Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Luser2000 válasza kovacs65 (#199) üzenetére


Luser2000
addikt

Towelroot nem támogatott. Sajnos.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#202) Luser2000


Luser2000
addikt

Nektek ékezetes betűk írásakor nem ragad be a billentyűzet képe a képernyőre? Ami mutatja a speciális karaktereket?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#203) mycsu29 válasza Luser2000 (#194) üzenetére


mycsu29
tag

Tökéletes válasz!
Köszönöm szépen!
:R

"...Pogánynak tartanak, mert nem tűröm a papok hatalmát..."

(#204) kovacs65 válasza szabessz (#200) üzenetére


kovacs65
senior tag

Gari: nincs
Nehéz: nem, ez alapján: [link]
visszaállítás: még nincs erre megoldás
Knox: idióta Samsungos biztonsági megoldás(gyakorlatilag root ellen),
honnét tudni: download módban kiírja ("knox warranty void: 1") az "1" jelenti, hogy megpiszkálltam,
SD: szerintem teljesen nem (bár nem játszok)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#205) csalafinta65 válasza Luser2000 (#202) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nem ragad be. Mióta ilyen a készülék? GSM-ben vetted?

(#206) sirály69 válasza Luser2000 (#202) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem sem...

Szerver Hosting Debrecenben

(#207) Luser2000 válasza sirály69 (#206) üzenetére


Luser2000
addikt

csinálni fogok egy HR-et.
szívem szerint feltennék rá egy XEH romot (most ITV van, így vettem "GSM-ben"), de félek, hogy úgy elmászik a CSC, hogy nem fogom tudni visszaállítani többé az eredeti állapotra (ITV).
Kb 1 éve egy Note3 készülékkel futottam bele ebbe, akkor (garanciába) cserélték az előlapot, mert sehogy máshogy nem lehetett TMH-ra visszaállítani. (Az akkori KIES3beta szúrta el, török lett).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#208) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

Gyerekek! Senkinek nincsenek megosztható tapasztalatai a készülékkel kapcsolatosan? Ne legyen már ekkora a csönd!

(#209) b.regius válasza csalafinta65 (#208) üzenetére


b.regius
tag

Szia !
Tőled is várjuk.Én is megköszönném,közel vagyok a megvásárlásához,ezért is. Köszi : J.

(#210) sirály69 válasza csalafinta65 (#208) üzenetére


sirály69
őstag

Azért nincs szerintem itt pezsgés, mert nincs a gépezettel komoly probléma...
2 hete használom teljes megelégedéssel!!!
... a gyári dokkolós billentyűzetről véleménnyel tartozom még, de pár napon belül leírom...

Szerver Hosting Debrecenben

(#211) AS válasza sirály69 (#210) üzenetére


AS
félisten

Pontosan, nincs mit írni róla mert csak használjuk és megvagyunk elégedve vele.
8.4 jelenleg elfogyott szóval elég jól vihették :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#212) Luser2000 válasza csalafinta65 (#208) üzenetére


Luser2000
addikt

Azt minek írjam le, hogy eddig mindenki csak dicsérte a kinézetét? ;-)
Más visszajelzést nem kaptam még.
Én egyedül a korábban leirt ékezetes problémával kínlódom.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#213) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

A file-ok másolását hogyan oldjátok meg a legkönnyebben az asztali géppel? Kies3 nem az igazi...nincsen valami olyan egyszerű, gyors megoldás, mint a Totál Commander, ami sajnos sem telót, sem tabot nen lát...?Luzer: Az ékezetes hiba mire utal? Nem viszed szervízbe?

[ Szerkesztve ]

(#214) AS válasza csalafinta65 (#213) üzenetére


AS
félisten

Én simán úgy hogy bedugom kábelt és látja a sajátgép hátértárolónak.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#215) sirály69 válasza AS (#214) üzenetére


sirály69
őstag

+1

Szerver Hosting Debrecenben

(#216) csalafinta65 válasza AS (#214) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nálam is látja...de nagyon lassú a másolás "simán"...( USB 2.0)

(#217) kovacs65 válasza csalafinta65 (#213) üzenetére


kovacs65
senior tag

MyPhoneExplorer

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#218) Luser2000


Luser2000
addikt

Nagyon filózom rajta, hogy a jelenlegi olasz ROM helyett felteszem a magyart.
Csak attól félek, hogy elmászik a CSC és soha nem fogom tudni visszaállítani az eredeti állapotra (ITV).
---
Nem tudtok olyan programot (ami root nélkül) kiolvasná, hogy egy adott telepített ROM milyen CSC-ket tartalmaz?

