Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#475) kchris78


kchris78
veterán

Regen en is evente akartam cserelni. De az ujitasok es fejlodes ertelmessege es minosege zuhanórepülésben van evek ota… es ez igaz az iPhone-ra is es igaz a droidos telefonokra is. Es ezzel egyidoben elkezdtek mindket oldalon tekerni felfele az arakat…
SZEP SZEP mondjuk egy S10e de szerintetek mennyivel tud tobbet mint egy S9 aminek most jóval ez alatt lehet az ara?? Az van szerintem hogy rakattantak az emberek a telefonra, es autóra-házra nincs sok embernek penze, de egy telefont kipreselnek magukbol, es azt mondjak hogy "legalabb" ennyi luxus legyen.. Ami valahol ertheto hiszen a statisztika szerint nagyon sokan nagyon sokat bujjak a telefonjukat.

Az autokkal: 10 milliaert újonnan nem vesz az ember olyan nagyon jo autót. A reklámban levo arakert szinte kereket sem kap az autóra az ember. Azoknak is baromira feltekertek az arat... Teljesen indokolatlanul (szerintem). NAGYON vacillalok hogy egy E46os (rendes szerelo ismeros) bomost lecsereljek mert nincs semmi baja, garázsban all, es szinte barmilyen mas ujabb csak szivas. De hat lassan 20 eves lesz szegeny...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.