Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) jupp008 válasza DjBlero (#549) üzenetére


jupp008
senior tag

Aplikátor nélkül is könnyü felrakni sztem. Igazábol ha a méret stimmel akkor egyszerűen csak rá kell nyomni.

(#552) DjBlero válasza PeteePeti (#550) üzenetére


DjBlero
őstag

lehet én is azt teszem amit te,
Gorilla Glass DX+

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#553) PeteePeti válasza jupp008 (#551) üzenetére


PeteePeti
őstag

Mondjuk nem is azért van az aplikátor, mert nehéz feltenni, hanem azért, hogy pontosan középre illeszd vele, hogy ne csak rá legyen hányva, hanem igényesen nézzen ki rajta! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Xiaomi Watch S3 | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#554) jupp008 válasza PeteePeti (#553) üzenetére


jupp008
senior tag

Jó igen, értem csak azt akartam mondani, hogy nem egy atomfizika a felrakása.
2 éves Galaxy Watch -om van - üveg Ebayről és tök pontosan felraktam 20 mp alatt minden nélkül.

(#555) ForRedGlory válasza DjBlero (#547) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tökéletesen jó, a felhelyező műanyag is

(#556) Tybike81


Tybike81
őstag

GW4/46mm milyen szíj méret használható vele? Esetleg valami jó szíjjat tudtok ajánani az ezüst változathoz?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#557) Tybike81 válasza Tybike81 (#556) üzenetére


Tybike81
őstag

Rosszul írtam a GW4 Classic 46 mm szíj méret érdekelne

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#558) ferenck válasza Tybike81 (#557) üzenetére


ferenck
senior tag

Az összes GW4 20mm-es.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#559) Tybike81 válasza ferenck (#558) üzenetére


Tybike81
őstag

Köszi, olcsóbb szíjjat tudsz (GW4 classic 46mm) hozzá, vagy csak a gyári van csilliárdokért?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#560) ollie válasza Tybike81 (#559) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elvileg bármilyen 20mm-es gyorscsatlakozós szíjnak kompatibilisnek kell lennie, bár itt korábban írta valaki, hogy a fém szíjak nem jók. Szilikon és (műanyag)szövet szíjat viszont végtelen mennyiségben találsz az eBay-en. Nekem ma hozzák az órát, van is itthon néhány szíj, majd kipróbálom minddel.

***

(#561) kchris78


kchris78
veterán

Buds2-t el lehet adni? Van kuponom és van készleten is a cucc most jött az értesítő...

(#562) kchris78


kchris78
veterán

lehet nem esett le mindenkinek (nekem sem eddig :D) de s21 ultrával (mással is gondolom) az órát lehet tölteni.. mekkora királyság, nem kell mindenhova a töltőkábelt cipelni.. Apple esetében nem tudom megy e de szerintem még a töltő szabvány sem stimmel amennyire tudom az órájuk más rendszert használ...

(#563) NextError válasza kchris78 (#561) üzenetére


NextError
tag

Miért ne lehetne eladni? :D

(#564) thboxx válasza Tybike81 (#559) üzenetére


thboxx
aktív tag

[link]

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#565) Feri1990 válasza kchris78 (#561) üzenetére


Feri1990
tag

engem pl pont érdekelne :) de a samsung oldalán még mindig úgy tűnik h nincs készleten.

(#566) ollie válasza Tybike81 (#559) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kipróbáltam, nem gyári 20mm-es szilikon szíjak simán jók hozzá.

***

(#567) torma1981 válasza kchris78 (#561) üzenetére


torma1981
veterán

Szia.

Lehet tudni ki, miért kapott kupont? Mert ahogy nézem ez elég random lehet.

(#568) ratcache válasza torma1981 (#567) üzenetére


ratcache
aktív tag

én írtam nekik, a válasz szerint aki a Galaxy Unpacked esemény iránt érdeklődött és regisztrált az kapott.

(#569) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Sziasztok!
Leváltottam az Active 2-t, ezüst 44mm BT Watch 4-re.
Sajnos nekem Vietnámi CSC kódos Galaxy S10e -m van, így kellene egy CSC free Samsung Health Monitor apk, van-e már esetleg?! :))

(#570) szilasz007 válasza Sandormaster (#569) üzenetére


szilasz007
aktív tag

[link] .
Nekem is "sajnos" egy jelenleg izraeli regios samu telefonom van, "vaj mi okbol". Ugyhogy en is igy elek :D

[ Szerkesztve ]

(#571) Sandormaster válasza szilasz007 (#570) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Köszi!
Telepítettem, de a Health Monitorban még azt írja lent, hogy "Nem található kompatibilis óra"
pedig csatlakoztatva van.
Mit hagytam ki?
szerk: vagy az órára is kell telepíteni egy moddolt változatot?

[ Szerkesztve ]

(#572) nylacika


nylacika
aktív tag

Mindenkit megkövetek szíj ügyben!!! 22 mm-est próbáltam, azért nem ment fel... Sorry!

