Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) sbalu1 válasza andris94 (#1100) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nálam droidon virusirtó sosem volt és nem is éreztem a hiányát.

[ Szerkesztve ]

(#1102) csalafinta65 válasza andris94 (#1100) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Szia! Rosszul hiszed. Nincs különbség a wifis procihoz képest. ( Bizonyos országokban valóban Snapdragon 800-al került forgalomba...sőt Korában már , ha jól tudom, 805-el is, felturbózott változatként). GSM-nél semmiképpen ne vegyél. ( van egy lekötött, de át nem vett bronz tabom, samus garival 135.990. Még holnap átvehető. Elektropark Műszaki áruház)

(#1103) andris94 válasza csalafinta65 (#1102) üzenetére


andris94
csendes tag

Köszönöm de ennyire nem sürgős még főleg nem holnap, még a hónapban sem ,de gsm miért nem? Garancia? Tmobilnal is 150 úgyhogy még az sem "vészes" ilyen kategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#1104) oncsi válasza andris94 (#1103) üzenetére


oncsi
őstag

A Samsung legnagyobb erőssége a garancia. Sajnos sokszor indokolt is. A gyári 2 év gari csak akkor él, ha ott veszed, ahol a bolt szerepel a Samsung oldalán is. A kis GSM boltok hiába ígérnek bármit is, másnap bezárhatnak, és sehol nem érvényesíthető a garancia. De amíg vannak, addig sem adnak ígazi szervíz hátteret. Az alacsonyabb ár sokszor (mindig) fekete importos készüléket takar.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1105) andris94 válasza oncsi (#1104) üzenetére


andris94
csendes tag

Persze garacia miatt és ilyen terméknél nem fogok már 20-30 ezren szarakodni és esetleg tudnátok mondani ötleteket tmobilon kivűl mégis hol? Bár végső esetben úgyis az lesz mert a mobilnetem is tmobile, de fūggetlenūl hol próbàljak szerencsét? :)

(#1106) csalafinta65 válasza andris94 (#1105) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Ha nem sürgős, akkor érdemes az Edigital kuponos akcióját megvárni. Jövő év februárban várható, és 10-15%-al olcsóbban megveheted. Kb. 140-145 ezer ft-ért. Samsung garival érdemes csak megvenni. Ára az elkövetkező fél évben, függetlenül nem csökken 140 alá . Én jártam úgy, hogy Samsung tabot GSM üzletben vettem, és a sufni 3 hónap múlva megszűnt....Minden egyes "gsmes" példány vagy Olaszországból, vagy Német földről jön. Ilyen árú készüléknél szerintem butaság bukni 2 éves garanciát. Sőt, a 10.5 LTE-re( only wifire nem) prémium garancia jár.( házhoz jön baj esetén a műszerész,és vagy helyszínen javítja, vagy elviszi, és 1 nap alatt megjavítják a szervízben) ) Sajnos örök érvényű igazság, hogy szinte mindig a drágább az olcsóbb . Hosszútávon.

[ Szerkesztve ]

(#1107) #03372544 válasza andris94 (#1105) üzenetére


#03372544
törölt tag

Esetleg ha tudsz Erzsébet ajándékutalványt szerezni, ahhoz van most 15%-os kupon.

"Minden Samsung okostelefon és tablet 15% kedvezménnyel
vásárolható meg a Samsung Allee és Pólus Center
áruházakban lévő mintaboltokban, amennyiben a vásárló
Ajándék Erzsébet-utalványt használ fel a fizetéskor."

Ezt én úgy értelmezem, hogy nem az egész árat kell azzal fizetni, csak felhasználni utalványt a fizetéskor, de javítsatok ki ha tévedek.
[link]

(#1108) mycsu29 válasza #03372544 (#1107) üzenetére


mycsu29
tag

Jól gondolod! :C

"...Pogánynak tartanak, mert nem tűröm a papok hatalmát..."

