Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) kiszu válasza csalafinta65 (#1450) üzenetére


kiszu
senior tag

Kár, hogy nem olvastad, hogy miért adtam el. NEKEM jobb ami eddig volt. De te neked jobb ez. Elfogadom.

(#1452) b.regius válasza csalafinta65 (#1450) üzenetére


b.regius
tag

A zenei,vagyis a tab hangzásáról érdeklődtem privátban egy "úrtól", aki válaszra sem méltatott.Eladta a tabját,de itt van a topicban s " méltatja"a tableteket. Így hát,Tőled érdeklődöm,mivel a Nexus 10 tabom immár kettő éves,s cserélném.
Válaszodat megköszönve kívánok Neked szép vasárnapot : János,"Vazsból".

(#1453) csalafinta65 válasza b.regius (#1452) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Szia! Én szívesen válaszolok Neked . A tabot én zenehallgatásra soha nem használtam. ( bevallom, nem erre vettem) Csak a saját fülesét használom filmnézésre...ebből nem tudók konzekvenciát levonni. Ill. a youtube-ról szoktam nézni klippeket ) Itt az oldalon találsz tesztet a készülékről, esetleg nézd meg, mert tökéletes teszt, és kérdésedre is választ ad! Természetesen, ha gondolod, egy általam jól ismert dalt , felteszek a tabra, és a jó minőségű AKG fejhallgatómmal meghallgatom. ( nem hinném, hogy csalódás lenne)

[ Szerkesztve ]

(#1454) bupemko válasza csalafinta65 (#1453) üzenetére


bupemko
senior tag

Saját fülesét? LTE-s Tab 10.5-höz adtak?
Nekem a wifishez nem jött.

(#1455) silentkiller válasza bupemko (#1454) üzenetére


silentkiller
senior tag

Én sem kaptam a (már elbúcsúztatott) LTE változatomhoz. Magyar Samsungos, csak USB kábel + travel töltő volt hozzá.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#1456) b.regius válasza csalafinta65 (#1453) üzenetére


b.regius
tag

Szia,és köszönöm !

Többször is elolvastam a tesztet,a hangszórók elhelyezését is figyelmesen megnéztem,és.............
Az N10-en oldalt helyezkednek,nagyobbak,s füles nélkül hallgatom,mivel egy vén zenebolond vagyok.
Elégedetten használom,de,(mint írtam)kettő éves,és a cseréjén gondolkodom.
Még egyszer,köszi,és szervusz : J.

(#1457) Locutus


Locutus
veterán

Üdv

Tudtok most valami jó akciót, amit érdemes kihasználni? 10.5-öt vennék, akár billentyűzettel együtt.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1458) MadKet


MadKet
tag

Egy kis update, akit érdekel az Erzsébet Ajándék utalványos vásárlás, 15% kedvezménnyel. Sajnos a vége a nyomozásnak az lett, hogy a Samsung mintaboltok ügyfélszolgálatán azt mondták, az akció csak Dec 31-ig volt érvényes, hiába van Jan 31 feltüntetve az oldalon. Viszont itt legalább megerősítették, hogy nem kell a teljes összeget ajándékutalvánnyal fizetni.

Mivel jártam a Pólusban közben, gondoltam beugrok és megkérdem személyesen is, ahol az eladó még csak nem is hallott az akcióról, de azért hozzátette hogy ha esetleg létezik is az akció, biztos hogy a teljes összeg kell ajándékutalványban. Azt mondta azért megérdeklődi, hogy mi a helyzet és felhív.

Még aznap visszahívtak, hogy nincs 15% kedvezmény, de utalványt esetleg el tudnak fogadni.

Szóval számomra egyelőre ennyi.

(#1459) Ed Parker válasza csalafinta65 (#1453) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Te milyen fülest kaptál, mert nekem az nem volt a dobozba.

(#1460) Luser2000 válasza Ed Parker (#1459) üzenetére


Luser2000
addikt

Szerintem semmilyet.
Nem jár hozzá.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1461) Ed Parker válasza Luser2000 (#1460) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ezért kérdeztem.

(#1462) csalafinta65 válasza Ed Parker (#1459) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nem volt füles. A Note 2 fülesével szoktam filmezni.

[ Szerkesztve ]

(#1463) csalafinta65 válasza MadKet (#1458) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Írtam PÜ-t...

