Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) balika333 válasza macii97 (#300) üzenetére


balika333
tag

Igazából teljesen vállalható csak egyelőre szokatlan hogy több helyen akadt. Nyomtam egy restartot és jobb lett a helyzet. Sok alkalmazást telepítettem és lehet nagyon megtelt a memória. Egyébként hihetetlenül minőségi a gép nagyon tetszik.
Páromnak G3 telefonja van, és elég szépen fut. Jött pár frissítés rá és javult a helyzet. De ez itt off :)

Samsung Note 22 Ultra

(#302) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

http://www.expertreviews.co.uk/tablets/1400783/samsung-galaxy-tab-s-105-review-best-android-tablet-ever

[ Szerkesztve ]

(#303) balika333


balika333
tag

Tudnátok ajánlani valami jó tokot a gépre? Néztem a Samu gyári book covert. De kicsit sokallom a 15 ezer Ft-ot érte. Az iPadhez használtam Macally tokot, meg voltam vele elégedve de sajnos erre nincs. Néztem a speedshopnál de nagyon nem győztek meg. Mit tudtok ajánlani? Előre is köszönöm.

Samsung Note 22 Ultra

(#304) csalafinta65 válasza balika333 (#303) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Csak az eredetit vegyed!!

(#305) macii97


macii97
senior tag

Nem tudom nektek mit hoz a gép, de én 7 óra kijelzőidővel záron a napot. Ez volt a gép első napja, tehát rendesen volt tesztelgetve játékkal mindennel, szerintem ez remek. Nektek mi az átlag?

(#306) balika333 válasza macii97 (#305) üzenetére


balika333
tag


Szerintem teljesen jó. Az iPadem többet bírt de ezt még jobban nyomogatom és több mindenre használom mint azt :C

Samsung Note 22 Ultra

(#307) macii97 válasza balika333 (#306) üzenetére


macii97
senior tag

Az lg p880 2 óra kijelzőidejéhez képest remek! Amúgy az usb-t ti is nehezen tudjátok csak be- és kihúzni?

(#308) gezatata


gezatata
aktív tag

Sziasztok. most jó nagy badarságot fogok kérdezek.

az én tablettem LTE-s, és úgy néz ki jó darabig kártya nélkül fogom használni. emiatt fent az értesítési sávban folyton kint van egy ikon hogy nincs benne sim kártya .
El lehet ezt tüntetni valahogy vagy csak ha teszek bele valami kártyát?

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#309) csalafinta65 válasza gezatata (#308) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Csak ha teszel bele.

(#310) balika333 válasza macii97 (#307) üzenetére


balika333
tag

Teljesen könnyen tudom csatlakoztatni a töltő kábelt, szépen belecsusszan. Es kifelé is ez van.

Samsung Note 22 Ultra

(#311) csalafinta65 válasza macii97 (#307) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Igen, nálam is nehezebb a csatlakoztatás. ( 2 év alatt tuti, hogy cserélni fogják az aljzatot)

(#312) gezatata válasza szabessz (#200) üzenetére


gezatata
aktív tag

volt bátorságod rootolni, vagy még csak barátkozol a gondolattal?

[ Szerkesztve ]

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#313) JaniS válasza macii97 (#307) üzenetére


JaniS
senior tag

Az enyém is nehezebben jár. De amúgy :)

(#314) Brada:D


Brada:D
tag

Hello
Erősen gondolkodok hogy vegyek egy ilyen tabletet kb(3hét vagy egy hónap múlva)
Kérdéseim:
1.Van rá esély hogy lejeb megy az ára mert szerintem elég sokba kerül?
2.Lehet e hozzá jó minőségű fóliát venni és tokot(ha igen akkor esetleg hol)?
3.Hosszú távra venném és félek,hogy egy idő után belassul a rendszer mivel androidról beszélünk.?
4.Mást is kérdeztem és kaptam egy ilyen választ ezeket a szempontokat adtam meg:

Lenne egy olyan kérdésem hogy melyik tabletel járnék jobban?
-Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
-Samsung Galaxy Tab S 10.5
Amire kellene/főbb szempontok:
+filmnézés
+internetezés(gyakran)
+naponta gépelnék rajta(iskolába használnám)
+át tekinthető adatelrendezés
+sokáig bírja töltés nélkül átlag felhasználás közben leginkább
+Ár/érték arány(maximum 130-150k)
+hosszú távra tervezek tehát örülnék ha egy év után nem halna be a rendszer és nem fagyna vagy lassulna be a hardver tehát gyors legye
Erre jött ez a válasz:
A másodikkal, ha csak nincs szükséged az S Penre, valamint nincs problémád az AMOLED kijelzővel.

