Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) ollie válasza t72killer (#950) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Persze, hogy él, a kérdés, hogy te kaptál-e.

***

(#952) torrente777


torrente777
tag

Teljes feltöltés, jósolt működési idő, elég vicces :DD :W

(#953) torma1981 válasza ollie (#951) üzenetére


torma1981
veterán

Hát ez az. Elég random adták. Senki sem tudja miért kapták vagy sem.

(#954) t72killer válasza ollie (#951) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ja, még nem vettem semmit, csak tervezgetem mit és honnan.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#955) G-Bali válasza torrente777 (#952) üzenetére


G-Bali
senior tag

És nem is 100% [kép] tuti van valami ami hibázik

(#956) torrente777 válasza G-Bali (#955) üzenetére


torrente777
tag

Akkor itt valami nagyon nem kerek.

(#957) fzboxx válasza t72killer (#950) üzenetére


fzboxx
senior tag

Nem tudom.
Én 15 éve vagyok Samsung-os, de most kaptam először bármi felé kedvezményt. Meglepődtem, de már igazán megérdemeltem...

(#958) Szpisti válasza torrente777 (#956) üzenetére


Szpisti
addikt

Valami szívja az biztos. Nekem folyamatos pulzus és stressz van beállítva, wifi automata, mobilhálózatok "mindig kikapcs", csak gombnyomásra ébred, nem telefonálok és nem hallgatok zenét rajta és edzés sem volt, vagy néha egy 10-20 perc automata sétálás, éjjel rajtam van, de véroxigén és horkolás kikapcsolva és 2 napot elmegy pont.

(#959) gyuszos válasza torma1981 (#953) üzenetére


gyuszos
tag

Nem random, hanem hírlevél....ahogy a szabályzatban le vagyon írva.
Rákérdeztem, szóról-szóra ezt írták.....

(#960) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jól látom a doboz alsó részéről, hogy UK kiadás és UK samunál garizható ez a példány?:

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#961) szilasz007 válasza t72killer (#960) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Ha a UKCA-ra gondolsz, akkor az a CE angol megfelelője. Viva La Brexit!

(#962) kozma1986


kozma1986
tag

Üdv mindenkinek!

Olyan gondom van az órával, hogy ha a telefontól távol vagyok, és közben van nem fogadott hívásom, akkor ha újra van kapcsolat a telefon és az óra között, akkor a nem fogadott hívást nem jelzi az óra, de minden mást igen.
Tud rá valaki megoldást?

(#963) ollie válasza t72killer (#960) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát, ez jó kérdés. Kérdezz rá a Samunál, hogy most mi van a Brit régiós cumókkal.

***

(#964) OFF válasza appel (#921) üzenetére


OFF
csendes tag

Az utolsó frissítéstől jönnek a Gmail értesítések, olvasni és törölni is tudom.

(#965) OFF válasza t72killer (#950) üzenetére


OFF
csendes tag

A kupon még él, de Buds2 amit vennék nincs raktáron. Azt írta az ügyfélszolgálat állítsak be készletértesítést! Be van állítva, éjjel kettőkor néha jön levél, hogy "készleten", mire felébredek akkor nincs.
Válasz 572 db-ot adhatnak oda akciósan, a keretből még van maradvány figyeljek ezerrel...
Adtak is meg nem is kupont...

(#966) OFF válasza torrente777 (#952) üzenetére


OFF
csendes tag

Vasárnap este vettem le töltőről. Most ezt írja:

[ Szerkesztve ]

(#967) t72killer válasza ollie (#963) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az lesz :R

#965 :R , akkor a magyar beszerzés is érdekes lehet még, bár itt keringenek bontatlan példányok jóáron (gondolom teló mellé kapta az illető)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#968) PeteePeti válasza OFF (#964) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát nekem ugyanolyan szar! Csak az értesítési pötty látható! Nem figyelmeztet, amikor érkezik az email!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#969) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Az előbb mértem órával vérnyomást, párhuzamosan egy Omron M3 felkarossal! Pulzusban van némi eltérés, de a vérnyomás szinte ugyanaz! Íme:

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#970) t72killer válasza PeteePeti (#969) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

valahol mintha olvastam volna, hogy a kar helyzetében/tartásban van a kutya elásva.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#971) autotaxmo válasza PeteePeti (#969) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nem rossz, ha nincs parositva a gw4 egy samu telefonnal csak egy sima androiddal akkor is tud az ora merni vernyomast? Azaz megjelenik az opcio az oran?

(#972) ollie válasza autotaxmo (#971) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem.

