Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31151) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem:
Feleségem telefonjára jött valami vírus, vagy mi, mindig felugrik egy ablak, nem lehet eltávolítani. Mi a teendő?

[ Szerkesztve ]

(#31152) zenit73 válasza Mr.Silkó (#31146) üzenetére


zenit73
aktív tag

Nem indítottam újra a telefont, ettől függetlenül egyszer abbahagyta.
Arra sajnos nem emlékszem, hogy a kamerát újraindítottam-e.

A másik problémámmal (mosott a fotó széle) kapcsolatba írtátok, hogy
jelezzem kamera egység csere után milyen lett. Ez az ügy ott tart, hogy
beüzemelés közben észrevettem és azonnal jeleztem az üzletnek, hogy
szeretném cseréltetni a telefont, mert nem használat során romlott el, hanem
így jött ki a gyárból, de nem akarják cserélni, javítást erőltették. Nagyon ódzkodom
attól, hogy az 1 napos (gyönyörű ékszeremet) szétfeszegesse egy (ásókezű)
szervizes, és összekaristolva visszakapjam.

[ Szerkesztve ]

(#31153) EnterR válasza Mr.Silkó (#31126) üzenetére


EnterR
veterán

Klónom van, ennyi. :P Egyébként még anno beléptem a bétába, de azóta elhagyta a béta státuszt.

PSN ID: marquuard

(#31154) EnterR válasza Grande Ale (#31151) üzenetére


EnterR
veterán

Nézd meg, hogy suttyomban nem kapcsolta-e be az app az eszközadminisztrációt. Olyankor nem is lehet letörölni.

PSN ID: marquuard

(#31155) fecosrac


fecosrac
tag

Skacok!

Létezik az, hogy nincs a telón gyárilag a hívás esetén villogó vaku bekapcsolására lehetőség vagy csak nem találom? Azt gondoltam ez már egy teljesen alap funkció manapság,

(#31156) Ákkk válasza Grande Ale (#31151) üzenetére


Ákkk
addikt

Az alkalmazáskezelőbe belépve szedd le az alkalmazást az a billenytyűzet lesz az.
Utána ajánlot egy wipe cache patrition.

Fecosrac
A kisegítő lehetőségekbe keresd amúgy van pld halláskárosultaknak.....

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#31157) Divinity válasza fecosrac (#31155) üzenetére


Divinity
őstag

Ez a legrosszabb funkicó szerintem amit valaha kitaláltak. :D
Konkrétan semmi értelme nincs, iPhone-on is utáltam pedig ott csak az volt értesítéshez is, itt meg megváltás, hogy nem veri ki a szemem a vaku. :D

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#31158) Grande Ale válasza Ákkk (#31156) üzenetére


Grande Ale
őstag

Köszönöm, sikerült! :R

(#31159) fecosrac válasza Ákkk (#31156) üzenetére


fecosrac
tag

Köszi, meg van. :R

@Divinity: én megszoktam és nagyon szeretem. Sok olyan szitu akad, amikor elegánsabb a fényjelzés, mint a csörgés. A rezgést pedig csak akkor érzem ha zsebben (vagy kézben) van.

[ Szerkesztve ]

(#31160) sgeza válasza Grande Ale (#31151) üzenetére


sgeza
veterán

Nem kell ám ezektől megijedni! Amit nem szabad: rányomni az ilyen gagyi hirdetésekre!
Ez nem vírus. Legalábbis semmiképp nem olyan értelemben, mint pc-n. Csak emberi hülyeséggel lehet kellemetlen helyzetet teremteni. Saját magától sosem jelennek ilyenek meg, mindig valamilyen alkalmazás telepítésével kerülnek fel, mint ugye a te esetedben is!

(#31161) zenit73 válasza Mr.Silkó (#31146) üzenetére


zenit73
aktív tag

Újraindítottam, azután is előfordult, fényképet és videót is csinált. Kikapcsoltam rajta a fényképező hangvezérlés funkciót, hátha az kavar be. Érdekes, hogy bekapcsolt hangvezérléssel fotó készítésére rá tudtam venni, de videó készítést hiába mondogattam nem indította el :F

(#31162) guest666


guest666
aktív tag

Üdv!
S8-at tervezek vásárolni, ami fontos lenne nekem:
Lezárt állapotból fényképezőt elő lehet-e hívni dupla gombnyomásra? (gyors fénykép készítés) Nexus 5x-em van, ott dupla kattintás a feloldógombra.
Telefonzárat nem használok.

(#31163) TOZ válasza guest666 (#31162) üzenetére


TOZ
addikt

Igen.

Még úgy is, hogy nekem van PIN-kód, ujjnyom, és írisz szkenner is beállítva.

[ Szerkesztve ]

(#31164) Mr.Silkó válasza zenit73 (#31152) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Már hogy a második telefonon is ugyanezt a kamera hibát tapasztalod?

(#31161)

És a hangvezérlés kikapcsolása után is csinálja?

