Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42701) SteveJobs válasza öregpapa (#42700) üzenetére


SteveJobs
őstag

Nem találom ezt az aromat.Themer androidra gondolsz?

(#42702) walcott14


walcott14
csendes tag

Üdv! Melegszik és gyorsan merül az aksim. A melegedés annyira nem baj mert olyankor pihentetni szoktam 5 percre,hogy lehüljön. Május közepén vettem és mostanában gyorsan merül. Battery doctort használok ami kilövi a háttérben futó appokat meg clean mastert. A fényerőt minimálisra csökkentem mindig, a plusz funkciókat kilövöm ( air gesture, rámutatás, gps nema üzemmód es a rezgés is ki van kapcsolva).
Sokat böngészek rajta meg megy az fb. de sokszor a wifit is lenyomom ( úgy persze nem csökken a töltési szint).
Tudtok valami okosságot,hogy mivel lehetne minimalizálni a fogyasztast?

(#42703) Petyyyyy válasza walcott14 (#42702) üzenetére


Petyyyyy
addikt

- Battery doctor és CM mehet a kukába, helyette engedélyezd az energiatakarékos módot és lődd ki te az appokat
- Állíts auto fényerőt
- Air gesture, rámutatás tökéletesen kívül esnek a sokat fogyasztó fícsörök körén
- rezgés és néma üzemmódok szintén
- mobilhálózatoknál állítsd be a neked legoptimálisabbat. Nyilván ha mobilnetet használsz egész nap és rendelkezel megfelelő díjcsomaggal, akkor maradhat LTE, ha viszont csak Wifi-t használsz, akkor maradhat GSM-men. Ez általában jól hoz a konyhára.
A gyorsan merülés elég relatív infó - kinek mi a gyors. Dobj be egy képet az akkuhasználatodról.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#42704) walcott14


walcott14
csendes tag

https://www.dropbox.com/sc/u82yg8nvbra6hm1/AADURGJQAixnq79za0qliMs8a

Mashogy nem tudtam bedobni. Akkor ezek a gesztus nelküli cuccok nem is fogyasztanak semmit? :D

Köszi a segítséget :))

(#42705) gery14


gery14
senior tag

Sziasztok!

Kéne egy repartos rom. MIUI rom votl fent de idegesitő hibái voltak ezért philz cwm ben nyomtam a wipe okat aztán egy másik romot raktam fell ami olyan 60%ig felment de failedet irt ki.OK Ujra wipe oltam aztán Dowload-ba be. Felraktam a gyári I9505XXUFNC4_PHNFNC1_Netherlands_4.4.2_KitKat ot ezzel vettem a telomat. De a wifi nem mukodik és valami biztonsági cucost is kiir a teló. IME stb minden renben és mobilnet is van. Szerintetek mi lehet a baj? És hiába gyári visszálitásoztam vagy 3x akkorsem jo a wifi és egyedinek is irja ki a telomat :W . S2, S3 nál nem jártam igy nemtudom mibaja lehet :R I9505 LTE

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#42706) laslie92 válasza gery14 (#42705) üzenetére


laslie92
senior tag

Ha rossz a kernel akkor nem szokott menni a wifi.. 4 fájlos 4-4-2 -t tegyél fel és akkor jó lesz

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#42707) Szombó válasza ebegab92 (#42651) üzenetére


Szombó
senior tag

Ez főleg a 9506-osnál lenne érdekes.Mert ebben Snapdragon 800 dolgozik.Furcsa lenne ha erre a hardverre azt mondanák hogy nem elég.Főleg úgy,hogy a Sony közölte,hogy az összes Z szériás telefonjára jön az 5.0.És azért ott a régebbi telefonokban van kisebb hardveres is.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#42708) Dare2Live válasza Szombó (#42707) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem SOC függő, S600/S800nál sokkal gyengébb SOCokra is jönni fognak 5.0val. Még a RAM függés mint indok is kehés volt de itt egyértelmű hülyeség lenne S5ben is 2giga van.

Eközben ugye szépen fut CM 4.4 kőkori I9000en...

Egyszerűen Samsung eladta és innen neki semmi +bevételt, hasznot nem termel, láthatóan kényszerből megcsinálja ld a 4.4 minőségét.... de komolyan mondom így inkább ne csinálná.