(#1109) andris94 válasza #03372544 (#1107) üzenetére


andris94
csendes tag

Nahát ez remek köszönöm szépen :) nem semmi lehetőség ez:o tekintve hogy 15% is több tízezer, mégegyszer köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#1110) csalafinta65 válasza andris94 (#1109) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Én múlt héten használtam ki ezt a lehetőséget! 55 ezer értékű utalvánnyal fizettem a bronz 10.5 LTE-ért. Telefonon azt mondták, hogy bár 2 hely van megjelölve, az Alle-ba menjek. ( úgy néztek rám, mint a fehér hollóra, még nem élt senki ezzel a lehetőséggel. 2015. 01 .15-ig tart egyébként)

(#1111) csalafinta65 válasza csalafinta65 (#1110) üzenetére


csalafinta65
senior tag

2015.01.31.-IG

(#1112) andris94 válasza csalafinta65 (#1110) üzenetére


andris94
csendes tag

Úgy értem,sőt úgy kell lennie ha egy darab ajandék utalvanyt is hasznalok akkor is -15%(még utalványt is szereznem kell:D) de nezegetem a samsung mintabolt weboldalt es LTE valtozatban nem talalok ott (T805), de ennyi eleg volt a netezesbol bemegyek szemelyesen megkerdezem :)

(#1113) csalafinta65 válasza andris94 (#1112) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nincs érték meghatározás....de szerintem 450 ft-os jeggyel azért ciki....

(#1114) andris94 válasza csalafinta65 (#1113) üzenetére


andris94
csendes tag

Jaja szerintem is, megkérdezhetem hogy a samsung mintaboltokban mennyibe kerül, ha jól látom tmobilban 150990 az LTE valtozat.? Bár ez lehet csak online rendelés esetén, mert láttam 169990 ft-ért is a tmobileban ma meg még nem volt időm bemenni.

(#1115) csalafinta65 válasza andris94 (#1114) üzenetére


csalafinta65
senior tag

159.900 ft.

(#1116) #03372544 válasza andris94 (#1112) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nekem van.
Budapesten vagy?

(#1117) andris94 válasza #03372544 (#1116) üzenetére


andris94
csendes tag

Igen budapesten

(#1118) lacuska74


lacuska74
tag

Meg tudná valaki mondani, hogy mennyivel járok rosszabbul, ha un. sufni gsm boltból rendelem meg ezt a tabot?
Mert kb 20 ezer ft-al lenne olcsóbb, gondolom a garancia ugyanúgy érvényes rá.

(#1119) b.regius válasza lacuska74 (#1118) üzenetére


b.regius
tag

Ha vennéd a fáradtságot,csak az előtted levő kommenteket kellene visszaolvasni. Hmmmmm,.........,.csak "ezért"jöttél ide a topicba ?
Érdemes lenne az összes hozzászólást elolvasni.
Magam is ezt tettem,sokat tanultam,sokaktól.

Minden fórumtársnak Boldog Karácsonyt !

[ Szerkesztve ]

(#1120) csalafinta65 válasza lacuska74 (#1118) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Krva sokat kozkáztatnál! Ne tedd! Euronics: -15% minden Samsung tabra!

(#1121) WinZol válasza csalafinta65 (#1120) üzenetére


WinZol
aktív tag

Az Euronics-os akcióról annyit, hogy ezekből nincs raktárkészletük.

Valamikor januárban várható a kiszállítás!!!!

Ezt nem teszed a fa alá!!

WinZol

[ Szerkesztve ]

(#1122) tepenzed


tepenzed
őstag

Srácok nektek is laggol a tabon a hearthstone? Az a baj ezzel a géppel, hogy EU-ban a hülye exynos processzorral adják a tabletet amire a játékok egyszerűen nincsenek optimalizálva, usában meg kapják a jó kis snapdragont :(

(#1123) lacuska74 válasza b.regius (#1119) üzenetére


lacuska74
tag

Igen, ezért jöttem a topikba.Kérdezni...
Végigolvastam az összes hozzászólást, sőt másik két tablettét is, csak erre esett a választásom.
Nem értem a garancia dolgot, azért is kérdezek.
Vásárolok egy vadonat új készüléket, számlával.
Én úgy gondolom, ha valami baja van, akkor elküldöm, elviszem és megjavítattom.Esetleg kisebb árréssel dolgozik az eladó?