[ Szerkesztve ]

(#31165) N.otorious


N.otorious
senior tag

Egy kis érdekesség, bár lehet csak nekem új, oreoban ki lehet kapcsolni, hogy pinkódnál ne kérjen OK gombot :) beírod a pint, és be is lép

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#31166) kislaci válasza fecosrac (#31159) üzenetére


kislaci
senior tag

Ha szép fényjelzést szeretnél kapcsold be a világító széleket, és kijelzővel tedd le az asztalra a telefont. Hívásnál az edge rész zöld színnel fog körbe futkosni.

(#31167) Mr.Silkó válasza N.otorious (#31165) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az jó dolog, Huawei telókon alapból így van, örvendetes, hogy a Samu is behozza. :)

(#31168) fecosrac válasza kislaci (#31166) üzenetére


fecosrac
tag

Az értesítéseknél aktív már ez a funkció, de nem tudtam hogy a híváshoz is be lehet. Nappal, normális fényviszonyok közt jól látható egyébként?

(#31169) Divinity válasza fecosrac (#31159) üzenetére


Divinity
őstag

Mondjuk az nekem lehet előnyt jelent, hogy évek óta okosórát használok az meg mindig jelez ha hívnak. :B
Az edge screen: Attól függ mi a "normális" fényviszony. Nekem irodai környezetben tökéletesen látható. :)

N.otorious Na végre! Ez nagyon hiányzott nekem!

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#31170) zenit73 válasza Mr.Silkó (#31164) üzenetére


zenit73
aktív tag

Nem cserélték ki a telefont (még, lehet nem is fogják, szemetek ezek a webáruházak), ez az első. Hangvezérlés kikapcsolása óta nem csinálta, de csak pár percig próbálgattam, ha van fejlemény megírom.
Ha ezt a magától fotóz/videóz dolgot csak nálam csinálja az elég gáz, mert akkor lehet, hogy hardver hiba.

(#31171) fecosrac válasza Divinity (#31169) üzenetére


fecosrac
tag

hmmmm....megnéztem és eddig is be volt kapcsolva. Azért nem tűnt fel vajon, mert nem képernyővel lefelé tartom a telót? Szélesebbre állítottam a méretét, hátha így látványosabb lesz.

(#31172) Mui


Mui
tag

Annyira vártam erre a hétre az új kis s8-at a Telekomtól. Most ezt küldték:
Kedves Ügyfelünk! "Tàjékoztatjuk, hogy eszközmegrendelését legfeljebb 30 napon belül teljesìtjük, a kiszàllìtàssal kapcsolatban hamarosan értesìtjük. Telekom"
:(

(#31173) insyde5


insyde5
aktív tag

Van it olyan aki használ note 8at?

Érdekelne a különbség használat közben. Tapasztalat.

Köszi.

(#31174) OCTAMD válasza insyde5 (#31173) üzenetére


OCTAMD
őstag

A8 S8 S8+ Note8 lényegében nagyon hasonló

A8 a legszerényebb kivitel

Note8ban több ram spen

Note8 lehet azt mondani 95%-ban olyan mint az s8 s8+,de azért több picivel

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#31175) kislaci válasza fecosrac (#31171) üzenetére


kislaci
senior tag

A világító szélek hívásnál csak akkor működik ha le van fordítva a telefon, sms-él működik felforditva is.

(#31176) insyde5 válasza OCTAMD (#31174) üzenetére


insyde5
aktív tag

Konkrétan 12k kellene ratenem a biztosító kuponra egy Note 8 ert.

Ha nem akkor szimplán hozom vagy a s8 v s8+. .t.

Nagy a dilemma. Ami visszatart h felek tulnnagy lenne a note 8. Az s8 éppen megfelele a kezemnek.

(#31177) Deck válasza insyde5 (#31176) üzenetére


Deck
titán

Próbáld ki élőben őket. Nekem a Note 8 formája nem jött be, S8 kicsi, így lett S8+ na meg a nagyobb aksi miatt :D

PS5

(#31178) OCTAMD válasza insyde5 (#31176) üzenetére


OCTAMD
őstag

Értékben azért legrosszabb esetben is 40-45000fttal többet ér a Note8

De jó nagy teló,szép szögletes.

Nekem jobban tetszik a Note8,de én szeretem ezeket a nagy telokat

Illetve nem tudom nem e duost kapnál a note8ból

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#31179) DaveHutt válasza insyde5 (#31176) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ha éppen megfelel az S8 méretben, minek váltanál?

(#31180) Deck válasza DaveHutt (#31179) üzenetére


Deck
titán

Ha éppen megfelel a méret akkor az a baj. [link]
:DD

PS5

(#31181) Mui


Mui
tag

Na mégis bizakodok, most jött az sms hogy feltöltötték a számlát és a jótállást a készülékről. Kiváncsi vagyok mikor kapom meg.

(#31182) DaveHutt válasza Deck (#31180) üzenetére


DaveHutt
őstag

Milyen igaz. :DDD

(#31183) Mr.Silkó válasza zenit73 (#31170) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Abszolút nem találkoztam ilyen hibával se itt, se máshol. Szóval ha nem segít a hangvezérlés kikapcsolása, akkor javaslom a szervizbe vitelt.

