- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- skoda12: Webshopos átverések
- GoodSpeed: iPadOS 26 A Liquid Glass varázsa
- sellerbuyer: Nem veszélytelen a RAM duplázás de vajon megéri?
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Szólánc.
- gerner1
- pusszycat: JEYI - okos, színes, interaktív, ssd külső ház.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
-
LOGOUT
ÖSSZEFOGLALÓ
Új hozzászólás Aktív témák
-
thamasz
senior tag
válasz
janosibaja #16498 üzenetére
Szerintem teljesen jól gondolod. Én azokat az appokat tettem kivételbe aminél fontos számomra hogy gyorsan és automatikusan megkapjam az értesítéseket. Gmail whatsapp időjárás naptár, stb. Az akku kímélés miatt kapcsoltam be, az adat forgalom kevésbé volt nálam szempont. Nem zavar pl. ha a play store csak wifin jelez hogy van frissítés vagy ha megnyitom. Út közben nem hiányzik.
-
janosibaja
őstag
Nemrég volt szó a topicban az adattakarékos üzemmódról, és bár tudok magyarul, hogy elvileg felfogjam, ami az alábbi képen láthatóan oda van írva, meg el is magyarázta valaki a toppicban, de valójában továbbra sem értem.
Ha engedélyezem és beállítom, hogy mik a kivételek, akkor mi történik? A kivételek szinkronizálnak csak a szerverekkel, a többit csak kézzel lehet frissíteni?
Még magyarabbul kérdezve: a kivételek közé teszem a Gmailt, a Hangouts-ot, a Messengert (én ezeket akarom mindig frissen látni), akkor ezek szinkronizálnak, s a többi, mondjuk a Google play, csak akkor frissül, amikor megnyitom, a Waze csak akkor kap friss adatokat, ha elindítom?
Így van? Ha igen, mi ebben a buli? Érdemben kevesebb akkut fogyaszt, mert kevesebb adatot cserél, vagy csak jól kitolok magammal, s minimális spórolásért eladom a rendszer azonnaliságát? Aki használja, mire használja az adattakarékos üzemmódot?
Bocs, ha hosszú, szájbarágós a kérdés, csak szeretném valóban megérteni
-
polonic
félisten
Használjatok a samsung health-t?
A lépés számláló jól jön. Csak a fogyasztás miatt lehet mégis kikapcsolnám. Bár nem tudom mennyire fogyaszt sokat ez a funkció. -
Aszi10
tag
válasz
Mr.Silkó #16490 üzenetére
Hát minden esetre, azért köszönöm neked ,hogy te legalább segítettel ott ahol tudtál... úgy néz ki nem nagyon akad itt rajtad kívül olyan aki vágja a témát és segítene. A legszomorubb az , hogy tényleg nem hiszem , hogy velem lenne a baj... teljesen átlag user vagyok... Aztán mégis jönnek ezek az anomáliák...
-
Mr.Silkó
veterán
válasz
Quasi_modo #16493 üzenetére
Valóban az. Ma "kötik be" hozzánk elvileg a WiFi-t, kíváncsi leszek, mennyit javít az üzemidőmön, mert 1 hónapja csak 4G-ről vagyok online. Egyébként Android alatt nekem sosem jött össze a te értékeidhez hasonló merülési sebesség, ellentétben az iOS alatt tapasztaltakkal, ahol éjszakára nyugodt szívvel húztam le a telefont a töltőről, mert reggelre max 1%-ot merült csak.
-
Mr.Silkó
veterán
válasz
Aszi10 #16487 üzenetére
Sanos nem nagyon jut eszembe ezügyben már semmi. Eléggé kiveséztük már ezt a témakört privátban is, próbál mindenki segíteni a másiknak, de valahogy hiába a nagy igyekezet, nem javulnak egyeseknél a SoT-ok, még akkor se, ha mindent betartanak a szerencsésebbek tanácsaiból.
-
Mo Bill
aktív tag
válasz
Mr.Silkó #16484 üzenetére
Őszinte leszek, amióta a neten megláttam ezt a tokot azóta szeretnék venni, csak a kijelző ilyen formációban (hogy nem látszik semmi) való lefedettsége tartott viddza, de ahogy te is mondod a biztonság felülírja ezt a problémát (már akinek egyáltalán ez problémát jelent).
