Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43201) [P]laci válasza borsodika (#43200) üzenetére


[P]laci
senior tag

viszont nyilatkozták is, hogy nem pöcsölnek a 4.4.4, hanem ugranak az 5.0-ra! :K ami valljuk be fontosabb, hisz a 4.4.2 -> 4.4.4 ugrás kb. semmi a 4.4.2 -> 5.0 ugráshoz képest! jobb is, hogy inkább azzal foglalkozzanak. :K

(#43202) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Srácok ha ajánlhatok nektek egy igazán zseniális romot akkor próbáljátok ki a Goldfinger-t.Sok S5 koppintást feltettem már de mindegyiken lehetett érezni, hogy ez bizony csak egy témázott rom ami még mindig lomha de ez ez valami elképesztő.Először a sebessége lepett meg sok rom az első rendszer indításkor még csak döcög de ez már akkor is patentül ugrott mindig és csak jobb lett.Utána pedig az, hogy mennyire komoly a port.Minden pont ugyan ott ugyan és úgy néz ki mint az S5-ben.Még a menügomból is alkalmazásváltót csináltak ami mondjuk nekem abszolút nem jön be de nem ez a lényeg.Azoknak ajánlanám igazán akik meg vannak elégedve a jelenlegi 4.4-es romjukkal de tetszik nekik az S5 kinézete meg mindenkinek aki megteheti, hogy feltegye. :DD

[ Szerkesztve ]

(#43203) migabi24 válasza [P]laci (#43201) üzenetére


migabi24
nagyúr

Már ez a nagy ugrás se olyan biztos, megint csak a köpködés megy a nexus topikba

(#43204) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Sracok! Telekomnal vasaroltam S4-et. Nalam is elojott a kattogo gomb. Helyszini javitast tudok kerni? Erre az igenyem hol.kell bejelentenem?
Koszi!

I humbly and respectfully decline™

(#43205) borsodika válasza Magnum_ (#43204) üzenetére


borsodika
őstag

Igen tudsz rá kérni, itt tudod regisztrálni a készüléket és megigényelni a helyszíni javítást.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#43206) ThePlayer


ThePlayer
tag

sziaszok
volna egy kis problémám. Telepitettem egy "retailmode"-ot (pusztán kiváncsiságból) ami note3-ra való, elvileg. Én a müveletei miatt virusnak nézem, méghozzá elég dúrvának.
Factory Reset nincs se Beállításokból, se billentyükből. A menüig eljutok majd mikor meg kérdezné hogy mindent töröljön és állítson helyre, újra bootol és elindul az általa beállitott módon. Nem lehet leállítani, kilőni, törölni. Különböző számokat hivogat sim nélkül és zabálja a helyet.Folyamatosan 99%-on van. Ha valamit megváltoztatok, egy ujra inditásnál visszaállítja, ki-be kapcsolja az NFC-t az air mode-ot, a BT-t. Nincs se híváslista, se szinkronozálás, semmilyen appal. Tiltja mind

Megköszönöm a segítséget :R :R :R

vettem két peremet kétszázezerér'

(#43207) borsodika válasza ThePlayer (#43206) üzenetére


borsodika
őstag

Recovery vagy Download mód van? Ha van recovery onnan megpróbálkozhatsz 1 factory resettel ha nincs akkor download módba odinnl újra kell húzni a szoftvert.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#43208) ThePlayer válasza borsodika (#43207) üzenetére


ThePlayer
tag

hlp me plz :B
nem vagyok guru. a FR-t is a jutúbról puskáztam ;)

vettem két peremet kétszázezerér'

(#43209) borsodika válasza ThePlayer (#43208) üzenetére


borsodika
őstag

Kapcsold ki a telefont. Hangerő fel+home gomb+power ez a recovery mód Hangerő le+home gomb+power ez pedig a download mód. Ha bejött a recovery akkor egy ilyen menü fogad: [link]. A hangerő fel/le gombokkal tudsz navigálni és ha jól emlékszem a power gomb rövid megnyomása az alkalmaz gomb. Itt végig kéne csinálni az összes wipe-os részt és remélhetőleg ettől már helyrerázódik a telefon. Wipe esetén minden kép, zene, doksi, beállítások stb elveszik mivel gyári állapotra áll vissza a telefon amennyiben szükséges előtte ments.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#43210) ThePlayer válasza borsodika (#43209) üzenetére


ThePlayer
tag

szo**ón vagyok mert már eddig se jut el. Kijön a kis kék irás a bal felső sarokban majd ujraindul mintha ujrainditanám.

