Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) mazsi70


mazsi70
senior tag

OFF :

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#202) Bdanyy válasza INGJOKE (#157) üzenetére


Bdanyy
addikt

Váci úti szervizben max két nap kellett eddig nekik, és adtak a javítás idejére ugyanolyan telefont 🙂

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#203) INGJOKE válasza mazsi70 (#201) üzenetére


INGJOKE
veterán

Azt nem lehet is írta bele, hogy csak előre utalással. 😀😂😁

(#204) INGJOKE válasza Bdanyy (#202) üzenetére


INGJOKE
veterán

Sajnos Veszprémben nem ilyen szuper a szervíz. 😀

Itt nincs kolbászból a kerítés. A csere telefon is kabaré ahhoz képest, hogy egy prémium készüléket vettél. Mintha a BMW szalonban suzuki csere autót adnának.

[ Szerkesztve ]

(#205) AliceWake válasza embe (#200) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Szerintem Samsung Essentials-ben kínálgatja a Samsung alkalmazásboltja. De ez az.

Non omnis moriar.

(#206) kali válasza ljs (#183) üzenetére


kali
legenda

Részemről nem is generáltál, csak leírtam a véleményemet.
Nem kavart nagy hullámokat a probléma kapcsán a gyártó, ez valóban igaz, de az a lényeg, hogy mindenkinek orvosolták szó nélkül a problémát a készülék kicserélésével és így intézte korábban a Samsung is, ha például hasonló probléma volt.
Más kérdés, hogy egyik vagy másik eset engem nem tud eltántorítani egyik gyártótól sem.
Ez szintén csak az én véleményem, de ha kivétel nélkül minden Mate 20 Pro-ba a problémás LG kijelző került volna - bár még abból sem mindegyik zöldült be -, akkor másként intézték volna, de mivel az arány nem volt annyira vészes, lepergett így az ügy.
Még mindig jobban áll hozzá ez a két gyártó amúgy, mint egy harmadik, de ebbe inkább nem megyek bele...

whatwhatwhat: A Huawei esetén még igazabb, mert náluk 2 év teljes körű gyártói jótállás van, a Samsungnál meg 12 hónap teljes körű + 12 hónap korlátozott, utóbbi intervallum pedig nem érvényes már a beépített akkumulátorra sem, amíg a Huawei készülékeinél igen.

[ Szerkesztve ]

(#207) embe válasza AliceWake (#205) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi az infót! :R

Nem találom. :F
Megvan.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#208) Bdanyy válasza INGJOKE (#204) üzenetére


Bdanyy
addikt

Anno telekomnal míg intéztek a szervizt az utóbbi 10 évben egyáltalán nem volt cserekeszulek, sony márkaszervizben sem tudtak semmit adni.

Egyébként bmwnel sem azt kapsz cserébe a szervíz alatt sok esetben

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#209) Viper26


Viper26
nagyúr

Ma ki tudtam próbálni én is, nagyon össze van rakva, meglátjuk mennyire válik be.

Pixel 7 | FR955

(#210) winss


winss
tag

Most komoly, hogy valaki vesz 3-400000Ft-ért egy "mini PC"-t és siránkozik az FM rádió hiánya miatt, mert drága a mobilnet? :D :D :D

(#211) viera


viera
őstag

S10+ lett a kiválasztott,pedig először sima S10-et szerettem volna mert jobban tetszik az 1 kamera elől.Csak sajnos nincs belőle kerámia hátlapos. :( Note9-ről váltok,nekem annak is teljesen jó volt az akku-ja.Engem nem érdekel,hogy a tesztekben mennyit bír mert én úgysem úgy használom.Egy napot kibírt eddig mindegyik,úgyis mindig töltőre teszem éjszakára. :K Arra meg nem várok,hogy olcsóbb legyen mert már kell a Note9 helyett. :))
Értesítési LED sem fog hiányozni mert amióta van AOD én azt használom és nem fogyaszt sokat,nap végéig így is kibírja. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#212) janeszgol


janeszgol
félisten

Jók ezek a telefonok (mi más lehetne?), bár a bekapcs gomb helye logikátlan. Na mindegy. Elvileg az öcsém megrendelte az S10+ terás verzióját a Telekomtól, majd nézegetem.
SG Note forever!

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#213) kchris78 válasza viera (#211) üzenetére


kchris78
veterán

ezert nem is tesznek tul nagy aksit bele. este ugyis toltore kerul 99%ban az eszkoz.

