Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43351) gery14


gery14
senior tag

Sziasztok viszatolam a gyári romot az S4-re. De nemtudom bekapcsolni a wifit. Custom romon van wifim és azt is használtam de meguntam és visszraktam a gyárit. Nemértem mibaja van Knox tilva volt superuval. Uttána sem lett jo hogy supersuval jegeltem a knoxot-. uttána unrotoltam és gyári beál vissza de igysem jo idegesitő :((( Pedig jo lenne a gyári kiejlző idő mert már a s5öt nyuzom és felesleges a custom rom.

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#43352) gery14 válasza gery14 (#43351) üzenetére


gery14
senior tag

Megoldotam MegaWipe Script gyalult mindent :DDD

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#43353) Magnum_ válasza Wisdome (#43350) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Hogy kell cache-t torolni?

I humbly and respectfully decline™

(#43354) Wisdome válasza Magnum_ (#43353) üzenetére


Wisdome
tag

Telefon kikapcs, bemész a recovery menübe (hangerő fel+home gomb+bekapcs gomb nyomva tart, mikor megjelenik a logó elenged mindent) és azon belül pedig rámész arra, hogy "wipe cache" ezek után mehet a "reboot system" és lényegében ennyi. :)

(#43355) Magnum_ válasza Wisdome (#43354) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Koszonom! Adatvesztessel jar?

I humbly and respectfully decline™

(#43356) Wisdome válasza Magnum_ (#43355) üzenetére


Wisdome
tag

Nem, de vigyázz nehogy arra menj, hogy "wipe data/factory reset" mert viszont az már adatvesztéssel jár!

(#43357) Bullitz


Bullitz
aktív tag

Sziasztok!

Régóta vacilálok, hogy új telót veszek, S2 Plus van most, ütött kopott és kicsi is.

HTC One M8-on gondolkodom, illetve Galaxy alpha, de ennyit max jövő nyáron szánnék telóra, mert autó az első.

AZonban hardverapron találtam 70-75-ért S4-et, ami kipróbálva volt összvisz.
Érdemes belemenni egy ilyenbe? 2 legjobb barátomnak is s4-e van, több mint 1,5 éve, és imádják mai napig, nekem is tetszik a teló bár a kerekített formák nem a szívemcsücskei, de lehet rászánom magam, ha azt mondjátok megéri, vagy már túl régi a teló, inkább gyűjtsek és várjak egy kicsit?

Üdv, Z

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#43358) Magnum_ válasza Wisdome (#43356) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Koszonom szepen!

Bullitz: en gondolkodtam elotte ezen, de az S5 nem tetszik, viszont nem rosszabb ez annyival (sot), amennyivel olcsobban hozzajutottam. Gyors, szuper, kapott 3 szep hatlapot (egyik a BE hatlap) es eletem teloja. Komolyan. Imadom. Es a BE hatlappal nagyon elegans.

I humbly and respectfully decline™

(#43359) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Üdv urak!

Akad itt valaki, akinek van tapasztalata a Spigen Neo Hybriddel és a Slim Armorral is?
Gondoltam ideje már cserélni a törött Hybridet, de nem tudom melyiket vegyem a kettő közül. :))
Az ár teljesen mellékes.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#43360) tomika9988 válasza Wisdome (#43356) üzenetére


tomika9988
tag

Szia ma megcsináltam a cache törlését és arra figyeltem fel hogy a háttérbe a kis android ember az fekszik és felvan nyitva a hasa alá meg e hiba van írva ez pontoisan mit jelent ?

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#43361) PowerBuldog válasza Magnum_ (#43358) üzenetére


PowerBuldog
veterán

mi az a BE hátlap? :B

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#43362) Magnum_ válasza PowerBuldog (#43361) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Bocsanat a roviditesert. Black edition

I humbly and respectfully decline™

(#43363) nggabi válasza tomika9988 (#43360) üzenetére


nggabi
nagyúr

az úgy jó ha döglött.

"szenyor dzsíííí"

(#43364) tomika9988 válasza nggabi (#43363) üzenetére


tomika9988
tag

értem akkor nem aggódok :D csak azért kérdeztem mert nekem régebben volt egy s advancem és azt sikeresen tönkre basztam és a reckovery-be akkor volt így kifeküdve a droid

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#43365) Keem1 válasza Bullitz (#43357) üzenetére


Keem1
addikt

Magentáéknál hűségidővel van 80-90-ért. Biztos forrás, 2 év gar.

(#43366) QbHead válasza Petyyyyy (#43359) üzenetére


QbHead
aktív tag

Üdv!

Én pont a hétvégén vettem neo hybridet speedshopban és nagyon meg vagyok vele elégedve nagyon passzentos (de jó értelemben passzentos) a bekapcs / hangerő gombok olyanok mintha az eredetiek lennének

pro: nagyon jó minőség, pontos, sokkal jobb lesz a telónak a fogása
kontra:ár egy kicsit magas de csak egyszer kell megvenni, ha komolyabb 3d játékkal játszok akkor nagyon fel tud melegedni a teló

Nekem azért nem tetszik a slim armor mert nagyon vastag lesz tőle a telefon mert ott a hátulját 2 réteg védi egy szilikon és egy tpu (ha jól tudom ez a 2 anyag) hybridnél viszont csak 1 réteg szilikon van a hátulján, és oldalán sokkal jobb a fogása.

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#43367) Petyyyyy válasza QbHead (#43366) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Köszi a választ.

Nekem is egy (törött) Neo Hybridem van, így ismerem és elégedett is vagyok vele.
Valószínű újra ilyet veszek, a Slim Armor idővel agyon karcolódna és az elég csúnya tud lenni.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#43368) Arolotifar válasza Petyyyyy (#43367) üzenetére


Arolotifar
őstag

Május óta használok SlimArmort (igaz Note 3-on), de sehol nincs rajta karc :N
Párom S4-én Hybrid van és már a második héten karcos lett :K
Lehet, hogy a SlimArmor miatt nem túl kecses a készülék, viszont a tapasztalataim alapján jobban véd, ha "repül" a készülék :D

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#43369) Petyyyyy válasza Arolotifar (#43368) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Mondjuk a csak "napfényben látható" karcok nem izgatnak, nem kell, hogy tökéletes tükör legyen. Inkább a mély, jól látható karcoktól tartok.
Ez láma kérdés lesz, de a Slim Armor műanyag része és a Neo Hybridé ugyanazon anyagból van?

A repülést az enyém is jól bírja. Najó, inkább csak az esést, bár eddig 1,5m a maximum. Feljebb már számolnom kellene a jegesedéssel, akkor meg tutira törne. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#43370) Arolotifar válasza Petyyyyy (#43369) üzenetére


Arolotifar
őstag

Miért lenne láma kérdés? :) Én sem tudom megmondani :) Szerintem tapintásra ugyanaz, csak az Armor kicsit vaskosabb. Nem kérdés, hogy a Hybrid szebb, de az Armor szerintem strapabíróbb. Esett már a Note-om 2 méterről és semmi baja nem lett :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#43371) QbHead válasza Arolotifar (#43370) üzenetére


QbHead
aktív tag

A spigen weboldalán az van írva hogy a slim armoron a alsó réteg TPU (szilikonhoz hasonló valami) felette pedig polikarbonát van a neo hybriden pedig ugyan ezek az anyagok vannak csak itt a hátulján nincs polikarbonát csak a keret az.

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#43372) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

Hello regi forumtarsak. Segitsegetekre lenne szuksegem. Nem talalok sehol sem fuggetlen magyar S5 romot. Nincs vkinek linkje? Sammobilieon csak tmobileosat talaltam. Elore is koszonom a segitseget. Azert ide irtam amugy mert az s5 topikban avval vannak efoglalva hogy milyen kinai szart vegyenek s5 helyet es nem nagyon valaszol senki.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#43373) motoflug válasza Petyyyyy (#43359) üzenetére


motoflug
őstag

Nekem mindkettő van. A neo hybrid törik (töltő+jack), de ennek ellenére szeretem, mert nem növeli drasztikusan a telefon méretét.
Utóbbi jól véd minden ellen, elég robosztus lett tőle a telefon,de engem a mindennapi használatban zavart. Húzós alkalmakra teszem fel. ;)

(#43374) migabi24 válasza s.Oliv3r (#43372) üzenetére


migabi24
nagyúr

Iphonera nem biztos, hogy jó lesz az S5 romja :DDD

(#43375) s.Oliv3r válasza migabi24 (#43374) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

k***e :DDDD bnőm vett egy gold s5öt. arra kellet romot lőnőm de megoldottam :D

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#43376) motoflug


motoflug
őstag

Tudom, hogy még odébb van, de a Lollipop meghozhatja az S5-ben lévő ultratakarékos módot nekünk is?

(#43377) madkiller válasza motoflug (#43376) üzenetére


madkiller
őstag

Videó alapján kimaradt. Amúgy tegnap sammobilera feltettek még egy s4es lollipop videót.

(#43378) bl4ze


bl4ze
veterán

appokból reklámok eltávolítására amelyik a legjobb program,app - mit használtok , mi vált be ?
kezd idegesíteni ez a sok reklám, play ajánlat stb... :(

.:. bl4ze .:.

(#43379) Maxentius válasza bl4ze (#43378) üzenetére


Maxentius
addikt

AdAway

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#43380) bl4ze válasza Maxentius (#43379) üzenetére


bl4ze
veterán

Köszi.

.:. bl4ze .:.

(#43381) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Ilyen tokot hol tudok venni?
Galaxy S4 Leather Pouch Case Crumena
[link]

(#43382) csabai022 válasza SG3rg0 (#43381) üzenetére


csabai022
tag

Szia!
Próbáld meg itt.[link]

(#43383) silvergod válasza SG3rg0 (#43381) üzenetére


silvergod
őstag

vagy kicsit mérsékeltebb áron :D
[link]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#43384) SG3rg0 válasza silvergod (#43383) üzenetére


SG3rg0
őstag

De ez nem bőr!

(#43385) RumiTT


RumiTT
tag

Miért van az, hogy 220ról nemtudom tölteni, de eddig ment? Kikapcsoltam, aksit is kiszedtem és semmi. Kábellel PC felismeri, ha kábelt egy iPhone dokkolóba dugom és 220 akkor szintén semmi.

(#43386) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Sziasztok!
A CM12-őn nem tudom beállítani,hogy a home gomb ébressze a kijelzőt ! Valaki használja ezt a CM12-őt ?

(#43387) Maxentius válasza SteveJobs (#43386) üzenetére


Maxentius
addikt

Ez a bug még nincs javítva.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#43388) SteveJobs válasza Maxentius (#43387) üzenetére


SteveJobs
őstag

Ok köszönöm a választ!

(#43389) silvergod válasza SG3rg0 (#43384) üzenetére


silvergod
őstag

nem eredeti bőr ...de bőr...és a funkciója ugyanaz... tized áron :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#43390) KovyBoy


KovyBoy
tag

Sziasztok!

Az alábbi történetemet adom közre.
Igyekszem minden rizsát elhagyni, mivel hosszú és még mindig nem ért véget az ügy. Ennek ellenére sajnos mégis hosszú lesz, de még így is töredéke a Samsunggal váltott sok oldalas levelezésnek.

Típus: Samsung GT-I9515 Value Edition
Vásárlás dátuma: 2014.09.17.
Garancia típusa: gyártói

A telefonnal 2 problémám adódott. Az egyik saját hibából, mivel kb. 40 cm-ről leesett, ezért – igaz csak kis mértékben, de 2 sarkánál megsérült a krómszínű keret.
A másik gond, amit a vásárlást követő 1 hét után vettem csak észre, de nem foglalkoztam vele, hogy a hangszóró rácsnál fel volt válva a kijelző. Ezt azt követően vált igazán láthatóvá, miután a zsebben lévő por berakodott oda.
Fotó mellékelve.

2014.10.08.
Levél a Samsung-nak, melyben alázattal kértem a kijelző cseréjét. A készüléket vidékről beszállítottam szegedi gyorsszerviz pontjukra (Szuper Elszo '57 Kft.), onnét bevizsgálásra továbbították a Telamaxhoz.

2014.10.27.
Elbírálást követően tájékoztattak, hogy a készüléket javítják garanciában, azt alázattal megköszöntem.

2014.10.29.
A kijavított készülékről Telemax elkészítette a szállítólevelet.

2014.10.31.
Szuper Elszo '57 Kft. többszöri telefonhívásomat követően, nagy nehezen elárulták, hogy igen, átvehető a készülék, bemehetek érte. Ezt követően ismét utazás Szegedre, készülék átvéve, boldogság.

2014.11.03.
Újabb levél a Samsungnak.
A készülékbe sikerült olyan kijelzőt építenie a Telemaxnak, ami hosszanti irányban csíkos. Mivel a jelenség alig vehető észre és csak egyszínű felületen látható, ezért először észre sem vettem.
Másik hibajelenség, hogy a vékonyabb keret a kijelző alsó szélén tapinthatóan kintebb van az üvegnél. Az ívek végeztével aztán egy síkban fut végig a kijelzővel, normálisan. Tehát lentebb van egy rendellenes pereme. Fotó mellékelve.
Pár nap elteltével valami oknál fogva (?) a csíkozódás szinte teljesen eltűnt (de nem 100%-osan). Próbáltam megbarátkozni a helyzettel, de úgy gondolom, csak nincs ez rendjén, valaki vizsgálja át normálisan ezt a telefont!

2014.11.12.
Premium Assistant futár igénylése, hogy ne kelljen ismét utazni, amit azóta nagyon megbántam, mindjárt megértitek miért. Hát ennyit a prémiumságról, egy kalap… túrót sem ért az én esetemben.

2014.11.17.
Ez a futár visszaigazolt érkezési dátuma, amellyel kapcsolatban azt megelőző munkanapon elvileg értesítik a fogyasztót. Még az elszállítás napján sem hívtak Telemaxtól hogy egyeztessenek.
Ekkor küldtem Samsung ügyfélszolgálatának egy újabb levelet és kértem tájékoztatásukat, hogy mikor jönnek a készülékért. Tájékoztattak, hogy továbbítják igényemet ().
Véleményem szerint ez nem prémium szolgáltatás!

2014.11.20.
3 nap csúszással délután megjött a „futár”.
Pontosabban egy postás autó (ők a Samsung szerződött futárszolgálata), egy minden elismerésnek eleget tévő dobozzal, 2 db plombával lezárva, stb. A postás jelzi, hogy meghozta a csomagot. Mire én, hogy igen tudom, de el is kéne vinni valamit. Erről bizony ő nem tud. Telefonált és megkérte a kollégáját, hogy máskor szóljanak már neki, ha ilyesmi van, mivel ő csak beugrós.
Gyakorlatilag fogalma sem volt a folyamatról (részletek a Samsung weboldalán) én világosítottam fel, hogy mit kell ilyenkor tenni.
Ez legyen a legkevesebb, megoldottuk, igaz nem számított rá, hogy ki kell tölteni 2 példányban még egy munkafelvételi lapot is, stb. és hogy ennyi időt tölt majd a cégnél, ahol dolgozom.
Kivettem a cserekészüléket (Galaxy Ace) és a mellékelt sim kártya adaptert.
S4 VE atom biztosan becsomagolva (általam), dobozba bele és elküldve Telemaxnak ismét.

A lényegi dolog jön most, és ha valakinek van tippje, akkor segítsen kérem!
Trollok kíméljenek, azt is kérem alázattal (), van elég bajom így is. Kérem csak az reagáljon, akinek építő javaslata van.

Átvételt követően áttettem az S4-ből az Ace-be egy 32 GB-os gyári Samsung Pro micro SDHC UHS-I kártyát, kb. 22 GB régóta őrzött adattal + az S4-ről készült Samsung által kiadott program mentésével (Samsung Smart Switch Mobile).

Galaxy Ace mondja a több mint 1 éven keresztül hibátlanul működő adattárolóra – sérült kártya, formázzam?
Mondom ne. Mint laikus arra gondoltam először, hogy nem ismeri fel az SDHC-t. Annak utána jártam, hogy 32 GB-os kártyát bizony kezel.
Kártya át egy másik telefonba, ugyan ez. Kártya át egy profi USB 3.0-ás Kingston kártyaolvasóba, eredmény ugyan ez.

A cserekészülék egy ütött-kopott …, az akkuja púpos, kicsivel bír többet fél napnál, pedig semmit nem csinálok vele, még telefonálásra is alig használom. Az SD kártya slot környéke sérült, fotó mellékelve.

Az egy dolog, hogy az első körben 2014.10.08-án bejelentett gyártói garanciás S4 VE még mindig nem működik megfelelően, de hogy még az adataim is elvesszenek, az már hallatlan.
Tudom, folyamatos adatmentéssel ez elkerülhető, de mint életszerű gyakorlat (ha csak nem rendszergazda az illető és napi rutinnal végzi azt) nem mentegeti folyamatosan egy olyan háttértár tartalmát, ami az első perctől kezdve több mint 1 éve kifogástalanul működik, mivel profi cucc.
A kártya egyértelműen akkor adta be a kulcsot, amikor belekerült az ütőtt-kopott cserekészülékbe.

Egyik kollégám tegnap jelezte, hogy az ő hajdani Galaxy Ace telefonja 3 db SD kártyát tett tönkre, ezt követően típust (és márkát) váltott.

A legnagyobb tisztelettel kérdezlek titeket, hogy mi a fenét érdemes csinálni most azon kívül, hogy várom az újabb elbírálást/javítást a reklamációmmal kapcsolatban?
Megkárosítva érzem magam, vásárlást követően alig tudtam normálisan használni a telefont, de fogalmam sincs, hogy van e értelme bármit is tennem a várakozáson kívül.

Köszönöm válaszotokat.

(#43391) RumiTT


RumiTT
tag

Srácok!
Valaki segítsen, állandóan újraindul a telefonom! Van, hogy fél óránként.
Pár napja vettem a készüléket, elvileg 4 hónapos és gyárilag kártyafüggetlen!
Első gondom, hogy a LEDnél, ha benyomom a keretet szemmel láthatóan is benyomódik.
Másik gondom, hogy állandóan újraindul, megnéztem a frissítést OTA-n és kiírja, hogy módosított az eszköz.

Úgy vettem meg, hogy fél év gari van még rá és nem lett vele csinálva semmi, ennek ellenére reset után is fenn van rajta telenoros alkalmazás illetve SuperSU és KNOX program is. Gondolom akkor még se volt gyárilag kártyafüggetlen.

Harmadik, hogy a töltője ne makarja tölteni, pedig eredeti Samsung.

Vagy ezek normális dolgok ami másnál is előjön?

(#43392) migabi24 válasza KovyBoy (#43390) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ezt már az elején elrontottad, hogy nem a háznál javítást kérted, ezzel az adatvesztéssel nem tud a samsung mit kezdeni, ez biztos le van írva az apróbetűs részbe

[ Szerkesztve ]

(#43393) Zsolaf válasza KovyBoy (#43390) üzenetére


Zsolaf
addikt

Így van sajnos, adatvesztéssel nem tudod Őket megfogni sehogy, mert azt mindenhol írják és mondják h az nem az Ő saruk.

(#43394) Dare2Live válasza KovyBoy (#43390) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

tönkrement adatokat buktad és evvel sokat nem tudsz mit csinálni. A jövőben javallom, hogy használj vmit ami észrevétlenül menti a fontos tartalmakat, pl bitorrent sync.

Sajnos az elektronikai tervezésnél, gyártásnál, minőségbiztosításánál (is) a legföbb szempont az ár és nem a tartosság, minőség. Egy ilyen korszakban élünk sajos amíg el nem lep minket a szemét....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#43395) KovyBoy válasza migabi24 (#43392) üzenetére


KovyBoy
tag

Tájékoztatásul:
Prémium Assistance igénylésre jogosult készülékek itt.
Helyszíni javításra jogosult készülékek itt.

GT-I9515-re csak Prémium Assistance kérhető (de nem tudom, hogy miért kevésbé jogosult a helyszíni javításra, mint a a GT-I9505).

Ha vesznek az adatok, akkor így jártam, nem dől össze a világ, amíg nem volt okostelefon és SD kártya, addig is megvoltam.
Ami igazán bosszant, az a hosszú ideje húzódó ügy, a fókuszt ide terelném.
Európa legnagyobb mobiltelefonszervize picivel igényesebb munkát is kiadhatna a kezéből. Vagy én gondolom ezt tévesen?
Én ezt a készüléket rendesen kifizettem és annak tudatában vásároltam gyártó garanciával több pénzért, hogy ha esetleg majd egyszer gond lesz vele, akkor gördülékeny legyen a reklamációkelezés. Ezek szerint hiba volt (?).

(#43396) KovyBoy válasza Dare2Live (#43394) üzenetére


KovyBoy
tag

Egy adatmentő programmal tegnap készítettem egy partíció visszaállítást egy külső adattárolóra. Visszajött 22 GB adat, de egy raw files mappába tette be file típusonként csoportosítva és minden file-t átnevezve/sorszámozva.

Amikor lesz időm/türelmem mazsolázgatok belőle, ez is valami. Habár belenéztem pl. a képekbe, de azok túlnyomó része sérült.

Számomra ebből 2 dolog a tanulság:
1. amit te is írtál, adatok szinkronizálása. Hiába a jó minőségű SD kártya, ha egy gagyi cserekészülék szétvágja az MBR-t.
2. a saját telefonomon és kártyaolvasómon kívül semmi más eszközbe nem teszem többé a kártyámat.

"Egy ilyen korszakban élünk sajos amíg el nem lep minket a szemét...."
Sajnos ez valóban így van.

(#43397) tomika9988


tomika9988
tag

Sziasztok a telefonomra a 4.3-as androidot valahogy vissza lehet rakni ? jelenleg 4.4 van rajta.

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#43398) Keem1 válasza tomika9988 (#43397) üzenetére


Keem1
addikt

Csak alaplap cserével

(#43399) Maxentius


Maxentius
addikt

Újabb előzetes a TW-s 5.0-ról.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#43400) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Üdv!

Segítséget szeretnék kérni! Kedden vettem egy i9151 típusú telót a vodánál. A problémám az, hogy random jelleggel lefagy, úgy hogy bármit nyomok nem reagál, sötét a képernyő, és a bekapcsológom hosszan nyomásával indul újra a teló. Nem szeretném szervizbe küldeni, hogy szétszedjék, ha csak szoftveres a hiba. Valaki tudna javasolni valamit ami esetleg megoldaná a gondot?

Köszönöm előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.