(#31184) OCTAMD válasza Mui (#31181) üzenetére


OCTAMD
őstag

Mire megkapod,már kimegy a divatból

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#31185) Mr.Silkó válasza Mui (#31172) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A webshopnál sajnos előfordul időnként csúszás, van, hogy teljesen meghülyül a Telekom oldala. 2 hónapon belül 3 online rendelésem volt tőlük, abból 1 csúszott egy hetet – igaz, nem sokkal karácsony előtt volt ez –, a második időben kijött (2 munkanap), a harmadikat is megkaptam a kitűzött napon, de az nem az éppen megzavarodó online felület érdeme, hanem a meglepően segítőkész eladóké volt, akik az üzletbe – a telefonos ügyfélszolgálat információival ellentétben – időre nem beérkezett telefon helyett adtak egy ugyanolyat, bolti készletről, de az online megjelölt feltételekkel. Mondjuk baromi nagy mázlim is volt, mert pont volt egy bontatlan darab az üzletben, amit valaki nem vett át online rendelés után. :)

[ Szerkesztve ]

(#31186) Mr.Silkó válasza OCTAMD (#31184) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ne legyél gonosz! :)

[ Szerkesztve ]

(#31187) ollie válasza Gaben06 (#31101) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom érdemes e egyáltalán ezzel foglalkozni, hiszen előbb-utóbb amúgy is lekopik az oleophobic réteg a használat következményeként (tehát csak a miatt, hogy húzogatod rajta az ujjad). Persze ha nagyon zavar, cseréltesd a kijelzőt gariban.

***

(#31188) Mui


Mui
tag

Ha kimegy ha nem akkor is nagyon várom. :D

Mr Silkó. Az előző rendeles is kb 2-3 nap alatt itt volt. Szóval ha minden okés azért gyorsan megy ez. Az tenyleg nagy mázli volt akkor neked. Meg hogy rugalmasak voltak.

[ Szerkesztve ]

(#31189) bitpork válasza Mr.Silkó (#31144) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Annyi a bajom, ha telefonra megkapásakor visszaállított képeknél adott dátumnál minden kép látszik (viber küldött-fogadott , képernyőmentések és minden kutyakuki egy dátum alatt) így az aznapi fotók alatt van kb 2000fotó amit nem lehet átgörgetni rendesen ha keresek valamit.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#31190) toto0569 válasza Mui (#31188) üzenetére


toto0569
addikt

Nekem 1 héten belül 2x küldte a Telekom mikor rendeltem...

(#31191) DefJamHUN válasza insyde5 (#31176) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

Hozd ki a note8at es ha nem tetszik szivesen elcserelem az 1honapos s8ra es kifizetem a 12kt! ;] :D

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#31192) insyde5 válasza DefJamHUN (#31191) üzenetére


insyde5
aktív tag

:C

Mi bajod az s8@l?

(#31193) Gaben06 válasza ollie (#31187) üzenetére


Gaben06
tag

Amikor észrevettem, igen zavart, meg bosszantott a dolog, mert vigyázok rá mint a hímes tojásra.
Még várok vele, majd később kicseréltetem.

(#31194) Unying


Unying
tag

S8+-m van, és azt tapasztalom, hogy az írisz szkenner kamerája homályos. Felismer, de nehezen, és nehezen bírtam beállítani is. Nem tisztán adja a képet, hanem olyan "mákos", kicsit homályos. Ez miért lehet?

Samsung Galaxy s8 plus

(#31195) sgeza válasza bitpork (#31189) üzenetére


sgeza
veterán

Mert a viber képeknek nincs exif infója, a fájl készítésének dátuma pedig a rámásolás pillanata.

(#31196) kislaci


kislaci
senior tag

Észrevettem hogy néha fáj a szemem a telefon nyomkodása közben. Aztán olvastam egy cikket : http://m.hvg.hu/tudomany/20180205_impulzusszelessegmodulacio_fejfajas_szemproblemak_iphonex

Kérdés : hogy lehet itt s8-on kikapcsolni ezt a pwm-et? Köszi

(#31197) madgie válasza kislaci (#31196) üzenetére


madgie
titán

Az AMOLED sajnos hajlamosabb a villogásra.

(#31198) bitpork válasza sgeza (#31195) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezzel semmi baj. De a könyvtára adott volt, ennek ellenére mégis a fotók között vannak. Igazából a viber könyvtárát miért is a képek olvassa be?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#31199) dnelb válasza kislaci (#31196) üzenetére


dnelb
veterán

s8nal ezt nem fogod látni, nem olyan mint egy gagyi minőségű oneplus 5T, magasabb frekvencián működik. Ott tényleg kijon ha hajlamos vagy rá, haverom így járt. Viszont S8al semmi baja. Keress rá a topikjaban. Persze lehet te még ezt is látod, akkor viszont marad az ips..

(#31200) Mauro812 válasza kislaci (#31196) üzenetére


Mauro812
tag

Van telon szemkímélő mód porbál meg esetleg azt.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.