Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43101) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Sziaszttok.
Találkozott valaki olyan problémával hogy skype közben egyszer csak kikapcsolt a telefon ( töltőn volt ), kép hang megszünt , és meghalt , és azóta nem bírok vele mit kezdeni , vettem bele új akksit is , de semmi. Ha töltőre teszem nagyon felforrósodik a felső része elől hátul , de működésre nem tudom bírni , egy másodpercre már bejött a samsung logó de azzal a lendülettel meg is szünt , ettől még forróbb lett a készülék.Tudom hogy szervíz megoldja a problémát , de kicsit messze vagyok most , kb egy hónap mire szervízbe tudom juttatni.
Valaki valami ötlet , esetleg diagnózis ?

(#43102) Wisdome válasza Eclips21 (#43068) üzenetére


Wisdome
tag

Én múlthéten rendeltem egyet 20ezer körül, nem működött a touch screenem, viszont képet adott, mint később kiderült az alaplap volt a hibás, elméletileg a kijelző hibátlan volt. De azt érdemes tudnod, hogy ha figyelmesen vizsgálod akkor észrevehetsz némi különbséget, black mist esetében fakóbb mintázat, esetleg silány ragasztás. Itt egy videó ezen tökéletesen látszik, az én utólagos kijelzőm is ilyen volt.
az már más dolog, hogy utána ez egy jó indok volt a garanciáztatásra.. :U

[ Szerkesztve ]

(#43103) Zsolaf válasza Ateszzero (#43101) üzenetére


Zsolaf
addikt

Anno nekem S2 halt meg így melegedet és semmit nem csinált "Sudden Death"
de úgy tudom ezt akkor javították mert rossz kernel okozta, az alaplapot kellett cserélni, ha nem megy semmi akkor valami hasonló lehet. Ha 3 gombbal sincs semmi nem irigyellek.

[ Szerkesztve ]

(#43104) Hency7 válasza Ghostman78 (#43054) üzenetére


Hency7
újonc

Hát csak annyi hogy lefutattam,minden szép és jó volt rajt addig a pillanatig amíg be akartam kapcsolni a bluetuth-t mert azt már nem lehetett többet. Próbálkoztam factory resettel is de mindhiába. Fel kellett tennem egy új repartos romot odinnal.

[ Szerkesztve ]

(#43105) flegga92 válasza proly01 (#43100) üzenetére


flegga92
senior tag

Nem lesz baja, úgyis a telefon szabályozza, hogy mennyit vesz fel.

(#43106) Dare2Live válasza Ateszzero (#43101) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ha tippelnem kéne akkor HW hibát mondanék. gondolom dowload modba se indul el...?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#43107) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Van arra lehetőség, hogy több wifi hálózatból beállítani, hogy melyiket válasza előbb?

Otthon van wifi-m, de beállítottam a upc free wifi-t is és ahhoz csatlakozik nem az otthonihoz, pedig az gyorsabb.

(#43108) Keem1 válasza Zolix (#43107) üzenetére


Keem1
addikt

Nekem is be van állítva a upc wifree, de a teló magától az otthoni hálót választja ki. Csatlakozz át kézzel az otthonihoz, és utána azt fogja előnyben részesíteni.

(#43109) bb.bocs válasza Keem1 (#43108) üzenetére


bb.bocs
őstag

én is igy vagyok, én azért nem válaszotttam az itthonit, mert ha azt választom akkor meg útközben gondolom nem fog automatikusan felcsatlakozni a free re. vagy rosszul gondolom? aszem rosszul :)

(#43110) Ateszzero válasza Zsolaf (#43103) üzenetére


Ateszzero
őstag

Igen , ugyanaz a probléma.

Dare2Live : Igen , semelyik módszerrel nem jön be, semmi reakció , se rezgés se semmi.

(#43111) Dare2Live válasza Ateszzero (#43110) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ha három gombosra se történik semmi akkor sztem csak szakember tud vele mit csinálni, tippre alaplapon megdöglött vmi. felületszerelt azaz kompletten cserélik ha garis.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#43112) madkiller válasza Ateszzero (#43110) üzenetére


madkiller
őstag

Ha forrósodik, akkor zárlatos lett egy áramkör. Ki mehetett egy dióda, mert ebbe nem biztosítékok védenek a túl fesztöl ahhoz azért miniatűr a rendszer. Alaplap csere sztem is.

[ Szerkesztve ]

(#43113) Keem1 válasza bb.bocs (#43109) üzenetére


Keem1
addikt

Rosszul ;)
Ha nincs jelen az otthoni háló, de van upc free, akkor csatlakozni fog hozzá. Kipróbáltam, tényleg így van.

(#43114) lizapapa


lizapapa
csendes tag

Srácok!

