Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) Revesz válasza HUTCHDB (#13440) üzenetére


Revesz
aktív tag

Tizedekben mérhető a különbség ami nem sok, de a műveletek egy része pont ennyi ideig tart...Na itt bukik el az exynos a rossz ütemezéssel, lassan fokozza a teljesítményt.

[ Szerkesztve ]

(#13452) HUTCHDB válasza Revesz (#13451) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

De milyen muveletre gondolsz?
Szivesen megnezem, hogy lassam en is.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#13454) HUTCHDB válasza Revesz (#13453) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ne haragudj meg, de ad1., engem nem erdekelnek a szintetikus tesztek, ad2., ez a cikk mar tobb mint fel eves, kb. 10 frissites jott azota a keszulekre...

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#13455) Revesz válasza HUTCHDB (#13454) üzenetére


Revesz
aktív tag

Ad.1: Miért nem olvastad el? Pont, hogy nem szintetikus teszteken fossa magát össze, egész cikk a nem szintetikussal van példázva.
Ad.2: Nyugodtan nézz utána, hogy nem javították, hiába fél éves a cikk.

(#13456) HUTCHDB válasza Revesz (#13455) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ezen nem fogok vitatkozni, de elolvastam a cikket.
Egzakt merest csak minimum felszintetikus tesztekkel tudnak csinalni.
Csak egy pelda: ki es hogyan meri meg a fotoszerkeszto sebesseget?
Vannak olyan diagramok, ahol a huawei mate 10 pro kategoriakkal jobbnak van feltuntetve, ami borzaszto tevedes, a 970 sehol nem kozeliti meg teljesitmenyben a mi telefonunkat.
(Volt mate 10 prom, sajat tapasztalatbol mondom.)

Masik dolog (utalva a cikk ota eltelt tobb mint fel evre) az, hogy ha visszakeresel az itteni hozzaszolasaimra, akkor lathato, hogy mar korabban 2x is volt S9 plus-szom, ami anno nem jott be nekem, mert voltak optimalizalasi gondok, amiket idokozben javitottak a sw frissitesekkel, igy itt ragadtam, mert igen is elegedett vagyok vele egy SD 845 -os modell utan is.
Mint korabban irtam, velemenyem szerint nem veheto eszre erdemi kulonbseg.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#13457) TTomax


TTomax
nagyúr

Ha valaki Qi töltöt keres autóba ezt nyugodtan megveheti.gyorstölt,GPSt nem zavarja,zselés gumitalpa van,elég masszív,automatán megfogja a telefont és elég gyorsan teszi.Eddig nem melegszik,tokban is tölt.QC 3.0 adapter kell hozzá!Nálam egy ilyen tokban van a telefon,ami nem szép de zuhogó esőben is tudom használni.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#13458) Revesz válasza HUTCHDB (#13456) üzenetére


Revesz
aktív tag

Sajnos a tesztek már csak ilyenek :D.
Nem vitatkozunk, csak társalgunk. Legalább addig sem a tok, fólia, ota kérdéssel kell foglalkozni.
Egyébként én is elégedett vagyok a telefonnal, még egyszer sem volt rá okom, hogy szidjam vagy siránkozzak miatta. Amire és ahogy használom arra bőven tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#13459) mg1992mg válasza Tommy-1998 (#13443) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Hát na, az legalább időben megérkezik, meg a felszólítás is, hogy holnap hohó fiam, határidő ;]

De nem sírok, ez a korlátlan net-es csomag 5k-ért (ha a telefon részletét nem számítom he-he) nekem best deal.

(#13460) biega válasza TOZ (#13001) üzenetére


biega
aktív tag

S9 pluszt 550€-ért sikerült megcsípni a múltkorában, ezek szerint jó áron volt.

(#13461) jksx válasza Tiger. (#13384) üzenetére


jksx
senior tag

Semmilyen szürkülés, szivárványosodás nem tapasztható az üveggel (legalábbis a domeglass üveggel).
Használtam rengetegféle üveget telefonon, tableten, volt sima, 2D-s, 5D-s. egyikkel sem volt ilyen probléma. Viszont az üvegek jó-párszor megmentették a kijelzőket.

(#13462) Fitzgerald válasza jksx (#13461) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A Dome Glass más téma, az teljes felületen ragad. A kép alapján mondjuk ez is, de amelyik viszont csak a szélén, az valóban produkálhat hasonló dolgokat.

(#13463) Tiger. válasza jksx (#13461) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Senki sem beszélt arról.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#13464) Ati1979


Ati1979
veterán

Olyan problemam lenne, hogy a telefonon kisse megbolondult az erintokepernyo. Sokszor nem reagal a kijelolesre hiaba tartom rajta az ujjam. Cikkeket olvasok es ki szeretnek jelolni szavakat neha.

(#13465) #33253120 válasza Ati1979 (#13464) üzenetére


#33253120
törölt tag

Volt itt ilyen valakinek.
Ha nem a fólia okozza, akkor szervíz.