***

(#973) autotaxmo válasza ollie (#972) üzenetére


autotaxmo
őstag

Szomoruan hallom, azt hittem hogy az ora kijelzi a vérnyomást csak maximum nem szinkronizal a telefonnal.

(#974) t72killer válasza ollie (#972) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

régi samu telefon is jó? van egy s7edge-em, ami valszleg alapból a netet szolgáltatná az órának.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#975) PeteePeti válasza autotaxmo (#973) üzenetére


PeteePeti
őstag

Az órát kalibrálni kell egy rendes vérnyomásmérő segítségével! Ezt a Health Monitor alkalmazáson belül kell megtenni! Az viszont csak Samsung telefonnal érhető el hivatalosan! Lehet van hekkelt megoldás erre, de én arról nem tudok nyilatkozni!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#976) szilasz007 válasza autotaxmo (#971) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Ügyeskedve igen: link

[ Szerkesztve ]

(#977) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Talaltam egy youtube linket ahol megmutatjak hogy mikent lehet hekkelni az orat es telefont hogy mukodjon a vernyomas es ekg funkcio. Valaki a csoportban mar probalta? Az xda link alapjan semmit nem ertek :) analfabeta vagyok ezekben.
https://youtu.be/2ou1W7KuTDQ

(#978) G-Bali válasza autotaxmo (#977) üzenetére


G-Bali
senior tag

Na pont ezért nem csináltam én se mert ,én se értek semmit :D

(#979) t72killer válasza szilasz007 (#976) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"age restriction" hogymi? arról van vmi hivatalos, hogy az ekg-t és a vérnyomásmérést bármiben befolyásolja/blokkolja az alany életkora? 1éves picurnak pl combján nem mérhetek ekg-t, csak mert szoftvergányolás van? csak nem rootolni kell az órát :((( ?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#980) szilasz007 válasza t72killer (#979) üzenetére


szilasz007
aktív tag

nincs itt semmi root.
USA-ba pl vernyomast nem lehet merni, teszteket olvasva.... mashol meg semmit. A tobbi korlatozas okat meg rabizom a jogaszokra. Reszemrol feltolhatjak ahova a nap nem sut...

A tortenet ezzel meg szog egyszeru a dolog. A srac visszafejtette a gyari alkalmazasokat es kiszedte belole az ilyen-olyan hulye korlatozasokat.

Ezert egy "pancsolt" Samsung Health Monitort kell feltenni a telefonra, melle az orara is "pancsolt" alkalmazas kisereteben.

En ADB-vel csinaltam. Szog egyszeru es kb a beirando parancsok ott le is vannak irva. Az appokat megosztotta Google Drive-on. Apk-kat letoltod, telefonra a pancsolt SHM-et felteszed, ahogy android verziod szerint lehet... orara meg debug mod alatt par konzolos paranccsal feltelepited a parjat...

Pro tipp, a gyari appokat mind a telefonrol, orarol torold (parancs le van irva...), mert kulonben az oralapok zavaroak lesznek: Ott lesz a gyari es a pancsolt is. Bar a pancsolt appok egy M piktogrammal jelolve vannak...

[ Szerkesztve ]

(#981) ollie válasza t72killer (#979) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Eszedbe ne jusson rootolni a telefont, mert onnantól kezdve a Samsung Health sem fog működni.

***

(#982) t72killer válasza szilasz007 (#980) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R . ha odaérünk és vmelyik baromságba belefutok, észben tartom. Az adatok csv-be v egyéb szövegfájlba gyűjtése lenne még jó.

#981: yexSir :R . mindigis éreztem, h nem akarom én rootolni a jóöreg s7et.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#983) ferenck válasza szilasz007 (#980) üzenetére


ferenck
senior tag

Nálam a telefon régiója miatt a pancsolt SHM-et kell használni, de az órára nem kell ilyen, ott a gyári van, azzal nincs gond.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#984) szilasz007 válasza ferenck (#983) üzenetére


szilasz007
aktív tag

detto, nalam is ez a helyzet :)

(#985) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Ha ezt koveted ami a linkben van, akkor az mukodo dolog? Annyira analfabeta vagyok ezekhez de nagyon kene a vernyomasmeres a betegsegem miatt hogy mindig keznel legyen ha erzem hogy esetleg faj a fejem vagy rosszabbul erzem magam. Otthon mindig merem a vernyomasom felkarossal termeszetesen. Samsung telefont pedig nem szeretnek :( [link]

(#986) szilasz007 válasza autotaxmo (#985) üzenetére


szilasz007
aktív tag

En igy hasznalom.