/
/
/
/
/
/
OFF- csini a MACkó-

vettem két peremet kétszázezerér'

(#43211) gery14 válasza ThePlayer (#43210) üzenetére


gery14
senior tag

Ne három napig tartod nyomva a bekapcs gombot az S4 felirat uttán enged ell kapásböl az összes gombot és nem indul ujra. Ne wipe olgas- DOWLOAD-SW-ODIN-és pápá az a rendszer már kuka :U

Norbi27 Én is erre gondoltam akkor váltok is de pont ezt mondtam a kisscsajnak hogy nem kéne uj net csomagra váltanom erre mondja hogy nem :DD !

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#43212) [P]laci válasza migabi24 (#43203) üzenetére


[P]laci
senior tag

jaja, öröm olvasni... ;]

(#43213) Maquuu


Maquuu
tag

Jó reggelt, hölgyeim és uraim. Mai találós kérdés. Mi lehet a hiba???
Bal felső sarokban lévő szöveg: (piros betűvel) KERNEL IS NOT SEANDROID ENFORCING
(sárga szöveg) Set Warranty Bit : kernel
A legújabb magyar vodás rom volt rajta, aztán rátettem az xda-ról azt a mégújabb eco... eno.. emo... valamit romot ami nagyon szépen futott rajta idáig, de bele léptem a tmwn-be és nyomtam egy wipe-t: dalvik cacha, system, data, cache. Ezt mindet beikszeltem. Azóta semmi nem jön be. Nyomtam backupot, restore-t, semmi nem segít. A ti segítségeteket kérem, úgy hogy jó lenne ha megmaradna a telón lévő minden adat. Köszike

[ Szerkesztve ]

(#43214) borsodika válasza Maquuu (#43213) üzenetére


borsodika
őstag

Az adatok nem fognak megmaradni nagy valószínűséggel, Odinnal tegyél fel rá egy gyári romot.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#43215) Magnum_ válasza borsodika (#43205) üzenetére


Magnum_
nagyúr

kösznöm!

I humbly and respectfully decline™

(#43216) slimshady válasza ricsi0307 (#43202) üzenetére


slimshady
senior tag

Ha minden jol megy nekem is hamarosan fenn lesz. :-)

üdv.: SlimShady

(#43217) SteveJobs válasza ricsi0307 (#43202) üzenetére


SteveJobs
őstag

Jók a megállapításaid!
Tényleg nagyon gyors.Köszönöm a linket.

(#43218) ThePlayer válasza gery14 (#43211) üzenetére


ThePlayer
tag

nem a három napon volt a gond, hanem hogy három másodpercig se nyomtam :B egyébként nem megy a szvájpolás igy odinnal probálkozok csak kicsit sokallom egy gyári rom letöltési idejét (1óra 16perc) :Y amit ráadásul a SAMMOBILE oldalról töltök lelekesen :K

vettem két peremet kétszázezerér'

(#43219) Bobyenter válasza ricsi0307 (#43202) üzenetére


Bobyenter
csendes tag

Szia!
Köszönöm az ajánlásod, tényleg nagyon jó a Rom!

1.
Nem találom azt az opciót, hogy "Hang növelése zsebben". Tudja, vagy egyszerűen vak vagyok?

2.
Hogy lehet megcsinálni, hogy a Menü gomb Menü gombként funkcionáljon?

Előre is köszönöm...

(#43220) ThePlayer válasza gery14 (#43211) üzenetére


ThePlayer
tag

Sikerült (elvileg) felraknom egy gyári ROMot. szépen végzett is, kiirta az odin hogy PASS viszont az újrainditás után az Ég egy adta világon semmi nem változott!!!!! Ugyan azt kaptam vissza mint ami miatt Kínlódok azzal a külömbséggel hogy folyamatosan kapom a különböző appok hibaüzenetét hogy leállt.

Namos'ilyenkor mivan?

vettem két peremet kétszázezerér'

(#43221) borsodika válasza ThePlayer (#43220) üzenetére


borsodika
őstag

Akkor nem wipeolt a rom ha mindened megmaradt, így neked kell manuálisan.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#43222) SteveJobs válasza ThePlayer (#43220) üzenetére


SteveJobs
őstag

Rakjad újra énnekem is volt ilyen!