Szóval jövő havi fizukor befizetek én is egy UAG Metropolis tokra!😁Köszönöm a leírtakat!
-
thebear007
aktív tag
válasz
kissadam22 #16482 üzenetére
Fejlesztői módban állítsd át az usbt, vagy a samu gyári sydesincel másolj
-
Mr.Silkó
veterán
válasz
Mo Bill #16478 üzenetére
Szia!
A Metropolis a második UAG tokom az S8+-ra (van egy Pathfinder is).
Alapvetően én elégedett vagyok, szépen felfekszik a készülékre (bár egy leheletnyit lehetne feszesebb, leginkább a gomboknál), nagyon jól védi a telefont, főleg nadrágzsebben, akár a kisebb-nagyobb ütődésektől is. Por alig megy bele, mivel elég zárt a kialakítása, ebből következik ugyanakkor, hogy a bejövő értesítéseket nem látni egyből a készüléken, csukott állapotban, ahogy az értesítő led is takarásban van, ha zárva a fedél.
Talán ez utóbbit, illetve a munkahelyen/utcán kívüli használatát tudnám egyedül kicsit kényelmetlennek nevezni - a flip tokoknál mindig zavar a hosszabb kézben tartásnál a lifegő fedlap -, ugyanakkor kárpótol a masszivitás, amit a tok sugároz és, hogy megvédi ezt a drága kütyüt.
Fogásra egyébként stabil ezzel a tokkal a teló, nem csúszik, gumírozott. A külső borítása részben bőr, vagy bőr hatású, nagyon kellemes a tapintása. Belül a fedlap bársony szerű anyagból van, nem gyűjti a koszt. Az oldalsó kapocs mágneses, határozottan záródik, így leejtésnél vélhetően nem nyílik ki a fedlap - ellentétben esetleg egy Clear View tokkal -, ami így megmentheti a kijelzőt.
-
hunluigi
senior tag
válasz
kissadam22 #16482 üzenetére
Feloldott állapotban dugd rá.
-
kissadam22
tag
Sziasztok regében amikor masoltam a pcröl egy zenet a telóra gond nelkül atmásolta. Most meg fel se ismeri a pc az s8.
Probaltam ezközhozzáadással de semmi
Vezetekkel nulla a talalat. Mi lehet a gond köszi -
Mo Bill
aktív tag
válasz
Zsozsoka 74 #16479 üzenetére
Az lesz az. Thx!
-
Mo Bill
aktív tag
válasz
Mr.Silkó #16476 üzenetére
Sziasztok!
Mr.Silkó kérdezném, hogy elégedett vagy-e az UAG tokkal, mik a tapasztalatok és hogy mennyire szoktad meg, hogy a vizuális visszajelzéseknek nincs hasznuk a tok kialakítása miatt?
Természetesen a tok csukott állapotáról beszélek.Nem tudod, hogy a telefon kijelzőjének a szélén körbefitó vékony kék csík jelzést minek hívják?
-
Zsozsoka 74
senior tag
Szerintetek melyik a célravezetőbb az hogy visszaállítom egy FR után a Samsung cloud-ból a videókat vagy laptopról teszem vissza a videókat és képeket?
-
lanszelot
addikt
Nos, voltam a hibával a samsung nál....
Ismét bizonyítottak, hogy egy az egyben alma.Elmagyaráztam a hibát /kép nem jelenik meg, rossz dátummal jelenik meg/
Szakemberre vártam 10 percet /ez pozitív, és itt vége is a pozitív dolgoknak/
Ismét elmondtam a szakembernek a hibát
elkérte a telefont, és máris nyomkod.
Megkértem, hogy tegye már az asztalra ugy nyomkodja, hogy lássam...ok
Kapcsolja be a wifi-t, és megkérem, hogy az auto kapcsolodást vegye már ki.
Kilép és azt mondja így nem tudja megnézni. Kérdem, miért? Mert wifi kell hozzá. Kérdem? mi a probléma, csak azt kértem az auto csatlakozést vegye ki. Erre a szakember, azt hogy kell?
Erre én lépésenként: engedélyezze a wifi-t, ott a felugro ablakban bokjon a pottyre, kész.
Erre a szakember: de ez felesleges, mert utana ha vissza adja en elfelejtethetem a kapcsolatot.....