Segítsetek kérlek! Van egy i9505-ös, 4.4.2.es, XXUGNG8 alapsávos telóm, ami az utóbbi időben rendetlenkedik. Legnagyobb hibája a teljesítményvesztés, pl Real Racing 3 közben. 15 perc játékék után szaggat, darabos, melegszik! Semmi más progi nincs szinte a telón, még SIM kártya sincs benne, csak erre a játékra használom, clean master sem oldja meg a helyzetet...mivel már nem garis gondolom újra kéne húzni ugye? Vagy tudtok más megoldást? És ha újra kéne húzni, akkor azt hogy és mivel és mit? :) Köszi előre is!

(#43115) Petyyyyy válasza lizapapa (#43114) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Energiatakarékod mód ki van kapcsolva?
A melegedésen ne csodálkozz, az természetes.
Nem muszáj újrahúzni, elég egy FR is.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#43116) aleSsjugyu


aleSsjugyu
csendes tag

Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy Odinnal való frissítés (romolás) garanciavesztéssel jár-e?

(#43117) lizapapa válasza Petyyyyy (#43115) üzenetére


lizapapa
csendes tag

Ki van kapcsolva.

(#43118) PowerBuldog válasza aleSsjugyu (#43116) üzenetére


PowerBuldog
veterán

ha nem gyári rom akkor mindenképpen

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#43119) TazLeacher válasza TazLeacher (#42984) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kettő tanácsot is kaptam ezzel kapcsolatban, amit köszönök, azonban olyan problémám van, hogy az eset óta nem tudom csatlakoztatni a telefont a géphez. Sem normál, sem download módban nem látja. Kiest felraktam, külön felraktam a drivert is, de egyszerűen nem látja. Másik gépen is próbálram, ismeretlen eszközként kezeli, ami nem tud csatlakoztatni. Most jelenleg ez lenne a legfontosabb, erre várnám a tanácsokat, előre is köszönöm.

(#43120) aleSsjugyu válasza PowerBuldog (#43118) üzenetére


aleSsjugyu
csendes tag

Sammobile.com-ról szedném le, elvileg az hivatalos kiadás.

(#43121) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Üdv!

Nem tudja valaki, hogy jelzéstől számítva mennyi idő múlva jön a Samsung szervizes futár a telefonért? Tegnap írtam nekik e-mailben, ahogy kérték, hogy melyik szolgáltatást kérem (kijelzőcsere, nem garanciás javítás), de semmi reakció tőlük. :F

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#43122) Petyyyyy válasza Gabesz77 (#43121) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Azt írják 3 napon belül, de általában felhívnak még az igény leadása napján vagy másnap, hogy a hívást követő napon kimenne a futár, ha neked is megfelel.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#43123) sultansmith


sultansmith
senior tag

Mostanában eléggé hamar merül az akksi...

Nem tud valaki nagyobb mA-s aksit hozzá valahol? Egyáltalán bele lehet tenni?

Vettem még egy aksit hozzá, de már most látom, hogy nem megoldás a csere-bere... :/

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#43124) Gabesz77 válasza Petyyyyy (#43122) üzenetére


Gabesz77
senior tag

:R
Köszönöm, akkor várok türelmesen.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#43125) szoki007


szoki007
aktív tag

Sziasztok

A kérdésem az lenne, hogy a telóm rootolt, és cm 11 rom van rajta. Lenne rá egy vevő, viszont neki az eredeti szoftver kellene rá tisztán.... vissza tudom valahogy rakni ?

(#43126) bb.bocs


bb.bocs
őstag

Elromlott a fulesem... ugye 1 évig cserélik? Gondoltam nem cseréletem meg ki majd ha már közel leszek az 1 évhez akkor.reméljük a telefonnal nem lesz baj addig. Ugye egy év?

(#43127) Keem1 válasza bb.bocs (#43126) üzenetére


Keem1
addikt

Igen, tartozékokra 1 év, ha gyári garis a telód (hivatalos Samsung Magyarország import, szolgáltató is az).

[ Szerkesztve ]

(#43128) bb.bocs válasza Keem1 (#43127) üzenetére


bb.bocs
őstag

hát e digitálban vettem, 2 év gari van rá. garijegy is van, gondolom rám is vonatkozik a gari. :)

(#43129) szerzol válasza TazLeacher (#43119) üzenetére


szerzol
senior tag

Nem tudom milyen drivert tettél fel, de itt van egy.

Samsung USB driver!

Másik dolog, próbáld meg másik kábellel és laptop közvetlen USB csatlakozóról.

(#43130) adamka36


adamka36
tag

Mikor várható T-mobile frissítés? Mikor lesz megoldás a folytonos újra indulásra?