(#1124) tepenzed


tepenzed
őstag

srácok én azt olvastam,hogy EU-ban bizonyos fogyasztóvédelmi törvények miatt akkor is javítja a samu a tabot, ha a knox számláló ,kattant' egyet.

Valakinek van ezzel kapcsolatba tapasztalata?

Legalább egy kernelt felraknék.. :(((

(#1125) Ed Parker válasza tepenzed (#1124) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Az örökös mókerolás :D

(#1126) tepenzed válasza Ed Parker (#1125) üzenetére


tepenzed
őstag

most mit tegyek ha a gyári egy kalap szar :D mint minden készüléknél

melegedik,erőltetett appok

(#1127) Ed Parker válasza tepenzed (#1126) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Mikor megvettem jó pár tesztet futtattam,nekem a teljesítményével nincs bajom, erő van benne, az más dolog hogy az android soha nem lesz olyan sima mint az iOS még ha 16magos processzorral 8gb rammal is szerelik.
Viszont a kijelzője jobb mint az iPadé bármiben.

A legnagyobb baj ezekkel a droidokkal, hogy minden cég telerakja mindenféle szeméttel ami megeszi a gép felét és a vicc ha leszedem magától frissül vagy le sem tudom tiltani a sok trágya Samsung es Google appokat.

[ Szerkesztve ]

(#1128) csalafinta65 válasza tepenzed (#1126) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Mitől melegedik??? Nem kell brutál erős játékokkal terhelni. Arra ott van az asztali gép.

(#1129) csalafinta65 válasza WinZol (#1121) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nekem 2 db Tab S 10.LTE is a fa alá kerül. Fehér, és bronz is. A frissítést várom már rá nagyon.Bár szerintem nyár lesz, mire megérkezik az 5.0.

(#1130) b.regius válasza lacuska74 (#1123) üzenetére


b.regius
tag

Szervusz !
Én is csak gyári garanciás telefonokat vásároltam,általában szolgáltatótól. Előttem is írták,a prémium garancia megéri ha plusz 10 - 20 ezerrel többe kerül. A sufni GSM ? Ők az erősebbek, pláne ha vidéki vagy,s nem tudod személyesen intézni - "harciasan".
Megfontolt,jó vásárlást Neked, s Boldog Karácsonyt !

(#1131) silentkiller válasza gabor_h91 (#1095) üzenetére


silentkiller
senior tag

Én itt vettem néhány napja az LTE verziót (bronz), 150-ben állt meg eredeti Samsung (titán színű) Book Cover-rel. Hivatalos magyar Samsung garanciával amelyet már meg is hosszabbítottam a MySamsung-on. Az a helyzet, hogy van pár bolt ahol bele tudsz futni kellemes kedvezményekbe és megkapod hozzá a magyar garanciát is csak figyelni kell és kérdezni.

Bár most úgy látom, hogy már itt is kifutottak az LTE-s bronzból.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#1132) tepenzed


tepenzed
őstag

mindenkinek ajánlom,hogy fontolja meg a következők fagyasztását: [link]

öregem olyan pöpec,gyors lesz a tablet utána,hogy rá sem ismertek

(#1133) #01696768 válasza tepenzed (#1132) üzenetére


#01696768
törölt tag

Ezt simán a beállításokban, vagy root kell hozzá?

(#1134) tepenzed válasza #01696768 (#1133) üzenetére


tepenzed
őstag

root kell hozzá

(#1135) maddlock válasza tepenzed (#1134) üzenetére


maddlock
csendes tag

a legtöbbhöz nem

(#1136) Ed Parker válasza tepenzed (#1132) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Párat ezekből már legyilkoltam.

(#1137) csalafinta65 válasza tepenzed (#1134) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Root nélkül nem lesz gyorsabb. Amit lehetett legyalultam, és mégis laggol....( rootolni nem fogom)

(#1138) Ed Parker válasza csalafinta65 (#1137) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

De ez a lagg csak scrollozásnál van neked vagy bárhol?

(#1139) csalafinta65 válasza Ed Parker (#1138) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Mind a 2 -nél. Érdekes, hogy a bronz tabomnál látom ezt . a fehérnél nincs ez . oka szerinted, szerintetek? mind a kettő gép "kiherélt"....

