Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40101) sch_a válasza kiskeni (#40098) üzenetére


sch_a
addikt

Nem tudom ti hogy fogjátok, de én másfél éve vettem a telefont és soha nem volt rajta tok. Soha nem volt gondom a véletlen érintésekkel, egy kézzel fogva sem. (Most is így írok róla.) Bár nekem sima S9-em van és az átlagnál nagyobb kezem.

(#40102) crue válasza sch_a (#40101) üzenetére


crue
őstag

Én is így vagyok vele. Megjelenés óta használom tok nélül és nincs vele bajom.

(#40103) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Xeh sima S9-re megtört a One Ui 2.5

(#40104) jupp008


jupp008
senior tag

Wifi -vel nincs problémátok mostanában ?
Azt veszem észre az utóbbi időben, hogy mintha valamiért szarakodna a net -elérés. Értem ez alatt azt, hogy hiába jó a Wifi sebesség, a betölteni kívánt oldalak, képek megjelenítése lassú. Messenger többször dob hibát, hogy átállt mobilnetre mert a Wifi blokkolt ... ilyesmi.
Semmi nem változott az utóbbi időben - otthoni + céges Wifi. Illetve voltam máshol is idegen wifi hálózaton és ott is eljátszotta ezt a lassulást.

(#40105) csorbajeno válasza Vitaqo (#40103) üzenetére


csorbajeno
veterán

Már jön is lefelé. Köszi az infót :R

Az másnak is feltűnt, hogy amikor jön le a frissítés, akkor közben forog a fogaskerék ikon? :Y

(#40106) csorbajeno válasza jupp008 (#40104) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem S9-en nem volt ilyen gondom, igaz keveset vagyok Wifin.

(#40107) kungzi


kungzi
veterán

XEH S9+ is megjelent! :)

(#40108) csorbajeno


csorbajeno
veterán

Az utolsó Gmail másnak is megoldotta az esetleges értesítési gondokat vagy csak én tapasztalom ezt?

(#40109) jupp008 válasza jupp008 (#40104) üzenetére


jupp008
senior tag

Nem vagyok benne biztos, de lehet, hogy csak azóta csinálja mióta visszakaptam szervízből kb. 2hete ...

(#40110) zetecR válasza jupp008 (#40104) üzenetére


zetecR
addikt

Nálam minden rendben.

(#40111) embe


embe
nagyúr

Nekem most megy fel a frissítés az S9-re. Az alkalmazások optimalizálásánál van egy új animáció. Összességében elég lassan meg fel most ez a frissítés....

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#40112) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Sziasztok!
Adott egy kocsiba való 15w-os Baseus vezetéknélküli töltő/tartó [link] . Az a problémám, hogy nem mindig tölt (és néha ez nem poén). Nem tudom a töltő a rossz, vagy a telefon, vagy csak rosszul teszem rá a telefont.
Egyszer lehet hogy volt olyan hogy a telefon túl forró volt navigálás közben, és ezért nem töltött (bár nem emlékszem, hogy a telefon írt volna erről üzenetet), de ez max 5% volt amikor nem töltött.
Szóval a tartó elektromos, elektronikusan nyit és tölt. Ergo ha tud nyitni/zárni, akkor tölteni is tudni kéne, de néha nincs így.
Van valami tippetek, tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#40113) crue válasza ArthurShelby (#40112) üzenetére


crue
őstag

Szia!

Nekem is van egy Baseus töltőm, nem pont ez, hanem a mechanikus. Egy rakás szar, amikor rájön akkor ki-be kapcsolgatja a töltést azután egyáltalán nem tölt. Nem is használom már legalább egy éve. Kizártam minden más hibalehetőséget, szivargyújtó adapter, kábelek, stb, még a gyári asztali töltőt is kipróbáltam a kocsiban, az egy pillanatra sem szakadt meg.

(#40114) ArthurShelby válasza crue (#40113) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Pedig azt hittem, hogy ez egy jó ugreen minőségű márka. :(

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#40115) samu74 válasza ArthurShelby (#40114) üzenetére


samu74
addikt

+1 crue tapasztalatához, nekem is mechanikus a vezéknélküli Baseus töltőm ,és jóformán nem is használtam. Mostanában próbáltam 1x,és se kép se hang.Amúgy jó cuccaik lennének de ezek nem azok...

-----------

(#40116) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Amúgy én nem érzek akkora különbséget, még a One Ui 3.0 esetén sem. Lehet az 5. hoz majd komolyabb változást.

Jav.: az időjárás megújult.