Köszi,
Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#219) Luser2000 válasza Luser2000 (#202) üzenetére


Luser2000
addikt

Sziasztok!

A korábban már írt billentyűzetes problémámról készítettem egy videót, hátha közelebb vihet a megoldáshoz.
Íme:

VIDEÓ

A legfrissebb (olasz, T805XXU1ANFB) rom van a készülékemen.
Be van kapcsolva prediktív bevitel, szó javaslat, stb.

A probléma:
Ha gépelek a gyári Sasmung képernyő-billentyűzeten és ékezetes betűt szeretnék előcsalni, akkor a felugró karaktertábla kintragad azaz, miután megnyomtam a megfelelő ékezetes betűt, nem tűnik el a képernyőről.

Próbáltam egy Factory resettel, illetve egy ROM újratelepítéssel is (KIES3 alól), semmi nem változott.
Mi a franc baj lehet?

Köszi,
Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#220) AS


AS
félisten

Hát igen ez van ha Hivatalos garist veszünk de most tényleg akkor nem lenne ez a probléma.
Persze ha szereted hackelni akkor nincs baj de ilyen dolgok járnak vele.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#221) HardRic válasza Luser2000 (#219) üzenetére


HardRic
addikt

És miért használod ezt a csúnya Samsung mutáns billentyűzetet? Van Swype, SwiftKey ami ingyenes is lett, tessék váltani. Nekem első dolgom lenne.

(#222) Luser2000 válasza sirály69 (#210) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia sirály69!

Hogy élsz együtt a gyári dokkolós billentyűzettel?
Bevált?
Macerás?

Üdv.:
Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#223) csalafinta65 válasza Luser2000 (#222) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Szia! A billentyűs dolog megoldódott?

(#224) Luser2000 válasza csalafinta65 (#223) üzenetére


Luser2000
addikt

Csak azt a kényszermegoldást tudtam választani, hogy feltettem egy másik billentyűzetet.

Lehet, hogy ha másik ROM verziót tennék fel, akkor megszűnne a hiba, de frissebb ITV nincs, a XEH telepítésétől meg félek (hogy elmászik a CSC és soha nem fogom tudni visszaállítani az eredeti ITV beállításra).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#225) sirály69 válasza Luser2000 (#222) üzenetére


sirály69
őstag

Bocsi, hogy eddig nem írtam...

Ezalatt a pár hét alatt gyüjtöttem a tapasztalatokat. :DDD
A bekapcsolás után azonnal látta a tablet a billentyűzetet, semmit sem kellett tenni.
Gépeléshez nekem teljesen megfele a gombok mérete és nyomáspontja.
Sajnos nem jelzi ki sehogyan sem, hogy a dokkolóban lévő akkuban még mennyi töltés van, de tapasztalataim szerint a tabletet 2x kell tölteni, de még akkor is van még benne energia...
Minden nap alapból notit használok és néha keresem a tapipadot. :DDD
Összecsukva stabil párost alkotnak...
1re figyelni kell a használata közben: nincs rögzítve kinyitott álapotban a tablet a dokkolóba(nincs zsanér,stb), már mint a vájatban stabilan áll de ha mozgatod...ezt igazából saaját szemeddel kellene látnod.
1 szó mint 100 nekem teljesen megfelel, lehet élni nélküle, de vele sokkal jobb! :DD

Szerver Hosting Debrecenben

(#226) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

Vannak újabb akksi, üzemidő tapasztalatok?

(#227) sirály69 válasza csalafinta65 (#226) üzenetére


sirály69
őstag

Tesztelni nem teszteltem, de esténként szoktam rajta netezni és hetente 1 x töltöm...

Szerver Hosting Debrecenben

(#228) Luser2000 válasza sirály69 (#227) üzenetére


Luser2000
addikt

hetente 1x???
uhhh.
nekem 3 (max 4) naponta kell.
milyen beállításaid vannak?

nálam:
- fényerő automata (-2)
- push értesítések: gmail, exchange fiókok
- teljes google szinkron (kivéve: könyvek, filmek, játékok)
- faxebook képek naponta 1x szinkronizálódnak
- fotók dropboxba wifi kapcsolat esetén (naponta néhány fotó)
- hang kikapcsolva (rezgő)
- wifi állandó

használat:
- reggel / délután 15 perc GSM modulos használat (böngésző)
- este 20-30perc wifi használat
- chrome, google+, twitter (manuális frissítés)

--

A Tab S 10.5-öt közvetlenül megelőzően iPad Airt használtam. Az ugyan ilyen szokások mellett dupla ennyit bírt. Az Androidos tabletjeimről azt tapasztalom, hogy az iOS eszközökhöz képest jelentősen kevesebb ideig megy egy töltéssel.

