Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) TODI1111 válasza JockeyEwing (#2050) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem próbáltam még de nem fordítva működik? A más galaxy eszközök segítségével a telefonoddal a tag-et tudod megtalálni.

(#2052) JockeyEwing válasza TODI1111 (#2051) üzenetére


JockeyEwing
aktív tag

Igen, de tud beállított üzenetet is küldeni a Tag, gombnyomásra. A saját eszközre működik is, csak amit említettél, a más Galaxy eszközön keresztül nem.

(#2053) MadMancs válasza TODI1111 (#2051) üzenetére


MadMancs
veterán

Az mát nálam is működik hogy telóval meg tudom találni tag et. Fordítva viszont nem jöttem rá hogy lehet. Pedig az számomra hasznosabb lenne :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2054) TODI1111 válasza JockeyEwing (#2052) üzenetére


TODI1111
addikt

A gombnyomás funkció valószínúleg csak saját eszközzel működik.
"** A SmartTag gombfunkciója nem működik anélkül, hogy csatlakozna a felhasználó mobileszközéhez."

(#2055) snots válasza ollie (#2043) üzenetére


snots
tag

Nem tudom, nekem egy elég alap Wacom tollam van itthon, váltottam később Huion-ra, ami egyébként meglepően jó és lényegében ugyanazt a minőséget kapod, csak olcsóbban.

Nekem a Wacom tollal meg se nyikkan a telefon. S-Pen funkció be van kapcsolva. Van még valami amit tudnom kéne, vagy mégsem megy mindegyik Wacom tollal?

Aha, a Huion tollal megjelenik a menű, de nem működik stabilan, remélem, hogy nem a dome glass miatt. :D

[ Szerkesztve ]

(#2056) TODI1111 válasza snots (#2055) üzenetére


TODI1111
addikt

"remélem, hogy nem a dome glass miatt. "
Pedig szerintem az elképzelhető.

(#2057) Capella válasza MadMancs (#2053) üzenetére


Capella
senior tag

A Tag gombját kétszer megnyomod, és a telefon elkezd csengbongani és bekapcsol a kijelzője.

[ Szerkesztve ]

(#2058) snots válasza TODI1111 (#2056) üzenetére


snots
tag

Mondjuk mindegy, nekem különösebben nincs értelme az S-pen-nek, nem is igazán tervezem, hogy vennék, szóval ha esetleg nem működik, nekem az is megfelel. Pusztán kiváncsiságból azért érdekelne, hogy vajon a dome glass miatt-e, vagy sem. Majd egyszer, ha szembe jön valaki egy S-pennel elkérem tőle 1 percre, aztán kiderül. Vagy esetleg valaki itt, aki használ S-pent és dome glasst, beszámolhat róla.

[ Szerkesztve ]

(#2059) ollie válasza snots (#2055) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Wacomot, mint techológiát értettem, nem mint márkát. Az a Huion is biztos, hogy Wacom technológiát használ, különben nem működne az S21 Ultrával. A Wacom tolladdal nem tudom mi van.

***

(#2060) MadMancs válasza Capella (#2057) üzenetére


MadMancs
veterán

Ó hogy erre nem jöttem rá. 😁 Működik, köszönöm.
:R

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2061) brazor válasza MadMancs (#2049) üzenetére


brazor
tag

Én eddig pont, hogy nem használtam. Utoljára a Z3cnél használtam, 5-6 éve, de most úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Majd lehet egy későbbi verzióval jó lesz, annyira nem létfontosságú nekem.

Amúgy, a buds pronál más is észre vette, hogy igazából tökmindegy, hogy be van-e kapcsolva az ANC :F Ahogy én próbálgattam eddig nem sok különbség van, ha be van kapcsolva, vagy nincs.

"Have you ever seen a man this rich? This broke? This lost in the smoke? Please pray for me"

(#2062) MadMancs válasza brazor (#2061) üzenetére


MadMancs
veterán

Én is megnéztem A50, majd S20+ nál is, illetve most ahogy írtad ezen is. Első kettőnél működött rendesen csak (persze kinek mi) szerintem OneUI már túlnőtte. TouchWiznél még fényévekkel jobb volt, de OneUI jól sikerült.

ANC most melyik is? Zajkioltásnál nem vettem észre semmi változást, Környezet hangjai viszont szuperül működik, bár csak halkabb zenénél, hangosabban hallgatva meg mindegy, zene elnyomja külső hangokat hiába szól mindkettő fülembe. Ettől függetlenül szuper szerintem. Útközben/munkahelyen úgyse üvölt zene.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2063) VIBO


VIBO
őstag

telóval most lőttem kézből :Y

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#2064) dkovizoli válasza VIBO (#2063) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én valamelyik nap fényes nappal próbáltam. Nem lett jobb, de majd még próbálkozom vele.