(#1464) Ed Parker válasza csalafinta65 (#1462) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ja ok

(#1465) #01696768 válasza Ed Parker (#1459) üzenetére


#01696768
törölt tag

Nekem a svájci verzióhoz járt, pont olyan, mint az S2eshez asszem. Nem nagy szám, de arra jó, anite kell.

Ok, majd lövök képet róla, ahogy gépelek, nem nagy attrakció. :)

(#1466) pitipeti


pitipeti
csendes tag

Sziasztok!

Tablet vásárlás előtt állok és bár androidos telefonom volt már, tabletem még nem és szeretnék néhány dolgot megkérdezni tőletek.
Nem csak tartalom fogyasztásra szánom a gépet, hanem kisebb munkák elvégzésére is.
Tisztában vagyok vele, hogy nem tud kiváltani egy laptopot, de nem is erre gondoltam vele kapcsolatban.

Dolgok amik nem világosak számomra:
A google docs (drive) használata elsődleges lenne, ezért mindjárt egy Logitech Type S billentyűzetet is vennék hozzá. Aki használja ezt a programot az tapasztalt bármi hátrányt összevetve a pc-s verzióval?
Filmeket is néznék természetesen valamilyen külső tárhelyről. Egy microusb/usb átalakító segítségével megoldható a külső hdd (WD) csatlakoztatása? Nexus 9-ről láttam egy youtube videot, ahol a fickó egy usb elosztó segítségév négy eszközt csatlakoztatott az eszközre egyszerre (billentyűzet, egér, pendrive, külső hdd). De az ugyebár stock android. A samsung-féle mókolt rendszer tudja ugyanezt?
Felirat fájlokat kezeli a lejátszó? Minden elterjedt video formátummal megbírkózik?
Chromcasttal használja valamelyikőtök?
Családi gép lenne, így a multiuser funkció is fontos lenne, hogy ne keveredjenek a dolgot. Megbízhatóan működik ez a dolog?

Sokat hezitáltam egy chromebook és e között a gép között. Sok minden szól mindkettő mellett és ellen is.

Köszönöm a válaszokat előre is.

(#1467) drz400


drz400
csendes tag

Sziasztok! Járt már valaki úgy, hogy ha felteszitek a tabletet töltöre, akkor piros x-el át van húzva az akkumulátor jel? Kikapcsolt állapotban pedig 25%-ot töltött egy éjszaka alatt. Múlt héten 6.án vettem, szerintetek tudok még cseréért reklamálni? Nem szeretnék már egy gányolt géppel kezdeni ennyi pénzért. Elvégre csak pár napos gépröl van szó, nem hónapokkal késöbb döglött meg. :O Amúgy szerintem csinálta már múlt héten is, csak még az újdonság varázsa miatt és a rengeteg munkámnak köszönhetöen nem foglalkoztam vele :W :O Amúgy abszolút meg vagyok elégedve vele, gyönyörü a gép nagyon tetszik, leszámítva, hogy szar :D

[ Szerkesztve ]

(#1468) edgelaszlo válasza pitipeti (#1466) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Nexus 7 (2013)-t rootolni kellett hogy OTG-n felismerjen bmit is, na most elképzelhető hogy a Nexus 9-et is kellene...(bár beszéltem egy tulajjal akinek simán "látta" egy progival OTG-n keresztül a pendrive-ot pl, de ki tudja...) ellenben erre a tabra rádugod és tádám, már megy is, ergo nem jár a rootolással keletkező garanciavesztés. (ezért döntöttem én is S10.5 javára, bár "szmúsz-ságban" pont sehol nincs a nexusomhoz képest sajnos...)
videók felirattal mennek, ha nem, ott van a VLC, BSPlayer... képernyő már-már a pofátlanság határait feszegeti, HD filmek nézése közben állam leesik, akku nagyon bírja, annak ellenére hogy utálom a TW-t itt elég jól elvagyok vele, de hát launcher meg tengernyi a Playen,
külső hdd-t szintén bírja, max tápot kell adni a HDD-nek és látható is, vagy belepattintasz egy 64-128 Gb micro sd-t. ráadásul ha jól olvastam, ha valami tré van, Samu futár jön, gariba viszi és vissza is hozza...

(amúgy a stock android miatt én is sokat hezitáltam e között és a N9 között, aztán ez lett....)

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#1469) #03372544 válasza edgelaszlo (#1468) üzenetére


#03372544
törölt tag

"Samu futár jön, gariba viszi és vissza is hozza" - ez csak az LTE verzióra igaz, a sima Wifi verzióra nem.

