Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42101) migabi24 válasza sittes79 (#42100) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez a legjobb ami a piacon van, tökéletes a telefonhoz

(#42102) Zsolaf válasza migabi24 (#42094) üzenetére


Zsolaf
addikt

Azt utána írta, h mind kettő van miután én írtam csak Ő gyorsabb volt. Olvasd el mit írtam az elejétől légyszíves, azt is írtam h nekem nem volt ilyen akinek volt majd segít, ne oktass ki engem, köszi. :R nem változtál sokat. :C

[ Szerkesztve ]

(#42103) madkiller válasza sittes79 (#42100) üzenetére


madkiller
őstag

Ez teljesen jó. Csingcsung 2500ftossal kezdtem, de párhét után megbántam.

(#42104) Norbi46


Norbi46
aktív tag

Sziasztok!

Nemsokára egy ilyen készülék tulajdonosa leszek. Azt szeretném kérdezni hogy milyen por, ütés álló tokot ajánlotok hozzá ami ér is valamit.
Köszi előre is mindenkinek!

(#42105) kromatika


kromatika
veterán

Üdv a topikban mindenkit.Segatséget szeretnék kérni.Adott egy S4 I905 gyári független telóm.És nem értem,hogy hiába keresek rá a szoft frissítésre,azt irja ki hogy már telepitve van a legujabb szoft. A 4.4.2. Úgy tudom hogy van már frissebb verzió is.Miért nem frissül?Esetleg valaki tudna ebben segíteni?

(#42106) pixelblondie válasza kromatika (#42105) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Úgy tudom ennél jelenleg nincs hivatalosan kiadott újabb változat. Ezért nem frissül.

as good as it gets

(#42107) kromatika válasza pixelblondie (#42106) üzenetére


kromatika
veterán

hát ez elég csalódás.arról esetleg van info hogy az android l-tr.megkapja e a teló,és ha igen mikor?

(#42108) pixelblondie válasza Szombó (#42083) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Az enyém csak sz.ros 28887-et ért el. A végén még kivágom, mert biztosan klón ;] :DDD

Mondjuk ezt a példányt nem úgy nevezte, mint a tiedét, hanem így: Samsung GALAXY SIV

as good as it gets

(#42109) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Android OS be szokott akadni? Este 100%on volt a teló most 30%on és 70%ot evett az android os.

kromatika: Elvileg pont meg kéne kapnia... és itt Samsung a kevés ramra se hivatkozhat. Más kérdés milyen minőségben kapja meg ugye a legstabilabb, problémamentesebb ROM eleddig S4re 4.3.
4.4el rakat probléma van.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#42111) SteveJobs válasza Dare2Live (#42109) üzenetére


SteveJobs
őstag

Igen meg az ios-is! ;]

(#42112) Apooca válasza pixelblondie (#42108) üzenetére


Apooca
tag

Az enyém is 30.000 körül mozog, igaz teljesen gyári, nincs rajta semmi mókolás, de szívesen veszem hogy lesz belőle 40 felett.....

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#42113) Barnee88


Barnee88
tag

Üdv!
4.4.2 frissítés óta eszméletlenül merül a telefon, és elsősorban a gps miatt.
Ahogy kikapcsolom a helymeghatározást máris minden normálisan működik.
Beállításokban a google szolgáltatásokat mutatja mint legnagyobb akkumulátor fogasztó

Mit lehet vele kezdeni?

(#42114) migabi24 válasza Apooca (#42112) üzenetére


migabi24
nagyúr

Úgy, hogy lecseréled a telefonod egy i9506-ra

(#42115) fcbarca válasza hr2 (#42110) üzenetére


fcbarca
őstag

király ! :C ennek a hírnek jobban örülök mint a stock 4.4-nek :D

[ Szerkesztve ]

(#42116) Maxentius válasza Szombó (#42083) üzenetére


Maxentius
addikt

Ja, de ez az S800-as i9506 verzió és nem a hivatalos, S600-as i9505... sőt, itt még 4.3-as a rendszer, a 4.4 is kicsit levesz belőle.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#42117) hr2 válasza fcbarca (#42115) üzenetére


hr2
őstag

Feltettem kipróbálni, de fent is marad egyelőre. :))

(#42118) Die HaPpY :)


Die HaPpY :)
tag

Sziasztok,
Segítséget kérnék!
Adott egy Galaxy S4 függtelen teló. A jelenség az, hogy 5 percenként lejátssza az alap értesítési hangot, de az értesítési sávban semmi nem jelenik meg. Fogalmam sincs, miről értesít. Rohadt idegesítő!
Kérlek, segítsetek!
Köszi!

Üdv.
Á

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#42119) borsodika válasza Die HaPpY :) (#42118) üzenetére


borsodika
őstag

Csinálj 1 Gyári adatok visszaállítását.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#42120) Die HaPpY :) válasza borsodika (#42119) üzenetére


Die HaPpY :)
tag

Akkor elveszik minden beállítás. nem? Hogy tudom elmenteni a jelenlegi állapotot?