(#13466) Donki Hóte válasza Ati1979 (#13464) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az érintőképernyő érzékenységét nem állítottad át véletlenül?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#13467) Ati1979


Ati1979
veterán

Úgy veszem észre, a crome böngészője a hibás. Elindítottam a samsung saját böngészőjével és azzal ok.

Átálítottam a samut default-ra, de még mindig a crome-ról tölti be az alkalmazásokat. Valamikor megjelenik egy képernyő, és kiírja just once or always. Tudja esetleg valaki hogy tudom ezt előhívni?

#13465) T_chris

Eddig jó volt. Újraindított párszor és nem segített.

[ Szerkesztve ]

(#13468) Ati1979


Ati1979
veterán

A samsung böngészőből kezdtem használni ezeket az oldalakat. (nem az appokon keresztül)

Amikor ott kijelölök valamit feldob egy menut, copy, select all,share, dictionary, find stb.
Az lenne a kérdésem hogy ezeket fel tudom e cserélni valahogy. Mert eddig nekem nem sikerült.
Előbbre szeretném hozni az egyiket.

(#13469) Darth11 válasza Ati1979 (#13467) üzenetére


Darth11
aktív tag

Alkalamazások - Alapértelmezett alkalmazások menüben tudod beállítani, hogy mit mivel nyisson meg, illetve miden alkalmazásnál tudod törölni az Alapértelmezett beállításokat és akkor ha újra megnyitod, akkor rákérdez, hogy mivel nyissa meg.

Szerintem a kijelölés, megosztás stb gombok sorrendje nem módosítható, pontosabban én sem találtam rá megoldást.

(#13470) Ati1979 válasza Darth11 (#13469) üzenetére


Ati1979
veterán

Köszi megnézem. :R

Kár, jó lett volna nem lemenni a második sorba mindig.

(#13471) S9


S9
tag

Azt miért irja néha a fényképező hogy koszos a lencse mikor tök tiszta?
Lehet ez egy figyelmeztető szöveg ami néha feljön és semmi köze a koszhoz?

[ Szerkesztve ]

(#13472) Hachiko95 válasza S9 (#13471) üzenetére


Hachiko95
aktív tag

Elvileg a fókuszhoz van köze, ha nem talál vagy úgy gondolja, hogy nem talál.

(#13473) HawerKing


HawerKing
őstag

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#13474) S9


S9
tag

Én raktam a kamerára ilyet
Szerintetek ez rontja a minőséget?

[link]

(#13475) Fitzgerald válasza S9 (#13474) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem hiszem, de lőjél pár tesztfotót, hasonlítsd össze korábbiakkal, amelyek még az üveg nélkül készültek.

(#13476) Astery válasza S9 (#13474) üzenetére


Astery
senior tag

Minden amit a lencse elé raksz rontja a minőséget ... kérdés, hogy észrevehető mértékben-e ... de ezt csak te látod.

(#13477) Reverting válasza S9 (#13474) üzenetére


Reverting
őstag

Igen

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#13478) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Megjött a dzsókeres tokom Lettországból. Jó minőségű, igényesen volt csomagolva. Hozza a Headcase tokok szintjét minőségben. Kb. egy hét alatt ért ide. Az 1-2 dolláros kínai szilikon tokoknál valamivel vékonyabb, de a Nillkin Nature-nél vastagabb picivel.

[ Szerkesztve ]

(#13479) biker10 válasza csorbajeno (#13257) üzenetére


biker10
tag

Elvileg jól csinálja dolgát..., a következő pár napban fogom tesztelni kocsiban...de eddig jó :)

You made my day ;)

Hatalmas thx :R :R
Köszi :)

Samsung Galaxy S9+ ; Samsung Galaxy S4 White Frost Android 5.0.1 Lollipop

(#13480) Macskasy


Macskasy
tag

Itt a friss gcam pixel 3 port, sok uj feature-el.
Mar lehet allitani hogy melyik lencsevel fotozzon.
Nem teszteltem, csak bele neztem gyorsan a beallitasaiba. Ha valaki működésre tudja bírni szóljon :)

https://www.xda-developers.com/google-camera-port-hub

Telefonrol nem tudok linkelni srry

[ Szerkesztve ]

(#13481) Zsuppim válasza S9 (#13474) üzenetére


Zsuppim
csendes tag

Nem rontja a minőséget. Nálam fólia van rajta, csak akkor kiabál a sok ujjlenyomat van rajt.

(#13482) Zsuppim


Zsuppim
csendes tag

Szombaton rendeltem a nagynénémnek egy P20-at, most már elég jó áron van (sőt..... 88-ért szinte ajándék). Tegnap délután hozta hozzám a pakkot, aktiváljam az új kártyát, állítsam be a telefont, szinkronizáljam a régivel, stb. Nem akarom fikázni azt a telefont, mert szép a kijelzője, villámgyors a face Id és az ujjlenyomat olvasója is, de annyira „retro” feelingem támadt. Nyomkodás közben szinte ugyanolyan mint a nekem még meglévő, másodtelefonként használt, garanciában cserét P9-em. Mielőtt az S9+ mellett döntöttem volna, kissé hezitáltam hogy melyik legyen (S9+ vs P20 pro), de miután elkezdtem használni a Samsungot tudtam hogy hibátlan döntés volt, a tegnapi eset meg csak erősít ebben.