(#1470) edgelaszlo válasza #03372544 (#1469) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

neba..... :O de csövesek, ami nem LTE-s az már "paraszt" tab?! hihetetlen...

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#1471) drz400 válasza edgelaszlo (#1470) üzenetére


drz400
csendes tag

èpp most beszéltem a Samu ügyfélszolgálattal a sima Wifis tabra, ha Postapontos szervíezen adom fel, nem kérhetek cserét tölük, hanem ahol vettem. Jelen esetemben a Mediában. Habár én az online webshopból rendeltem, de remélem, ha a helyi Mediába bemegyek, megoldják a bajom.. :) :W

(#1472) #01696768 válasza drz400 (#1471) üzenetére


#01696768
törölt tag

Milyen töltőre rakod? Nálam ezt akkor írja ki, ha a notim töltés-mentes USB-aljzatában van... Próbáltad más töltővel, más konnektorral, stb? Mert ha a töltő vagy az aljzat hibás, nem kell végigmenned a herce-hurcán.

(#1473) Ed Parker válasza drz400 (#1467) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nálam ha nem a gyári töltőjével töltöm nem is reagál semmit.
Az iPad töltőjével 10W és 12W nem mozdul.

(#1474) Luser2000


Luser2000
addikt

Töltés probléma esetén még kérdés lehet:
- a GYÁRI kábellel próbálod? (sok "gagyi" USB kábellel nem is lehet normálisan tölteni valami miatt)
- más kábellel is csinálja?
(Ezeket akkor vizsgáld meg, ha az EREDETI töltőjével próbálod és még mindig baj van).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1475) drz400 válasza #01696768 (#1472) üzenetére


drz400
csendes tag

Persze, a gyári töltöjével próbálom. 3 különbözö konnektort is megnéztem, de ugyan az a helyzet. Van ilyen külsö akkumulátorom, 2 A-os kimenettel, ott is ugyan az a helyzet. Sajnos másik samus tablet töltövel nem tudom kipróbálni mert nincs. De közben eszembe jutott, hogy egyik csaj ismerösöm a Media ügyfélszolgálatán van :)) , aztán mondta menjek be, kiokoskodunk vmit :DD (Legutóbbi okoskodásnál egy tévéböl visszakaptam 20 ezer Ft-ot :C )

(#1476) #01696768 válasza drz400 (#1475) üzenetére


#01696768
törölt tag

Na, az más, akkor ln már otthon nem is próbálkoznék, nehogy megoldjam a problémát. :D

(#1477) csalafinta65 válasza edgelaszlo (#1470) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Egy tab LTE-vel igazi...a paraszt durva. Mezítlábas inkább.

(#1478) csalafinta65 válasza drz400 (#1475) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nekem 4 db Samu töltővel hibátlanul tölt.

(#1479) Locutus válasza #03372544 (#1469) üzenetére


Locutus
veterán

Ne haragudj de ezt nehezen hiszem el valahogy... miért tennének különbséget LTE és Wifi tab között a premium gart illetően?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1480) #03372544 válasza Locutus (#1479) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nem haragszom, a samsung oldalon beregisztráltam a készüléket és a wifi verziót (t800) nem lehet prémium garira regelni, csak a t805-öt.

Prémiumra regelhető lista, szólj ha látod benne a t800-at (csak a 805 van):

[ Szerkesztve ]

(#1481) Locutus válasza #03372544 (#1480) üzenetére


Locutus
veterán

Hát ha ez tényleg így van, akkor el is dőlt hogy veszek e Tab S-et... Nem értem miért kell kivételeket csinálniuk a premium gari alól, főleg egy termék vonalon belül...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1482) kiszu


kiszu
senior tag

Azért ez a Prémium gyári is érdekes.
Hangsúlyozzák,hogy van gyorsszervíz hálózat. Ma bevittem Note készüléket és sehol sincs hozzá kijelző,csak ha megrendelik. Akkor mi ebben a gyors.?
Szóval inkább házhoz kértem a szervízt Péntekre.

[ Szerkesztve ]

(#1483) #03372544 válasza Locutus (#1481) üzenetére


#03372544
törölt tag

Azért annyira nem vészes a helyzet, így is van két év gari, leadhatod a samunál közvetlen vagy ahol vetted, plusz van valami postai leadási lehetőség is, most olvasgattam.
A futárt bukod nyilván, de mondjuk ilyen lehetőségről más gyártónál nem is hallottam pl.