(#43223) ThePlayer válasza borsodika (#43221) üzenetére


ThePlayer
tag

:Y
sajnos sok fogalmam nincs ezekről. Kezdő vagyok még. Kellene egy kis segtség

SteveJobs: Harmadszor csinálom :B mérgemben már kipipáltam a "totális törlés"-t is

[ Szerkesztve ]

vettem két peremet kétszázezerér'

(#43224) borsodika válasza ThePlayer (#43223) üzenetére


borsodika
őstag

Vagy recoveryből wipe vagy beállításokból gyári adatok visszaállítása.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#43225) ThePlayer válasza borsodika (#43224) üzenetére


ThePlayer
tag

Az jó mert téglásitottam szerintem ugyanis a samsung feliratnál tovább nem megy... :U :W

vettem két peremet kétszázezerér'

(#43226) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok!
Jött valami frissítés az S4-emre.
Tud valaki valamit róla,gondolom nem fog behülyülni?!

(#43227) fireproof


fireproof
őstag

Érdemes feltenni mindenféle "karbantartó programokat"? gondolok itt Clean Master-ra és társaira.

(#43228) ebegab92 válasza ThePlayer (#43225) üzenetére


ebegab92
senior tag

Download módot sikerül elérni még? Odinos ROM-olás előtt és után Recovery-ből erősen javallott a Factory reset. Hangerő fel + Home gomb + Bekapcs gomb kombóval éred ezt el.

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#43229) Don't Panic válasza fireproof (#43227) üzenetére


Don't Panic
senior tag

nem

(#43230) ThePlayer válasza ebegab92 (#43228) üzenetére


ThePlayer
tag

sajnos nem.ujraindul de csak a feliratig jut a bootolással

vettem két peremet kétszázezerér'

(#43231) ebegab92 válasza ThePlayer (#43230) üzenetére


ebegab92
senior tag

Download mód sem érhető el? (Hang le + Home együtt tartva + bekapcs gomb)
Ezt a teljes NAND törlést nagyon nem volt szerencsés megcsinálni. Szerintem úszott a partíciós táblád.

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#43232) szerzol válasza ThePlayer (#43230) üzenetére


szerzol
senior tag

Tartsd nyomva a gombokat addig amíg be nem jön a download mód! ( akkor is, ha közben elindul a boot animáció)

(#43233) zseko válasza Ghostman78 (#43198) üzenetére


zseko
veterán

Az S2-höz decemberre vagy január végére ígérték az egyik kiadást, cirka 4 hónapot késett. Pedig rögtön megkapták amint a google kiadta.

HR24.hu

(#43234) ThePlayer válasza ebegab92 (#43231) üzenetére


ThePlayer
tag

és szerzol; download mod még van.
A particios táblám eluszása olyan mint egy PC-n? mert akkor sz***ba vagyok! akkor viszont segitséget szeretnék és egy részletes tutorialt :K

[ Szerkesztve ]

vettem két peremet kétszázezerér'

(#43235) borsodika válasza ThePlayer (#43225) üzenetére


borsodika
őstag

Tégla akkor lenne ha se kép se hang. Innen szedd le a legelső romot akár gdriveból onnan hasítani fog (XEH i9505 4 fájlos 4.4.2 Kit-Kat I9505XXUFNB9 ). Ebben van pit file úgyhogy a partíciókiosztásokat is újraformázza ennek gatyába kell ráznia a telefonod!

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#43236) ThePlayer válasza borsodika (#43235) üzenetére


ThePlayer
tag

köszi! Igazán megnyugtattál.. :DD :B :))

werty! Odinnal, az ismert módon mehet? remélem rendbe tudom rakni.

[ Szerkesztve ]

vettem két peremet kétszázezerér'

(#43237) ebegab92 válasza ThePlayer (#43236) üzenetére


ebegab92
senior tag

Ha ez lépne fel:

"Note 2: If you have a corrupted partition table (Odin says: "there is no pit partition" or "Re-Partition operation failed"), flash pit file for your device (attached, dont forget to unzip it) (put it in pit window) with your firmware (some users reported that it worked without firmware), in this case "Re-Partition" must be marked."