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#573) szilasz007 válasza Sandormaster (#571) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Igen.
En mivel nem is fog jo ideig mukodni a gyari alkalmazas, az orarol toroltem a gyarit. (adb parancsokkal le lehet menteni, de a drive-on ott van a gyari is...)
Ennek elonye, hogy nem fog latszani a gyari lapocskak a mereshez.
A pancsolt oras apphoz, kell a pancsolt telefonos is.

Roviden mindketto gyari gyalu, mindketto pancsolt fel, es profit.

(#574) Sandormaster válasza szilasz007 (#573) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Oksi, igyekszem átnézni a fórum írását, megvan az IP címem, parancssorozás helyett ezzel a Bugjaegeres appal is fel tudom tolni IP alapján az órára a moddolt progit? (Watch4.SHM.MOD.1.1.0.175.apk)

Gyári Health Monitor Appot hol távolítom el az óráról? :B

(#575) Tybike81 válasza nylacika (#572) üzenetére


Tybike81
őstag

Akkor a fém 20mm is felmegy az órára?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#576) bbmt


bbmt
senior tag

Megérkezett az előrendeléshez ajándék tőltő.
Kicsit fura, hogy az S21 Ultrát gyári bőrtokban nem tölti,csak ha kiveszem belőle, de ők biztosan tudják miért jó ez... :))

A kanál a gyengék villája

(#577) szilasz007 válasza Sandormaster (#574) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Itt a [link] .
En nem szorakoztam azzal a sideloaderrel, fogtam a jo oreg ADB kliensemet es a megfelelo parancsokkal telepitettem.
A masodik linken megtalalod becsomagolva az ADB-t, par parancsot jobban kibontva.
Az elso link leirasaban a lepesek is le vannak irva ADB-re is.

(#578) bigdigit


bigdigit
addikt

Hát ennyire szegényes óraszámlap választékra azért nem számítottam pedig írták.Meg ennyire lassú töltésre sem.Mondjuk pörgősebbnek sem érzem active 2 után.

(#579) polonic válasza bigdigit (#578) üzenetére


polonic
félisten

Azért a rendszer lényegesen pörgősebbeb és simábban működik. Ez észrevehető. A görgetés pl, sehol nincs akadozás.
Nékünk is volt active 2. Van összehasonlítási alap.

Az óra számlap választék tényleg siralmas.

(#580) Szpisti válasza polonic (#579) üzenetére


Szpisti
addikt

Én kipróbáltam a Facer.io-t és ott aztán tényleg van sok-sok számlap, de valamiért a pulzus és a lépésszám nem stimmel rajtuk, nem tudom honnan szedi őket, de sem az órában lévő, sem telefonon lévő lépésszámmal nem egyezik... :U

(#581) polonic válasza Szpisti (#580) üzenetére


polonic
félisten

Lehet az, hogy az még csak wear OS 2 kompatibilis?

(#582) torrente777 válasza polonic (#581) üzenetére


torrente777
tag

Váltott valaki watch 3 ról? Megérte a váltás, jobb valamibe a 4 es?

(#583) nylacika válasza torrente777 (#582) üzenetére


nylacika
aktív tag

Igen! Lehet ismét fizetni az órával! :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#584) torrente777 válasza nylacika (#583) üzenetére


torrente777
tag

Én most is tudok fizetni a watch 3 al.Ha csak ennyibe jobb akkor maradok a watch 3 nál.

[ Szerkesztve ]

(#585) ratcache válasza bigdigit (#578) üzenetére


ratcache
aktív tag

Matteo Dini is elkezdte portolni a számlapjait Wear OS-re (bár még vannak apróbb technikai problémák némelyikkel), kb. 20-30-at már megcsinált és még sok tervben van... idővel lesz választék.

mondjuk az áruház valamiért nem hozza fel, rá kell keresni a kódokra, MD218 stb.

[ Szerkesztve ]

(#586) Szpisti válasza polonic (#581) üzenetére


Szpisti
addikt

Benne van már a Watch 4-is, gondolnám, hogy már kompatibilis vele, de aztán ki tudja...

(#587) ollie


ollie
MODERÁTOR

Boxfaces appon keresztül is lehet találni párat: [link]

Most nézem, a play store-ban sokkal több kompatibilis watch face van, mint amit normális esetben felkínál. Szerintem valami bug lehet.

pl rákerestek erre, és ez is rengeteg számlapot fog feldobni: pub:thema

[ Szerkesztve ]

***

(#588) vinczetibor válasza polonic (#579) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Simábban működik a watch 4. Nem tapasztalok akadozást.
Az active 2 a widgeteket gyorsabban kezeli. Alkalmazásokon belül a watch 4 gyorsabb, de nem minden esetben. Nem mondanám, hogy bármelyik is pörgősebb lenne...
A kettő között az egyetlen lényeges különbség, hogy az active 2 sokszor akadozik.
Egy bluetooth-os active 2-t (768 MB) és watch 4 lte (1.5 GB) hasonlítottam össze úgy, hogy egymás mellett volt a két óra. Egyelőre még mind a kettő megvan.
Az active 2 akadozását a kevesebb ram is okozhatja. Abból is van 1.5 GB-os lte verzió.

