Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) #03372544


#03372544
törölt tag

Nektek nem szokott időnként hülyeségeket csinálni a tablet?
Egyszer elkezdett recsegni a hang, újra kellett indítani.
Máskor a videó lejátszó nem játszott le semmit csak fekete képernyő, szintén újraindítás kellett.
Legutóbb csak a kapacitív gombok világítottak vagy kialudtak ahogy nyitottam csuktam a tokot de a képernyő nem éledt fel.
Vagy húsz percet szórakoztam mire sikerült újraindítani gombnyomás kombinációval.

(#1002) csalafinta65 válasza #03372544 (#1001) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nem tapasztaltam ilyet. GSM-ben vetted?

(#1003) #03372544 válasza csalafinta65 (#1002) üzenetére


#03372544
törölt tag

Media markt

(#1004) schferenc77


schferenc77
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném a tabletet közös használatra beállítani a gyerkőcöknek úgy, hogy mindenkinek külön profilja van. Az sem baj, ha telepíteni tudnak playből, de mindenkinek külön accountja lenne. Ezzel együtt meg tudom oldani, hogy én határozhassam meg, mennyi időt töltenek a gépen (pl napi 30 perc per user account), és utólag megnézhessem, hogy milyen appokat használtak, milyen oldalakat néznek, mennyit és ha szükséges, tilthassak dolgokat? Tudom, kicsit talán off, de hátha valaki hasonló módon használja már a Tab S-et...

Más: ha nincs root és custom rom, akkor mivel lehet eredményesen tiltani a bloatware-eket? A cél a játék és a videónézés lenne (youtube és nas), minden ami ehhez nem kell, az mehetne a levesbe. Valakinek ötlete/listája?

(#1005) gezatata válasza schferenc77 (#1004) üzenetére


gezatata
aktív tag

Ha volna lehetőség beállítani külön accountokat amelyek használatát figyelemmel lehetne tartani, annak én is nagyon örülnék szülőként.

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#1006) Benyaking válasza oncsi (#905) üzenetére


Benyaking
aktív tag

Szia! Neked milyen szinű a tabod? Bronz/fekete vagy bronz/fehér? Mert a honlapon csak az van hogy bronz. Nekem hétfőn jön a cucc és remélem nem fehér lesz..

(#1007) sbalu1


sbalu1
senior tag

Most olvasom, hogy állítólag már van mód arra, hogy a knox számláló ugrása nélkül (gari nem vész el!) rootoljuk a kütyüt.Vroot, új nevén iroot a progi neve amelyik megcsinálja a gépet:http://www.androidpit.com/how-to-root-your-device-without-voiding-the-warranty
Még nem próbáltam, de ha müxik, akkor klafa.

(#1008) oncsi válasza Benyaking (#1006) üzenetére


oncsi
őstag

Az enyém egy harmadik lehet, mert ennek sötét szürke a hátlapja és a kijelző körüli rész, és csak a. "fém" keret a bronz (arany) színű. Meg a gomb kerete, és a Samsung felirat hátul.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1009) snefftamas válasza tepenzed (#993) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Szia kB egy hete használom a tab s és egyre jobban tetszik. Van egy ipad 4 is otthon de ez szerintem jobb más az aksi ban nem de még tesztelem. Amit módosítottam rajta hogy feltettem a Nova launchert és letiltottam ami nem kell az internet browser a gyári de még a sima Chrome is borzalmas. Fél kel tenni a Come béta és a dolphin és száguldani fog vele a net. A java tartalmat is gond nélkül viszi a dolphin a jetpackel.

Mia baj a air 2 vel? Azért nem hiszem hogy a tab s gyorsaságban és akku idővel verni fogja...

A kijelző mesés még szoknom kell hogy a fekete nem sötét szürke😊

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#1010) tepenzed válasza snefftamas (#1009) üzenetére


tepenzed
őstag

ha nem rootolod a tabot, hogy tiltod le az idióta samu appokat?