[ Szerkesztve ]

(#40117) viewdetails


viewdetails
addikt

Csak kíváncsiságból, mert már nincs nálam az S9, aki esetleg saját launchert használ, annak a OneUi 2.5 frissítés után működik a gesztus navigáció? Volt egy ilyen ígéret.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#40118) ACE- válasza viewdetails (#40117) üzenetére


ACE-
addikt

Miaza gesztus navigáció?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#40119) atos30


atos30
aktív tag

Nos, hamár lefrissült az S9+ is, gondoltam kiveszem a tokból és megnézem ezt a véletlen érintést az oldalaknál. Nálam normális minden. 3 ujjam is rajta van a széleken, kicsit mozgatom is őket fogásváltáskor, de semmi véletlen érintés nem történik. Gmail, youtube vanced, face, messenger, chrome működik rendesen. Kétujjas nagyításba/ kicsinyétésbe, görgetésbe sem zavarnak be.
Mondjuk nálam nincs plusz üveg, ki is van kapcsolva az érintésérzékenység növelése, és be van kapcsolva a véletlen érintések.A Launcher meg Nova launcher.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#40120) kiskeni válasza atos30 (#40119) üzenetére


kiskeni
aktív tag

A "Védelem a véletlen érintések ellen" funkció csak arra jó, hogy sötét helyeken ne érzékeljen össze-vissza a telefon. Ilyen helyek pl. a táska, zseb, stb. Fontos még, hogy ez kikapcsolt kijelzőnél/zárolási képernyőn működik, hiszen máskülönben korom sötétben is blokkolna minden beviteli próbálkozást.
Az érintésérzékenység nálam sincs benyomva, mert sosem kellett, nem használok fóliát semmit elől. Alapértelmezetten ez ki is van kapcsolva.
Nem értem én ezt akkor. S9 és S9 között is van különbség.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#40121) atos30 válasza kiskeni (#40120) üzenetére


atos30
aktív tag

Ez szerintem olyan lesz, mint anno a nemfogadott hívásnál a led jelzés. Nálam azzal sem volt soha probléma, míg másoknak meg nem jelzett. Gyanítom nem egy gyárban rakták ezeket össze, hanem legalább kettőben.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#40122) sch_a válasza kiskeni (#40120) üzenetére


sch_a
addikt

Semmi köze a fényviszonyokhoz :DDD Szép is lenne, ha egy sötét szobában állandóan megjelenne a lakatka. A proximity szenzort figyeli.

(#40123) csorbajeno válasza samu74 (#40091) üzenetére


csorbajeno
veterán

Milyen ROM-ot használsz? Nekem az S9-en XEH ROM-on nincs ilyen opció. Vagy rossz helyen keresem... :Y

(#40124) akos_ur válasza Vitaqo (#40116) üzenetére


akos_ur
aktív tag

az új időjárás app nagyon jól néz ki :D

(#40125) zsolez76 válasza akos_ur (#40124) üzenetére


zsolez76
tag

Milyen időjárás app?

(#40126) samu74 válasza csorbajeno (#40123) üzenetére


samu74
addikt

Az S20FE menüjében néztem, mivel az alapból 2.5 OneUi verziós volt.Majd megnézem hogy a vodás romban milyen az S9-en.Csak elpasszoltam a párom öccsének, most így hirtelen nem tudom megnézni.

-----------

(#40127) akos_ur válasza zsolez76 (#40125) üzenetére


akos_ur
aktív tag

ha rányomsz az időjárás widget-re, akkor ami bejön

(#40128) Reverting


Reverting
őstag

Urak en is tavozom, idonkent be-be nezek, marad a telo irosztalon "papirnehezeknek" otthoni hasznalatra... :) Imadtam, eletem eddigi legjobb teloja, visszasirni nem fogom, mert nem adom el... lesz eselye meg bizonyitani... 12 pro 256Gb grafit a kovetkezo, ami uton van...

Mar csak a tarsasag miatt is jovok... :K

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#40129) zsolez76 válasza akos_ur (#40127) üzenetére


zsolez76
tag

Ja,látom már. Mostanában nem is néztem. Azt hittem a widgetnek kellene máshogy kinézni.

(#40130) CTraktor válasza viewdetails (#40117) üzenetére


CTraktor
csendes tag

Igen, működik Nova launcher-rel.

(#40131) pusszycat válasza Reverting (#40128) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Átálltál a sötét oldalra Luke? :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#40132) Reverting válasza pusszycat (#40131) üzenetére


Reverting
őstag

Hat mar 1eve hasznalom a ceges telokent a "sotet oldalt" de azert nem valok meg az andridtol... :)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#40133) Proto75


Proto75
kezdő

Sziasztok!