[ Szerkesztve ]

Okosabb úgy leszel, ha okosabb ellenféllel játszol!

(#315) rayman2006 válasza Brada:D (#314) üzenetére


rayman2006
tag

Helló.
Pár hónapon belül biztos nem fog lemenni az ára Samsung tabok elég jól tartják árukat
Van sok fólia gyári Samsung is szerintem legjobb tok hozzá a gyári .book cover,van hozzá hasonló ebay-en jó áron.
Szerintem elég erős hosszú távra is elég lesz.

Ha most akarsz venni Edigital-nál van 10% kedvezmény október 1-ig 144e-ért Wifi változat jó ár szerintem érte.

Én is itt vettem ilyen kedvezménnyel nagyon jó tab,megérte az árát.

[ Szerkesztve ]

(#316) Luser2000 válasza Brada:D (#314) üzenetére


Luser2000
addikt

1.Van rá esély hogy lejeb megy az ára mert szerintem elég sokba kerül?
Esély mindig mindenre van.
Van esélyem megnyerni ezen a héten a lottó ötöst?
Mennyi lenne az a "lejeb"? Kétezer? Ötezer? Huszonötezer?
Te is tudod, hogy az idő műlásával a műszaki cikkek eszmei és valós értéke is csökken.
Tehát esély az VAN RÁ. (Az én jóslatom - vagy ha így érthetőbb: BLÖFFÖM: a következő két hónapon belül egy 10-ot reálisnak gondolok)

Privát: próbálj "használtat" keresni. Nagyon sokan mint a szemük fényére úgy vigyáznak az eszközeikre. Ki tudsz fogni - akár hazai Samsung - garanciális készüléket is. Minimum az ÁFA-val olcsóbban illik lennie ilyenkor.

2.Lehet e hozzá jó minőségű fóliát venni és tokot(ha igen akkor esetleg hol)?
LEHET.
Kinek mi a jó minőség.
Mennyit szánnál rá, hogy minőségi legyen?
Mostanság a nagyon vékony "edzett üveglapok" a "divatosak".
(Én sosem használtam. A Tab S 10.5-öt tokban hordom, szükségem sincs rá).
Pl. itt van valami.
Még a Samsung is kínál hozzá fóliát.

3.Hosszú távra venném és félek,hogy egy idő után belassul a rendszer mivel androidról beszélünk.?
Mi a kérdés?
Kijelentetted, hogy belassul a rendszer, mivel Android.
Ha ezt tapasztaltad más készüléknél, akkor bizony itt is így lesz.

Privát: én ilyet sosem tapasztaltam. Hozzá kell tegyem, hogy (akár az is lehet, hogy) azért, mert fél évnél tovább nem tartottam meg semmilyen Androidos készülékem. De azt gondolom, hogy ha pár havonta csinálsz egy "frissítő" teljes újratelepítést (akár csak ahogy a PC-ken "volt" szokás), akkor az itt is segít.
Ha valóban lassulna még ezek után is, akkor az nem a készülék hibája, hanem a szoftverek fejlődésének / frissítésének a velejárója. Illetve nagyon sokat számít az is, hogy az idő múlásával mennyit változik a saját szoftveres környezeted a Tabon.

4.Mást is kérdeztem és kaptam egy ilyen választ ezeket a szempontokat adtam meg:
Privát: Mivel a Note 10.1 2014 már majd' egy éves modell, így az ára ehhez mérten viszonylag kedvező. Egyre több a kifogástalan állapotú és jó árú használt. Ez valós alternatíva lehet. És még az is lehet, hogy ráfanyalodnál a cerkás használatra. (Nekem volt Note 8.0 meg Note 3 és szinte alig használtam a ceruzát. Illetve néha jegyzeteléshez - ahhoz elég jó volt, de ahogy eladtam őket, le is szoktam erről).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#317) Brada:D válasza rayman2006 (#315) üzenetére


Brada:D
tag

Rendben köszi a segítséget :R
Sajnos csak egy hónap múlva lesz rá pénzem :O ,de remélem hogy jó lesz mert nagyon tetszik :K

Okosabb úgy leszel, ha okosabb ellenféllel játszol!

(#318) Brada:D válasza Luser2000 (#316) üzenetére


Brada:D
tag

Nagyonköszönöm a segítséget és a véleményedet. :R Ebből a kis "cikkből" megkaptam mindenre a választ. :C

Okosabb úgy leszel, ha okosabb ellenféllel játszol!