Az hogy nem tudja, az egy dolog, de még le is baxott? Mibol tart oda nyomni, ha ugyis felugrik az ablak?Ezek után még kétszer kellett kérnem, hogy had lássam mit csinál a telefonomon.
-semmit se csinált, csak lépkedett a menukben-
Majd kibokte, hogy resetelni kell.
Kérdem: mindkét telefont?
Igen, az megoldja a hibát.
ahhhaaammmNem jelezni a samsung felé, hogy He skacok, itt van két telo ugyanavval a hibával amit a frissítés elb..ott. Neeem, reset. Havonta reset, oszt nincs gond.
Diohejban ennyi a bajom a samsung-gal
Az alma ugyanezt csinalta meg velem, majd 1 honap forumozas, es keresgeles utan, egy youtube videoban megtaláltam honnan kell egy pipát kivenni. Mert ennyi volt a megoldás akkor.
-
Aszi10
tag
válasz
DaveHutt #16457 üzenetére
Nem nem telefonálok sokat... tegnap amikor csináltam a képeket akkor max 10 percet beszéltem összesen... az jó hogy neked reális az s8-on de nekem + van... és egyszerűen nem értem hogy hogy lehetnek ekkora eltérések... olyan mintha nem mindenkinek ugyan olyan akksija lenne esküsuzöm...vicc
-
polonic
félisten
Szerintetek a megjelenítési mód változtatása befolyással lehet a fogyasztásra?
Az adaptív fogyaszthat a legtöbbet mondjuk?Gondolkodtam fekete témán, hogy ezzel is csökkentsem a fogyasztást. De aztán elvetettem. Úgyis a programokon múlik kb, hogy azok milyen szinűek. Mert ahol full fehér minden, beállítások, stb ott hogy már be van állítva minden ritkán járok. Max az akkus részt nézegetem, de azt sem sokáig.
-
Tatu-1981
tag
Dex használatán gondolkodom, és alapvetően arra használnám, hogy a telefonon tárolt fullHD, 4K videókat, esetleg youtube-ot jelenítsem meg a tévén.
Most mirror screen-t használok, de őszintén szólva vannak akadások, és a felbontás, képfrissítés sem az igazi.
Dex milyen ebből a szempontból? Tesztben azért említik, hogy Dex használattal előfordulnak akadások, de ez mit jelent a gyakorlatban? Mert ha csak annyit, hogy kell várnom 1 másodpercet, mire elindul a film, az nem érdekel. Ha viszont videó lejátszás közben akad meg, az már igen.
Maximum mekkora felbontást tud átvinni a Dex? FullHD gondolom alap, de tud annál nagyobbat? Pl. ha 4K-s videót akarnék ráküldeni a 4K-s tévére, azt támogatná? -
Metal213
tag
New kids on the block... S8+-al beszállok a topicba "read only" módban. Pacsi
-
janosibaja
őstag
Tök igazad van, ez a megoldás tényleg nem ér ennyi pénzt. Nekem különben szerelési díjjal együtt 20-ért rakta be a Brodit tartót + noname töltőt a szerviz - azt is sokalltam érte, de működik. Be tudnám linkelni a saját vásárlásomat, de nem erőltetem, így is túl sokat írtam róla.
Peace
-
Mr.Silkó
veterán
válasz
Aszi10 #16450 üzenetére
Nem tudom, mi szívhatja még mindig ennyire nálad az aksit. Nálam sincsenek 6-7-8 órás SoT eredmények, mint jópár fórumtársnál, de azért ennyire nem gyengélkedik nálam az akku.
Ami szerintem mindkettőnknél kritikus, az a készenléti merülés. Én egyedül ez utóbbival nem vagyok kibékülve iPhone után.
-
thamasz
senior tag
válasz
thamasz #16447 üzenetére
A tesztelésem eredménye, hogy nálam sajnos a Samsung naptár app automatikus szinkronizálása csak akkor megy, ha a Google naptár app is telepítve van és szinkronizál a háttérben, ha nincs Google naptár app, kézzel kell elindítani a szinkront a Samsung naptár appon belül.