(#2065) doooo válasza VIBO (#2063) üzenetére


doooo
veterán

Pont most csináltam én is az első ilyen képemet... és nagyjából pont így sikerült (talán kicsit jobban is, a fenti kép pindurkát elcsúszott, érdemes több képet csinálni egyszerre). Nem semmi.

[ Szerkesztve ]

(#2066) ollie válasza MadMancs (#2062) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ANC (Active Noise Cancellation vagy Controlling) a zajszűrés.

***

(#2067) mettek válasza brazor (#2061) üzenetére


mettek
addikt

Nálam ugyanez a helyzet a buds pro zajszűrésével, pl ha csettintgetek azt is simán hallom hiába van bekapcsolva. Vagy szoftveresen rossz még vagy ennyjt tud. A hangja viszont pöpec.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2068) HaliGab23 válasza VIBO (#2063) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Kicsit fakó lett a színe a Marsnak :D

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#2069) MadMancs válasza ollie (#2066) üzenetére


MadMancs
veterán

Köszönöm. :R
Na az nálam se csinál semmit legalábbis nem vettem észre különbséget a be és a ki beállítás között.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2070) lela


lela
aktív tag

Van olyan aki S20 FE-ről váltott? Kíváncsi lennék akkuban az ultra mennyivel erősebb.
Megtapiztam a két készüléket és az ultra valami brutálisan nagy és vastag is, pedig nagy kezem van, de ez már phablet méret.

[ Szerkesztve ]

(#2071) VIBO válasza doooo (#2065) üzenetére


VIBO
őstag

Ahhoz képest hogy fürdő ablakból 10 mp alatt hidegtől remegő kézzel csináltam sztem se rossz. Állványról gondolom még fajjább lehet. Majd próbálom azzal is :C

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#2072) doooo válasza VIBO (#2071) üzenetére


doooo
veterán

Ja hát dideregve más, én nagykabátban ácsorogtam kint pár másodpercet, azt kibírtam könnyebben. :D

(#2073) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Gyengék vagytok, mint egy két éves kislány. Holdat fotózni... pf... Én tegnap a Marson driftelő Perseverancet fotóztam le. Még 4K videót is lőttem. Meló után feltöltöm.

[ Szerkesztve ]

(#2074) Teal'C


Teal'C
addikt

Megjött a csomag, nem bontottam ki mert igazából nem tudom megtartom-e. Vonz is meg a pénzis jól jönne, bár kenyérre nem kell. Buds Plus-om van használom is. :F

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2075) BusinessGuy válasza ForRedGlory (#2073) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

:C

(#2076) Teal'C válasza BusinessGuy (#2075) üzenetére


Teal'C
addikt

Sisak nélkül mi. Ez pont tükrözi a xiaomi szokásos kamu képeit a reklámokban. :P

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2077) Dr V


Dr V
őstag

Csak tudnám, hogy a videót mivel készíthették :)

(#2078) ForRedGlory válasza BusinessGuy (#2075) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez jó :D Mondjuk Teal'C kollégánál is van igazság. :C

(#2079) snots


snots
tag

Ez a digitális zoom háború eléggé vicces dolog. Várom mikor jön ki valami kínai gyártó mondjuk egy 12000x-es digitális zoom-mal, pusztán mert miért ne.

(#2080) BusinessGuy válasza Teal'C (#2076) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Nem hiába mém. :C
Lassan ittctartanak a kamufotó reklámokkal.

[ Szerkesztve ]

(#2081) gyuri81 válasza ollie (#2043) üzenetére


gyuri81
veterán

Elég jónak tűnik ez a toll, csak valami veszett drága. :O
De Note-nál be kellett kapcsolni, egy olyan opciót, hogy engedélyezed úgymond a második tollat, ami többlet energiával jár. Te tapasztaltál anno ilyet?

(#2082) ollie válasza gyuri81 (#2081) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom mennyi extra energiával járt a bekapcsolása.

***

(#2083) VIBO


VIBO
őstag

nappali kézből.

