Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) krisz768_ válasza brazor (#2900) üzenetére


krisz768_
tag

Furcsa, mert nálam is ilyen. A fenti az fhd-val, az alsó wqhd-val.

(#2902) brazor válasza krisz768_ (#2901) üzenetére


brazor
tag

:F
Nekem 5449 pontom lett wqhd-ban.

"Have you ever seen a man this rich? This broke? This lost in the smoke? Please pray for me"

(#2903) Ateszpapa válasza -FreaK- (#2898) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, nem magasabb a kijelzőnél.
Bocsi.
:R

(#2904) Mr X


Mr X
veterán

No, ma bementem az xpro-hoz és vettem egy Pitaka MagEZ tokot. Revideálnom kell magam, jóval vékonyabb, mint a Nillkin Nature tokom. És működik Qi szabványos vezeték nélküli töltőkkel is.

(#2905) -FreaK- válasza Mr X (#2904) üzenetére


-FreaK-
veterán

Csak azt nem értem, hogy miért csak a MagEZ tokot forgalmazzák itthon, az Air-t miért nem..

[ Szerkesztve ]

(#2906) gery14 válasza csakaloki2 (#2888) üzenetére


gery14
senior tag

Nekem enmyit tudot a nóta elsőr mérésre. 120hz-n
H ne legyen annyira off napokon belül jön az s21 ultra nekem is remélem nem bánom meg szeretem a note nagy kijelzojet na meg az sd bovitest is. :D

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#2907) MadMancs válasza gery14 (#2906) üzenetére


MadMancs
veterán

Ez melyik app? Meglesem én is kíváncsiságból.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2908) gery14 válasza MadMancs (#2907) üzenetére


gery14
senior tag

3D Mark már telón is nem csak PC-n:DD

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#2909) Mr X válasza -FreaK- (#2905) üzenetére


Mr X
veterán

Azt én is sajnáltam, de gondolom nem akarnak raktárkészletet tartani egy 20 ezerbe kerülő tokból, pár "hülye" miatt, aki megvenné. És még csak ezt a most divatos MagSafe témát sem lehet mögé állítani.

[ Szerkesztve ]

(#2910) Schuler888 válasza Mr X (#2904) üzenetére


Schuler888
senior tag

Xpro.. pitaka.. divatvackok

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#2911) Mr X válasza Schuler888 (#2910) üzenetére


Mr X
veterán

Jólmegmondtad. :U

Légy oly kedves és linkelj nekem egy valóban vékony tokot olcsóbban. Én ugyanis egy hónapja keresek és nem találtam.

(#2912) Schuler888 válasza Mr X (#2911) üzenetére


Schuler888
senior tag

Szívesen.

Ott kezdodik, hogy azert csalodnak sorra es jarnak porul az emberek a pitaka vackaival mert tul vekonyak. A fizika az fizika.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#2913) Mr X válasza Schuler888 (#2912) üzenetére


Mr X
veterán

Nem kaptam linket.

Tudod, nem mindenki potyogtatja a telefonját, ergo nem mindenkinek kell olyan tok, ami kibír egy tankot is. Karcok elleni védelemre pedig bőven jók a vékony tokok.

(#2914) Schuler888 válasza Mr X (#2913) üzenetére


Schuler888
senior tag

Persze hogy nem kaptal. Mert amit kukdenek, egybol bajod lenne vele. Kihagyom ezt a kort.

Oke akkor hasznaljatok azt a randa kamu undorito unalmas karbonmintas vackot. De aztan ejtesnel nem kell meglepodni.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#2916) HaliGab23 válasza Schuler888 (#2912) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Nekem tökéletes ez a vacak :P

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#2918) thamasz


thamasz
senior tag

Beszereztem egy S-pent, a S21U-hoz való gyárit, ma jött meg. Jó cucc, barátok leszünk, számomra egy új szintre emeli a telefon használatát. (Note-om még nem volt.) Van Wacom táblám (az ahhoz való ceruza amúgy nem működik a telefonnal), szeretem a PC-n használni, Photoshopban szinte kötelező dolog, annyira megkönnyíti a munkát, és most ugyan ez az élmény a telefonon, rengeteg plusz funkcióval. Természetesen jobb lenne, ha lenne helye a készülék házban, de hát ez van, majd megszokom, vagy veszek egy spigen tollas tokot. Arra még kíváncsi leszek, hogy bírja a gyári fólia a tollat, és hogy okoz-e gyorsabb akku merülést a használata.

(#2919) Pythoncobra válasza Schuler888 (#2912) üzenetére


Pythoncobra
tag

Az "A fizika az fizika" megállapításban sok igazság van.
Pl az is hogy egy fél mm vastag PVC tok, meg egy fél mm vastag kevlár tok bár egyforma vastag, viszont a megóvó képességeiket nem lehet egy lapon említeni.
A Pitaka tok valóban véd.
A harmadik telom a mostani, amin ez van.

(#2920) -FreaK- válasza Pythoncobra (#2919) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ettől függetlenül viszont mivel a perem sehol nem emelkedik a kijelző fölé, így teljesen mindegy, hogy milyen anyag, ha egy esésnél éppen a kijelzőre esik (amire azért nagy az esély). Mellesleg nem biztos hogy a kevlár ütés energia elnyelésben jobb mint a többi anyag, sőt, szerintem egy szilikon pl jobb ilyen szempontból. Persze lehet tévedek, nem vagyok anyagmérnök.