(#319) sbalu1


sbalu1
senior tag

Sziasztok!
Az enyém szürke importos, fehér lesz, 123.800-ért, 2év bolti garis és rendeltem hozzá gyári book tokot, valamint crystal fóliát.Előszőr a 8.4-es kisebbet akartam, de az MM-ben megfogdostam mindkettőt és a nyagyobb győzött.Most engedelmetekkel átköltözöm a testvér topikból ide.Holnap érkezik.

[ Szerkesztve ]

(#320) Brada:D válasza sbalu1 (#319) üzenetére


Brada:D
tag

:C

Okosabb úgy leszel, ha okosabb ellenféllel játszol!

(#321) csalafinta65 válasza sbalu1 (#319) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Várunk!!!

(#322) sbalu1


sbalu1
senior tag

Kösz fiűk!

(#323) sbalu1


sbalu1
senior tag

Úgy alakultak a dolgok, hogy +10k-ért eredeti samus garis tab lesz, kb. 15 órára ígérték az érkezését.Visszatérő vásárlóként 1000 pénzt engedtek még az árból.

[ Szerkesztve ]

(#324) AS válasza sbalu1 (#323) üzenetére


AS
félisten

Jó választás :)
Gratula

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#325) sbalu1 válasza AS (#324) üzenetére


sbalu1
senior tag

Thanx! :)

[ Szerkesztve ]

(#326) mesehazy007


mesehazy007
csendes tag

Annyira dicsértétek a samsungot, hogy lecseréltem az Ipad Air készülékemet és kipróbàlom ezt a cuccot.
Edigital-ba megrendeltem a tab s 10.5 lte-s verziót, ma megyek érte...
Este jól megdolgozom megnézem mit bír...

(#327) Luser2000 válasza mesehazy007 (#326) üzenetére


Luser2000
addikt

Én is Air után vagyok.
(Mondjuk előtte volt sok más Androidos tab is).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#328) totj80


totj80
tag

Elgondolkodtam egy ilyen gépen,mert most 399 frankért lehet kapni svájban ami 100 körül van átszámolva. Én ipad tabletes vagyok,nem tudom mennyire jönne be ez nekem,kiprobálnám hátha. Viszont ha nem tetszik el lehet adni otthon simán? És szerintetek jo ár érte? Csak ma van ennyiért,napi akcioban van éppen.

Mennyire jol futnak rajta a játékok és minden megtalálhato rá ami ipadre is?

[ Szerkesztve ]

(#329) Luser2000 válasza totj80 (#328) üzenetére


Luser2000
addikt

Wifi only vagy LTE-s verzió?
Utóbbi ennyiért azonnal eladható.
A Wifi-s sem kizárt, de ott már számíthat, hogy nem lehet az árból ÁFA-t visszaigényelni, nincs hazai 2 év prémiu gari, stb.

Vedd meg, szeretni fogod.:-)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#330) totj80 válasza Luser2000 (#329) üzenetére


totj80
tag

Wifi only. A samsungnál nincs ilyen ,hogy eu gari vagy hasonlo? Csak az adott országra vonatkozik?
Nagyon filozok rajta,de ha nem jön be nem akarok sokat bukni,csak azért hogy kiprobáljam. Na mindegy van még pár orám megvenni,aztán majd meglátom. Köszi az infot

(#331) Luser2000 válasza totj80 (#330) üzenetére


Luser2000
addikt

Van EU gari, a svájci hivatalos forrásból származót itthon is javítják 1 évig, szervizben.
Én nem is erről írtam, hanem az itthoni 2 év prémium gariról (otthoni javítás).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#332) totj80 válasza Luser2000 (#331) üzenetére


totj80
tag

Ja értem,nem tudtam,hogy az más. már ezt is tudom,köszi

(#333) AS


AS
félisten

Ujabb jó dolog lesz.
2015 töl Samsung készülékeken lesz Microsost world office. . Az hogy ingyenesen lehet tölteni Tab S re nem tudom.
De egyre több jó dolog lesz. Nokia Here maps pl.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#334) csalafinta65 válasza mesehazy007 (#326) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Legyél szíves, mesélj majd!

(#335) csalafinta65 válasza sbalu1 (#323) üzenetére


csalafinta65
senior tag

És hol sikerült megvenned?

(#336) sbalu1 válasza csalafinta65 (#335) üzenetére


sbalu1
senior tag

Megvan a kicsike! :)) ujmobilok.hu.Már le is csekkoltattam a serialját a samu ügyfélszolgálaton és online be is regisztráltam, valamint megvettem a tokot (már benne is figyel) és a fóliát is.Nagyon jó ez a gyári stand tok, bár az ára is az.A fóliát késöbb rakom fel, holnap kezdem el belakni.