[ Szerkesztve ]

(#1484) csalafinta65 válasza kiszu (#1482) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nézd...nekem is Note2-őm van...tegyük szívünkre a kezünket...2 és fél éves modellről van szó...ebben a rohanó világban fél évente jönnek ki újabb kütyük...ma már nem érvényes, hogy 8 évig biztosít egy cég alkatrészt...Az igazi nagyok persze azért figyelnek egy kicsit erre...persze nekik az az igazi üzlet, ha évente cserélnéd le a mobilodat.

(#1485) kiszu válasza csalafinta65 (#1484) üzenetére


kiszu
senior tag

Nekem nem Note 2 van. Hanem három.

(#1486) Locutus válasza kiszu (#1482) üzenetére


Locutus
veterán

Az én Note3-mamban kijelzőt tavaly úgy cseréltek, hogy bejelentettem, másnap ott volt a szervizkocsi nálam, és 24 perc alatt készen volt a helyszínen...
Ez lett volna az egyik selling pont számomra a TabS-ben is, de így...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1487) macii97


macii97
senior tag

Ha ez döntő szempont, hogy van-e prémium gari vagy nincs, tényleg ne vegyen senki Tab S-t :) Szerintem nincs még egy ilyen cég Magyarországon aki figyelmet fordít ilyenre. Örülni kellene, hogy van olyan, aki ezt csinálja. Ha igényled a szolgáltatást, vedd a drágábbat. Az LTE árában benne van a prémium gari is nyugi :) számomra ez nem lesz első soha. Örülök, ha valami hülye indokkal nem utasítják el a garit. :D mint sok más cég.

(#1488) csalafinta65 válasza Locutus (#1486) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Ruházz be a LTE verzióra. Megéri. Sokat utazom, és rengeteg helyen gyenge free wifi van...

(#1489) #01696768 válasza csalafinta65 (#1488) üzenetére


#01696768
törölt tag

Tethering. :U És máris nem fizetek 2 számlát... (Amúgy nem, nem utazom nagyon sokat, arra meg bőven megteszi a wifi variáns)

(#1490) Luser2000 válasza csalafinta65 (#1432) üzenetére


Luser2000
addikt

Na, csak megyeget lefele az ára ... :B
Ha minden nap egy ezrest, akkor a jövő héten már érdemes lesz rá "figyelni". :K

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1491) Locutus válasza csalafinta65 (#1488) üzenetére


Locutus
veterán

Ha fehér lenne már elvittem volna 120-ért :DDD :P

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1492) csalafinta65 válasza Luser2000 (#1490) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Lekopogom, de van egy komoly vevő jelölt. Egyébként a lista ára 159.900 ft. A tok 14-15 ezer, elég nehéz most beszerezni, bronz színben. ( ha meg nem bp-i vagy, egy tok szállítása nem 100 ft). És kéretik figyelembe venni, hogy prémium garis, 28 napos, csak kibontott, 3 töltési ciklust kapott, a max, akku erőért. Ha ajándékba adnád, nen vennék észre, hogy nem most hoztad ki az üzletből. Töltője, adatkábele még lefóliázott. És nem kétes eredetű, semmit nem érő jótálása van. ( 1 éve vettem egy Samu Note 10.1-et...2 hónap múlva egy kis gondom támadt vele. Elmentem a GSM üzletbe, amit 1 hete bezáratott a NAV véglegesen...Samsung szervìz javította meg pénzért a garanciás tabom....sokszor a drágább az olcsóbb. 125 a vég ára. Megtartom a fehér mellett legfeljebb...nem hetek óta hirdetem...egyébként a forint nagy arányú romlása miatt akciók megritkulnak. Az Edigital-ban 4 hónapja nem mozdult az ára. Az is minőségi üzlet. Ilyen tabot csak onnan szabad venni. Értékes, nagyon klassz tab.

[ Szerkesztve ]

(#1493) csalafinta65 válasza #01696768 (#1489) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Tethering? Svédország? Nincs 2 számla...és még jó party is vagy... :DD :DD :DD

(#1494) silentkiller


silentkiller
senior tag

Én most (hogy a karácsonyi Tab S 10.5 LTE-vel "megszívtam") újra csatlakoztam az itteni "csapathoz" egy új, épp az imént kibontott titán Tab S 10.5 LTE-vel. Első ránézésre és a rövid szoftveres "belakás" után is úgy tűnik, hogy nagyon összerakott darab, nyoma sincs a "Karácsonyi" Tab S nyekergés-mizériának.

