Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42151) borsodika válasza Die HaPpY :) (#42148) üzenetére


borsodika
őstag

Volt nálam már egy ugyan így járt telefon én sajnos nem jártam sikerrel a visszaállítást illetően pedig kipróbáltam egy pár programot. Mindenesetre léteznek adat visszaállító programok androidra is próbálgasd őket hátha te sikerrel jársz.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#42152) Maxentius válasza migabi24 (#42147) üzenetére


Maxentius
addikt

Lenne egy-két keresetlen szavam a T-hez... :(((

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#42153) Gizmo94 válasza Die HaPpY :) (#42148) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ha nem telepítgetted utána porrá és nem írta felül, akkor simán vissza fognak jönni a képek, minimális veszteséggel. Kb ugyanaz, mintha egy ssd-ről törölted volna, nincs különbség. Bármelyiket próbálhatodinnen, szerintem sikerrel fogsz járni. :)

Ha jól emlékszem én ezzel mentettem már adatot iPhone-ról és Androidról is. Régen volt már, de kőegyszerű a használata, és visszahozott mindent, annyira emlékszem. Ami a lényeg, hogy ne nagyon telepítgess appokat, egyebeket, ne fényképezz, mert imádja pont ott felülírni, ahonnan neked pont kellene a cuccod. (Murphy törvénye szerint) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42154) migabi24 válasza Maxentius (#42152) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem is ne aggódj

(#42155) Die HaPpY :) válasza Gizmo94 (#42153) üzenetére


Die HaPpY :)
tag

Köszi, délután megpróbálom. Tegnap óta ki van kapcsolva, elvileg nem csinál semmit a teló.
Köszi mindenkinek! :R
Üdv.
Á

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#42156) Norbi46


Norbi46
aktív tag

#42104
Valaki erre? Légyszi!

(#42157) Norbi46


Norbi46
aktív tag

Sziasztok!
Megint én!
Ma átvettem a készüléket és az lenne a kérdésem hogy a névjegyeket át tudom-e küldeni az S5230-as telómról mondjuk blue-n keresztül az S4-re?

(#42158) erzol válasza Norbi46 (#42157) üzenetére


erzol
őstag

Névjegyek-exportálás tárhelyre/sd-re. vcf fájlt keress ahova mentetted, ezt tudod bluetooth-al küldeni. S4-en névjegyeknél beimportálod és kész.

(#42159) Norbi46 válasza erzol (#42158) üzenetére


Norbi46
aktív tag

S5230-on én nem találok névjegy exportálást, csak névjegy küldést.

(#42160) erzol válasza Norbi46 (#42159) üzenetére


erzol
őstag

Bocs, s2-ről s4-re így ment nekem. Szvsz a lényeg, hogy vcf fájlt nyerj ki a telóból, azt minden droidos készülék felismeri.

(#42161) oggy71


oggy71
tag

Igen a Té egy mocsok trágyadomb!
A nővéremék vettek egy 4s-t (eza szifonozás mániájuk) ami gyári hibás volt, s 2! munkanap után nem akarták kicserélni!!!
Elhajtották őket, és most áll a bál!
..ha keddig nem kapnak egy zsírúj telt, akkor f.v. meg minden, de megis érdemli eza mocsok :(( (tékom kaposvár) banda!!
Dehogy legyen a fórumhoz kapcsolódó dolog is, Pénteken ismét volt egy aksicserém, (4 hónapot bírt az előző), házhozjövősen.
Szegény szervízes srác távoztában (telefonált közben) frankón beletolatott az árokba, de nemkicsit, úgyhogy cimbim uazzal húzta ki.
Irtó hálás volt, és ki akarta fizetni a manővert, de nem fogadtam el semmit.
Illetve egy ajándék kijelzővédő fóliát, de azt még a tolatás előtt jóval :) !