Amúgy az air 2-vel az a gond, hogy olyan hibái vannak mint egy 20 ezres tabnak: hátul kicsit megnyomod elszineződik a képernyő, rezonál az egész tab még normál hangerőnél is, illetve néha pattog valami teljesen random használat közben

(#1011) Benyaking válasza oncsi (#1008) üzenetére


Benyaking
aktív tag

Akkor az a "fekete" lesz. Köszi

(#1012) JaniS válasza sbalu1 (#1007) üzenetére


JaniS
senior tag

Az egy 4 hónapos cikk és egy árva szóval nem említi, hogy a knox nem fog ugrani. Jelenleg nincs rá mód, hogy a knox ugrása nélkül root-old a gépet. Sajnos.

(#1013) sbalu1 válasza JaniS (#1012) üzenetére


sbalu1
senior tag

Hát nem tudom, de szerintem a szalagcím "How to root your device WITHOUT voiding the warranty" kifejezetten azt sugallja, hogy hogyan rootold meg az eszközödet a garancia elvesztése nélkül és a későbbiekben a cikk a knoxos Samsung gépeket is említi, valamint a cikk vége is kifejezetten utal arra, hogy ezek után nem fog elveszni a garancia: "...which shouldn’t raise any flags in regards to warranty issues".Csak azért nem próbálom ki, mert később máshol meg azt olvastam róla, hogy nem lehet visszaállítani.Evvel viszont már kissé ellentmondásos a dolog.Bocsánat, csak első blikkre megörültem neki, hogy végre erre is született megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#1014) JaniS válasza sbalu1 (#1013) üzenetére


JaniS
senior tag

Semmi gond, én is marhára örülnék egy ilyen megoldásnak, de ha az XDA-Developers-es fiúk sem tudják, akkor elég valószínűtlen, hogy más működőképes megoldást csinált. Egyébként a root ezen az eszközön még mindig nem hiányzik annyira, hogy elveszítsem a garanciát miatta.

(#1015) Beetlejuice válasza sbalu1 (#1013) üzenetére


Beetlejuice
tag

A lenti hozzaszolasos reszben kb. 6-7 leirja, hogy megprobalta hasznalni, de nem sikerult rootolnia vele, illetve senki nem irt oda, akinak sikerult volna.

(#1016) sbalu1


sbalu1
senior tag

Oké fiúk, akkor ezt megbeszéltük.Én sem kockáztatnám a garimat emiatt, hátha előbb-utóbb lesz valami biztosabb megoldás.

(#1017) tepenzed


tepenzed
őstag

akkor a samu appokat sehogy sem lehet letiltani root nélkül? Samsung WatchON például az android top 10 aku szintű app listáján van

(#1018) sbalu1 válasza tepenzed (#1017) üzenetére


sbalu1
senior tag

A WatchOn támogatása ez év végén megszűnik, Ázsiára korlátozódik és jövőre állítólag eltávolítható lesz.A többi gyári alkalmazást root jogok nélkül nem lehet eltávolítani.

(#1019) snefftamas válasza tepenzed (#1017) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Az alkalmazás kezelobe sok mindent le tudsz tiltani. Eltávolítani nem.

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#1020) oncsi válasza sbalu1 (#1018) üzenetére


oncsi
őstag

Nekem az nagyon bejött mint távirányító. Ha nem lesz elérhető, akkor csak a műsorfüzet lesz használhatatlan,
Vagy a távirányító is? Esetleg van alternatív távirányító ap ami használható helyette?

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1021) sbalu1 válasza oncsi (#1020) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nekem valami miatt már most sem hajlandó felismerni a frissítése után a program a tévémet.Először még működött.A távirányító része biztosan nem fog működni a jövőben, de szerintem a műsorújság sem.LG tévém van és ahhoz van más távirányító progi, LG Tv remote a neve.

(#1022) b.regius


b.regius
tag

Nexus 10 -et használok,jobbára zenehallgatásra,netre.
65 éves vagyok,zenebolond,és a kérdésem is ehhez kapcsolódik. Mivel a Tab S levett a lábamról,(vagyis közel vagyok a vásárláshoz) a tulajoktól érdeklődöm a Tab S ezen tulajdonságáról. Player Pro - val hallgatom az N10 - en...........elégedetten. De................... megfogott az S 10.5. Köszi a tapasztalatokat.