Nincs mit tenni nexust, vagy rendes CM supportos készüléket kell venni.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#42709) gery14 válasza laslie92 (#42706) üzenetére


gery14
senior tag

Köszi de megoldotam feltoltam a gyári botloadert és jó lett :K Aki romol ajánlom a Phoenix Romot több mint 3honapot használtam. Kijelzőidő 4ora30p áltban. [link] XDA [link] Sokk custom volt fent a miui 4.4 S-t ami portolva van i9505re nem ajálom bugos ellégé. Arrow rom nem ment fell csak 60%ig régi philzel is probáltam. PROJECT-eXtended-ROM-ADHS/ADHD-[Edition]-i9505-VJUGNI2-41 ház ez fent volt de nem volt belakva egy 100%os akkut néztem csak nemtetszet hogy forditva van az eszközkezelö és a használt programok. Ezt tudta [link]

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#42710) Petyyyyy válasza walcott14 (#42704) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Azok valószínűleg sosem fognak felkerülni a listára név szerint ~ "Röpke pillantás".
Ezek inkább a Kijelző-höz csapódnak inkább. Tisztán látszik mi meríti az akksid leginkább.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#42711) sanyikk


sanyikk
tag

Azt valahogy be tudom állítani a rootolt készülékemen, hogy ha a TV-re csatlakoztatom HDMI kábellel, akkor a képernyő legyen sötét, de a lejátszás tovább folytatódjon?

Régen Galaxy S2-nél volt valami program, de már nem emlékszem a nevére.

[ Szerkesztve ]

(#42712) gery14 válasza sanyikk (#42711) üzenetére


gery14
senior tag

Ha mástnem a screen off programok valamelyike segit régen használtam én is s2nél.

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#42713) sanyikk válasza gery14 (#42712) üzenetére


sanyikk
tag

Egy screen off progit használok, de az sajnos nem tudja ezt.

(#42714) gery14 válasza sanyikk (#42713) üzenetére


gery14
senior tag

XDA sreen off probáld meg hátha [link] Itt egy video is[link]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#42715) sanyikk válasza gery14 (#42714) üzenetére


sanyikk
tag

Ez lesz az!

Köszönöm!

(#42716) Szombó válasza Dare2Live (#42708) üzenetére


Szombó
senior tag

Majd úgy jár mint az LG és a Sony.A Sony kapcsolt,és kezdi összeszedni magát.Sok-sok ügyfelet fog veszíteni a Samu ha ilyen balf....

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#42717) gery14 válasza öregpapa (#42695) üzenetére


gery14
senior tag

Szia ! Felraktam a Eudemony romot és beirom a simkártyám pinjét-és elfogadja van pár mp ig hálozat aztán megint kidobja a simemet hogy irjam be ujra a pint és ezt csinálja. IME nem ment ell ezért nem értem. A kernelnél választotam ki rosszat vagy mibaja lehet ? :W

sanyikk Szivesen !

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#42718) csabsz13


csabsz13
aktív tag

Sziasztok! Egy S4-et használok t-mobile előfizetéssel és valamiért nem vált 4g módba, csak h+ és 3g amit használ. Lehet, hogy az a gond, hogy egy ős régi SIM kártya van benne?

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#42719) Don't Panic válasza csabsz13 (#42718) üzenetére


Don't Panic
senior tag

ősrégi ?
szolgáltató is lehet! nekem új van igaz kék az elején volt 4G most csak H és H+ ez szolgáltatós szemétség! igaz én flottás vagyok és szarnak rá!

[ Szerkesztve ]

(#42720) LalaApo


LalaApo
csendes tag

Sziasztok!
Ki cserél csak üveget? Ha tudtok segítsetek.
Köszi.

(#42721) borsodika válasza LalaApo (#42720) üzenetére


borsodika
őstag

[link]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#42722) öregpapa válasza gery14 (#42717) üzenetére


öregpapa
tag

Helló! Egyelőre, ugy néz ki az Eudemony romban az AEL kernel az amelyikkel nincs probléma.Próbáld meg újra telepíteni és azt választani.Nem kell teljes törlés elég ha wipe cache és wipe dalwik cache törlést csínálsz.

(#42723) LalaApo válasza borsodika (#42721) üzenetére


LalaApo
csendes tag

:R

(#42724) babosf válasza gery14 (#42717) üzenetére


babosf
aktív tag

szia,

sikerült? engem és érdekel a ROM de még bizonytalan vagyok. :)

Galaxy S23 Ultra

(#42725) fiktív1


fiktív1
tag

Sziasztok!

Frissített a gyári szoftverem, magyar, t-mobilos, a 4.4.2-re. A problémám az, hogy a statisztika azt mutatja, hogy a wifim folyamatosan megy. Ki, be kapcsolni tudom, probléma nincs vele más, de mutatni azt mutatja a kék csík, hogy végig ment. Tudnátok javasolni valamit erre? Köszönöm.

