Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Memmaao


Memmaao
addikt

Megjött a book cover. Anyagminoseg jeles. A felrakása picit nehézkesen ment, kellett rendesen nyomni, eés így is csak az egyik fele adott kattanó hangot, de tart rendesen.

Jól sejtem, hogy levenni biztos kínszenvedés?

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#2002) csalafinta65 válasza Memmaao (#2001) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Szerintem jól sejted... :K

(#2003) silentkiller válasza Sn00k (#2000) üzenetére


silentkiller
senior tag

Dolphin flash plug-in-nel problémamentes lesz.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#2004) Rengete válasza Sn00k (#2000) üzenetére


Rengete
aktív tag

Chrome-t szeretnék használni mert több eszközön szinkronizálja a könyvjelzőimet. S6 és Note4gen a(or miért működik. Tovább negyek másik gyártó sokkal olcsóbb tabletjén is gond nélkül?

(#2005) #03372544 válasza Rengete (#2004) üzenetére


#03372544
törölt tag

A fb saját alkalmazása nem jó megoldás erre?

(#2006) #01696768 válasza Rengete (#2004) üzenetére


#01696768
törölt tag

S6? :Y
Figyelj, csomó időt megspórol neked, legalább nem ragadsz órákra a macskás videók előtt. ;]
Nekem ilyesmi olyan honlapoknál fordul elő Chrome-ban (nekem is a kedvencem), amikor van mobil verzió, és mégis sima PC-nek érzékeli a tabet...

(#2007) MadKet válasza #01696768 (#2006) üzenetére


MadKet
tag

Ezt én is meg tudom erősíteni. Telóról (Nexus 4) Chrome-ban simán viszi a Facebook -on a videót, semmi extra nem lett rá felpakolva. Ugyanez már nem megy a tab-on, szintén Chrome -al.

Dolphin flash pluginnal megoldja egyébként, a jó kis flash játékokat is simán viszi :)

(#2008) Sn00k válasza Rengete (#2004) üzenetére


Sn00k
veterán

Msot szerintem az kibírható, hogy egyedül Facéra használd a dolphint a többire meg ott a króm, jobb 5letem nincsen.

(#2003) silentkiller: Párom lg Tabján, csak simán a dolphin browsert raktam fel és minden gond nélkül vitte a facés videókat, nem kellett semmilyen plug in még pluszba...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#2009) Drageez


Drageez
csendes tag

Sziasztok,

tegnap lettem boldog tulajdonosa egy ilyennek :)
Anyukám fogja valószínűleg a legtöbbet használni, játszik majd rajta, reményeim szerint. Kicsit félek a beégéstől, de meglátjuk.

Üdv Mindenkinek
Ági

"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." - Josh Billings

(#2010) Luser2000 válasza Drageez (#2009) üzenetére


Luser2000
addikt

Ne félj tőle!

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#2011) #01696768 válasza Luser2000 (#2010) üzenetére


#01696768
törölt tag

Így van, azért van a gari. Mellesleg eddig itt még senki nem jelentett beégést, szóval annyira nem lehet jelentős.

(#2012) Locutus


Locutus
veterán

ac3 hangsav lejatszasra van mar vmi megoldas? mx player egy ideje nem akarja....

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2013) csalafinta65 válasza Locutus (#2012) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Bs player.

(#2014) Piloss válasza Locutus (#2012) üzenetére


Piloss
senior tag

Felrakod ezt a kódeket

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#2015) Memmaao válasza Piloss (#2014) üzenetére


Memmaao
addikt

Köszi! Ez nekem is jól jött.

My name is Bond, James... Dean.

(#2016) Drageez


Drageez
csendes tag

Sziasztok,

Go launchernél nem akarja a háttérképet kitenni teljes méretben. Csak én vagyok nyomi, vagy nem lehet?

"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." - Josh Billings

(#2017) #01696768 válasza Drageez (#2016) üzenetére


#01696768
törölt tag

Hehe, pont ezt akartam kérdezni, Apex-nél ugyanez a hiba. Vajon mi lehet a probléma? Ma reggel jött az Apex frissítése, azóta ilyen...

(#2018) Sn00k


Sn00k
veterán

Phonearena-t szokta valaki nezni tabról? Nálam eszméletlen darabos a görgetés króm alól... azert kivancsi lennek egy air2-nel , ez hogy nez ki. :U

3njoy the Lif3

(#2019) Drageez


Drageez
csendes tag

Sziasztok,

Még egy hülye kérdés:
Phone INFOban nem írja az IMEI számot a tAblet, csak a serialt. Ez normális?
köszi a válaszokat előre is
Ági

"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." - Josh Billings

(#2020) Memmaao válasza Drageez (#2019) üzenetére


Memmaao
addikt

T800 vagy T805 modell? Ha nincs sim, nincs imei.