(#1023) Beetlejuice válasza b.regius (#1022) üzenetére


Beetlejuice
tag

Mire vagy kivancsi? Nekem eddig 4-5 tabletem volt, azoknak nagyjabol hasonlo hangja volt a sajat hangszorojaval. Kulon nem teszteltem, de szerintem a meretehez kepest jo a hangja.

(#1024) Beetlejuice


Beetlejuice
tag

Nem tudom lattatok-e, de kijott az elso CM12 (Lollipop) ROM a T-800-ra. Meg nem teljesen stabil, de az xda-s fiuk rajta vannak az ugyon (pl. tegnap nem ment a wifi, ma meg mar igen)...

(#1025) tepenzed válasza Beetlejuice (#1024) üzenetére


tepenzed
őstag

nem értem akik cm-et hasznáknak, nagyon ronda... :D

én mostmár kivárom a január végét, míg jön a hivatalos :C

(#1026) b.regius válasza Beetlejuice (#1023) üzenetére


b.regius
tag

Mennyire van "dobozhangja". Pl.

(#1027) #03372544 válasza b.regius (#1026) üzenetére


#03372544
törölt tag

A kislányomnak sokszor megy rajta az Alma együttes, teljesen jó hangja van, nem doboz.

(#1028) b.regius válasza #03372544 (#1027) üzenetére


b.regius
tag

Köszi.

(#1029) Locutus


Locutus
veterán

Tudtok valahol most esetleg jó akciót?
Vagy olyat, ahol netán billentyűzetes tokot adnak a tablethez?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1030) csalafinta65 válasza Locutus (#1029) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Dec. 21. Samsung Store-ban ajándék billentyűzetes tok.

(#1031) DFB


DFB
tag

Sziasztok

Szerintetek érdemesebb ezt venni, mint az S8,4-et?
Az mellett az szolna, hogy jobban hordozható, viszont ennek más típusu a kijelzője, amit nem tudom észrevenni-e, valamint van hozzá gyári billentyüzet ha egyáltalán lehet magyar kiosztásut kapni.
Ez mennyire használható?
Amitöl leginkább félnék az a "kijezőbeégés" a zsamolednél.Ez mennyire valós?

Még szóbajöhetne a Yoga 2 tablet és a Sony Z3.

Kösi a véleményeket.

(#1032) csalafinta65 válasza DFB (#1031) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Yoga 2, sony no!

(#1033) DFB válasza csalafinta65 (#1032) üzenetére


DFB
tag

Miért?

Közben megnéztem a store-t.
Semmit nem lehet tudni az árakról.
Gondolom drágább, mint máshol.
Van a kicsihez is bill.zet?

Alma Air 2 még lehetne, de elég húzós az ára és még a töltöje sem kompatibilis usb ha jol tudom.
Néztem még win-est, de azt nem nagyon találtam.

(#1034) csalafinta65 válasza DFB (#1033) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Sony-akku sz@r---YOGA 2 kijelző bőven elmarad az Amoledtől...ráadásul 1 év gari csak. FAT32-n kívül semmit nem kezel....Tehát 4 gigás filmnél nagyobbat meg sem nézhetsz rajta,,,röhejes...hiába a jó akkuidő...

(#1035) DFB válasza csalafinta65 (#1034) üzenetére


DFB
tag

Tényleg annyi a gar.Hát egy év nagyon kevés, akkor ez kiesett.
A Sony viszont triluminos, így is szarabb?-viszont nem ég be, és drágább.

Nem tudom a store-ban mennyi a samu , de olyan 140 ill. 170 bill-el normál esetben.
Azt még azért megvárom.A méret még kérdéses.

Most néztem valami tesztet, állitolag a snapi 801 jobb a samuban levőnél, ezt mondták negatívumnak.
Tegra K1 nem nagyon van.

Esetleg más alternatíva?