Itt a teljes leírás

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#43238) borsodika válasza ThePlayer (#43236) üzenetére


borsodika
őstag

Ahogy az oldalon is le van írva aszerint járj el. Majdnem minden ugyanaz csak itt a pit file-t is be kell tallózni és a repartition opciót bepipálni de minden le van írva képpel illusztrálva.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#43239) csabsz13


csabsz13
aktív tag

helló!
az S4-embe (június közepén vettem) áttettem a korábbi telefonomban jó ideje használt 16 GB-os Kingston MicroSD HC kártyát. pár hete elkezdte azt csinálni, hogy néha eltűntek azon appok ikonjai, amik az SD-n vannak/voltak, de még működtek. illetve néha kiírta, hogy leválasztódott az SD kártya, de egyébként pedig működött.
azonban tegnap estéről ma reggelre ez után az üzenet után elérhetetlen volt az SD kártya, áttettem egy kártyaolvasóba, hogy a PC-ne megnézzem, de még csak nem is érzékelte. egy másik telefonba is betettem, de az sem látta, mintha be sem lett volna téve...

esetleg valaki találkozott ilyen problémával? a kártya tartalmát valahogy meg lehet még vajon menteni?

köszi!

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#43240) madkiller válasza [P]laci (#43201) üzenetére


madkiller
őstag

Sztem megkapjuk a 4.4.4et, AT&T -s s4re 3 napja adták ki.

(#43241) Maquuu


Maquuu
tag

Tud valaki egy videót linkelni hogyan kell telepíteni twrp-ből az eudemony romot?

(#43242) ThePlayer válasza borsodika (#43238) üzenetére


ThePlayer
tag

borsodika
ebegab92
szerzol
SteveJobs
gery14

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R
Hálám üldözzöm titeket!

vettem két peremet kétszázezerér'

(#43243) Magnum_


Magnum_
nagyúr

akinek kattogó hangot ad ki a home gomb és holtjátéka van: fogtam egy nagyon vékony szemüveg/képernyő tisztító pici kendőt (valami ebayes cucchoz kaptam, 1000x vékonyabb, mint a rendes monitor törlő kendő), rá egy kis parfüm, tényleg nem sok, éppen csak, nedves lett a rongy, de nem is nedves.. szóval értitek :) erősebb papírból lévő (több) névjegykártya és vagy 5x átmentem minden oldalán és rengeteg dzsuva jött ki. rengeteg. pedig a telefon 1 hónapos csak!!! de most nincs kattogás és holt játék se. volt holtjátéka a gomb bal oldalának...
szerdáig tesztelem. ha újra előjön, cseréltetem. ha nem, akkor inkább havonta eljátszom ezt, ha nem muszáj, ne szedjék szét a telefont.

I humbly and respectfully decline™

(#43244) ebegab92 válasza Magnum_ (#43243) üzenetére


ebegab92
senior tag

Nekem is olyan néha, hogy a megnyomáskor roppan egyet. Így vettem, aztán történt egy garis komplett kijelzőcsere, akkor újra rendben volt, aztán nemrég újrakezdte. Kissé illúzióromboló, hogy egy ilyen telefon ilyet csinál. Megcsináltam, amit írtál, most abbahagyta, majd kiderül, hogy meddig bírja :DD

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#43245) Magnum_ válasza ebegab92 (#43244) üzenetére


Magnum_
nagyúr

kiváncsi vagyok, hogy mennyi idő alatt jön elő újra. ha 1-2 napot bír csak, akkor csere. ha havonta egyszer el kell játszani, akkor inkább tisztogatom..

de az, valóban, illúzió romboló. bár nekem kb. minden telefonommal volt baj, pedig sok volt már..

azaz szar minden :)

I humbly and respectfully decline™

(#43246) SteveJobs válasza Magnum_ (#43245) üzenetére


SteveJobs
őstag

Szar lehet így élni!

(#43247) b.regius


b.regius
tag

Hallgatom hajnalban a Pink Floyd-ot,egy órán belül kétszer is ki - bekapcsolt.Egyik nap telefonálás közben tette ugyanezt. Keveset használom ezt a funkciót,wi-fi is a Tabon megy,így nem tulajdonítottam nagy jelentőséget az eddigieknek. Segítséget kérek,mi a teendőm ? Másfél éves "Tré"mobilos,tulajdonképpen nem is használom. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#43248) Maxentius


Maxentius
addikt

XDA-n alakul az első Lollipop build, de még bajok vannak a kijelző drivereivel. :D

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#43249) Magnum_ válasza SteveJobs (#43246) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Inkabb teged sajnallak, hogy ilyen hsz-ekre pazarlod az idod :)

I humbly and respectfully decline™

(#43250) Petyyyyy válasza Maxentius (#43248) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nem elég az amit most látsz rajta? :D De legalább hajtják a gőzhengert.

Saint_ - +83. Do not feed...

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.