Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) csalafinta65 válasza DDaniel (#100) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Titok :DD

(#102) csalafinta65 válasza kovacs65 (#99) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nem tudod Cetelem kártyával megvásárolni? -15% ( helyben is tudod igényelni. aztán úgy töltöd vissza, ahogy tudod, rugalmas.ha éppen nincsen készpénzed)

(#103) Euron


Euron
csendes tag

Az Asus tábla kontrasztaránya nincs elszámolva?

(#104) kátú válasza Euron (#103) üzenetére


kátú
őstag

az asus tábla pontszámai is elvannak írva

It still works!

(#105) kovacs65 válasza csalafinta65 (#102) üzenetére


kovacs65
senior tag

Sajnos nem, mert kb 300 km-re vagyok onnan.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#106) C$abi


C$abi
aktív tag

Jól sikerült ez a tablet, büszke lehet rá a Samsung, bár engem a kisebbik verzió jobban érdekel, elsősorban az ára miatt, de még várok pár hónapot mire esik valamicskét az ára, meg úgyse volt még tabletem úgyhogy elérkezettnek látom az időt hogy nekem is legyen egy.

(#107) rayman2006


rayman2006
tag

Ez valóban nagyon jó tablet. Én is 1 hete használom 10.5 LTE-t megvagyok vele elégedve,nagyon szép színek és éles kijelző eddigi legjobb amit eddig használtam(Z2 tablet,Note 2014,TF701T,Ipad), akku idő is jó webezés+youtube kb.8-9 óra,semmi akadás,vagy fagyást nem tapasztaltam.Én használom SideSync-et is nekem mindig tökéletesen működöt Galaxy S5-el,fálj,képek,videók másolás vagy telefonon lévő videó nézése, és ha hívást jött telefonra gond nélkül átküldte tabletre,még több falon keresztül is jól akadás nélkül lehetett telefonálni, vagy videót nézni.Kiváló tab csak ajánlani tudom. Samsung ezt nagyon jól össze rakta.

[ Szerkesztve ]

(#108) csalafinta65 válasza HaZse (#97) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Hamarosan meglesz a kért üzemidő teszt!! ( megfogsz lepődni!) ( a Te általad kért kritériumok alapján készült, készül!)

[ Szerkesztve ]

(#109) HaZse válasza csalafinta65 (#108) üzenetére


HaZse
őstag

Köszi. Mert ha emberi áron lesz, akkor valószínű, hogy beruházok egy ilyenre.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#110) AS


AS
félisten

Valaki kérdezte a nyomtatást, van benne ilyen menüpont ahol lehet keresni rá nyomtatóra söt bővítményeket is lehet rárakni. Azt hiszem ez lesz az.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#111) csalafinta65 válasza HaZse (#109) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Szia! Mit értesz emberi áron? ( igazad van, mert drága) ( tegnap 45%-nál 5 óra 54 pecet muatott. ekkor repülőgép üzemmód, és készenléti állapot...én meg mentem aludni...ma 9 30-kor indult újra.( fél óra szünettel)

(#112) AS


AS
félisten

Mozgolódnak dolgok Android téren .
Android YouTube app now supports 1440p resolution

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#113) csalafinta65 válasza AS (#112) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Kettő 4 K-s videót néztem meg. Még nincsen változás.

(#114) kátú válasza AS (#110) üzenetére


kátú
őstag

tehát tudok vele nyomtatni ez örömteli dolog

It still works!

(#115) csalafinta65 válasza HaZse (#109) üzenetére


csalafinta65
senior tag

A végeredmény: 3%-on 10 óra 7 perc Mi a véleményed?

(#116) kátú válasza csalafinta65 (#115) üzenetére


kátú
őstag

megtudnál nekem nézni egy kép szerkesztést meg egy egyszeű videó vágást hogy mennyire fogja meg a tab ot?

[ Szerkesztve ]

It still works!

(#117) csalafinta65 válasza kátú (#116) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Megnézem majd. Most töltőn van. Holnapra meglesz. De nem hinném, hogy megfogná.

(#118) kátú válasza csalafinta65 (#117) üzenetére


kátú
őstag

rendben addig is köszönöm

It still works!