(#42726) borsodika válasza fiktív1 (#42725) üzenetére


borsodika
őstag

Frissítés után csináltál factory resetet?

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#42727) csabsz13 válasza Don't Panic (#42719) üzenetére


csabsz13
aktív tag

még WESTEL feliratos a SIM :DDD
arra gondoltam, hogy esetleg azért nem tud 4G-t, bár lehet hogy teljes blődség, amit írok. :B

egy biztos, hogy LTE módban van a telefon, de 4G-t még nem láttam a felső infósávban, csak 3G-t meg H+-t.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#42728) Norbi27 válasza csabsz13 (#42727) üzenetére


Norbi27
aktív tag

Hello
A Westeles sim-től is lehet, vagy olyan csomagban vagy, amin nem engedik az lte-t. Én is így jártam
Menj be a T-hez. A simet biztos kicserélik újabbra, (nem kell érte fizetni) és az előfizetést is megnézik

(#42729) iTomi81


iTomi81
tag

Kedves S4 tulajok. Azon gondolkodom hogy érdemes e megvenni ezt az S4 telefont. Ár érték aránya jó lenne de a hozzá szólásokból sajna nem tudom mi legyen. Az i9505 akkujára sokan panaszkodnak. Az i9515nek is ugyan olyan az akku ideje? Én nem szeretném rootolni csak simán a gyári beállításokat használni... Mi a véleményetek? Megéri? Vagy inkább másik legyen és ha igen, akkor melyiket érdemes? Samsungog vagy mást? Előre is köszönöm szépen a segítséget!

(#42730) [P]laci válasza csabsz13 (#42727) üzenetére


[P]laci
senior tag

APN-t átírtad internet.telekom-ra? [link]

(#42728) Norbi27: a Telekom minden előfizetői csomaghoz aktiválta az LTE-t! :K ők nem a telenyomor! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42731) gatto_ válasza [P]laci (#42730) üzenetére


gatto_
senior tag

Én most kipróbáltam, és nekem nem aktiválták. A legkisebb üzleti díjcsomagban vagyok, Budapest közepén, és ha átállítom LTE-re akkor nincs térerő.

(#42732) tajati válasza gery14 (#42712) üzenetére


tajati
aktív tag

Sziasztok!

Milyen Rom-ot lenne érdemes felraknom i9505-re? Nincs különösebb elvárásom de a gyáribol kicsit elegem van.

(#42733) [P]laci válasza gatto_ (#42731) üzenetére


[P]laci
senior tag

Oké, jogos! :DDD akkor a publikus előfizetéses csomagokhoz tuti, hogy aktiválták az LTE-t mindenkinek (a legolcsóbb csomag is LTE-képes lett).

(#42734) fiktív1 válasza borsodika (#42726) üzenetére


fiktív1
tag

Nem csináltam resetet, nem gondoltam, hogy kell, azt hittem, hogy a gyári szofthoz nem kell. Nem szerettem volna elveszteni mindent. Akkor ez lehet a gond? Meg tudom még csinálni?

(#42735) gatto_ válasza [P]laci (#42733) üzenetére


gatto_
senior tag

Pedig már megörültem a hírednek... :C De megszívtam. :(

(#42736) [P]laci válasza gatto_ (#42735) üzenetére


[P]laci
senior tag

én tuti rákérdeznék a Telekomnál, hogy mizu! :K sosem lehet tudni... lehet tudsz boltolni LTE-t valami netbővítő opcióval akár... :K

(#42737) iTomi81


iTomi81
tag

Kedves S4 tulajok. Azon gondolkodom hogy érdemes e megvenni ezt az S4 telefont. Ár érték aránya jó lenne de a hozzá szólásokból sajna nem tudom mi legyen. Az i9505 akkujára sokan panaszkodnak. Az i9515nek is ugyan olyan az akku ideje? Én nem szeretném rootolni csak simán a gyári beállításokat használni... Mi a véleményetek? Megéri? Vagy inkább másik legyen és ha igen, akkor melyiket érdemes? Samsungog vagy mást? Előre is köszönöm szépen a segítséget!

