Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) AaronOS válasza DrDoktor (#9938) üzenetére


AaronOS
tag

Nincs rajta a lépésszámlálás engedélyezve? Mármint, hogy a telefonnal számlálgatja. Permissions alatt kb. azzal tudod ellenőrizni, hogy valamilyen personal activities permission meg van-e neki adva.

So Long, and Thanks for All the Fish

(#10002) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Sziasztok
Az easy fire tools-al ha felrakok egy apk-t az órára kb csak 1-2 másodpercig jelenik meg és ki is lép.
Lehet nem kompatibilis az órával?
Köszi

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#10003) vilmose33 válasza juuzer (#9994) üzenetére


vilmose33
őstag

Meg értem, nekem is van itthon pár vezeték nélküli, egyik sem töltötte, szerencsére a telefonhoz jók.

A jövő most van

(#10004) Vitaqo válasza vodrosjozsi (#10002) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Engem jobban zavar az, hogy törölni nem tudok alkalmazást. Bár ez lehet nem a tools oka.

(#10005) pasztoha


pasztoha
tag

Reggel le ettem az órát a töltőjéről. Azt vettem észre, hogy nem jelez, ha üzenet jön. Kikapcsolt és be sem tudom kapcsolni, azt mutatja, hogy teljesen lemerült. Eddig másfél napot ment egy töltéssel. 40mm lte, de még nincs benne kártya. Kb egy hónapos. Mi lehet a gond?

(#10006) Jannn válasza pasztoha (#10005) üzenetére


Jannn
senior tag

"Reggel le ettem az órát a töltőjéről"
Ha megeszed az órát, az nem rendeltetésszerű használat - így nem csoda ha elromlott...

(#10007) pasztoha


pasztoha
tag

Látom te viszont nem órát, hanem tréfarépát reggeliztél!

(#10008) vilmose33 válasza pasztoha (#10007) üzenetére


vilmose33
őstag

Hát sokminden lehet. Próbáld meg másik töltővel ha olyan telefonod van,azzal tölteni. Ki-be kapcsolás gondolom megvolt. Letakarítani a hátulját hátha az a gond. Ha semmi akkor sajnos szervíz.

A jövő most van

(#10009) pasztoha válasza vilmose33 (#10008) üzenetére


pasztoha
tag

Köszönöm a segítséget! Ha hazaértem, még próbálom újra tölteni.

(#10010) vodrosjozsi válasza Vitaqo (#10004) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

hosszan rányomsz az alkalmazásra az órán és tudod törölni.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#10011) juuzer válasza vilmose33 (#10003) üzenetére


juuzer
addikt

Pont néztem egy videót TikTokon (bocs), hogy a Pixel Watch milyen töltőkkel megy: a GW 4 töltőjével elkezd tölteni, aztán abbamarad a töltés, a GW 5 töltőjével úgy tűnik az indikátor alapján, mintha töltene, de nem, az AW töltőjére rá se megy, mert pont fordítva vannak a mágnesek és taszítják egymást, a Pixel 7 powersharingjével nem tölt, csak a gyári töltőjével tud tölteni. Tök jó, hogy elvileg wireless töltést használnak, de mégis minden gyártó a saját megoldását tolja a Qi helyett. :DD

Vamos a la playa.

(#10012) DrDoktor válasza juuzer (#10011) üzenetére


DrDoktor
tag

Ugyanolyan aljas dolog a nem szabványos qi mint a samsungnál.Az is csak a saját töltőjével megy .Se a huawei p30 pro se a pixel 6 pro nem tölti...VICC.

Még ha meg tudnák magyarázni ,hogy ez egy super töltő fél óra alatt feltölt. De ez ugye nem igaz vagy esetleg azzal hogyha ezzel töltöd akkor 2 napot is elmegy..Ez se igaz...Vegyél hozzá +ban de csak tőlünk mentalítás.EU rámehetne ezekre.Hamár a a Type -C nél ment.Az ,hogy a saját telefonja a Pixel nem tölti meg bizar!

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#10013) Vitaqo válasza vodrosjozsi (#10010) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Se az alkalmazáslistában, se az alkalmazások között nem szerepel. Egyedül az akkumulátor fogyasztói között.

(#10014) TomPack


TomPack
őstag

Pont egyik nap próbáltam, hogy a Watch4 töltöje tölti-e az S22 Ultrámat. Kijelezte, hogy töltés, de csak pár percig hagytam rajta, így nem ment bele százalék. Lehet 2-3 nap alatt feltöltené.