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#42121) borsodika válasza Die HaPpY :) (#42120) üzenetére


borsodika
őstag

Igen, minden elveszik és gyári állapotra áll vissza a telefon. A Helium nevű app-al (amennyiben nincs root) lehet menteni nem rendszeralkalmazások adatait, beállításait(lehetőleg külső sd-re ha nincs akkor reset előtt a helium backup mappát másold pc-re) ha a play store-ban beállítottad a fiókodra az automatikus szinkront akkor a szűz rendszeren ha belépsz újra a fiókoddal minden alkalmazást automata elkezd visszatölteni a telefonra. A telefonon található fileokat is mentsd le (fénykép,zene stb..) pl pc-re.

De az 5 percenkénti hangadást okozhatja egy feltelepített program is azokat is nézd át.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#42122) Zsolaf válasza Die HaPpY :) (#42120) üzenetére


Zsolaf
addikt

Beállítások, kisegítő lehetőségek, emlékeztető, ezt nézd meg hátha segít ki kell kapcsolni ha be van. Ha nincs akkor passz.

[ Szerkesztve ]

(#42123) Apooca válasza migabi24 (#42114) üzenetére


Apooca
tag

Tényleg, azt nem is néztem.... :O

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#42124) fcbarca válasza hr2 (#42117) üzenetére


fcbarca
őstag

én is feltettem. arton is szépen megy
nálad működik a kézi hálózatválasztás?

(#42125) hr2 válasza fcbarca (#42124) üzenetére


hr2
őstag

Csak keres és keres.....
Még egy hetes sincs a támogatás, még vannak bugok, de meggyőző eddig, nálam marad egy darabig biztosan.

(#42126) migabi24 válasza hr2 (#42125) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez 4.3 vagy 4.4 alapú?

(#42127) hr2 válasza migabi24 (#42126) üzenetére


hr2
őstag

4.4.4

(#42128) fcbarca válasza hr2 (#42125) üzenetére


fcbarca
őstag

remélem megoldják a hálózatkeresést,mert én a határnál lakom...nálam nagyon pörgős pláne art-on. És mintha nem merülne annyira mint a stock-on :)

[ Szerkesztve ]

(#42129) hr2 válasza fcbarca (#42128) üzenetére


hr2
őstag

Itt majd tudod nézni, hogy mit javítanak a következő kiadásban.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#42130) slimshady válasza pixelblondie (#42073) üzenetére


slimshady
senior tag

Nekem I9505-öm van stock 4.4.2-vel, Kingo ROOT-tal root-olva és teljesen stabil. Attol eltekintve nincs vele problémám, hogy a KNOX átváltott 0x1-re. :@

Bár ez még bosszantóbb, mivel így ugrott a ~20 hó gyári gari a ģyári független Black Edition-ömről. Pedig muszáj volt a root, mert kellett az SDfix.

Nem is értem hogyan lehet ilyen hibát véteni, az appok nem tudják írni az extSD-t... Emiatt például minden alkalommal újra kellett tolnom az alap konfigját az iGO-nak, illetve a torrentek sem mentek extSD-re... akkor meg minek az SD bővíthetőség, a 64 GB-os memkarim esetleg 1080p movie MHL-es HDMI adapterrel? Hol itt a logika? :-)

Esetleg ezzel kalpcsolatban mik a tapasztalatok, mennyire veszi a Samsung szerviz komolyan a 0x1-et? Mondjuk mostanában úgysem lenne alkalmam gariztatni az EU garival mivel egy darabig még Ázsiában leszek...

üdv.: SlimShady

(#42131) Szombó válasza Maxentius (#42116) üzenetére


Szombó
senior tag

Az i9506 miért is nem hivatalos?Mert S800 van benne?

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#42132) fcbarca válasza hr2 (#42129) üzenetére


fcbarca
őstag

köszim :)
remélem hogy most már jönni fognak a jobbnál jobb romok,kernelek :DDD

a kijelzőt itt be lehet állítani hogy PL dinamikus,élénkebb színek legyenek?

[ Szerkesztve ]

(#42133) mentic18 válasza migabi24 (#42099) üzenetére


mentic18
tag

Köszi :D
már fut is rendesen rajta a frissítés :D

Samsung Galaxy A53 5G

(#42134) hr2 válasza fcbarca (#42132) üzenetére


hr2
őstag

Beállítások/Kijelző/Színek kalibrálása

(#42135) TiBiXX


TiBiXX
csendes tag

sziasztok, rootoltam a telót a Kingo ROOT-al gyári 4.4.2-van rajta és ilyen 10-15 percenként újraindult :/ unrootoltam, még utána is folyton újra indulgatott, csináltam egy gyári beállítás visszaállítást. Meg recovery-ben is egy full wipe, és most így jó már nem indulgat újra! De nem tudom hogy lehetne megoldani h a 32gb-os sd-re pl.. tudjak tölteni torrent-ről vagy hogy az alkalmazások azt használják, mert azt írja mindenhol hogy nem írható csak olvasható az sd... csak pc-n keresztül tudok rá másolni! :/ esetleg megoldást tud valaki?