My name is Bond, James... Dean.

(#2021) Drageez válasza Memmaao (#2020) üzenetére


Drageez
csendes tag

Köszönöm a segítséget, ezt nem tudtam :)

"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." - Josh Billings

(#2022) Ed Parker válasza Sn00k (#2018) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ugyanolyan sima mint az összes oldal :DD

(#2023) Locutus válasza Piloss (#2014) üzenetére


Locutus
veterán

köszi!

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2024) #01696768 válasza #01696768 (#2017) üzenetére


#01696768
törölt tag

Törölni kellett a launcher adatait, mostmár működik.

(#2025) Sn00k válasza Ed Parker (#2022) üzenetére


Sn00k
veterán

Na igen , ezt valahogy éreztem, gondoltam ,te tudsz velemenyt formalni , ezzel kapcsolatban :DDD

3njoy the Lif3

(#2026) Ed Parker válasza Sn00k (#2025) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

De most komolyan jól megy, nem olvasom azt a lapot, de kipróbáltam mert kérdezted.
Most ezt a Samu tabot bringás edzésekre használom, van benne ant+ pont jól jött.

(#2027) bupemko válasza Ed Parker (#2026) üzenetére


bupemko
senior tag

Viszed magaddal hátizsákban a tab-ot, vagy hogy?

(#2028) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Sikeresen beujitottam ma egy ilyen tabot :-)
Nagyon tetszik :-)
A taviranyitoval kapcsolatbna lenne kerdesem...tenyleg nem hasznalato a watch on?

(#2029) oncsi válasza SütiGTi (#2028) üzenetére


oncsi
őstag

Samsungéknál azt gondolták, hogy mi itt Európában nem vagyunk annyian, hogy tovább fejlesszék az egyetlen jó programot, ami a Tab S-ben volt. Legyél Kínai, vagy amcsi, mert ott még jár hozzá a WatchOn.
Kivették az egyébként reklámozott szolgáltatást, úgy, hogy nincs helyette semmi. Szerintem ezzel kárt okoztak, mert van akinek ez vásárlási tényező volt (pl Én)

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#2030) rb26dett


rb26dett
aktív tag

Srácok! Sima jegyzettömböt nem találom a gépben ami pl s2 s4 telefonjaimon volt... Van erre valami megoldás?

(#2031) SütiGTi válasza oncsi (#2029) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Ez mennyire gaz...semmivel nem tudom mukodesre birni? :-(
Van mas jo taviranyiti app? Note 4 en van a smart remote ami majdnem watch on de az nincs tabra :-(

(#2032) SütiGTi válasza rb26dett (#2030) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Google keep-et nem szereted? Az nagyon jó és szinkronizálja frankón mindenre (teló-tab)

(#2033) Ed Parker válasza bupemko (#2027) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Hehe, azért nem :D
Ennél sokkal egyszerűbb.

Link

(#2034) Sn00k válasza Ed Parker (#2033) üzenetére


Sn00k
veterán

Beszarás! Ez nagyon komoly oldal, fogalmam nem volt, ilyen szinten vannak már edző gépek... ;] Egy dolgot sajnálok, az összes gép, olyan, ami bringázáshoz kapcsolódik. Én, pedig a futógépet preferálom:)

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#2035) Ed Parker válasza Sn00k (#2034) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Hajaj, de még milyen szinten, most lesz tavasszal a FIBO ha érdekelnek a 2015-ös újdonságok, ott láthatsz minden jót, Németországban.

Én is futok már 99 óta, de a tratlonhoz kell a bringa is, na ezért kezdtem most tekerni.
A futógéppel egy bajom van, annak ellenére hogy több száz órát futottam már rajtuk, hogy az az edzés tök más izmokat mozgat, mint mikor a szabadban futsz és lököd magad előre, vagy csak megy alattad a talaj.
Volt mindig meglepi tavasszal :D

Ennél a trénernél van egy még komolyabb, ami 3x ennyibe is kerül sajnos, de ha megnézed a videókat, ott elég jól bemutatják.

(#2036) rb26dett válasza SütiGTi (#2032) üzenetére


rb26dett
aktív tag

Köszi, még nem próbáltam, majd megnézem.