-
zseko
veterán
válasz
janosibaja #16433 üzenetére
Félreértettél, én nem mondom hogy rossz. Aki sokat navigál autóban, annak pedig valószínűleg valóban megéri. Ha sokat kellene használnom, én is elgondolkodnék rajta, mert a kialakításából adódóan láthatóan stabilabb, mint az ablakra tappancsos megoldás, viszont pár havonta max. négy-öt órányi navigációért irreálisan drága. Az alap rögzítés ára kis kompromisszummal még esetleg el is fogadható lenne, mivel valóban egyénibb, stabilabb, mint a tappancsos. (Más kérdés, hogy valószínűleg minimum 5x-ös szorzó van az önköltségi és az eladási ár között). De ezért 30+ ezret elkérni, hát... ne haragudj, de nevetséges. Ezen látható egyébként az is amit írtam, hogy az usb csatlakozón fekszik fel alul a telefon. Szvsz. ez egy idióta megoldás, de ez a saját véleményem erről.
Peace -
DarthFater
tag
"Akkor teljes a kép egyébként sot tekintetében, ha melléteszed az akkumulátorhasználati képet is! Ha közben töltöd, de nem 100%-ra, akkor nem nullázza a kijelzőidőt."
-- Köszi, az utóbbival tisztában vagyok.Nem néztem most, hogy melyik érték milyen volt, jelenleg nem is az érdekelt, nem fontos
A kérdés csak a + jelre irányult, mert nem tudtam, hogy mi a fene az meg hogy miért jelenik meg
Ne haragudj de nem tudom mennyi volt az akkuhasználat most, már azóta töltőre raktam...
Szóval ahogy írtam is, azt ne nézzétek, az infókat csak azért írtam oda ha valaki kérdezné. (Kajak nem tom hogy jött össze ennyi sot, de ez már nekem is gyanúsan sok xDD)(jaa és köszi a választ!
)
-
-
thamasz
senior tag
Korábban off telefonokon mindig a Google naptárt használtam, de az S8-on elkezdtem használni a Samsung naptárt helyette, mert jobban tetszik a grafikája :-) Viszont csak akkor működik nálam a szinkronizálás, ha a Google naptár appot ugyanúgy futtatom és szinkronizáltatom... pl. hiába írok be egy új eseményt a Samsung naptár app-ban, az a pc-n böngészőben a Google naptárban nem jelenik meg, és fordítva ha pc-n írok be valamit a telefonon nem jelenik meg, nem szinkronizálódik a google szerverrel mindaddig amíg a google naptár app nem szinkronizál.
Mindenképpen szükség van a google naptár appra is ezek szerint?
-
Mr.Silkó
veterán
válasz
Quasi_modo #16412 üzenetére
Azért nem gondolnám, mert egyrészt nem külön a Bixby-t tiltom remapperrel, hanem egy rakat alkalmazást disabler progival, másrészt meg a gond az említett BK Disabler telepítése után jópár nappal jelentkezett csak.
-
thamasz
senior tag
válasz
DarthFater #16429 üzenetére
-
kaisers
aktív tag
válasz
DarthFater #16429 üzenetére
A + jeles ikon az adattakarékos mód.
-
sgeza
veterán
válasz
DarthFater #16429 üzenetére
Energiatakarékos mód be van kapcsolva.
Akkor teljes a kép egyébként sot tekintetében, ha melléteszed az akkumulátorhasználati képet is! Ha közben töltöd, de nem 100%-ra, akkor nem nullázza a kijelzőidőt. -
sgeza
veterán
válasz
DarthFater #16431 üzenetére
Én úgy emlékszem, hogy képernyővel felfelé is megy. A menüben történő beállításnál nem ír kitételt egyébként.
-
janosibaja
őstag
Nos hát: a feleségemével együtt a harmadik kocsimban működik, hibátlanul. Én nem ránézésre mondom, hanem nyolc-tíz év tapasztalat nyomán.
A Brodit ára magas, viszont atomstabil és semmi kedvem a kocsi padlóján keresgélni az épp leesett navit, ahogy egy-két gagyi esetében előtte megtörtént.
Valamit félreértettél egyébként, mert a tartó fixen áll, semmit nem tart rajta az USB csatolós táp, az csak táplálja, ha épp beledugod.
Mint az alábbi, internetről szedett képen (nem az én kocsimon) látható, magában, fixen áll. És alá kivezetünk a kárpit alatt hozzá tápfeszkót, hogy tölthessen menet közben, ha akarjuk.