(#42162) Szombó válasza Maxentius (#42152) üzenetére


Szombó
senior tag

Biztosan elfogyott az eredeti. 😊Én örülök neki. Egy darabig nem kell telefont cserélném. Ezzel a hardverrel nincs értelme váltani. Se S5-re, se XZ3-ra.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#42163) Maxentius válasza Szombó (#42162) üzenetére


Maxentius
addikt

800-ról 801-re nincs is értelme. De mondjuk a 600-ról egy 810-esre majd meg fogja érni.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#42164) Norbi46 válasza erzol (#42160) üzenetére


Norbi46
aktív tag

Oksa köszi!
Megvannak a névjegyek vcf kiterjesztéssel!

(#42165) Szombó válasza Maxentius (#42163) üzenetére


Szombó
senior tag

Igen,az már nagy ugrás. Főleg a 420-as GPU.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#42166) slimshady válasza Zsolaf (#42136) üzenetére


slimshady
senior tag

Ez bizony must have. Nem bannam ha a Samsung-nal ez alapban jarna a telefonokhoz. Regen eleg gagyi volt a Nokia maps, de be kell ismerni, hogy felnott a nagyokhoz. En par eve mar Symbian-on attertem Garminrol erre, de sajnos Androidon nem volt re lehetoseg... eddig. Nekem speciel jobban bejon, mint az iGO Primo, letisztultabb, konnyebben hasznalhato. A terkep frissites es letoltes egyszerusege megint csak egy plusz pont... foleg, hogy Nokia telefonokon, meg ingyen is van/volt. Szedtem is le par terkepet gyorsan, iGO-hoz sokat vadasztam Azsia terkepekre, azok is regiek voltak... itt most 3 kattintassal az appban lerantottam ami csak kellet. Es az elso hangos navi teszt jol sokerult :)

Mondjuk itt Malajziaban az "alap" mobil net (azaz a googli maps is) ingyen van, szoval itt nem olyan fontos az offline map, de majd Azsia felderito turakon bizony jol fog jonni, ha meg mukodik akkor is... :-)

Amugy a legutobbi / par nappal ez elotti eak-ed verziot nem is volt alkalmam kiprobalni, mire feltelepitettemetiltottak. :)

üdv.: SlimShady

(#42167) hdman


hdman
őstag

Nekem is volt ma házhozjövősöm, USB portot cseréltek, 15 perc volt. Most hibátlan.

+ Asszony S2-jét is kipucolta :))

Innen is köszi neki! :R

Sopron city :)

(#42168) slimshady válasza hdman (#42167) üzenetére


slimshady
senior tag

Neha nekem is szorakozik az USB csati, azt sem navyon szereti, ha maozgatom mikor gephez van kotve. Ez valami altalanos hiba vagy nem sok embernel jott meg elo?

üdv.: SlimShady

(#42169) Gizmo94 válasza slimshady (#42168) üzenetére


Gizmo94
veterán

Általános jelenség.

(#42170) Dare2Live válasza oggy71 (#42161) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

3 napon belül nincs mérlegelési lehetőség, cserélniük kell. ld a megfelelő topikot.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#42171) Szabónagymer válasza Dare2Live (#42170) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Ha jól tudom 14 nap a visszavásárlási kötelezettség. Még akár ha csak màs színű kellene mindössze.

Más: a boot anim és hang hol van, mert a system/media mappában nem találtam számomra ismerős formátumot, így nem metem törölni. De ez a szutyok tés animáció màr idegesít.

(#42172) migabi24 válasza Szabónagymer (#42171) üzenetére


migabi24
nagyúr

Pedig jó helyen kerested

bootsamsungloop.qmg
bootsamsung.qmg
shutdown.qmg

a hang pedig system/media/audio/ui/power on-off nevű fájlok

[ Szerkesztve ]

(#42173) Dare2Live válasza Szabónagymer (#42171) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

bolti vásárlás esetén 3nap és szerinted hibásnak kell lennie.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#42174) madkiller válasza slimshady (#42168) üzenetére


madkiller
őstag

Az usb csatis telok nem szeretik, ha fürdőszobában használják őket eloxidálodhat a párás levegő miatt az usb, egy ismerősömnek az olasz tengerparton ment tönkre egy zte.

(#42175) the radish


the radish
senior tag

Hogy lehet azt megoldani, hogy egy kezdeményezett hívást követően kilépjen a "telefonból" és a home képernyő jelenjen meg? Idegesít, hogy hívás után még ki is kell lépnem.