(#43131) Petyyyyy válasza adamka36 (#43130) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Bármikor várhatod. Esős vasárnap délután vagy munka közben ha esik a figyelmed...
A random restartok is megoldódnak egy szempillantás alatt: tartsd kikapcsolva a telót. ;]

FR megvolt már? Egyébként elég valószínűnek tartom, hogy az L-ig már nem kapunk újabb rendszerfrissítést a KitKat-hez.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#43132) tisvol


tisvol
aktív tag

Sziasztok!
Az akku használatnál az első helyen szerepel egy ilyen sor:
com.sec.android.app.sbrowser
Ez mi lehet? És főleg miért gyilkolja az akksimat?

Üdv:T.

(#43133) madkiller válasza Petyyyyy (#43131) üzenetére


madkiller
őstag

De kapunk, 2014es modellek már kapják. Napok kérdése és mi jövünk :)
Az amcsi t-mobileos s4 már szeptemberben megkapta a 4.4.4et.

[ Szerkesztve ]

(#43134) PowerBuldog válasza tisvol (#43132) üzenetére


PowerBuldog
veterán

hirtelen rákeresve ez a gyári böngésző. nyírd ki, vagy tiltsd le. hátha utána megszűnik a zabálás

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#43135) Keem1 válasza madkiller (#43133) üzenetére


Keem1
addikt

Mármint az I9506? Ha igen, az jó lenne, mert a 4.4.2 igencsak zabálja az akkut (4,5 óra kijelző helyett 2,5 órát produkál ugyanazokkal az appokkal), hátha a 4.4.4 ezt javítaná, mert egyébként nem lenne a mostanival se gond. 1 hét után 0 újraindulás, 0 fagyás. "Csak" a gyorsan merülő aksi a gond.

(#43137) Petyyyyy válasza [P]laci (#43136) üzenetére


Petyyyyy
addikt

A beállításoknál pont belefutott egy kelletlen hátezugyanaz-ba. Az S5-nél van keresés.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#43138) Maxentius válasza [P]laci (#43136) üzenetére


Maxentius
addikt

Meglepően kevés a különbség az S5-éhez képest, csak az a néhány funkció maradt ki, ami abban eredetileg is volt (Letöltésgyorsító, UPSM, stb.).

(#43139)

laci: Az S3-hoz képest már az is örömteli, hogy még egy verzióugrást kapunk, de hogy még a UI is frissül - ez már az utóbbi idők HTC-jére emlékeztet. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#43139) [P]laci válasza Petyyyyy (#43137) üzenetére


[P]laci
senior tag

A két ujjal lehúzás esetén is van pár diffi, de ez mondjuk erősen betudható a generációváltásnak.
Szerintem ez amit te mondasz, még változni fog. :K bár furcsa látni, hogy valamelyik appban az S4 a frissebb, az S5 a régebbi verziójú... nem tudom ezt, hogy hozták össze. :DDD

(#43138) Maxentius: jaja, ez mondjuk szerintem dicsérendő változás az eddigi trendjeikhez képest. :K

[ Szerkesztve ]

(#43140) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

annyit tennének, hogy kijavítják a 4.4 lag+bug+aksizabáló dolgait én boldog leszek.

azaz Adják vissza a 4.3at!!! :C

Max: "Az S3-hoz képest...." Najó de S3 legalábbis a Ts 4.3al lagmentes és stabilabb mint az S4em :O :((( új aksival jobb aku ideje van mint az S4emnek.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#43141) brownus


brownus
veterán

k.rvára kezd a tököm tele lenni a samsung-gal, (valszeg ez volt az első és utolsó samu telefonom)

már volt kétszer kijelző csere, de ismét feljött a bal felső sarokban az üveglap (nem annyira mint az előző két alkalommal, de azért látni, kitapintható. de ez már nem is érdekel), DE most nézem, hogy elrepedt a bekapcsoló gombnál a keret... az, ami ugye fémként lett reklámozva!? any.tok a fém....

most írok megint nekik, hogy takarodjon ki a szervizes futár, és megírom nekik, hogy próbáljanak már egy olyan kijelzőt hozni ami 100%-os!

[ Szerkesztve ]

(#43142) Helltak


Helltak
őstag

Valaki használ miui romot esetleg?
Kíváncsi lennék, milyen az üzemidő a gyárihoz képest.

Honor Magic6 Pro Green

(#43143) motoflug válasza brownus (#43141) üzenetére


motoflug
őstag

Rossz az ilyeneket hallani, mert bár tudom, hogy nem egy (ár)kategória a kettő, de nekem ugyanez volt anno a Concorde phabletemmel. (Pixelhiba, foltos kijelző, láthatóan engedő ragasztás..) Aztán jött az SP, gyakorlatilag nem volt olyan nap, hogy ne idegesített volna fel az instabilitásával.. Azóta elment a kedvem mindkét márkától,pedig lehet,ha mást választok akkor márkahű maradtam volna. Szerencsére az S4-el semmi bajom, teszi a dolgát, egyelőre hardveres gond sincs.