Tokban tilos navigációra használt mobilt használni, mert nyáron, tűző napon amúgy is nyomatja rá az ember a légkondit, hogy ne forrósodjon. S tokban nem tud rendesen szellőzni. (Amúgy a kedvedért ma beraktam tokban munkába menet - most hideg van - 50 percet zötykölődött, s esze ágában sem volt kiesni.)
No, de én isten ments, senki sem akarok rábeszélni, téged se.
-
lanszelot
addikt
válasz
DarthFater #16431 üzenetére
When faced down, the edge lighting feature lights up the edge screen when you receive calls or notifications. You can color code up to five contacts that will appear in their respective colors when they get in touch, while all other calls or notifications will be shown in neutral bright light.
Samsung oldalarol van.
-
DarthFater
tag
Szerintem képernyővel felfelé kell lennie, és csak a szélei világítanak.. kb mint amikor elindítasz valami zenét..
Egyébként nekem sem jó a legtöbb alkalmazásnál..Szerk: Nah az zsír.. akkor rosszul ismertem a funkciót
elnézést
És persze köszönöm én is, most már érhetőek a dolgok)
-
DarthFater
tag
Egy kis segítséget kérhetnék?
Mit jelöl az a félig-meddig bekarikázott "plusz" (+) jel a felső értesítési sávban? Újra indítottam de ottmaradt, eddig még nem vettem észre hogy ott lenne, gondoltam inkább rákérdezek...
Szerk: az eszköz karbantartás szerintem kizárva, belementem, elvégeztem a karbantartást, de nem csinált semmit, nem tűnt el....(A SoT-omat akit nem érdekel nem muszáj nézni!! de ha valakit érdekel max fényerőn ment tegnap 2 órát a Waze mobilnettel meg szintén max fényerőn kb 1 óra Real Racing... Azon kívül jegyzeteltem suliban kb 50% fényerőn egy pár órát füzet hiányában... Das ist alles....
)
Köszi előre is!
-
lukoz
aktív tag
Sziasztok!
Próbálom beállítani a világító széleket, hogy ertesítés esetén megjelenjen kikapcsolt kijelzőnél, pl. vibernél, de nem akar működni. Pedig be van állítva de semmi. Valakinek valami ötlet? AOD van, sima gyári infinity wallpaper, de semmi. Próbáltam AOD nélkül is. Minden alkalmazás engedélyezve -
sgeza
veterán
válasz
bigdady #16421 üzenetére
Mit értesz az alatt, hogy lementeni? A Viber a médiatartalmat a kolléga által is említett Viber/Media/... könyvtárba teszi. Már ha a neked küldött fájlt egyáltalán meg akarod tekinteni, azaz a Viber maga fogadja, tehát letölti. Ha ide elhelyezel egy üres .nomedia nevű fájlt, akkor a készüléken lévő bármilyen, média lejátszására, megjelenítésére alkalmas program kihagyja azokat a könyvtárakat, ahol ilyen fájl szerepel. Ergo nem fog megjelenni a galériában sem. De ettől még a készüléken lesz az említett könyvtárban. Gondolom a Vibernek van annyi esze, hogy a saját munkakönyvtárában nem foglalkozik ezzel a . nomedia dologgal, és az alkalmazáson belül, az üzenetek között látod majd a képet (vagy videót).
-
lanszelot
addikt
válasz
bigdady #16419 üzenetére
Es ezzel a beallitassal nem is tolti le a media tartalmakat. Kiveve ha felul biralod / ra boksz hogy toltse le.
Ebben az esetben viszont nincs olyan app ami ne toltene tartalmat a telefonra. De ha ennyire zavar, file kezelo es hetente torold a viber konyvtar - media - images & videos konyvtarat. Ne kep kezelobol kezeld.Viber hang: lehet egyedi hangot beallitani, rogzits egy rovid csendet a teloval es allitsd be, nemabb nem is lehetne.
-
válasz
heidrich #16416 üzenetére
Én meg ezeket a 2 óra pluszos aktív kijelzőidőket nem értem..
Régebben amikor otthon ültem szinte egész nap (wifin) 6-8 óra jött össze két nap alatt. Most, h egész nap mozgásban vagyok 3-4 óra jön össze naponta, és soha nem megyek 30% alá estére. Ja! És nem filmnézésre használom, nem 25%-os fényerőn.