(#1036) tepenzed válasza DFB (#1035) üzenetére


tepenzed
őstag

az a baj,hogy most elég gyenge a tablet felhozatal, mondanám az air 2-t a nagy riválist, de nagyon sok a gyári gond vele és csak 1 év gari van rá, szintén nem ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#1037) oncsi válasza csalafinta65 (#1034) üzenetére


oncsi
őstag

Pl. NTFS támogatás csak egy app kérdése Play-ből. Root csak íráshoz kell.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1038) DFB válasza tepenzed (#1036) üzenetére


DFB
tag

Azt én is néztem, de az ára elsősorban ami visszatartó tényező.
Olyant is hallottam, hoga nem sikerült almas telot Bt-vel pc-re kapcsolni.
Mintha úgy láttam volna az usb-je sem a szokványos.
Azt a nanosim-es töketlenséget is az alma találta ki, értelme az nincs.
Viszont alu és mindig azt hozzák ki legjobbnak.

Eddig Samu S 10.5 és 8,4 a befutó ha most kéne azonnal vennem.

(#1039) brudy válasza DFB (#1038) üzenetére


brudy
csendes tag

A Sony-kban még csak nem is IPS LCD van hanem sima TFT ami sokkal gázabb. Szerintem égő egy top gyártó esetében. Akár milyen marketing szempontból jól csengő szoftveres varázslatokkal próbálják feltuningolni. Az csak TFT. Kár érte, de ezért kerülök mindent ami Sony és nem is ajánlom senkinek. De ha ez valakinek nem szempont, akkor hajrá. Más tekintetben jó a Sony. Pl. gyors, jó minőségű, ja és vízálló (aminek egy tablet esetében nem hiszem hogy nagy jelentősége van).

A Yoga 2 pedig marha nehéz.

(#1040) #03372544 válasza brudy (#1039) üzenetére


#03372544
törölt tag

Azért nézd meg élőben azt a Sony-t, a Z Ultra kijelzőjéről pl. ódákat zengenek pedig az is "sima TFT", pontosabban a Sony saját Triluminos nevű megoldása.

(#1041) Locutus válasza csalafinta65 (#1030) üzenetére


Locutus
veterán

Ezt valaki meg tudná érdeklődni esetleg, aki közel van egy ilyen bolthoz, hogy milyen áron, és mit adnak 21-én?
Sajnos telefonszámot sehol sem adnak meg ezekhez a boltokhoz...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1042) Benyaking


Benyaking
aktív tag

Megjött a tabom. T-mobile tól vettem. Hála istennek nekem nem akad és más problémát se vettem eddig észre. A sim kártyámat nem tudták regisztrálni, azt mondták 1000ből 1 ilyen van :) . Össze szerelési minőségbe rosszabra számítottam. Eddig csak egy ipad 1 em volt és ahoz képest is nagyon egybe van a cucc.
A kijelzője mesés note 3 is szebb.

Más: chromba be lehet valahogy állítani könyvjelző sávot?

(#1043) brudy válasza #03372544 (#1040) üzenetére


brudy
csendes tag

Ódákat zengenek, de én megnéztem élőben. Enyhén szólva nem estem hanyatt tőle.

(#1044) brudy


brudy
csendes tag

Jó hírt olvastam az XDA-n. Megjelent az új YouTube 6 frissítés. Kijavították benne a teljes képernyős módban fellépő vezérlő gombok körüli hibát, lesz 1440p felbontás és persze materiál dizájn.

(#1045) csalafinta65 válasza brudy (#1044) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Tapasztaltam...Megjelent, vagy meg fog jelenni?

(#1046) Luser2000 válasza csalafinta65 (#1045) üzenetére


Luser2000
addikt

Töltsd le:
http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/youtube/youtube-6-0-11-apk/

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1047) csalafinta65 válasza Luser2000 (#1046) üzenetére


csalafinta65
senior tag

KÖSZI!

(#1048) csalafinta65 válasza brudy (#1044) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Minden maradt a régiben...vezérlő gomb nincsen...1440p nincsen....

(#1049) brudy válasza csalafinta65 (#1048) üzenetére


brudy
csendes tag

Az király. Akkor várhatom itt. Nem akartam ráeröltetni, gondoltam megvárom míg felajánlja.

Esetleg egy adatok és cache törlés sem segít?

(#1050) sbalu1 válasza csalafinta65 (#1048) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nem maradt semmi a régiben, minden műxik ahogyan kell, csak nem a g.playes verziót kell letölteni, hanem az apk-ás másikat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.