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#2084) Capella válasza MadMancs (#2069) üzenetére


Capella
senior tag

Nálam működik az aktív zajcsökkentés. Bekapcsoltam a rádiót és a Galaxy Wearable appban éppen a környzet hangjai állás volt. Elég jól adta a rádió hangjait, mintha semmi se lett volna a fülembe dugva.
Utána átváltottam a beállítást a középső (ANC ki) állásba. Ekkor nem erősítette a környezet hangjait, sokkal halkabb lett, és tompa, hiszen a fülem be volt dugva a Buds Pro-val.
Utána átváltottam a bal oldali aktív zajkioltásra, és ekkor szinte nen hallottam semmit a rádió zenéjéből, majdnem teljes csend lett.
Szóval működik az, próbáljátok hasonlóképpen.
Volt egy teszt, ott a zajcsökkentést valamelyest rosszabbnak tartották, mint a Sony fejhallgatóét. Mondjuk az nem is agybadugós kivitel, és külön processzor van csak a zajcsökkentésre.
Ha ennyi zajt csökkent a Buds Pro, az nem lehet rossz. Nekem még az első kiadású Sony van, az MDR-1000, majd hasonlítgatom.
Próbálom a vonaton hogyan visekedik majd a Buds, de a baj nálam inkább az, hogy ehhez a teljes fülbedugáshoz nem vagyok szokva. Egész más így az érzet és viselkedés. Illetve esetleg kieshet, főképp mozgás közben, vagy ha hozzáér valami.
A hangja amúgy megepően jónak tűnt első blikkre.
Én meg az ekvalizer beállításai között alig találtam nüansznyi különbségeknél többet. A normál és a basszuskiemelés használható talán leginkább.
Azt kihagytam az előbb, hogy a zajcsökkentés szintje magasra volt állítva.

[ Szerkesztve ]

(#2085) HaliGab23 válasza Capella (#2084) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Én pl. a közepes gumiharangokkal (az volt rajtuk a dobozból kivéve) alig bírom a fülemből kiszedni, nem aggódom, hogy kiesnek bármikor is :D

Nagyon tetszik egyébként, mióta megjött (délután 14h) azóta a fülemben vannak, zenét hallgatok, telefonálok, stb.
De még mintha az asszony kiabálását is jobban áthozná mikor a környezeti hangok hangereje extra magasra van állítva :DD :DD :DD

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#2086) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A Buds Prohoz van valami app amivel testre lehet szabni? Tech 2 Laci magyarázott valamit hogy minden szirszart lehet állítani, csak elfelejtettem hogy hol, és most nem áll módomban videózni :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2087) ollie válasza Sirandrish (#2086) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Galaxy Wearable app

***

(#2088) Tiger. válasza BusinessGuy (#2075) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hát én jobb képet csinálok a holdrol iphonnal.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2089) ForRedGlory válasza Tiger. (#2088) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt kérdés nélkül nyilván mindenki tudja, hogy az ájfón az űberálasz fotóban is. :U

[ Szerkesztve ]

(#2090) *RLaci* válasza Tiger. (#2088) üzenetére


*RLaci*
addikt

Hát az én Faterom tuti erősebb mint a tied. ;]

(#2091) VIBO válasza Tiger. (#2088) üzenetére


VIBO
őstag

Annál jobbat nem hiszem... ;]

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#2092) Sirandrish válasza ollie (#2087) üzenetére


Sirandrish
legenda

En is arra gondoltam, de ott az órám van, és ha újat akarok hozzaadni akkor valami olyasmit magyaráz hogy a másikat elfelejti

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2093) Sirandrish válasza Tiger. (#2088) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hat a holdról maximum, de innen a földről nemigen ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2094) Teal'C válasza Tiger. (#2088) üzenetére


Teal'C
addikt

Akkor uccu neki mutasd!!!

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2095) Gee_-


Gee_-
tag

Telekomos készülékre megérkezett a februári biztonsági frissítés.

(#2096) becikem


becikem
tag

Helló Mindenki!
A vodafone kártyafüggetlen készüléket árul? Azért kérdezem, mert az ügyintéző szerint a dual simből az egyik simnek vodafonnak kell lennie. :DDD
Ez elég valószínűtlennek tűnik. Köszi előre is!

(#2097) *RLaci* válasza Gee_- (#2095) üzenetére


*RLaci*
addikt

Köszi, szedi is.

(#2098) ollie válasza Sirandrish (#2092) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem felejti el, csak egy figyelmeztetést ír ki, hogy csinálj backupot, ha esetleg elfelejtené. De nem fogja, hacsak nem egy másik órát akarsz párosítani. Persze ezt nem tudja előre, ezért inkább figyelmeztet.

***

(#2099) Vismajor01 válasza becikem (#2096) üzenetére


Vismajor01
addikt

Igen, független

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#2100) MadMancs válasza becikem (#2096) üzenetére


MadMancs
veterán

Annyira független hogy még csak nem.is VDH hanem XEH.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.