Más : az egyik ismerősöm váltig állítja hogy az ő S9+ telója alapból tud ntfs rendszerű pendrive-ot kezelni - olvasni. Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#13483) ollie válasza Zsuppim (#13481) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos, hogy rontja, hiszen még 1 alkalommal megtöri a fényt, illetve valamilyen mértékben szűri is. Az már más kérdés, hogy látható e szabad szemmel.

***

(#13484) Donki Hóte válasza Macskasy (#13480) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Telefonrol nem tudok linkelni srry

Tudsz, csak nem akarsz :K

Jobb alsó sarokban van a "Teljes verzió" gomb, ha azt megnyomod, akkor mindjárt megy a dolog :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#13485) treend


treend
csendes tag

Üdv. Aki gear s3-al hasznalja a telot, volt mar merulesi problema? Nekem valami tortent teg napelott es ejszaka az ora 50%-ot a telo 27%-ot merul. Eddig az ora 4 napot siman birt es most fel napot sem tudom hasznalni. Valaki valami otlet?

(#13486) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A Samsung+ accountját volt már akinek elfogadták? A Pie béta miatt regeltem tegnap délután, de még semmi.
Tudom hogy még nincs béta amúgy, de az appon belül kell majd jelentkezni.

(#13487) balazs0102 válasza HUTCHDB (#13456) üzenetére


balazs0102
senior tag

És a tapasztalatod alapján hol jött ki ,hogy a 970 teljesítményben meg sem közelíti a "mi telefonunkat"? :DDD

(#13488) vodrosjozsi válasza Macskasy (#13480) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Addig én se tölteném le feleslegesen amíg valaki nem próbálja ki

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#13489) Macskasy válasza Donki Hóte (#13484) üzenetére


Macskasy
tag

Köszi, probaltam asztali verziosban, de az ugyan az mint a mobile csak ótvarul tördel. Ezer hála

(#13490) Revesz válasza Macskasy (#13480) üzenetére


Revesz
aktív tag

Kipróbáltam az appot...előző verzióhoz képest nincs különbség. Videózni szar vele(live hdr hiába van bekapcsolva nincs jelentősége), képeknél is rosszabb mint a gyári, egyedül a panoráma az ami rohadt jó meg talán az előlapi kamera ami felveszi a versenyt a gyári al. Egyszerűen nem éri meg használni ezt az appot.

(#13491) Manka76 válasza Fitzgerald (#13486) üzenetére


Manka76
senior tag

Nem a Members alkalmazásban kell jelentkezni?
A + nem is engedi telepíteni.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#13492) tothl válasza Manka76 (#13491) üzenetére


tothl
addikt

Várjatok még ezzel, majd, ha írják, hogy lesz.
DE nem fog ártani hozzá egy angol sim kártya, azzal tudod átállítani a CSC -t a telóban, hogy megkapd a bétát.

(#13493) mugencivic válasza Zsuppim (#13482) üzenetére


mugencivic
tag

Hol van 88-ért P20? (Ha csak nem Lite)

(#13494) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Rendeltem ilyen öngyógyuló hidrogél fóliát az S9/S9+ telefonjainkra.

Meg is jött, tegnap felraktam az elsőt a saját S9+ telefonomra. Adták a fóliához a felrakáshoz szükséges eszközöket (precíz illesztést lehetővé tevő, TYPE-C aljzatba dugható műanyag illesztő elem, a hidrogél fólia gyors lesimításához egy párnázott élű lesimítólap, tisztítókendők), így elég jól sikerült a felrakás.

Aki hidrogél fóliát keres, annak ajánlom ezt a konkrét terméket.

(A hidrogél fólia felrakásához kell némi gyakorlat, aki nem rakott még fel ilyet, az nézze meg a tutorialt, mert kicsit más a követendő technika, mint egy TG felrakásánál.)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#13495) csorbajeno válasza ollie (#13483) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem is az jutott eszembe, hogy csak a kvarc engedi át a fényt törés és elnyelés nélkül. Ebből kiindulva szerintem is módosít valamennyit a képeken, de hogy ez minőségben mit jelent, azt nem tudom.

(#13496) |AP| válasza Donki Hóte (#13494) üzenetére


|AP|
veterán

tudnál róla képet feltölteni, hogy néz ki feltéve?

(#13497) Apone33


Apone33
őstag

Hol van a gyári eszköz karbantartás a telóban? Nem tettem fel semmilyen takarítóporgit, mert írták, hogy bőven jó ha néha a gyárit lefuttatom.

Play Hard!!!

(#13498) Tiger. válasza |AP| (#13496) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Erre én is kiváncsi lennék.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#13499) Revesz válasza Apone33 (#13497) üzenetére


Revesz
aktív tag

Beállítások/Eszköz karbantartása és itt az optimalizálás gomb.

(#13500) Apone33 válasza Revesz (#13499) üzenetére


Apone33
őstag

Kösz, egy párszor átugrottam ezen. :B

Play Hard!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.