(#214) kchris78 válasza winss (#210) üzenetére


kchris78
veterán

nem tudom ebben milyen chip van de volt par telo amiben konkretan meg a chip is benne volt csak nem volt bekotve...

(#215) beyruth82


beyruth82
veterán

Nagyon jók lettek szerintem.A képernyőidő lehetne egyedül több szerintem is.4100-as aksival és ilyen hi-tech processzorral egy 7 órát is hozhatna de akkor már tökéletes telefon lenne :)

(#216) Gamer21


Gamer21
tag

Ő .... csak én nekem szúrt szemet , hogy a GFXBench a S10e jobban teljesít mint a nagy testvér S10+ ? Főleg GFXBench Car Chase - ben ! :U ez minek tudható be ? hiszen a hardver ugyan az , az összes S10 modelben ! nem ? :DDD

Nyújtsd mindig a legtöbbet , ne elégedj meg azzal ami vagy ! Próbálj meg az lenni AMI LEHETNÉL !!!

(#217) enginev3.0 válasza Gamer21 (#216) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kisebb felbontás?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#218) bigrock


bigrock
addikt

Milyen gyakorlati hátránya van az S10e kamera rendszerének a nagyokhoz képest?

(#219) Gamer21 válasza enginev3.0 (#217) üzenetére


Gamer21
tag

Hmm.... mondasz valamit ! :DDD Én kérek elnézést ! :R

[ Szerkesztve ]

Nyújtsd mindig a legtöbbet , ne elégedj meg azzal ami vagy ! Próbálj meg az lenni AMI LEHETNÉL !!!

(#220) guriga1234 válasza winss (#210) üzenetére


guriga1234
addikt

Ha valaki siránkozik az FM rádió hiánya miatt, az vegyen gombokért egy zsebrádiót. (Ahol én lakom, ott annyira le van árnyékolva a hegyek miatt, hogy csak 2 adót kehet fogni, azokat még akkor sem hallgatnám, ha fizetnének érte. Interneten keresztül viszont mindent tudok hallgatni, igaz, mobillal csak akkor, ha külföldön vagyok és csak wifiről)

Említette valaki, hogy az infra mennyire jó lenne, mert sok távirányítója van. Univerzális, tanítható távirányítót is már lehet gombokért kapni, amivel kiválthatja az összes távirányítóját.

(#221) Tibee86 válasza guriga1234 (#220) üzenetére


Tibee86
veterán

Tisztára mint amikor az iPhone fanok magyarázzák, miért is jó, hogy valami nincs, ami amúgy lehetne. :D

[ Szerkesztve ]

(#222) bigmasterg válasza bigrock (#218) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nincs tele "objektív", csak normál és széles látószög a hátlapon.
Az előlapon pedig csak a 10+-hoz képest kevesebb, ott a plusz mélység érzékelő hiányzik (ami az s10en sincs).

(#223) guriga1234 válasza Tibee86 (#221) üzenetére


guriga1234
addikt

Egy szóval sem mondtam, hogy jó, hogy nincs benne. Csupán azt írtam, hogy nem nyafogni kell, hanem megoldást találni, és erre adtam ötletet. Egyébként meg nem kötelező S10-et venni, gyárt a samu is olyan mobilt, amiben van FM.

PS: almás cucc sosem kéne.

(#224) Kkromer válasza Tibee86 (#221) üzenetére


Kkromer
aktív tag

+1

(#225) #24536576 válasza INGJOKE (#157) üzenetére


#24536576
törölt tag

Téged még mindig mások kára mulattat?

[ Szerkesztve ]

(#226) kchris78 válasza guriga1234 (#223) üzenetére


kchris78
veterán

igaz, talan van meg fm radios bluetooth headset.

(#227) Sinesol


Sinesol
veterán

"A Samsung új szettje elég kérlelhetetlenül közelít az Apple A12 Bionic csúcstartó teljesítményéhez, a tizenkét magos Mali-G76 grafikus feldolgozási teljesítménye pedig szintén csak minimálisan marad el az iPhone képességeitől FHD+ felbontás mellett"

Szal majdnem beérték a lassan ősréginek számító A11 faceliftjének tempóját, ez nem túl nagy teljesitmény egy friss chipsettel. Bár az is igaz, hogy bőven elég ez is. Az eddigi menő Kirinnel szemben egy szálon azért megvan az előnyük, viszont több szálon kicsit többet vártam volna, majdnem kikapnak.

[ Szerkesztve ]

(#228) INGJOKE válasza #24536576 (#225) üzenetére


INGJOKE
veterán

Tudod a legszebb öröm...