Tegnap csináltam egy hard resetet S9 - én (2 éve nem volt :C) de mindig naprakész volt a teló. Kérdésem a következő: a kezdőképernyő gomb eddig hosszan nyomva a Google kereső illetve Discover jött fel, most meg a Google Segédet erőlteti. Azt végre ki tudtam kapcsolni, de hogyan tudnám újból a Google-t hozzárendelni?

(#40134) TaaT


TaaT
veterán

A galaxy store szerint ez az alkalmazás telepítve van a telefonomra, viszont sehol sem találom. Hol keressem?

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#40135) belashx válasza TaaT (#40134) üzenetére


belashx
senior tag

Szia!
Ez a gyári/beépített program, amit a beállításokban találsz meg.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#40136) TaaT válasza belashx (#40135) üzenetére


TaaT
veterán

Nálam valahogy nem így néz ki a beépített progi. :)

Give them hell Ukraine!

(#40137) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Érdekes, nekem még nem jött meg a frissítés. Gyári független, nem szolgáltatós. Az előzőek eddig elég gyorsan megjottek.

(#40138) belashx válasza TaaT (#40136) üzenetére


belashx
senior tag

Akkor passz. :)
Másra nem tudok gondolni.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#40139) csorbajeno válasza Reverting (#40128) üzenetére


csorbajeno
veterán

Használd egészséggel az újat! Szívesen látunk továbbra is és valóban nagyon jó társaság jött itt össze :C

(#40140) samu74 válasza TaaT (#40134) üzenetére


samu74
addikt

A Galaxy Labs fent van a telefonodon? Mert anno mikor felraktam akkor volt ez meg a file guardian, meg valami még.

-----------

(#40141) TaaT válasza samu74 (#40140) üzenetére


TaaT
veterán

Köszönöm, a galaxy labbal használható lett. :R

Give them hell Ukraine!

(#40142) heidricha


heidricha
senior tag

Aki használ még package disabler-t.
A múlt héten rá akartam nézni - talán valamit visszaengedni, vagy ilyesmi - de nem indul az app, azt mondja, nem tudja a license-t ellenőrizni. Csak nekem nincs szerencsém, vagy másnál is ez van?
Néhány Retry-t javasol, de 10-20 után sem jobb a helyzet.

(#40143) alcapone386 válasza heidricha (#40142) üzenetére


alcapone386
őstag

Knox liszensze lejárt, áruházból is törölve lett. Ccswe és package disabler egymást váltva működik mikor ez mikor az érhető el playben. Már lassan unom, hogy mindig meg kell vennem az appokat. Pl ccswe most újra fent van, hiába vettem meg az appot, mivel újként van fent ezért újra meg kéne vennem.... Írtam a fejlesztőnek, sajnálja, de ez van. Nem tudja visszaadni a pénzt, mert régebben vettem...

[ Szerkesztve ]

(#40144) samu74 válasza alcapone386 (#40143) üzenetére


samu74
addikt

Anno én is így jártam a PD Pro-val. Menjen a sunyiba a fejlesztő is...

-----------

(#40145) alcapone386 válasza samu74 (#40144) üzenetére


alcapone386
őstag

Egyetértek. Nem fogom évente meghívni egy kávéra. Lehet smucignak tűnök, de egyszer amit megvettem azért nem akarok megint fizetni. Csinálja meg akkor előfizetősnek bakker....

(#40146) alcapone386


alcapone386
őstag

Nem tudom mennyire igaz az eredeti ár, de most ingyért van cpuZ pro

(#40147) alcapone386


alcapone386
őstag

Kíváncsiságból meg tudja valaki mondani, hogy hogyan tevődhet össze az appok ára?

Pl.: "CCSWE samsung app" play áruhazban 990Ft.

VPN-el play store ban (webes felületen) már csak 2.49 dollár.
Létezik, hogy a különbözet az magyar áfa? Mert, ha nem, play áruház dúrván váltja a dollárt :) (persze nem vagyok ennyire fillérbxxxó, de kíváncsi vagyok)

(#40148) Reverting válasza csorbajeno (#40139) üzenetére


Reverting
őstag

Koszonom... :DD

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#40149) esbii22


esbii22
őstag

Mai nappal én is búcsúzom az androidtól, azért néha biztos elolvasom a fórumot, marad a családban a készülék. :))

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#40150) csorbajeno válasza esbii22 (#40149) üzenetére


csorbajeno
veterán

I12? Használd egészséggel az újat. Szívesen viszontlátunk téged is :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.