(#42176) migabi24 válasza the radish (#42175) üzenetére


migabi24
nagyúr

Sehogy

(#42177) madkiller válasza the radish (#42175) üzenetére


madkiller
őstag

Használj exdialert ott ezt be lehet állítani, kevesebb ramot eszik témázható meg sok más dolog.

(#42178) migabi24 válasza madkiller (#42177) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mitől eszik kevesebb ramot? A gyári tárcsázó attól nem szünik meg, csak 2 fog a háttérbe futni

(#42179) the radish válasza madkiller (#42177) üzenetére


the radish
senior tag

Telepítettem, de ilyen beállítást sehol nem találok.

(#42180) nggabi


nggabi
nagyúr

honnan lehet stock .md5-ös kerneleket letölteni? a múltkor linkeltétek, de most nem találom. :R

"szenyor dzsíííí"

(#42181) oggy71 válasza Dare2Live (#42170) üzenetére


oggy71
tag

..háát., a gyerek láma volt, mikor visszavitte, mert addig kellet volna ütni a vasat (pultot), amíg nem kap másik készüléket!

(#42182) Kanczy


Kanczy
veterán

Sziasztok!

Random időközönként, heti 2-3 alkalommal kidobálja a telóm a SIM kártyát, és ilyenkor az újraindítás sem segít, csak az, ha kiveszem, és újra beteszem a kártyát. Van még a telefonra majdnem egy év gyártói garancia, ha beviszem a Samsunghoz, szerintetek mi az ügyintézés menete? Kapok valami cseretelefont, és x hétig zajlik a dolog, vagy hogy szokott ez menni? Knox 0x0.

Köszi :B :R

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#42183) Rick4 válasza oggy71 (#42181) üzenetére


Rick4
félisten

Szerintem ha erről van papírja, akkor szimplán visszamegy, elkéri a vásárlók könyvét, és teleírja, hogy is volt. Azért, mert eltelt x nap az eset óta, még nem jelenti azt, hogy az x napja a szabálytalan, törvénysértő üzletmenet mára csak az eltelt idő miatt szabályossá válna. Egy fogyvédes sztorival megfenyegetni (pontosabban jogszerű eljárást kilátásba helyezni) sosem késő. Még most rosszabb is, mivel mondhatja, hogy jobb híján most tudott utánajárni, most derült ki az igazság, így felmerül a gyanú, hogy szándékosan félretájékoztatták, és csorbították a jogait.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#42184) slimshady válasza slimshady (#42142) üzenetére


slimshady
senior tag

Jol tudom, amennyiben a KNOX 0x1 nem lehet hivatalos frissiteseket telepiteni a telefonra? Illetve a jovoben KNOX-t tartalmazo ROM-kat sem tudok feltenni? Ez mit is jelent pontosan? Peldaul a 4.4.4-et sem tudom feltenni majd...? Akkor mit tudok kezdeni a jelenlegi gyari 4.4.2-mel, innentol kezdve csak moddolt ROM-ok jatszanak vagy esetleg a gyari ROM-k fellelhetoek a neten "KNOX-mentesitve" is? Bar meg ugy is eleg cink, ha nincs akar KIES vagy OTA alapu "folyamatos" update elerhetoseg.

üdv.: SlimShady

(#42185) Maxentius válasza slimshady (#42184) üzenetére


Maxentius
addikt

Unroot után megy az OTA.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#42186) Gizmo94 válasza slimshady (#42184) üzenetére


Gizmo94
veterán

Odinnal bármilyen romot feltehetsz, a knox számláló nem csinál semmit, csak jelzi, hogy hozzányúltál. Amíg rootolt a telefonod nem frissít, ha unrootolod megy az is. De kár szenvedni vele, többet ér a root. Mindig leszeded a legfrissebbet, Odinnal felflasheled, ennyi. Nem ez a legegyszerűbb?