[ Szerkesztve ]

(#589) hadan


hadan
tag

Német Amazonos órán úgy néz ki sikeresen beállítottam a Google Pay-t. Egy valamint viszont nem, hogy a Google Pay legyen az alapértelmezett fizetés. Beállításoknál csak a Samsung Pay-t tudom kiválasztani. Samsung Paynél pedig mindenképpen a Samsung Pay kártyát akarna nekem adni, amit még nyilván német cím hiányában nem lehet beállítani.
Valakinek van erre valami megoldása?

Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB | Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#590) polonic válasza hadan (#589) üzenetére


polonic
félisten

A gpay beállítása a felső gomb kétszeri megnyomására.

[ Szerkesztve ]

(#591) Holi89


Holi89
csendes tag

Összehasonlítás ugyanakkor felvéve reggel
Apple Watch 6 40mm (7 hónapos) csak minimál használattal, értesítések +AOD nap végén 49%
Galaxy Watch 4 44mm ugyanebben.a periódusban aktívan használva(szoftver telepítés, frissítés, telefonálás, folyamatos mérés, AOD, YTB Music) 58%

(#592) bigdigit válasza ratcache (#585) üzenetére


bigdigit
addikt

Ez életmentő információ volt. :R

(#593) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A vérnyomásmérőt kötelező jelleggel újra kell kalibrálni havonta, vagy csak erősen javallott?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#594) ollie válasza Sirandrish (#593) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kötelező.

Ez egyébként azért van, mert az optikai vérnyomásmérők nem alkalmasak arra, hogy konkrét vérnyomást mérjenek, hanem csak különbségeket tudnak mérni az előző mérésekhez képest. Tehát azt képes megmondani, hogy mennyit változott a vérnyomásod. Ezt úgy fordítják le konkrét vérnyomás értékekre, hogy megméred egy normális vérnyomásmérővel, megadod az órának az adatokat, és tudni fogja, hogy amit mért, az mennyi volt valójában, a többi mérést meg ennek alapján lövi be. 1 hónap alatt nagyon eltérhet a pontosság egy csomó ok miatt, ezért ezt havonta muszáj kalibrálni.

***

(#595) Sirandrish válasza ollie (#594) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értem, köszi :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#596) PeteePeti válasza hadan (#589) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ne foglalkozz vele, hogy nem lehet beállítani! Nekem konkrétan ott sem a Goggle Pay, sem a Samsung Pay nem jelenik meg! Ennek ellenére a Goggle Pay hetek óta simán megy K&H kártyával! Felső gomb két katt és már fizetek is! Eddig összes tranzakció sikeres volt, pedig már legalább harminc alkalommal használtam! :))

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Xiaomi Watch S3 | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#597) Madfrenky válasza polonic (#44) üzenetére


Madfrenky
friss újonc

Szia. Neked sikerült végül megtudni miért nem működik a horkolás figyelés???

(#598) bigdigit


bigdigit
addikt

Valaki megtudja mondani hol lehet kikapcsolni ha az órát alvóba teszem mert mondjuk az nap nem használom ne szinkronizálja le a telefonnal? Vagyis a telefon maradjon normál módban.

(#599) Madfrenky


Madfrenky
friss újonc

Sziasztok.
Galaxy watch 46mm ról váltottam, Galaxy watch 4 classic 46mm-re. Először LTEs szerettem volna ha már ennyi pénzt kiadok tudjam önálló telefonként is használni. De az extreme digital ban azt mondták hogy csak a T Mobile fogja forgalmazni Én pedig Vodafone os vagyok. 😢
Összességében meg vagyok vele elégedve de azért vannak apró hiányosságok számomra. Bár lehet csak én bénáskodok ezért ha valaki valami megoldást tud rá kérem Ne tartsa magába.
-MSN? Facebook?? Nem találtam hozzá alkalmazást.
- üzemidő sajnos elég gyengusz.
-nekem a horkolást nem méri.... Pedig azt elég keményen tolom 😉🤣 ( erre esetleg valakinek valami megoldás??) Be van kapcsolva a horkolás figyelés.
-néha kicsit akad de gondolom azt idővel szoftveresen javítják .

Ezeket a kis apróságokat leszámítva összességében meg vagyok vele elégedve. Ha órán beszélek jobb a minőség mint a sima Galaxy watch nak. A vérnyomásmérőt orvosi műszerrel háromszor hitelesítettem azóta tök jól mér. Sajnos van szívritmus zavarom azt is kimutatja. A véroxigén szintet szerintem nem jól méri kicsit alacsony számokat hoz ki eredményként.

Előre is köszönöm ha bárkinek bármilyen problémára van megoldása.

(#600) Szpisti válasza Madfrenky (#599) üzenetére


Szpisti
addikt

Nekem sem rögzített horkolást az első héten, aztán egyszeriben megjavult és minden éjjel felvett egy halommal... Valszeg annyit tettem, hogy mégközelebb tettem a telót magamhoz...
Aztán pár nap után ki is kapcsoltam, mert rájöttem sok értelme nincs...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.