(#229) babosmiki


babosmiki
addikt

Kicsit lejjebb megy az ára, és már veszem is a sima S10-et. A mérete tökéletes!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#230) #24536576 válasza INGJOKE (#228) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ideje lenne kijárni a 8 osztályt.

[ Szerkesztve ]

(#231) norti


norti
addikt

Itt a második bizonyíték, hogy lesz többszínű ring notification a selfie camera körül, csak egy frissítéssel jön majd megjelenés után. Ezért nem írja/mutatja egyik tesztelő sem, azok a firmware-k amúgy sem a végleges változatok.

(#232) Rinocerosz válasza Sinesol (#227) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Ja hát ez igazából még így sem igaz mert az a11 kb 2x erősebb mint a snapdragon 855 hát akkor ennél:D

Ha nézel valós teszteket..akkor látszik az eredmény különbség..

link

(#233) #24536576 válasza Rinocerosz (#232) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ha már másban nem ér egy forintot se, legalább a procit tudják magasztalni az i...

(#234) viera válasza #24536576 (#233) üzenetére


viera
őstag

Meg aztán ezek csak számok,a mindennapi használat során nem venni észre különbséget. :DDD

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#235) turbulencia8


turbulencia8
őstag

A Samu mintha visszafogta volna az aremeles tempojat - tetszenek ezek a jubileumi telok.

(#236) Klaya1986


Klaya1986
aktív tag

Troll on, közel 3 óra online navigációval. Ja, Huawei...
:DD

(#237) #24536576 válasza viera (#234) üzenetére


#24536576
törölt tag

Tény, hogy "simább" az ios műkődése, de durva is lenne, ha egy fapados, zárt rendszer nem lenne gyorsabb egy funckciókkat teletömött rendszernél.

(#238) #24536576 válasza Klaya1986 (#236) üzenetére


#24536576
törölt tag

Na, ezért jár a

[ Szerkesztve ]

(#239) viera válasza #24536576 (#237) üzenetére


viera
őstag

Ez igaz,de már nincs az a nagy különbség mint régen.
Az iPad viszont nagyon jó,tabletben most nem kellene másik. :N

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#240) Bumblebeee


Bumblebeee
tag

Samsung megint mellé fogott. 😂😂
Még ajánlott plecsnit se kapott..
Maradok a Huawei Mate20Pro-nál, igaz tavaji, de akkor is jobb

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

(#241) viera válasza Klaya1986 (#236) üzenetére


viera
őstag

Ebben mi a különleges? :DD

Bumblebeee: :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#242) bigmasterg


bigmasterg
addikt

S10+ vs Pixel 3 camera comparision. (Mai feltöltés)
Egész korrekt kis összehasonlító.

szerk.:
Plusz kikerült a Tech2-es videó teszt is.

[ Szerkesztve ]

(#243) kchris78 válasza bigmasterg (#242) üzenetére


kchris78
veterán

mi a konkluzio?

(#244) Sinesol válasza #24536576 (#233) üzenetére


Sinesol
veterán

Ennyi erővel akkor ez sem ér egy forintot sem. :P

(#245) Teal'C válasza Klaya1986 (#236) üzenetére


Teal'C
addikt

Ja autópályán menet közben Budapest Kisvárda oda vissza full fényerő online stream Note 9: Bocs ez Samsung :DDD

Ue wifi-n: S9+

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#246) jacis


jacis
nagyúr

A teszt és a Tech2 videó után kicsit elbizonytalanodtam a vásárlást illetően. Azt hittem az akksi szempontjából sokkal jobb lesz az S10+.
3,5 óra kijelző idő nagyon gyenge egy 4100mAh-val szerelt telefontól. Lehet marad a Note 9 (512GB-os verzióban).

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#247) INGJOKE válasza #24536576 (#230) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nem tudom miért személyeskedsz, de hidd el attól hogy neked még nem jött össze, másnak ez nem szokott gondot okozni. 😀

(#248) viera válasza Teal'C (#245) üzenetére


viera
őstag

+1 :))

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#249) crane75


crane75
senior tag

Hát az igazi "aha élmény" nálam elmaradt. Drága és minden egybevetve pro és kontra nem ad többet, mint az S9, nem is beszélve az S9+-ról. Egy jubileumi 10 - estől nem ezt vártam :(

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#250) Aryon87


Aryon87
félisten

Huhúúú, ott a kameraminőséggel vannak bajok.. Ezt már a kirándulós képeknél is kiszúrtam, valamint a MM-ben lévő összehasonlításomnál is bukott az S10+ a Note9, S9+, S8+ trióval szemben..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.