(#42187) Tesztelo.hu válasza Szabónagymer (#42171) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Csak ha webáruházban vásárolta (vagy egyéb más módon nem személyesen). De ha hibás a termék, az már jótállás kategória, csak hibátlan termékre vonatkozik a 14 nap.

(#42188) barnam_


barnam_
nagyúr

Üdv,

GT-I9505 CM11:

Milyen modemet használtok?
Gondolkozom rajta, hogy ki kellene próbálni másikat, mert gyári rommal nincs gond (GNG8), de CM11 alatt rendszeresen váltakozik HSPA - EDGE között a térerő. SIM kártyát múlt héten cseréltettem, Telenor.

Gyári romon nem vettem észre hogy váltakozna, ott marad HSPA-n.

(#42189) Szabónagymer válasza migabi24 (#42172) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Köszi a segítséget! Valóban más kiterjesztésű, mint gondoltam.

Azonban egy érdekes tapasztalatot szereztem!
Ha valaki más is meg akarja változtatni a boot animot a shutdown.qmg fájlt ne töröljétek, mert nem kapcsol ki a kijelző! Azonban abootsamsungloop.qmg és
bootsamsung.qmg fájlok a szolgáltatós animációk. Létezik két ugyan ilyen fájl, csak samsungmini névvel. Ha ezrket átnevezzük, avagy a minit kitöröljük a névből, klassz samsung animot kapunk.
Már csak az eredeti samsung boot hang kellene. Kicsit eredetibb lenne! :)

(#42190) migabi24 válasza Szabónagymer (#42189) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én az S5-ét használom az jól néz ki

(#42191) nggabi


nggabi
nagyúr

[link] itt vannak a gyári kernelek. towelroothoz az NF1 kell, és friss su apk, így rootolhatóak az új romok is és nem ugrik a knox :)

"szenyor dzsíííí"

(#42192) migabi24 válasza nggabi (#42191) üzenetére


migabi24
nagyúr

Köszönjük az infót, tán S4-el nyomod megint?

(#42193) Keem1 válasza nggabi (#42191) üzenetére


Keem1
addikt

:R
(Már ha van köztük 9506 :U )

[ Szerkesztve ]

(#42194) borsodika válasza migabi24 (#42192) üzenetére


borsodika
őstag

Éppen amit talál a fiók mélyén :DDD

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#42195) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Srácok, próbáltam rákeresni, de vagy nem elég hatékonyan, vagy csak béna voltam. Médiaszerver nevezetű dolgot hogy lehet kilőni. Gyors ütemben lezabálja az akksit, és a tanácsok, amiket találtam (sd kártya eltávolítás, viber kilövése) nem segített..

Előre is köszönöm! :R :R

(#42196) migabi24 válasza prtvlogan (#42195) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem használod a szolgáltatást véletlen? ha zenét hallgatsz, videót, youtubeot nézel az mind media néven jelentkezik az akkuhasználatnál

[ Szerkesztve ]

(#42197) prtvlogan válasza migabi24 (#42196) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

"Semmit" nem indítok el a telón, bekapcsolás uán egyből megyek az akkumulátorra, és már ott van, 29-40 %- ot használ.....

(#42198) nggabi válasza migabi24 (#42192) üzenetére


nggabi
nagyúr

nincs mit. épp egy s3on csövezek :DDD csak azért foglalkoztam vele mert megfordul nálam pár s4, gondoltam hátha nektek is jól jön.

"szenyor dzsíííí"

(#42199) lukoz


lukoz
aktív tag

Sziasztok!

Orvosoltam az akkumulátor púposodást. Elvittem a telemaxba, kicserélték faszán mind a keretet mind az aksit, de basszus a home gomb kattog, pattog, mint kecskeszar a deszkán. Idegesít nagyon. Érdemes ezzel megint "zaklatni" őket? /szervízt hívni, aki úgyse jön ki e miatt, mondván be kell vizsgálni, vagy újra elvinni Budaörsre?/
Hihetetlen, hogy nem tudják rendesen elvégezni a munkájukat!

(#42200) nggabi válasza lukoz (#42199) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem ők gyártották a kijelzőt, ami egyben van a kerettel. :U

"szenyor dzsíííí"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.