(#43144) brownus válasza motoflug (#43143) üzenetére


brownus
veterán

hw-es gond nincs, minden akkor történik amikor kell, és ahogy kell. de ezek a kis apróságok rohadt bosszantóak! mert ez csak egy felső kategóriás teló lenne... nem baj, írtam nekik, kijön a futár harmadjára is...

aztán lehet az lesz, hogy cserélek a csajommal mert kap céges telefont, és elkérem tőle a nexus 5-öt :) ezt meg használja ő... ha belemegy persze a cserébe!?

(#43145) motoflug válasza brownus (#43144) üzenetére


motoflug
őstag

sok sikert! én szvsz. a nexus 5 anyaghasználatával nem vagyok kibékülve, de ezt lehet nem neked kéne mondanom az eddigiek alapján :DDD

(#43146) Szombó válasza brownus (#43144) üzenetére


Szombó
senior tag

Annak idején mikor megvettem a Z-t a Samu tulajok folyamatosan fikázták a minőségét,és az S4 volt nekik a világ legjobb telefonja.Na tessék a sokak által szent és sérthetetlen Samsung is küszködik az összeszerelés minőségével.Hála az égnek nekem egyenlőre még nincs vele bajom.A Zvel sem.Amit most párom örökölt az SP után.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#43147) RumiTT


RumiTT
tag

Jobb akku időért érdemes ROM-ot felrakni vagy elég a különböző akkumlátor időt növelő progikat használni?
Ugrik a gari ha felrakom ezt?

http://galaxys4root.com/t-mobile-galaxy-s4-roms/wanamlite-rom-for-galaxy-s4-gt-i9500gt-i9505attt-mobilecanadian/

Azt írják, hogy jobb lesz az aku idő tőle.

(#43148) gery14


gery14
senior tag

Érdekes nekem Az elsö Galaxy S-óta van Samsungom N8-rol váltotam s-re aztán splusra. n8ellöt volt omnia2-öm omnia hd-m meg samsung sharkom. sokk nokiám is. S2-usb-kijelzö csere volt az usb-t én csesztem szét direkt h cseréljék ki :D a kijelzöm beéget (csere)- ujonan vettem az s2öt 1évesen adtam ell és tull olcson :W .
Aztán s3-érdekes de az elsö s3-ammal nem volt semmi(még a kijelzö sem éget be még mindig és az akku is elsö gyári egy töltö csere volt csak) amikor megjelent évégén vetem meg.2ik s3-am most nyáron paszoltam ell egy pebble blue volt (itt salynos az usb-behalt (1x a kontakt spré befolyt a kijelzö és a ragasztü közé légbubiss lett és mondták h cseréltesek üveget aha 2hét allat kiszáradt :D ) de gariba csinálták meg visszont csak 1év samu gari volt rá 1év bolti) ami szerintem máig az egyik legszebb szin(nekem) S4-et garisan használtan vettem olcson függetlent. Gondolkoztam hogy lecsereélem s5ötre de inkább nem megvárom az uj Galaxy-t. Nekem még mindig az S2öm a favorit mindig stabbil volt és massziv és J.B vel jo képeket lehetet löni. S3-szintén gyors fokuszálás szép képek. A Smart TV-röl ne is beszéljünk és régi TV-kröl azok is samsungok voltak és egysem halt meg. Visszont az összes volt nokiám megdöglöt. Én megvagyok ellégedve a samsungal sose volt vele bajom. a htc-t nem szeretem haveri körben 3ik htc kötöt ki a kocsi allat mert mindig szerivizbe ment a sony-k is ök hordják szervizbe nekem 1x sem volt szervizben 1 Samsungom sem egyedül gondolkotok egy OnePlusOnen :R De soha többé nem veszek ujonan telefont az is tuti tull sok pénz dobtam ki igy max fél évesen honaposan használtan veszek és csak függetlent. Nem tartják az árukata a Galaxy-k. Ja meg volt note-2 öm pár honapig hát nekem nagy volt nemtudtam motoros cucban hova rakni h kényelmes legyen :DD

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#43149) KovyBoy


KovyBoy
tag

Sziasztok,

Fuggetlen S4 VE epp most szed le egy 188.23 MB-os frissitocsomagot. Kivancsi vagyok mi lehet benne.

(#43150) Eclips21 válasza Wisdome (#43102) üzenetére


Eclips21
őstag

Erdekes, hat nemtom mi legyem de 46ezer felett van a gyari kijelzo ami eszmeletlen brutal sok. Amugy ugyan ugy amoled ? Pixelhiba volt? Vagy ki se probaltad gari utan?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.