Lenne még egy kérdésem nekem most gyári 4.4.2-van rajta, a knox az már 0x1-en van, milyen rendszert lehetne felrakni erre a telóra a 4.4.2 helyett?

ellőre is köszönöm a válaszokat!! :)

(#42137) Ghostman78 válasza Zsolaf (#42136) üzenetére


Ghostman78
senior tag

Magyarország van, magyar hang nincs (még) :U

(#42138) Zsolaf válasza Ghostman78 (#42137) üzenetére


Zsolaf
addikt

Kezdetnek jó, béta még.

(#42139) Lewente


Lewente
újonc

Segitseget Szeretnek kerni. A telefon lett modositva,amikor bekapcsol,a galaxy s4 felirat folott,a kepernyo tetejen irja legalabb fel percig hogy Kernel is not seandroid enforcing,es alatta set varanty bit: kernel. Nincs valami megoldas arra hogy eltunjon? Nem szeretnek visszaterni a stock kernel-re es stock rom ra :(.Triangle Away-on kivul nincs valami megoldas?

(#42140) Maxentius válasza Szombó (#42131) üzenetére


Maxentius
addikt

Ezért. De szólj, ha nincs igazam. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#42141) erzol válasza slimshady (#42130) üzenetére


erzol
őstag

Ttorrent tud az sd kártyára letölteni. Gl to sd-vel tudsz játékokat, alkalmazásokat áttenni.

(#42142) slimshady válasza erzol (#42141) üzenetére


slimshady
senior tag

Ttorrent-et hasznalok en is, de 4.4-en nem tudta irni az extSD-t. Az iGO-t meg szinten oda telepitettem és gondolom mivel nem tudta írni az extSD-t azért nem mentette el soha az alap konfihot. Viszont root es SDfix után minden működik.

üdv.: SlimShady

(#42143) Szombó válasza Maxentius (#42140) üzenetére


Szombó
senior tag

[link] Ez mind hivatalos.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#42144) zseko válasza slimshady (#42130) üzenetére


zseko
veterán

Nem is értem hogyan lehet ilyen hibát véteni, az appok nem tudják írni az extSD-t...

Ez nem hiba, ez szándékos. Tény, hogy oltári nagy f@szság, de evvan... :(((

HR24.hu

(#42145) slimshady válasza zseko (#42144) üzenetére


slimshady
senior tag

Értem, nem "bug", hanem "feature". Ez mindent megmagyaráz. :-) Olyan, mint mikor a Microsoft azt mondta azért lehet a WP7-et csak a pompás Zune-nal szinkronizálni, hogy megőrizzék az FS konzisztenciáját...

üdv.: SlimShady

(#42146) Maxentius válasza Szombó (#42143) üzenetére


Maxentius
addikt

Hivatalos, de nem itthon. :) Itthon az i9505, s4 zoom, s4 active kaphatóak hivatalos Samsung garival.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#42147) migabi24 válasza Maxentius (#42146) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez már megváltozott, mert a telekomnál már az i9506-ot árulják hivatalosan

(#42148) Die HaPpY :) válasza borsodika (#42121) üzenetére


Die HaPpY :)
tag

Szia,
Köszi a tippet, az ok nélküli értesítés megszűnt!
Viszont vétettem egy hibát, mégpedig a DCIM mappát nem mentettem mielőtt a gyári visszaállítást megcsináltam. Hatalmas user error, tudom!
Meg lehet menteni valami adatmentő progival a letörölt képeket? Van olyan lehetőség, mint a PC-n pl a Get Data Back?
Bárkitől bármilyen segítő választ szívesen fogadok! Fontos képek voltak rajta, nem is tudom hogy történhetett, szoktam erre figyelni.

Köszi! :R :R :R

Üdv.
Á

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#42149) Farkas82 válasza Farkas82 (#41663) üzenetére


Farkas82
tag

Korábban írtam a kijelzöhibás s4-em-röl, amita szervíz elsöre elismert, de nam javított meg. most visszakaptam, másodjára már el sem ismerték, azt írták vissza, hogy ez így normális. Ez esetben írják rá a dobozára: "Figyelem, amennyiben önnek jó a szeme, ne vegye meg a terméket, mert zavarni fogja a kijelzö inhomogenitása, illetve a termék minösége nagyfokú szórást mutat, amit mi normálisnak veszünk, és a pénztártól való távozás után garanciális reklamációt nem fogadunk el!" :((( :W

(#42150) Szombó válasza migabi24 (#42147) üzenetére


Szombó
senior tag

+1.Ez így igaz. :)

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.