Volt Galaxy Tabom (P1000, az első Galaxy Tab), Tab 10.1-em (P7500), Nexus 7 (az első széria), Galaxy Tab 7.7 (P6800), iPAD mini, Xperia Tablet Z (SGP321), iPAD Air. Ezek után szűrtem le a fenti megállapítást.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#229) mesehazy007 válasza csalafinta65 (#226) üzenetére


mesehazy007
csendes tag

Szia
Te tesztelted màr üzemidôre? Eredmény?

(#230) mesehazy007 válasza Luser2000 (#228) üzenetére


mesehazy007
csendes tag

Ebben egyetértünk, Apple termékek sokkal jobban bìrjàk.
:DD

(#231) sirály69 válasza Luser2000 (#228) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem nincs benne GSM modul...

Szerver Hosting Debrecenben

(#232) csalafinta65 válasza mesehazy007 (#230) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Viszont millió hátrányuk van. És jegyezzük meg, hogy a Tab S kijelzője felhasználói élmény terén messze veri a nagy iPad-et.

(#233) mycsu29 válasza csalafinta65 (#232) üzenetére


mycsu29
tag

milyen hátránya van?

[ Szerkesztve ]

"...Pogánynak tartanak, mert nem tűröm a papok hatalmát..."

(#234) mesehazy007 válasza csalafinta65 (#232) üzenetére


mesehazy007
csendes tag

Milliò hàtràny? Na mesélj?
Gondolom rengeteg Apple terméket hasznàltàl?
Volt màr iPad a kezedben egyàltalan?

(#235) csalafinta65 válasza mycsu29 (#233) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Sorolom: 4:3-as képarány. Ez ma már, a lapos TV-k korában nem korszerű, egyenesen elavult..Perifériákat nem fogad. Ez is krva nagy baj. Nem bővíthető. Felőlem lehet az akksi 10X jobb.Egyszerűen, ha egy tablet filmek megnézésére alkalmatlan, az kuka.Már említettem, egyszer anno, hogy a mai filmek, de akár a Youtube-on lévő anyagok is 1:2.40 képaránnyal bírnak. Ez a nagy iPad-en totál hülyén fest. Ennyi. Nagyképűek játéka.Már bocs. Nem a topikban lévőkre értettem.

(#236) csalafinta65 válasza mesehazy007 (#234) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Képzeld, volt a kezemben, bármily meglepő. És messze nem voltam elájulva tőle. És ha szabad megkérdeznem, neked volt szerencséd a Samsung Tab S 10.5, vagy 8.4-hez? Még egyszer: lealázza a nagy iPad-et, bőven. Egyébként egymás mellett volt 3 gép. A mini is. Volt alkalmam tapasztalatot leszűrni.És ne gyere azzal, hogy mennyire jobb vele netezni. A Tab S sorozat bőven hozza a netes felhasználói élményt. Próbáld ki!

[ Szerkesztve ]

(#237) mycsu29 válasza csalafinta65 (#236) üzenetére


mycsu29
tag

:C

"...Pogánynak tartanak, mert nem tűröm a papok hatalmát..."

(#238) csalafinta65 válasza mycsu29 (#237) üzenetére


csalafinta65
senior tag

:K :K :K :K :K :K :K

(#239) mesehazy007 válasza csalafinta65 (#235) üzenetére


mesehazy007
csendes tag

Ne viccelj màr... a tabletet nem film nézésre talàltàk ki. Egy 10'5-ös kijelzôn akarsz mozi filmeket nézni? A hangról nem is beszélve... Agyrém összehasonlìtani a TV-n nézett filmeket egy tableten nézett filmmel...
Milyen perifériàt nem fogad? Mit akarsz ràdugni? Nem bôvìthetô? és? 64 vagy 128 gb-os tabletet minek kellene bôvìteni? Miért lenne nagyképûek jàtéka? Àrban ugyanott van egy iPad mint a Tab S 10.5.

(#240) mesehazy007 válasza csalafinta65 (#236) üzenetére


mesehazy007
csendes tag

Pròbàltam màr a nagy Samsung Tab S-t és szerontem semmivel nem jobb, sôt...
Hiàba van benne nagy hardver, az android miatt semmivel sem jobb mint az elôdjei.
Egy tabletnek a netes felhasznàlhatósàga az kulcs kérdés! " a bôven hozza a netes felhasznàlòi elményt", szerintem ez szomorú, tableteknél mégegyszer mondom kulcskérdés a netes felhasznàlói élmény!