Egyébként Samsung nem tudta megjavítani, sőt még jobban elrontotta azt az eszközt, de most kapott egy újabb sanszot a Prémium Garancia ezzel az újjal.

[ Szerkesztve ]

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#1495) Ed Parker válasza csalafinta65 (#1492) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Általában amint egy termék ki van bontva, netán használt is, ahogy a tied is, ott már bukod is az áfát,vagyis hiába 159990 a listaára, -27% máris 117ezer bruttó, az ajánlott eladási ár, ezt vagy elfogadod vagy nem, de ez bevett szokás legtöbb helyen.
A tok ezen nem segít, vagy adod hozzá vagy tartsd meg és áruld külön, de semmiképp sem értéknövelő tényező.
Rengeteg cuccot eladtam és a tapasztalat azt mutatja, hogy ha nem csábító az ár, még csak meg sem keresnek.
A te esetedben ez a lehető legrosszabb időszak,amikor árulod, az ünnepek lementek, a népek kiköltekezték múlt hónapban magukat,szóval sztem várj vagy inkább használd el.
Én ugyanígy vagyok az iPad air eggyel, egyszerűen annyira sokban van nekem,hogy nem érdemes eladnom, inkább az asszony elhasználja :D

(#1496) kiszu válasza Ed Parker (#1495) üzenetére


kiszu
senior tag

Bocs,de ez a "VÁRJ"-nak ugyan mi értelme van?
Vegye le a hírdetését és tegye fel 1-2-3 hónap múlva?
Mert akkor többért fog elkelni? Elvan a hírdetés. Nem kerűl pénzbe és bármi megtörténhet.
Ha valaki tutigarival akar venni és még a tok is fontos lesz neki,akkor pont jól fog jönni neki,hogy talál egy ilyen hírdetést.
Ez a karácsonyi kiköltkezés meg..... aki akar,az most is vesz.

(#1497) csalafinta65 válasza Ed Parker (#1495) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Sok igazságot írsz. Nézd, aki mégis megvenné, az nem keveset nyer. Én egy soha nem használt toknak, minőségi árunak, azért tulajdonítok jelentőséget. ( Egyébként 9 ezerért elvitték volna). ÁFA-t én nem számolok. 175 ezres szettet kínálok kockázat mentesen egy potenciális vásárlónak, 134 ezer ft-ért. ( van ajánlatom hasonló áron, de a korrektseget tartom) Azért a kondíciók fontosak. Tudod, meseltem, hogy van egy fehérszínű, különlegesen szép kék, erederi tokkal. Azért az eredeti book cover sokat számìt a használatnál. Nem véletlenül drága. Mindent lehet olcsóbban megvenni..kérdés,hogy érdemes-e? Aranyszabály: legtöbbször az olcsó a drágább. TV vásárlás ütött be, tudod. És nálam is számít 30-40 ft. Bár lenne olyan televízió, melyet kinéztem magamnak, és alig 1 hónaposan 40-42 ezerrel olcsóbban megvehetnék. Hangsúlyozom, a kondíciók számítanak. Sajnos nincs ilyen TV... :N

(#1498) Ed Parker válasza kiszu (#1496) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

A január az eléggé uborkaszezon, a hirdetés elvan az igaz.
A várj alatt arra utaltam hogy a készülék elég új, viszont mégis használt, jobb még kicsit használni, ha már így is bukóval megy az eladás, mint frissiben bukóval eladni.
Szerintem

(#1499) csalafinta65 válasza kiszu (#1496) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Köszönöm, Kiszu! Hasonlóan látom én is az általad leírtakat! És ezt nem Ed Parker ellen írom. Ő így látja. Ezert is jók a fórumok. Sokat lehet tanulni belőlük, egymás , akár különböző véleményéből. :K

(#1500) Ed Parker válasza csalafinta65 (#1497) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ha a tok vadi új én tutira külön adnám el vagy a másik gépre elhasználnám, de ha a vevőd megfizeti,akkor el kell adni.
Tök igazad van, 175ezres szettet kinálsz, csak itt ilyenkor egy bontatlan full garis termékért fizet a vevő, sajnos ilyen ez a használt piac, ezeket nem én találtam ki, ha nem sürgős az eladás kitarthatod az árat.
Alkudni mindenképp fognak, 10% alap.
Alkudj a tv árából, mindenhol lehet, az már más dolog hogy nem mindenhol adnak, de egy osztályvezető simán adhat némi kedvezményt,csak jól kell érvelned vagy más boltot keresni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.