Belenezve a videoba.. ott bugjaeger-t hasznalnak a konzolos ADB parancs helyett... ugyanaz a tortenet.
Tenyleg nem egy olyan nagy ordongosseg az egesz. Az egesz tenyleg par file letolteserol szol es kiadni par parancsot.
Max 10 perc az egesz, nulla hiba lehetoseg es foleg semmi se romolhat el ettol. Kb ez olyan, mintha siman feltelepitenel ket alkalmazast play store-t megkerulve.

Lepesrol lepesre menj vegig a videon, vagy az XDA-s linken a "XDA-Dante63 : Instructions for Watch4 SMH MOD" lenyithato szovegdobozon es voala. Ez utobbiba benne van a parancs a gyari, szamodra hasznalhatatlan app letakaritasara is...

Egy apro kenyelmetlenseg van, hogy a Samsung Health-es szinkronizalashoz kell egy kicsit tovabb ugyeskedni... de az se bonyolultabb ennel. Ezt a fenti video nem taglalja, viszont az e guide utani resz igen. Ott is le kell tolteni egy file-t a telefonra (semmi virus 0 hosszu, kb a file neve az ami szamit), ami a Samsung Health-be elerhetove teszi a fejlesztoi beallitasokat es ott kell ket helyen fejlesztoi modba kapcsolni...

Vannak okos emberek XDA-n :)

(#987) kchris78


kchris78
veterán

ha spórolni akar az ember akkor le lehet tiltani a kijelzőt arra hogy csuklóra felébredjen... nem tudom hogy nekem vagy emiatt vagy nem tudom mit csinál a háttérben de érezhetően többet bír energiatakarékos módban.. de élményben meg ugyanaz.

(#988) autotaxmo válasza szilasz007 (#986) üzenetére


autotaxmo
őstag

Jol kened vagod az biztos :) koszonom szepen, elvileg holnap tudom csak atvenni az orat. Na akkor holnap mindenkeppen irok a fejlemenyekrol. Te milyen telefonnal hasznalod az orat?

(#989) szilasz007 válasza autotaxmo (#988) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Samsung Note 9.
Nalam a gyari hivasrogzites elerhetosege miatt tortent regio valtas miatt kellett e megoldashoz folyamodnom. Izraelben nem elerheto hivatalosan az SHM :)

(#990) torrente777 válasza szilasz007 (#989) üzenetére


torrente777
tag

Dobjál fel egy XID Romot és már megy is mind a 2 ő. Letöltöd a XID Romot és csak a HOMECSC t rakd fel.

(#991) torrente777


torrente777
tag

Tegnapi merülés megoldva. Legyalultam újra belaktam és az eredmény hibátlan. Reggel 7 től nyúzom és 60% on áll.

(#992) t72killer válasza torrente777 (#991) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jó hír :R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#993) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azt esetleg tudja valaki, mint okoseszközökre hány év biztonsági support jár a samu órái után :F? A telókat 4évig támogatják, remélem óráknál is megvan ugyanez minimum.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#994) nagyj74 válasza torrente777 (#991) üzenetére


nagyj74
senior tag

Ez melyik face? Nagyon jó! :K

(#995) MacEdm


MacEdm
tag

Sziasztok!
Adott egy Watch 4 és a play áruházba szerettem volna nézelődni, hogy mik vannak ott. Írta az óra, hogy adjak hozzá google fiókot, aztán követtem az utasításokat.
De most meg ezt írja ki, ha rámegyek az órán a play áruházba. Ha rányomok, hogy "újra" akkor ugyanazt dobja fel.
Tanácstalan vagyok, mivel ez az első okosórám. :F

(#996) torrente777 válasza MacEdm (#995) üzenetére


torrente777
tag

Szarakodik most a bejelentkezés próbáld később.

(#997) torrente777 válasza nagyj74 (#994) üzenetére


torrente777
tag

[link] Sok számlap csak böngészőből telepíthető.

(#998) Freakadude válasza OFF (#964) üzenetére


Freakadude
csendes tag

Értesítések eddig is voltak és törölhetőek is voltak, nem ez volt a gond. Az óra a gmail értesítéseknél nem rezeg csak a pöttyöt rakja ki és ez most sem javult meg.

[ Szerkesztve ]

(#999) nagyj74 válasza torrente777 (#997) üzenetére


nagyj74
senior tag

Köszönöm szépen! :R

(#1000) MacEdm válasza torrente777 (#996) üzenetére


MacEdm
tag

Estére már sikerült belépnem. :) :R
Amit még nem találtam az órán az a kameravezérlő, pedig a galaxy wearable appban ott van, amikor a telefonon megnyitom annyit ír, hogy nézze meg az óráját, de nem történik semmi, valami bug lehet?:F
Illetve a google pay az működik az órán?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.