(#119) HaZse válasza csalafinta65 (#115) üzenetére


HaZse
őstag

Amúgy jelenleg vegyes használat mellett (Due HD távirányító, T-Home távirányító, böngészés, játék )Angry Birds Go, Legends játék) a játéj volt ebből 3x1 óra, a többi csak böngészés. Így 56%-nál ment 15 óra 50 per, Készenlétben meg ment eddig 7 nap 5 órát) Épp a fiam játszott rajta. Holnap reggel indítom a tesztet.

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#120) csalafinta65 válasza HaZse (#119) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Rendben.Én úgy gondolom, hogy az eredmény jó.10 óra feletti idő, nagy fényerővel( a Samunál az 50% nagyon világos!), folyamatosan nyúzva, világos böngésző oldalak, sok Youtube használat, csináltam több benchmark tesztet( kb.10-et, többször is) , kijelző folyamatosan ment, minden energia megtakarítás kikapcsolva.

(#121) HaZse válasza csalafinta65 (#120) üzenetére


HaZse
őstag

Szerintem is jó. Végre egy olyan droid tablet a rengetegben, aminek az akkuszintje elég magas, de nem nehéz.

ívolt egy ideig egy Lenovo S6000L-es tabom is. Nálam az volt az egyetlen tab, ami hasonló üzemidőt tudott megfelelő sebességgel.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#122) csalafinta65 válasza HaZse (#121) üzenetére


csalafinta65
senior tag

:C :C :C

(#123) sirály69


sirály69
őstag

Ilyen Ilyen dokkolót lehet már venni valahol?

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#124) AS


AS
félisten

Már csak ez hiányzik bele :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#125) beteg válasza sirály69 (#123) üzenetére


beteg
őstag

:C DE Komoly! És ez ugyan abban a bronz színben, mint a tab! Úh!

Nagyon rendben van az eszköz! Torony magasan a legjobb! Talán csak egy matt fólia kéne rá. De utána is nézek, lehet-e már kapni.

Csak futni kell!

(#126) csalafinta65 válasza AS (#124) üzenetére


csalafinta65
senior tag

25 ezer kb?

(#127) csalafinta65 válasza beteg (#125) üzenetére


csalafinta65
senior tag

:R :R :R

(#128) AS válasza csalafinta65 (#126) üzenetére


AS
félisten

Nem láttam még árat . Samsungbol meg 64 max amit láttam eddig.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#129) kátú válasza beteg (#125) üzenetére


kátú
őstag

matt foliát nem ajánlom nagyon rossz az amuled panelen nekem advancen volt

It still works!

(#130) beteg válasza kátú (#129) üzenetére


beteg
őstag

kár.
Az a bajom, hogy este a szobában be xa be hu olyan szép a képe, de napfénynél már zavar a tükröződése. Most megyünk nyaralni és remélhetőleg ott lesz napsütés :) csak ki kéne próbálni matt fóliával.

Csak futni kell!

(#131) rayman2006 válasza beteg (#130) üzenetére


rayman2006
tag

Én se ajánlóm matt fóliát. Én is azt raktam először S5-re azt mondták jó lesz próbáljam ki .De nem lett sokkal jobb nap fénybe se és sötétebb is lett kijelző és pixelesebbnek tűnik a kijelző.Le is cseréltem hamar simára. Szép amoledre nem szabad mattot rakni.

[ Szerkesztve ]

(#132) AS válasza beteg (#130) üzenetére


AS
félisten

Napfénybe kapcsold be auto fényerőt :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#133) csalafinta65 válasza AS (#128) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Amit feltettél kártya, kb. 35 ezer ft.

(#134) alibaba7


alibaba7
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon megtetszett ez a tablet elsosorban a kijelzoje miatt. Ezugyben viszont valahol belefutottam aggaszto hirekbe. Igaz, hogy hosszu tavon (1 ev) romlik a minosege? Nem emlekszem mar pontosan, de mintha azt irtak volna valahol, hogy 1-2 eves hasznalat utan a az AMOLED kijelzok szaturaltsaga, fenyereje romlik.
Ez igaz? Es ha igen mennyire jelentos ez?
Erosen gondolkozok egy ilyen kutyu beszerzesen, de ez meg aggaszt egy kicsit.
Elore is koszi!

(#135) kátú válasza alibaba7 (#134) üzenetére


kátú
őstag

2 éve nyúzok egy amoled kijelzőt (Galaxy S Advance) semmit nem romlik a minőség legalábbis nálam nem romlott

It still works!