Elég sokat javíthattak volna a védelmi képességén a toknak, ha legalább a sarkokban magasabbra húzzák egy kicsit a peremet, itt:

Ettől függetlenül kéne, mert a vékonyság és a tapintási minőség is fontos nekem.

ha valakinek van esetleg eladó, jöhet a privi :)

ipitaka.hu-tól ma ezt a választ kaptam, hogy miért nem forgalmazzák:
"nagyon kevés sajnos rá az érdeklődés, ezért várhatóan nem fog bekerülni
a termékeink közé"

[ Szerkesztve ]

(#2921) Tin válasza thamasz (#2918) üzenetére


Tin
veterán

Én a Note 20 ultrához vettem S21 tollat. Bekapcsoltam a több S Pen használatot, így folyamatosan aktív a wacom réteg. Semmivel nem merül jobban. És a toll is kényelmesebb, bár nem vihető magaddal, nekem viszont arra ott a belső toll.

(#2922) -FreaK- válasza -FreaK- (#2920) üzenetére


-FreaK-
veterán

Van viszont a Latercase (UnboxTherapy-s Lew Later márkája), aminek úgy nézem, hogy alul/felül van egy kis pereme, amúgy nagyon hasonló a Pitaka tokhoz. Szerintem rendelek egyet.

(#2923) Schuler888 válasza -FreaK- (#2920) üzenetére


Schuler888
senior tag

Igy van, sose tennem megerősített sarok nelkuli tokba a telom, egy ilyet vettem potom penzert, tokeletesen massziv es jominosegu stuff

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#2924) Schuler888 válasza thamasz (#2918) üzenetére


Schuler888
senior tag

En a tab S4-em gyari Spenjet hasznalom hozza, sokkal jobb a fogasa, mint a note10+ 5G-mnek volt, csak a BT-ban kevesebb

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#2927) -FreaK- válasza Schuler888 (#2923) üzenetére


-FreaK-
veterán

Oké, de azért mondjuk fogadd el, hogy másnak más igényei vannak, és többre értékeli, hogy mondjuk jobb anyagot fogdosson 7/24, mint egy gagyi műanyag, vagy hogy a lehető legkevesebbet adjon hozzá a telefon vastagságához, a maximális védelemmel szemben.

Attól még hogy te nem tennéd ilyen tokba a telefonod, más igen. Más ember, más szempontok.

(#2929) Schuler888 válasza -FreaK- (#2927) üzenetére


Schuler888
senior tag

Gagyi muanyag? Kiemeltem kulon hogy jominosegu ;)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#2933) -FreaK- válasza Schuler888 (#2929) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ez nagyon szubjektív, kinek mi, de azért a sima tpu-t én nem említeném egy lapon a karbonnal. Valamint ez mellett ott a vastagság is.
De látom nem akarod elfogadni hogy nem mindenkinek az tetszik, ami neked. Nem értem mondjuk, hogy ezt eleve miért kell magyarázni..

[ Szerkesztve ]

(#2934) Ateszpapa válasza -FreaK- (#2933) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Pár hónap és szépen besárgul a tokja.
De legalább a BKV bérletét oda tudja rakni.

(#2936) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok, az nézeteltéréseket beszéljétek meg privátban!

Nem szeretnék senkit sem kitiltani a topikból (ideiglenesen sem).

***

(#2937) Schuler888 válasza Ateszpapa (#2934) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ez nem az 500ftos tpu hajtogatos vacak, de hiaba irom le harmadjara is. De par honap mulva rakok fel rola kepet ;) BKV berletet meg nem hasznalok szerencsere.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#2938) Schuler888 válasza ollie (#2936) üzenetére


Schuler888
senior tag

:R

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#2939) Jadro válasza Schuler888 (#2937) üzenetére


Jadro
veterán

A sárgulás sajnos eléri a drágábbakat is. Pedig nekem is teszenek az átlátszó tokok.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2940) Schuler888 válasza Jadro (#2939) üzenetére


Schuler888
senior tag

Beszamolok rola, a tabletemhez van egy wishes kb 1000ftos atlatszo tokom, na az a tipikus osszevissza hajlitgatos puha szilikon, mert amugy egy keyboard coverben tartom a tabletet, abban csak neha, az egy eves es meg nem sarga... de majd errol is beszamolok amit most hasznalok, de ez azert eleg mas anyag

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#2944) MadMancs válasza krisz768_ (#2899) üzenetére


MadMancs
veterán

Így tűnik mégsem. Bár fogalmam sincs mire jó ez a szám, kíváncsiságból megnéztem.
WHQD+120Hz.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2945) VIBO válasza MadMancs (#2944) üzenetére


VIBO
őstag


Nálam ennyi lett.

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#2946) MadMancs válasza VIBO (#2945) üzenetére


MadMancs
veterán

Akkor kb/sacc ugyanaz. Csak azért mértem mert fentebb irták hogy 5000 körüli érték csak FHD, WHQD pedig 3000 körül.
Egyébként mire jó ez a szám? Mi a lényege?

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2947) ollie válasza MadMancs (#2946) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Összehasonlítási alap más mobilokkal, hogy milyen gyors játékokban a telefon.

***

(#2948) vohanyi


vohanyi
senior tag

Sziasztok, indulása óta követem topikot, junius 6-tól tudunk rendelni vodától, akkor jár le szerződésünk, párommal mindig egyformát veszünk, jelenleg ugye 2 évente. S7Edge, S10+, és most jön majd a 2 db. S21Ultra, nagyon remélem nem fogunk csalódni, ezt már hosszabb távra tervezzük :)

(#2949) ollie válasza vohanyi (#2948) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem fogtok csalódni!

***

(#2950) MadMancs válasza ollie (#2949) üzenetére


MadMancs
veterán

Magában a telefonban nem fogtok csalódni.
De előtte nézzétek meg élőben. S21 Ultra nem épp kőnnyű darab, nem biztos asszony is szeretni fogja. :)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.