(#241) hurkalé


hurkalé
csendes tag

Teljesen igaz,tablet nem filnézésre való.
Tulajdonképpen semmire sem jó! :(

(#242) AS válasza hurkalé (#241) üzenetére


AS
félisten

Neked :)
Nekem egy táblat fontosabb mint egy laptop vagy nootbook.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#243) hurkalé válasza AS (#242) üzenetére


hurkalé
csendes tag

Nem hiszem hogy bármiben is megközelíti egy "táblat" a laptopot.
Amit tud,arra teljesen jó egy okosteló,ami mellesleg elfér a zsebben! :K

(#244) sirály69 válasza hurkalé (#243) üzenetére


sirály69
őstag

Gyerekek TI most általánosságokról vitáztok...

Szerver Hosting Debrecenben

(#245) AS válasza hurkalé (#243) üzenetére


AS
félisten

Írtam hogy neked és ennyi . Nekem nem itt a :

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#246) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

Óriási tévedésben vannak itt egyesek. Bizony, egy ekkora kijelzőn már élvezhető egy film. És a tablet egyik funkciója a filmnézés. Ez nem vita kérdése. 128 GB belső memóriát írtok. hogy milyen tuti. Nem, nem az. Nem jobb, ha azt az esetleges 128-as SD- kártyát akár kivehetem??? És netán másra is használhatom??? Mi a francnak ekkora belső tárhely? Elvetélt ötlet. Úgy tudom, hogy nincs micro USB kimenete...kezel pendrive-ot? Külső vinyót? És még egyszer. Csak netre jó. Másra nem. Oké. Fénykép nézegetésre. A Samsung többet tud ennél. És a Super Amoleddel az iPad IPS kijelzője nem versenyezhet.

[ Szerkesztve ]

(#247) mesehazy007 válasza csalafinta65 (#246) üzenetére


mesehazy007
csendes tag

Làtom fogalmatlan vagy iPad témàban. ( "képzeld volt a kezemben" ez marha kevés... :)) )
Valòban nincs micro usb, sajàt szabvànyt hasznàlnak (mint amerikàban elég sok mindennél) de ez nem jelenti azt hogy ne lehetne pl pendriveot ràdugni, csak egy lightning-usb àtalakìtó kell. De ahhoz hogy a samsungra pendriveot dugj ahhoz is kell àtalakìtò...
Miért kellene kivenni az sd kàrtyàt, ha màsban akarod hasznàlni akkor vegyél abba is.

10 colos kijelzôn nem élvezhetô egy film (max egy youtube videó élvezhetô de az is csak kb 2 percig)
Menj el egy moziba vagy nézz egy filmet legalàbb 40 colos TV-n egy 5.1-es hangrrndszerrel és akkor ràjössz hol kezdôdik a filmélmény.
Miért csak netre lenne jó? A samsung mivel tud többet szerinted?
Az amoled kijelzô valòban szép, de klasszisokkal nem jobb. (Sôt a szépsének àra van, méghozzà fogyasztàsban, ami egy tabletnél elég fontos)

(#248) csalafinta65 válasza mesehazy007 (#247) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Vitánk parttalan. Értelmetlen. Egy valami. A fogyasztásról. Az amoled kijelző nem nagy energia igénnyel bír. A fehér megjelenítéskor terhelődik jobban...és??? Általában 20 óráig egyfolytában használod az iPad-et? ( okostelód meg naponta töltöd...) 2 kártya...jó, hogy nem 2 tablet. A micro USB elfogadott, elterjedt szabvány. Persze az "almáséknak" különbözni kell. Vajh miért? ( költői kérdés)

[ Szerkesztve ]

(#249) hatala


hatala
tag

mesehazy007 (#247)

"De ahhoz hogy a samsungra pendriveot dugj ahhoz is kell àtalakìtò."

Tévedésben vagy, látszik hogy nem tájékozódsz.Ilyen két oldalú pendrive már majd minden márkának van, ráadásul usb 3-as.

"Miért kellene kivenni az sd kàrtyàt, ha màsban akarod hasznàlni akkor vegyél abba is."

Mert ha kiveszed a kártyát, az olvasóján keresztül sokkal gyorsabban másolsz rá, mint a kábellel a készülékre.

Próbálj meg FLAC-ben zenét ráhúzni az Ipad-ra, simán nem is tudsz, ha jól emlékszem csak külön alkalmazással-ba, Torrenttel tölts le valamit az Ipadra és ha kell tedd át más készülékre, elég macerás lenne, egy ilyen tablettel meg csak rátölti a microsd-re és ha kell, átteszed másik eszközbe és ez csak pár dolog említettem.

[ Szerkesztve ]

(#250) csalafinta65 válasza hatala (#249) üzenetére


csalafinta65
senior tag

:C :C :C :R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.