(#136) AS válasza alibaba7 (#134) üzenetére


AS
félisten

Régiek lehet mert még régi volt technológia, de most már ilyenért nem kell aggódni főleg nem ebben a készülékben.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#137) Giorgio1313 válasza sirály69 (#123) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Itt bestbuy árulja 150 dollárért. Mire hazaér szerintem lesz 50,000...amúgy nekem röhejes hogy egy 500dollaros tablet billentyűzete kB a tablet harmadába kerül

[ Szerkesztve ]

(#138) bajaki


bajaki
őstag

Alapvetően nem vagyok oda a Samsung termékeiért, de ez kifejezetten tetszik. Szívesen megnézném élőben. Eléggé fel lett magasztalva a kijelző, rossz nem lehet. :)

A kamera ténylég elég jó. Kissé irónikus látvány amikor valaki egy 10" környéki eszközzel fotózgat.
Az akkumulátor is elég jónak tűnik.

Összességében tehát elég pozitív az összkép.

(#139) 1697 válasza Giorgio1313 (#137) üzenetére


1697
tag

Galaxy Note 12.2 gyári bluetooth fehér bill,ami egyben tok is 103 eu!Ez még elfogadható ár....50 rongy az kicsit sokkkk..

(#140) Luser2000


Luser2000
addikt

Aki már használ ilyen készüléket, az hol és mennyiért vette?
A következő 7N vennék egyet magamnak.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#141) csalafinta65 válasza Luser2000 (#140) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Kérdés, hogy sima 10.5, vagy 10.5 LTE verzió érdekel? Sajnos most akciók nincsenek. ( max. Cetelem kártyás az Edigitalnál.) Only wifi: 160 ezer. LTE-s 190 ezer. GSM üzletekben 30-35 ezerrel kevesebb az ár. Igaz, nem Samsung garanciásak.

(#142) Luser2000 válasza csalafinta65 (#141) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia!
Kizárólag csak LTE-s verzió érdekel.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#143) csalafinta65 válasza Luser2000 (#142) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Helyes! Soha nem volt, csak wifis tabom. Szóval , ha ha bejáratott helyen veszed, 189.900 ft.( GSM -ben 155-158 között van) Én június közepe óta vártam a készülékre, megértem, ha türelmetlen vagy...Nem tudnál egy picit várni? Biztos, hogy lesznek szeptemberben is 15-20%-os akciók.A hivatalos ára biztos, hogy nem csökken ebben az évben. (Én múlt héten 161-ért vettem meg Samsung garanciával az Edigitalban. Reális értkét 150 körül érzem.) Éppen ma láttam a MM-ban az iPad air mellett. Az Amoledes kijelző a legjobb toronymagasan!

(#144) Luser2000 válasza csalafinta65 (#143) üzenetére


Luser2000
addikt

Cetelem kártyával vetted?
(Volt már, vagy ott intézték?)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#145) csalafinta65 válasza Luser2000 (#144) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nekem volt már. De ott helyben is tudod igényelni! És rögtön vásárolhatsz vele! Azért a részletekért kérdezz rá az Edigitalnál! ( az a jó, hogy annyit töltesz vissza havonta, amennyit tudsz. 45 napig kamatmentesen tudod használni.

(#146) Kékes525


Kékes525
félisten

Tetszik! :)

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#147) kondás


kondás
tag

Nagyon szép készülék és a nagyobbik kijelző mérete is ideális, "kár", hogy már van egy hasonlóan jó ipadem. :)

(#148) Luser2000 válasza csalafinta65 (#145) üzenetére


Luser2000
addikt

Megvettem. XXL.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#149) Luser2000


Luser2000
addikt

Valaki vett már hozzá tokot? Hol? Mennyiért?
(Bár naiv kérdés, még Tab S 10.5 tulaj is alig van...) :B

----

Más:

Tegnap (az első) bekapcsoláskor jelezte, hogy van elérhető frissítés. Ez volt rajta eredetileg:

A jelzett frissítés:

Frissítés után:

A jelek szerint az XXL egy olasz piacra szánt készüléket adott el nekem. (Itthoni Samsung gari így is van rá 1 év emlékeim szerint).

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#150) rayman2006 válasza Luser2000 (#149) üzenetére


rayman2006
tag

Nekem frissített verzió(jun.30) volt fent egyből .
Honnan veszed olasz piacra szánt tab?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.