(#2037) Sn00k válasza Ed Parker (#2035) üzenetére


Sn00k
veterán

Igen , azt én is érzékelem, hogy sajna a futópados meg a kültéri futás nem ugyan az. De , mivel én közbe filmet szoktam nézni, úgy jobban el megy az idő, így maradok a futógépes variációnál:)

3njoy the Lif3

(#2038) Ed Parker válasza Sn00k (#2037) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Hehe én is :DDD

(#2039) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Éjszaka végig olvastam a topikot, vegyesek az érzéseim. :)
Jelenleg Sony Tablet z2-t használok, de gondolkozom, hogy lecseréljem erre.
Esetleg van aki Tablet Z2-ről váltott?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2040) oncsi válasza Silent77 (#2039) üzenetére


oncsi
őstag

Pár napig használtam, de a Note 10.1 et akartam elcserélni rá. De nem győzött meg. A Tab S viszont első pillanatban megfogott. Szóval szerintem nem kérdés :)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#2041) Silent77 válasza oncsi (#2040) üzenetére


Silent77
veterán

Igazából nincs bajom a sonyval, nem is nekem lenne, a család használja leginkább a tabot.
Igazából az ára miatt figyeltem fel rá, t-home 107k.
Most megnéztem mennyiért tudnám eladni a sonyt, elszomorodtam, nagyot buknék rajta. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2042) Memmaao válasza Silent77 (#2041) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem éri meg lecserélni. Ha azon gondolkodnál, hogy melyiket vedd meg, akkor egyértelmű hogy a Tab S. De így, hogy már megvan a Sony, nem érdemes azon bukni.

My name is Bond, James... Dean.

(#2043) Silent77 válasza Memmaao (#2042) üzenetére


Silent77
veterán

Igen, ha most kéne választanom akkor nem volna kérdéses, de így tényleg nem éri meg.
Pedig szimpatikus kis tab, és az ára is jó.
Még átgondolom, de gyanítom nem fogom lecserélni. 6 hónapos a Sony, 180-ért vettem...

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2044) Sn00k válasza Silent77 (#2043) üzenetére


Sn00k
veterán

Én Z3 tablet compactról váltottam. A Sony érezhetően gyorsabb volt, viszont ennek baromi jó a kijelzője meg nekem bejön a mérete is. Lényegében , ezért cseréltem le a 2 hónapos Z3 tabomat.
Egyébként nagyon jó kis Tab, de a sebességével nem vagyok túlzottan megelégedve, főleg, hogy gamezni is szoktam rajta. :U

3njoy the Lif3

(#2045) spawn21 válasza Sn00k (#2044) üzenetére


spawn21
veterán

Vigyázz, mert mennek a privátok ha csak nem ódákat zengesz róla ;]

Silent77:Nem cserélném le a Sony tabletet erre. Csak a kijelzőben jobb ez, de egyben a gyengéje is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#2046) xtend válasza spawn21 (#2045) üzenetére


xtend
senior tag

"Vigyázz, mert mennek a privátok ha csak nem ódákat zengesz róla"
LOLLLLLLLLLL

(#2047) Sn00k válasza spawn21 (#2045) üzenetére


Sn00k
veterán

Jó, hogy mondod, felkészülők lelkileg :DDD

3njoy the Lif3

(#2048) xtend válasza Sn00k (#2047) üzenetére


xtend
senior tag

Most a "megvédematabotmertezalegjobb" hozzáállás nélkül melyik az a játék amiben sz@r ez a tab? Mert kipróbálnám :)

(#2049) Sn00k válasza xtend (#2048) üzenetére


Sn00k
veterán

Nem valami sok gameval tolom, de egynel erezhetően dadog, de még szerencsére nem a gáz kategória, bár az én inger küszöbömet , már ez is sokkolja :U Hearthstone a game. Egyébként, ez a z3 tableten gyönyörűen futott...
illetve ha felmesz pl. A phonearena weboldalra, ott mar eleg , ilyesztő a dadogása, es ez kisse elszomorito, egy ilyen arkategoriaju tab-tol. Ami filmnezesre biztos tokeletes, de ugye nem csak erre veszi az ember.

Bocsi a felemas ekezetekert, tabrol kicsit nehezebben irok :DDD

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#2050) spawn21 válasza Sn00k (#2049) üzenetére


spawn21
veterán

Gyenge a GPU ez van.

Nekem sok mindenben laggol. Az a baj, hogy nekem az akadás is laggot jelent. De (és most nem poénkodok, vagy arcoskodom) a m8-am mellett az Air/5s és ez is szaggat. Nem értem miért, viszont már teljesen megtanultam vele élni. Mivel használom is rendesen.

iPhone 13p

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.