(#337) csalafinta65 válasza sbalu1 (#336) üzenetére


csalafinta65
senior tag

:C :C :C :C :C :C Gyerekek!! Ma egy GSM üzlet feltett egy 10.5-ös tabot! 3 hónap gari! De 100 ezer!!!

(#338) csalafinta65 válasza csalafinta65 (#337) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Kb. 15 percet volt fent,,,,

(#339) sbalu1 válasza csalafinta65 (#337) üzenetére


sbalu1
senior tag

Én is találtam olyan boltot ahol 105k lett volna a tabletem, de hamar kiderűlt, hogy kampó az egész.

(#340) csalafinta65 válasza sbalu1 (#339) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Részletes tesztet várunk!!!!

(#341) sbalu1 válasza csalafinta65 (#340) üzenetére


sbalu1
senior tag

Megkezdtem a beüzemelést, hosszú munka lesz.Egyenlőre elég jók a tapasztalataim, lecseréltem már az UI-t Go Launcher-re, fullra töltöttem az 58%-os töltöttségű akksit.Tényleg gyönyörű a kijelző, pláne ebben a méretben, jó döntés volt a 10.5 coll és kellően gyorsnak is tűnik minden, de majd belakva leszek kíváncsi, hogy mi mutat.Most avval vívok, hogy nem enged Total Commanderben másolni a belső tárról a külső SD-re.Már a 7.7-esemen is belefutottam ebbe a problémába, de nem emlékszem már hogyan oldottam meg.Remélem, hogy nem kell rootolni e-miatt.Nincs ötleted, ötletetek?Majd még írok róla.

[ Szerkesztve ]

(#342) hatala válasza sbalu1 (#341) üzenetére


hatala
tag

Szia.

Én erre Note 3-on és az LG G8.3-on a Solid Explorer-t használom.
Fektetett üzemmódban 2 ablakos lesz, aminek ha a bal oldali ablakát elhúzod és kiválasztod a kívánt meghajtót, már tudsz is másolni.
Szerintem a tabon is működik.

(#343) sbalu1 válasza hatala (#342) üzenetére


sbalu1
senior tag

Szia!
Szerintem meg nem a file kezelőn múlik ez, hanem valamilyen valamilyen rendszerkorlátozás, de azért kipróbálom amit írtál.A saját file kezelőjéből műxik a másolás, csak avval sokkal körülményesebb a dolog.Mindig Total Commandert használtam a PC is és itt a droidosnál is megy a 2 ablakos mód.

(#344) hatala válasza sbalu1 (#343) üzenetére


hatala
tag

Nekem mindkét készülék root mentes, függetlenül vettem a telefont is.
Én is előtte a Total Commandert használtam, de gyorsan töröltem és a Solid Explorert tettem fel és használom mindkettőn azóta is.
Egy próbát megér, hátha ezzel megy a dolog.

(#345) JaniS válasza sbalu1 (#343) üzenetére


JaniS
senior tag

Szerintem rootolás nélkül nem fog menni, a KitKat sokat szidott limitációja miatt van...

(#346) hatala válasza JaniS (#345) üzenetére


hatala
tag

Az Lg 8.3-on 4.4.2 van és működik, mondjuk a Note-on 4.3-om.
Ez van.
Sok szerencsét.

(#347) JaniS válasza hatala (#346) üzenetére


JaniS
senior tag

Igen, javítom is magam, ezek szerint a TC problémája és most olvastam, hogy talán van már olyan verziója, amelyik normálisan kezeli. Bocs.

(#348) sbalu1 válasza JaniS (#345) üzenetére


sbalu1
senior tag

Ettől féltem, utánanéztem, kell hozzá egy sd card fix tool, de annak használatához meg root jogok kellenek.Meg is rootolnám, de olvastam, hogy esetleges gariztatás esetén nem lehet eltüntetni ennek a nyomait, a két év samis garit meg nem akarom elveszíteni.Hogy ez milyen oltári sze.étség!A Solid Explorerrel se megy és a TC-ből is a legújabb van fenn.

[ Szerkesztve ]

(#349) sbalu1


sbalu1
senior tag

Érdekes módon a fényképezőgépnek is enged menteni a külső kártyára, de ott se mindent, pl. a sorozatfelvételt ott is a belső kártyára rakja, biztosan a gyors írási igény miatt.

[ Szerkesztve ]

(#350) sbalu1


sbalu1
senior tag

Szerintetek nem kéne infrának lennie a tabunkon, mert az enyémen az nincs.Az MM-ben mintha láttam volna, de lehet, hogy csak a 8.4-esen láttam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.