Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Ferike81


Ferike81
senior tag

Egész jó telefonok lettek, nem olcsók, de jók. Köszi a tesztet!

Viszont végigolvastam az eddigi hsz-okat, és rájöttem pár dologra.
1. Soha, de soha ne kezdjen az ember kávézás után teszthozzászólásokat olvasni. Növeli a vérnyomást.
2. A hozzászólók nagy része valószínűleg unatkozó erdész, egy kihalt, kiépített infrastruktúra nélküli vidéken, mert napi 12 órát nyomogatná a telefonját, viszont mivel hálózati áram nincs ezért ezen tevékenységét nem tudja gyakorolni, csak 5 órában. Remélem, hogy este otthon fel tudja tölteni, mert ugye kocsiba sem tud beülni egész nap egy 20 percre, hogy esetleg rádobja egy töltőpadra. Szegény! Ráadásul telefontapizás közben ugye jó lenne rádiót is hallgatni FM-en, mert ugyan a telefon bő félmilla, viszont a tízezres előfizetésre már nem futja 100Gb netért. Arról már nem is beszélve, ha van egy igen baba, korrekt, szép és hihetetlen tudású Huawei csúcskészüléke amiben semmi hiba nincs, akkor vajon miért is nézi ezt a mocskos drága, gyenge akkumulátorral rendelkező Samsungot, ami ráadásul nem is tud többet mint a régi Samsungok. Be kellene látni,hogy az aktuális csúcskészülékeket nem a 250K havi fizetésért dolgozó emberkéknek fejlesztik a mobilcégek, hanem annak a rétegnek, aki a telefon árának legalább dupláját de inkább tripláját keresi,és nem egy bányatárnában, hanem egy íróasztal mellett, ahol van egy nyomorult konnektor, ha merül a telefon, akkor feltölti.

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#152) batai15 válasza kali (#137) üzenetére


batai15
félisten

Hagyjad,csak trollkodik .

(#153) akooos válasza Ferike81 (#151) üzenetére


akooos
veterán

A második része nagyon tetszett a kommentnek. Kicsit nyers, de van benne igazság :C

(#154) No.01 válasza Ferike81 (#151) üzenetére


No.01
őstag

LOL, de igaz ;] :DDD

(#155) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Már vártam a tesztet,köszönöm!
Nekem nagyon tetszik,úgy összességében szerintem szuper készülékek lettek.Valószínűleg veszek is egy S10+ verziót az iXS mellé/helyett akár.:)
(MM-ban asszem' megtapizom a hétvégén)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#156) K0vasz válasza DrBubo77 (#120) üzenetére


K0vasz
aktív tag

megnyitod a Bixby-t > hamburger menü > Beállítások > Bixby Voice névjegye, és ott lehet frissíteni

(#157) INGJOKE válasza hroberto (#142) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mondjuk gari idő alatt nem kell 3x kijelzőt cserélni mert egy szép rózsasín csík lesz benne. Majd miután lejár a garancia 1 hétre rá megint megjött a rózsaszín csík és 80 e utána a kijelző javítása. A Sógi ezen a ponton cserélte le a samut...nekem igen mókás volt az eset ő nem fullos előfizetéssel vette ő nem örült annyira. Jah és kb mindig 3-4 hét alatt javították gariba is mindig...:D

(#158) kchris78 válasza Ferike81 (#151) üzenetére


kchris78
veterán

" Remélem, hogy este otthon fel tudja tölteni, mert ugye kocsiba sem tud beülni egész nap egy 20 percre,"
nem mindenkinek van a seggéhez nőve a kocsi...

