszakadt 4órára minden különösebb magyarázat nélkül, 1-2 alkalommal ki tudtam szúrni, melyik app akadt be. Később "magától" (lehet ez bármi, pl szoftver, app-frissítés, vmi újraindult, stb) javult.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#950) t72killer válasza fzboxx (#944) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Apropó kupon, él még a 35ezres kupon? Itt azt olvasom, hogy az első 118 eladott darab után adnak/adtak.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.