(#42738) [P]laci válasza iTomi81 (#42737) üzenetére


[P]laci
senior tag

attól hogy egy órával később bemásolod ugyanazt az üzenetet, nem fogsz hamarabb választ kapni sztem... mindazonáltal az akksi idő eléggé felhasználásfüggő dolog! ;) ha egész nap hozzá sem nyúlsz például, akkor simán elmegy az s4 3 napot is... :DDD ha intenzíven használod, akkor képes fél nap után is kaját kérni a további működésért cserébe. :)

Ajánlom figyelmedbe ezt a témát! :K

[ Szerkesztve ]

(#42739) walcott14 válasza iTomi81 (#42737) üzenetére


walcott14
csendes tag

Üdv!
Annak ellenére,hogy az aksi gyorsan merül (igaz én sokat használom) nem bántam meg és jó döntésnek tartom még most is. Május közepén vettem és azóta nem volt olyan,h lefagyott volna. A kamerája szép kèpeket csinál első sorban azért vettem és nem tablet szerű mint a note termékek. Olyan volt már,hogy azt írta ki,h leállt az app de azt a két kezemen meg tudom szàmolni es az is lehet,hogy az sem a telefon miatt volt hanem az appnak volt valami baja épp.

Remélem tudtam segíteni :)) :DD

(#42740) RumiTT


RumiTT
tag

Sziasztok!

Tervezek egy S4 vételt. Olyan kérdésem lenne, hogy olvasom, hogy mindeki ROM-okat telepít fel. Ezez szükségszerűek? Ha csinálok én is akkor lehet h be bugol majd a telefon?
Eddig iOS-t és BOS 10-et használtam, ott nem voltak ilyenek.

Toábbá esetleg tapasztalat, hogy S4 akkuja milyen iPhone 4-hez képest?

(#42741) TheBomberman válasza RumiTT (#42740) üzenetére


TheBomberman
tag

Természetesen nem szükségszerűek. A gyári frissítések ajánlottak, a custom ROM-ok telepítése opcionális - a jobb testreszabhatóság, teljesítménynövelés végett szokták eszközölni, de csak óvatosan és kellő hozzáértéssel ajánlott nekiállni. A fórumtéma elején van egy összefoglaló, itt olvashatsz róla bővebben. :K

[ Szerkesztve ]

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#42742) exelsior1


exelsior1
senior tag

Nincs valakinek esetleg eladó kék fém hátlapja Budapesten?

Galaxy S10

(#42743) pixelblondie válasza exelsior1 (#42742) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Nekem meg egy fekete műbőr kéne. Sehol nem találok itt Magyarországon :-(

as good as it gets

(#42744) borsodika válasza fiktív1 (#42734) üzenetére


borsodika
őstag

Frissítés után keletkező hibánál először mindig a factory resetet kell kipróbálni mert sok esetben segíteni szokott. Most is megtudod csinálni a beállításoknál a gyári adatok visszaálíltása menüpont segítségével. A telefonról mentsd a képeket, zenéket, dokumentumokat, ha kell akkor programon belüli beállításokat mert minden elveszik.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#42745) Norbi27 válasza [P]laci (#42730) üzenetére


Norbi27
aktív tag

Sajnos nem mindegyikhez. Apámnak Netplusz M díjcsomagja van. Neki rörtön átváltott LTE-re, nekem valami ősrégi 200 MB-os csomagom volt, az én telefonom maradt EDGE. Másnap felhívtam a T-t, ők mobdták, hogy új csomag kell. Átállították, és 10 perc múlva már az ebyémen is ment

(#42746) tisvol válasza pixelblondie (#42743) üzenetére


tisvol
aktív tag

Nekem ilyen van:
LINK
Teljesen korrekt darab, finom, puha műanyagból van, körömmel benyomható, kellemes a tapintása, nem csúszik, mint az eredeti. Szépen kidolgozott, nem sorjás, passzol mindenhol. A csomagban pedig tényleg ott van a ceruza és a kijelző védő fólia is. Csak ajánlani tudom.

Üdv:T.

(#42747) fiktív1 válasza borsodika (#42744) üzenetére


fiktív1
tag

Borsodika!

Rendben, köszönöm a válaszod! Nekiesek akkor, majd szépen visszaállítom a dolgokat.

(#42748) mycso válasza [P]laci (#42736) üzenetére


mycso
veterán

Nekem úzleti van, automatikusan megduplázta a netet és aktiválta a 4g-t. Küldött róla egy sms-t a t és ennyi.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#42749) arn77 válasza pixelblondie (#42743) üzenetére


arn77
aktív tag

Szia! [Erre] gondoltál?

(#42750) fiktív1 válasza fiktív1 (#42747) üzenetére


fiktív1
tag

Hát, sajnos úgy maradt a wifi, legalábbis jelzi a kék csík. Mindegy, valójában nem megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.