(#1140) Ed Parker válasza csalafinta65 (#1139) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem bronz tabom van,de csak a webes scrollnál laggol,de ezt be tudom egy androidos fícsörnek ;]
Amúgy sztem frankó gép.
Itt van a kezemben egy air2, nincs az a lefosom a bokámat érzés, hiába gyorsabb.

(#1141) csalafinta65 válasza Ed Parker (#1140) üzenetére


csalafinta65
senior tag

mit jelent a lefosom a bokámat érzés? :) az air 2 a te géped?

(#1142) Ed Parker válasza csalafinta65 (#1141) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Az olyan instant get, mikor megláttam a Samu samoled kijelzőjét és amúgy azt a vékony dizájnt.
Igen az enyém az air2 64gb LTE.

(#1143) csalafinta65 válasza Ed Parker (#1142) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Tudnál egy összehasonlító rövid tesztet írni a két gépről?

(#1144) Ed Parker válasza csalafinta65 (#1143) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Két napja van meg az új air2, kell egy kis idő azért még.
Ami már most kiderült, a hang a vékonysága miatt rezonál, remeg az egész kijelző, a plusz vékonyítás miatt a szélei élesek, kicsit olyan érzésem van mint az iPad 2-nél, egy tok sokat javít rajta, viszont akkor oda a dizájn.
Maga a rendszer a nagyobb ram miatt elég jól működik, több app a háttérben fut, nem tölti újra, onnan lehet folytatni,sebességre nincs panasz, az most a legjobb a piacon.
Az akksi sztem gyengébb az elődhöz képest, bár elég jól bírja, takarékos a proci.
Kamera picit jobb, nagyobb felbontás, de képminőségben az iphonehoz képest a fasorban sincs.
A hálózat kártyáról gyorsabb, wifi-ről nem tudok mit mondani, sajna 10megas netem van.
Kb ennyi egyelőre.

(#1145) csalafinta65 válasza Ed Parker (#1144) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Köszi.A kijelző minőségét én a legfontosabbnak vélem. Azt hiszem Te is megerősítheted, hogy az iPad messze alulmúlja a Tab S-t.

[ Szerkesztve ]

(#1146) Ed Parker válasza csalafinta65 (#1145) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

En nem azt mondanám hogy messze alul múlja, sokkal inkább hogy az ipad kijelzője évek óta ilyen, ez jó volt 2010-ben de ma már azért vannak jobbak.
A samoled szemnek kellemes.

(#1147) oncsi válasza csalafinta65 (#1145) üzenetére


oncsi
őstag

Ez a kijelző számomra most a valaha látott legjobb megjelenítő.
Én Plazma tv-t nézek, mert idegesít minden LCD (IPS) fekete színt hiánya, vagy a mozgókép megjelenítés hiányosságai miatt. A Plazma sem hibamentes (nekem kissé villog, meg azért ez a fekete sem tökéletes). De ez az SAMOLED nagyon hibátlannak tűnik. Nem biztos, hogy normál tv méretben (42' felett) ez ténylegesen igaz maradna, de várom, hogy kipróbálhassak egy használható méretűt.
A lényeg, hogy Note 10.1-röl váltottam és nagyon kiábrándító ha újra a kezembe akad az előd.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1148) csalafinta65 válasza oncsi (#1147) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Teljesen hasonlóképpen vagyok én is. Pont nekem is a nagyméretű megjelenítő tv jutott eszembe. Az OLED tv-nél látok hasonló minőséget.

(#1149) sly74


sly74
csendes tag

Skacok!
Segítség kellene!
Hezitálok Tab S10.5 Lte ill.Air 2 között.....
Ár/érték arányban a Samu jobbnak tűnik.....
Olyan tabletet szeretnék,ami akár évekig kiszolgál....
Vannak jó és használható appok android tabra????
Köszi,előre is...

(#1150) sbalu1 válasza sly74 (#1149) üzenetére


sbalu1
senior tag

Hát jó alkalmazásokból nem lesz hiányod, ha a droidot választod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.