[ Szerkesztve ]

(#10015) Arween


Arween
senior tag

Hogy tudom a sok előre feltelepített ronda számlapot törölni az óráról? Nagyon idegesítő hogy az új számlapok a lista végén vannak 😔

(#10016) Inclitus_pv válasza chipesz (#9962) üzenetére


Inclitus_pv
tag

Ez engem is érdekelne...

(#10017) Luigi962 válasza Arween (#10015) üzenetére


Luigi962
őstag

Azokat sehogy viszont a kedvenceket tudod szerkeszteni.

(#10018) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Van egy Digis telefonszám, de ott ugye nincs esim, főleg nem feltöltő kártyás. Vennék a Yetteltől egyet és beletenném egy LTE-s watch 4-be. Hogyan fog kinézni az óráról telefonálás? Ha közel a telefon, akkor gondolom azon keresztül a Digivel megy. Ha hatótávon kívül akkor pedig a Yetteles telefonszámról megy majd? Valaki konkrétat tudna mondani? Valahol fészbúkon olvastam, hogy nem így működik, de nem találtam már meg a bejegyzést.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#10019) Impair1980 válasza nyikszi (#10018) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Ha Bluetooth-on kapcsolódik az óra, akkor a telefon sim-et használja, ha megszakad a Bluetooth kapcsolat akkor az óra ESIM-et használja!

(#10020) komlo654 válasza vodrosjozsi (#10002) üzenetére


komlo654
csendes tag

Próbáld meg Bugjaegerrel hátha.
Egyébként megnyitja az alkalmazást csak egyből kilép? Mert én egyszer láttam egy videót ahol a telepítés után az órát egyből repülőgép üzemmódba teszik, majd órán megnyitják az appot és ha már ott bejelentkeztek pl egy Telegram alkalmazásba, akkor kikapcsolják a telefonon a repülőgép üzemmódot és már működik is.
Egy próbát megér...

(#10021) DrDoktor


DrDoktor
tag

Sziasztok.Írtam a legutolsó stabilitás 128 megás frissíté óta gond van az órámmal(titanikként merül eldobálja a kapcsolatot ,stb)
Ma reggel 2 % nál kikapcsolt.Ráraktam a töltőjére és ez fogadott:
Bootloader vagy mi?
Valaki vágja ,hogyan lehet kilépni belőle?
Vagy szerviz?
Apámé 40 mm es 1 hónapja halálozott el nannak az EKG szált el.
Nem jó arány...
Köszi

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#10022) DrDoktor válasza DrDoktor (#10021) üzenetére


DrDoktor
tag

Lemaradt:

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#10023) Vitaqo válasza DrDoktor (#10022) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Valahogy letöltési módban (odin) ragadt. Ha van közelben szerviz, én bevinném.

(#10024) DrDoktor válasza Vitaqo (#10023) üzenetére


DrDoktor
tag

Jajaj sikerült kilépni belőle de már töltést sem vesz fel hanem a rendes elindulás után azonnal odinba vágja magát.Szerviz lesz
Most olvasom xdan másnál is téglázodott a frissítés után.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#10025) Floyd80


Floyd80
addikt

Sziasztok, kikapcsolva hány nap alatt kellene lemerülnie az órának? Az egyik kb. három napja volt használva, most be se tudtam kapcsolni.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#10026) DrDoktor válasza Floyd80 (#10025) üzenetére


DrDoktor
tag

Soha nem engedd teljesen lemerülni.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#10027) TomPack válasza Luigi962 (#10017) üzenetére


TomPack
őstag

Igen, csak akkor is a lista végéről kell kiválasztani a frissen telepítetteket. :U
Nem valami logikus!

(#10028) Floyd80 válasza DrDoktor (#10026) üzenetére


Floyd80
addikt

Kb. 60%-on volt mikor kikapcsoltam, nem emlékszem, lehet eltelt már 4-5 nap is használat óta, de az érdekes, hogy így leszívja.

Ezeknek jobb ha kikapcsolva is a töltőn lógnak?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#10029) Luigi962 válasza TomPack (#10027) üzenetére


Luigi962
őstag

A nagy frissítés hozta magával sajnos.

(#10030) zoltan6 válasza Floyd80 (#10028) üzenetére


zoltan6
őstag

Ennél ócskább órám sose volt még mint ez a watch4 classic,egy hulladék az egész ezzel a wear os-el. :( Nem kellett volna a Tizent kukázniuk.
Visszasírom az s3 frontieremet,akkore egy bug-os ez a rendszer,meg használat nélkül is merül mint a titanic.
Az alkalmazás ikonokról már ne is beszéljünk.Míg az s3-on szépen körbe vannak,itt csak odavan okádva,azt se tudni melyik micsoda.Egyszóval egy katasztrófa rz az óra. :(

(#10031) DrDoktor válasza zoltan6 (#10030) üzenetére


DrDoktor
tag

szerinted....