-
bigdady
nagyúr
válasz
Mr.Silkó #16407 üzenetére
Ott ki van kapcsolva. Voila
Hutchdb: csak iphoneon van rá beallitas itt ansroidon nincs olyan menupont a mediaban
Pubilol: hogy rakjam at a galeriat? Akkor is lementi tarhelyre nem? Nem az asszony elol hanem unom torolgetni...
Arra ott a photo vault appSgeza: egy ures fajlt kiterjesztes nelkul? Hol a mappaja?
-
heidrich
senior tag
Nesze neked 6 órás SOT ha egész nap mobilhálózaton vagy (egy kisebb részében gyenge Edge lefedettség épület miatt) és mozgásban van az ember... Lehet itt villogni a 5-6 órával de az nem hétköznapi felhasználás otthon Wifin filmet nézni 25% fényerőn én is tudok mert akkor nekem is bírja mint a vadállat.
Igazából ezzel sincs bajom mert egy átlagos munkanapon úgysem nyomkodom 3+ órát a telefonom csak nem értem ezeket a 6-7 óra milyen jó screenshotokat aminek a nagyrésze böngészés és videózás alacsony fényerőn.
-
lanszelot
addikt
Arra irtam, hogy a legordulo menuben / hamburger menuben nincs ilyen funkcio. De sztem a dual sim miatt.
A gallery okozza a hibat, de nem a gallery generalja. Hetvegen frissult valami de nem lehet vissza nezni hogy mi. Sajnos hiaba van tiltva a frissites, ha wifi re csatlakozik a parom auto frissiti /enyem nem/ nem tudom miert, enyem csak neha. Hogy egyforma legyen azert frissitek olyankor en is. A gallery tuti nem frissult. Tehat vmi mas van kihatassal a gallery re es az csinal gubancot.
Majd bemegyek samsungba, hogy toroljek ami frissult /ugy se tudjak/
Sztem ebbol hetvegen gyalu lesz. Elore orulok ha 2 havonta nullazni kellesz. -
firemanus82
senior tag
Ma jelentkezett nálam egy olyan probléma hogy rezgőre állítottam a telefont és hívásom jött, amit nem vettem fel és utána egy csippanast hallottam és újra hangos üzemben volt a telefon. A telefonhoz hozza sem nyúltam...
-
bigdady
nagyúr
Azt hol lehet kikapcsolni hogy messenger es viberen kapott kepeket ne mentse a telo a galeriába?
-
nbukta77
addikt
válasz
realmadrid #16400 üzenetére
Mar nem.
Mert?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Teszt Samsung Gear VR kontrollerrel - bemutató
- Hír Ismét elérhető az Oreo a Galaxy S8 párosra
- Hír Leállították a Galaxy S8 Oreo frissítését
- Hír Megindult az Oreo a Galaxy S8-akra
- Hír Negyedik fázisban jár az S8-Oreo
- Hír Elérhető a Galaxy S8 oreós bétája
- Hír Üzleti kiadást kapott a Galaxy S8 és a Note8
- Hír Hamarosan indulhat a Galaxy S8 Oreo béta program
- Hír Ma startolt globálisan a Bixby hangasszisztens
- Hír Bemutatkozott a strapabíró S8 Active
- Hír Az S8 Daydream-támogatást, az idei A3 Android 7.0-t kapott
- Hír Már angolul is társaloghatunk a Galaxy S8-cal
- Hír Elstartolt a kalibrációs frissítés a Galaxy S8-ra
- Hír Frissítés érkezik a Galaxy S8 képernyőszínei kapcsán
- Hír A JerryRig nehezen hozta zavarba a Galaxy S8-at
- Hír Szétkapták az S8-at, de mennyire volt nehéz?
- Hír A Dex számítógépet csinál a Galaxy S8-ból
- Hír Megjött a Samsung Galaxy S8 és S8+
- Hobby elektronika
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Melyik tápegységet vegyem?
- iPhone topik
- Két nap múlva itt a Xiaomi 17, van egy pár hivatalos fotó is róla
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Akciókamerák
- Androidos tablet topic
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3516, 94% Akkumulátor
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3285
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! HP Elitebook 840 G1 - i5-4GEN I 8GB I 180GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest