Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43051) [P]laci válasza Zsolaf (#43049) üzenetére


[P]laci
senior tag

mondasz vmit! :DDD akkor ezért nem volt nekem még sose iPhone-om... :N ;]

(#43052) plaszy válasza Samsung SPS (#43050) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Köszi a tippeket! A teló full reinstallálva lett, mivel nemrég vettem (használtan), és előtte gyári beállítás visszaállítása volt. :)
Az otthoni routert majd resetelem, ha hazaérek, hátha...

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#43053) Keem1 válasza [P]laci (#43048) üzenetére


Keem1
addikt

Az appok újra letiltása rögtön megvolt a frissítés után, a play zenét meg használom, a 4.3-nál nem szívta az akksit :DDD A 4.3-as JB ilyen szempontból jó rom volt, 4-5 óra között produkálta a kijelzőidőt, az én használati szokásommal (majdnem mindig) 2 nap alatt.
Az akkun kívül más bajom nincs is a kitkattel, stabil és gyors, csak hát sokszor csak úgy pereg lefelé a százalék a kijelzőn, plusz használaton kívül (éjjel is) nem extrém, de jelentős mértékű csökkenés. A hardver változatlan, a telepített appok szintén, az én használati szokásom se változott, csak az android verzió. Reméljük, újratelepítéssel beáll egy vállalható szintre.

(#43054) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

az új 2414303 change list romról van esetleg valakinek infoja ?
2309103-höz képest mi az újdonság / javítás ?

(#43055) [P]laci válasza Ghostman78 (#43054) üzenetére


[P]laci
senior tag

a samu soha nem adott és még most sem publikál részletes changelist-et... :(

(#43053) Keem1: szerintem segíteni fog! :K volt verzióugrás, szóval nem fog ártani a dolog! :P

[ Szerkesztve ]

(#43056) Ghostman78 válasza [P]laci (#43055) üzenetére


Ghostman78
senior tag

köszi ezzel tisztában vagyok én is 18 hónap S4 használat után
személyes tapasztalatra vagyok kíváncsi a nálam okosabb tel. tulajoktól van-e értelme váltani erre a poland romra NG8-ról

(#43057) madkiller válasza PowerBuldog (#43037) üzenetére


madkiller
őstag

Sajna, ezt így tuti nem lehet rootolni :(

Keem1: sajnos nem lesz lényegesen jobb az aku idő. Közbe újra kell indítani, mert hajlamos beragadni vmi, ilyenkor a töltés is sokkal lassab, sztem vmi tekeri a procit a háttérben. :(

[ Szerkesztve ]

(#43058) PapG. válasza PapG. (#43046) üzenetére


PapG.
tag

Bootanimation akkor felejtős 4.4.2es stock romon i9506as telon srácok?

(#43059) madkiller válasza Ghostman78 (#43054) üzenetére


madkiller
őstag

Szerintem mivel, hogy szolgáltatói több bent a bloatware. Napokon belül kint a 4.4.4 egyes portálok szerint nov. 15. Inkább érdemes azt megvárni. Bár a samut ismerve az első bugos lesz a 4. frissítés környékén meg már egész jó :D

(#43060) Z.Leon


Z.Leon
csendes tag

Sziasztok!
Nekem egy olyan gondom lenne hogy (Galaxy I9506-om van, és megkapta a Kitkat frissítést..T-Mobile), a frissítés után az ikonok alatti szövegek helyén betűnként fehér négyzetet lehet látni, a kezdőképen az AccuWeather, meg fekete lesz és nem látni alatta semmit...játék közben meg szaggat a kép...csíkos és akad..
Egyetlen játék van rajta a Subway Surf, továbbá Kaspersky és a gyári szarságok...lehet hogy maradnék az előző szoftvernél... Van rá mód hogy az eredeti szoftver visszakerüljön?
Üdv!
Z.

(#43061) PowerBuldog válasza Z.Leon (#43060) üzenetére


PowerBuldog
veterán

szerintem toljál neki egy factory resetet ha még nem tetted meg.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#43062) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Srácok most lehet megköveztek de az eredeti topikja teljesen kihalt a telefonnak.Lényeg, hogy adott egy közel 4 éves Nexus S az S4 elődje amiben egyszer csak megadta magát a memória chip mivel a telefon abszolút nem látta és fájlkezelővel se tudtam csak a belső memóriában mászkálni.(Legalább is eddigg ezt hittem)Igen ám de ma elővettem leporolni, hogy megnézzem mi a helyzet vele ugyan ezt csinálta de ahogy feldugtam gépre, hogy a legfrissebb CM-et legalább fel tudjam rá tenni a gép felismerte a 16 giga memóriát minden adattal amiről eddig azt hittem elveszett örökre.Eddig úgy néz ki írni és olvasni is tudom szóval szerintetek létezik, hogy csak valami szoftveres bug okozza a problémát?Vagy tényleg hardveres a gond és most úgy állnak a csillagok, hogy működik és gyorsan szedjek le róla mindent?

És bocsánatot szeretnék kérni az offért tudjátok, hogy nem szoktam ilyet de máshol nem volt lehetőégem feltenni a kérdést.

(#43063) Dare2Live válasza ricsi0307 (#43062) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

szedj le róla mindent majd tolj egy Factory resetet hátha.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#43064) Petyyyyy válasza ricsi0307 (#43062) üzenetére


Petyyyyy
addikt

- Nem kövezünk meg.
- Az S4 elődje az S3 legjobb tudomásom szerint.
- Ha sikerül hozzáférned a tartalomhoz PC-re dugva, akkor ahogy írtad is rögvest ments róla minden adatot
- Mentés után próbálhatsz új ROM-ot rántani rá, tekintve, hogy nincs mit vesztened. Ezt követően kiderül, hogy sw vagy hw eredetű a probléma.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#43065) [P]laci válasza Petyyyyy (#43064) üzenetére


[P]laci
senior tag

"Az S4 elődje az S3 legjobb tudomásom szerint."

sztem ő úgy értette, hogy neki S4 előtt Nexus S volt! :))

(#43066) ricsi0307 válasza Petyyyyy (#43064) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Számomra volt a Nexus az előd ahogy a kolléga is tippelte.Ezeket a lépéseket már megtettem az adat ami nekem kellett le van mentve utána leformáztam géppel de ugyan az megint.Tennék fel rá másik romot de mivel az sd-t nem látja a belsőre meg nem enged írni így ne tudom hogyan tovább.

(#43067) ricsi0307 válasza ricsi0307 (#43066) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Nem hiszem el de a recovery látja az sd-t így gépről felbírtam rá másolni a CM-et fel is telepítette és úgy tűnik minden rendben :C Rég örültem ennyire bárminek is, hiszen ismét csatasorba van állítva a nexus.

(#43068) Eclips21


Eclips21
őstag

sziasztok, van valakinek tapasztalata ebay-es olcsó kijelzővel? mert újat nem akarok venni 46ezerért annyit nem ér az egész :S

(#43069) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hogyan lehet lementeni pl SwiftKey billentyűzet adatait? Már elég jól kiismerte a szövegbeviteli szokásaimat, nem szeretném újra kezdeni azt pl, de több pl program is van aminél jó lenne ha ugyanott tudnám folytatni reset után

Galaxy S10

(#43070) Keem1 válasza Z.Leon (#43060) üzenetére


Keem1
addikt

Tedd fel odinnal újra. Én tegnap nyomtam egy factory resetet, újrahúztam a kitkat-et és most kezdem újra belakni . Bár nálam az említett problémák nem jelentkeztek, gyorsabbnak tűnik a rendszer.

(#43071) Z.Leon válasza PowerBuldog (#43061) üzenetére


Z.Leon
csendes tag

Nem tettem meg, mert sajna lövésem sincs mi az a "factory reset"... :W Én felhasználó vagyok , nem guru :R
Egy icipicit szájbarágósan el tudod, vagy tudjátok mondani mit és hogyan csináljak? :C A teló T-s, szeptemberben vásárolt, szóval olyat amivel nem ugrik a gari... :))
Nagyon szépen köszönöm! :)
Üdv!
Z.

(#43072) Z.Leon


Z.Leon
csendes tag

Kicsit Gugliztam, és a kódos verziót hozza fel...Biztonsági mentés és utána megcsinálom...
Ha van esetleg más is, szívesen veszem, a segítség mindig jól jön!

Üdv!
Z.

(#43073) crm


crm
csendes tag

Reggel talált az S4-em (9515) egy 188,23 mb-os frissítést. Mi lehet ez, 4.4.4?

(#43074) PowerBuldog válasza crm (#43073) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem, csak valami patch a 4.4.2-höz.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#43075) Zsolaf válasza Ghostman78 (#43054) üzenetére


Zsolaf
addikt

Van már újabb is "changelist 3162654"

(#43076) Ghostman78 válasza Zsolaf (#43075) üzenetére


Ghostman78
senior tag

jaja de ilyen baltic-féle romot lehet nem erőltetek :DDD
balack edition pedig megjutalmaz egy 1-essel :D

amúgy üdv az S4-esek táborában
tavaly beszélgettünk egyszer-kétszer S3-ban ;)
vagy talán többször is...

(#43077) [P]laci válasza exelsior1 (#43069) üzenetére


[P]laci
senior tag

miért nem mented a beállításaidat swiftkey cloudba? :K

(#43078) exelsior1 válasza [P]laci (#43077) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hm, jó meglátás :D

Galaxy S10

(#43079) [P]laci válasza exelsior1 (#43078) üzenetére


[P]laci
senior tag

néha a legegyszerűbb megoldás nem a legkézenfekvőbb! :DDD

(#43080) D-Phrag válasza Ghostman78 (#43076) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Mit értesz az alatt,h a Black Edition megjutalmaz egy 1-essel?
Nekem is feldobta ezt a frissítést még a legelején a telefon és ráfrissítettem. Mi baja lehet ettől a 4.4.2-nek?

(#43081) madkiller válasza D-Phrag (#43080) üzenetére


madkiller
őstag

Black romját teszed fel a knox 1re vált. Amit neked ajánlott fel az a te telodhoz való bajod nem lesz belőle.

(#43082) D-Phrag válasza madkiller (#43081) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Na ez az. Ha Odinnal tennék fel gyári romot, akkor mennyi az esély knox ugrásra?
Ja és root visszaállítás (unroot), hogy lehetséges?

(#43083) madkiller válasza D-Phrag (#43082) üzenetére


madkiller
őstag

Ha telefonodhoz való akármilyen nemzetiségű romot teszel fel akkor 0 %.
SU-ban rámész arra hogy unroot vagy ő odinnal újra rakod a romot.

[ Szerkesztve ]

(#43084) Laraxior


Laraxior
titán

Az i9515 az a sima 9505 LTE-s verziója?
Mert ugyanúgy 4 mag 1.9GHz. Ilyen volt a Vodában. Bár pont ott nincs 4G... :DDD
De a páromnak pont megfelel, nekem maradt az S3 :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43085) plaszy válasza Laraxior (#43084) üzenetére


plaszy
őstag

Szia! A sima I9505 is LTE képes.

Összehasonlítás

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#43086) Laraxior válasza plaszy (#43085) üzenetére


Laraxior
titán

Köszi, nem sok különbséget látok :DDD
A szenzorok mintha kicsit megcsappantak volna... :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43087) plaszy válasza Laraxior (#43086) üzenetére


plaszy
őstag

Hát ezek a számozások mindenkit összezavarnak, pár "fícsőr" ide vagy oda. :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#43088) Laraxior válasza plaszy (#43087) üzenetére


Laraxior
titán

Én csak annyit láttam a listában, hogy S4, na mondom frankó, aztán kihozta a csaj, és látom, hogy a dobozra i9515 van írva, mondom furi, mert egész, kerek számok szoktak lenni a Galaxy csúcsok, i9100-i9200-i9300... gyorsan google, de nem találtam meg ilyen gyorsan, hát elhoztam, de nagyon nyüstöli, neki meg mindegy, hogy butított vagy se, nyomógombosról váltott, S4-re.... Ég és a főd :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43089) PowerBuldog válasza Laraxior (#43086) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Minden szenzor megvan benne ami az i9505-benis. Részletes system infót néztem már róla.

(#43090) Laraxior : Nem teljes, sehol nem láttam teljes leírást, se pontosat. Gyakorlatilag annyi a különbség, hogy gyárilag 4.4.2-vel jött ki. Más eltérést nem láttam.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#43090) Laraxior válasza PowerBuldog (#43089) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor a leírás nem tökéletes, az összehasonlító,mert ott hiányzik pár.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43091) fireproof


fireproof
őstag

Sziasztok!
S4-re is fel lehet külső helyekről letöltött apk-kat feltelepíteni rootolás nélkül? :R

(#43092) Petyyyyy válasza fireproof (#43091) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Volt már rá példa. ;)

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#43093) fireproof válasza Petyyyyy (#43092) üzenetére


fireproof
őstag

Királyság. Nem lenne szívem rootolni egy ilyen drága telót. :DDD :R :R

(#43094) Szombó válasza Laraxior (#43088) üzenetére


Szombó
senior tag

[link]

Semmi különbség nincs a két telefon között.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#43095) Laraxior válasza Szombó (#43094) üzenetére


Laraxior
titán

:R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43096) Laraxior


Laraxior
titán

A háttérkép beállítása itt is úgy működik mint az S3-nál? Azaz szinte sehogy sem lesz jó :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43097) motoflug válasza Laraxior (#43096) üzenetére


motoflug
őstag

Külön appal tudod csak mozgathatóvá tenni a hátteret, ha ezzel lenne gond. ;)

(#43098) proly01


proly01
őstag

Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy vettem egy külső ilyen töltő állomást és 2 eszközt lehet beledugni egyszerre.Egyet amit 1A en tölt és egyet amit 2.1A -en.Na most az S4 töltője ugye 2Amperes Nem lesz baja az akunak ha a 2.1 essel töltöm?Vagy töltsem inkább az 1Amperessel?
Előre is köszönöm.....

....Pr:)ly....

(#43099) Zsolaf válasza proly01 (#43098) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ha ebay-ről vetted vigyázz vele... de semmi baja nem lesz ha jó a töltő, mert a gyári is 2A

[ Szerkesztve ]

(#43100) proly01 válasza Zsolaf (#43099) üzenetére


proly01
őstag

Jónak jó tuti,nem ebayről van.Csak azért ugye mert a 2.1A az több mint a 2A és nem úgy van hogy kevesebbel lehet mint ami az előìrt de többel nem mert az kinyirja az aksit?Nem értek hozzá....ezért kérdezem😕

....Pr:)ly....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.