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#10032) helixP válasza zoltan6 (#10030) üzenetére


helixP
nagyúr

Add el, vegyél Tizent.
Nekem semmi bugom nincs.

(#10033) racerx


racerx
őstag

Nálam rendszeres bug, hogy a felső gomb be van állítva 2 nyomásra a google pay (ill wallet) -re. és rendszeresen visszaáll az alap beállításra. Fizetni akarok, és akkor veszem észre...bosszantó.. :(

(#10034) galgo76


galgo76
csendes tag

Üdv! Telekomos multisim-ről tapasztalatot valaki megosztana velem, az órával hogy működik, sms, hívás, üzemidő stb. előre is köszönöm

(#10035) Luigi962


Luigi962
őstag

Beugrott ma egy 110 MB-os galaxy wearable frissítés. Nem néztem vajon mit variáltak.

(#10036) sziszi-fuszi válasza galgo76 (#10034) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Szia! Működik. Minden hiba nélkül. Telefonálni nem lehet sokat, csupán néhány percet. Lemerül. De nem is erre való. Inkább csak vésztartalék. SMS és üzenetek tökéletesen működnek. Üzemidő 16 és 36 óra között változik, attól függően, hogy mire és mennyit van használva.

Mi alá kell írás?

(#10037) Luigi962 válasza racerx (#10033) üzenetére


Luigi962
őstag

Rakd ki widgetre a számlapra azt jójjakát :C

(#10038) Beaumont válasza zoltan6 (#10030) üzenetére


Beaumont
aktív tag

A merules egyedi problema lehet. Nalam siman kibir 2 napot, napi 80 perces edzessel. Nem mondom, hogy tokeletes ora, de hasznalhato.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#10039) galgo76 válasza Luigi962 (#10037) üzenetére


galgo76
csendes tag

Köszönöm

(#10040) nyikszi válasza Impair1980 (#10019) üzenetére


nyikszi
őstag

Köszönöm! :R Én is így gondoltam, nem is értettem az FB bejegyzést :F

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#10041) meszipeti válasza racerx (#10033) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Ezt nekem is csinálja, elég idegesítő!

"A játék az nem játék"

(#10042) PACSA75 válasza helixP (#10032) üzenetére


PACSA75
őstag

Csatlakozom. Semmi bajom ezzel az órával. Sőt, az eddigi legjobb órám (az AW után - Garminom viszont még nem volt).

(#10043) glacious válasza racerx (#10033) üzenetére


glacious
addikt

Nekem is sokszor akkor frissül az app és olyankor nem találja.

(#10044) niklebi válasza Luigi962 (#10035) üzenetére


niklebi
senior tag

Ez milyen frissítés? A Store-ban nincs semmilyen frissítés, ami van az is július 26-án frissült. Jelenleg ez van a telefonomon: 2.2.50.22072061. Ami érdekes az Apkpure oldalán van egy újabb: 2.2.51.22083061 és az is csak 5.9 MB, hogy lehet nálad 110 MB? Megnéznéd nálad mi van most a telefonon.

(#10045) Luigi962 válasza niklebi (#10044) üzenetére


Luigi962
őstag

Galaxy Watch4 manager 2.2.11.22101351 azaz 10.13. a kiadás dátuma. Ma jött OTA-n.

(#10046) niklebi válasza Luigi962 (#10045) üzenetére


niklebi
senior tag

Akkor ez valami Samsung alkalmazás? Nálam csak Galaxy watch 4 plugin van és arra sincs az Play store-ban frissítés.
Na a APKMirror oldalán meg is találtam, akkor talán holnapra megjelenik a Store-ban is.

[ Szerkesztve ]

(#10047) Luigi962 válasza niklebi (#10046) üzenetére


Luigi962
őstag

Ez jön magától OnTheAir .

(#10048) ShadowX válasza Luigi962 (#10047) üzenetére


ShadowX
őstag

Over. ;)

(#10049) Luigi962 válasza ShadowX (#10048) üzenetére


Luigi962
őstag

:W

(#10050) racerx válasza Luigi962 (#10037) üzenetére


racerx
őstag

Az óralapom (Marine Commander) nem lehet. Mindegy, együtt tudok vele élni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.