"Ráadásul telefontapizás közben ugye jó lenne rádiót is hallgatni FM-en, mert ugyan a telefon bő félmilla, viszont a tízezres előfizetésre már nem futja 100Gb netért"
EZ ANNYIRA MAGYAR hozzáállás. Azért mert kifizetem a telefont amire vagy van pénzem vagy kipréseli az ember magából (telefonért szerintem is fölösleges már ezt az árat), de amúgy NINCS szükség 100 giga netre miért ne hiányolná az ember az FM chipet? nyilván nem lesz pálcatörő dolog, de a teszben is megemlítették. Sok helyen pl a céges előfizu az megköti az ember kezét, telefont választhat de az adatforgalom az annyi amennyi...

amúgy meg annyira nem voltak vészesek a hsz-ok, egy iphone teszt jobb vérnyomásemelő :)) :)) :)) . Nyilván a sok brutális teljesítmény paraméter helyett azon rugózik mindenki amit a teszben is negatívnak állítottak be.

[ Szerkesztve ]

(#159) PeBB


PeBB
csendes tag

Sziasztok, szerintetek lehetséges, higy megcsinálják értesítési LED helyett, hogy az előlapi kamera körül forogjon a cucc? Mert szerintem aztök jól menne... Mint amikor átvált előlapi kapmerára...

(#160) kekedi


kekedi
senior tag

Mindenki nyugodjon le ...... Lesz ez még 150k is, csak két év múlva, de akkor már az S12-ért fog fájni a fogunk.
Francba is. :D
Viccet félre téve. Megtudja venni az is aki csak 2 kilót keres (nem kell ehhez 5 kilót keresni, ahogyan ezt korábban leírták). Mind ez azon múlik, ki mire szánja a fizetését.
De én azon a véleményen vagyok, hogy egy új telefont sosem szabad megvenni akkor amikor kiadják.
Hogy miért?
-Nem ismered a típushibáját (oké, tudom, van garancia is, de nem mindenre)
-Valamint már 3 hónap múlva lentebb megy kb 20%-kal, fél év múlva 30-al, 1 év után 40-el.
Elég ha csak megnézitek a korábbi szériák árdiagramját az ár*kereső.h*-n

Ui: Ne hasonlítgassuk már az indulóáras S10-ek 1 éves telefonokkal.
Nekem S6 van és 85k ért vettem újonnan. pedig az is 250k-ról indult. ennyit erről.

(#161) kekedi válasza PeBB (#159) üzenetére


kekedi
senior tag

akkor nem csak nekem jutott ez eszembe :)

(#162) HarleyCustom válasza INGJOKE (#157) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A hozzászólásaid alapján ahogy látom,egy TrollHater -hez van "szerencsénk"? Szerintem ne keltsd itt a feszkót,ha lehet,inkább menj le a játszótérre hintázni és ne a gép előtt ülj,vag a telefont nyomkodd....vagy csináld meg a leckéd...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#163) kchris78 válasza kekedi (#160) üzenetére


kchris78
veterán

meg lehet 100as fizetésből is venni, csak nem annyira racionális döntés szerintem... főleg amiatt amit te is írsz: a hatalmas mértékű árcsökkenés miatt.. valamint olvasva a paramétereket, brutális... a hardver 8k videófeldolgozásra is képes, HEVC-ben és hasonlók.. nehéz kihasználni és ebben az esetben meg bőven elég egy S8-S9-es is.

(#164) Rinocerosz válasza HarleyCustom (#162) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Hát mondani kellett valamit neki a kijelzőre mert ügye a mate20pro-nál zöldült kb mindegyik:)

(#165) borand válasza Ferike81 (#151) üzenetére


borand
aktív tag

Szép! Grat! :C

(#166) Jadro válasza INGJOKE (#157) üzenetére


Jadro
veterán

Csak bezöldül a képernyő széle vagy éppen egy függőleges zöld csík jelenik meg. (Igen, Mate 20 pro problémák.) Lássuk be, ez bárhol előfordulhat, ez a gyors fejlesztés eredménye. User tesztel.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#167) ljs válasza atike (#121) üzenetére


ljs
tag

Elnézést félreértettelek.
Köszönöm, hogy küldted a linkeket!
Így még jobban körül tudom járni a témát.
Telefon vásárlása előtt állok.
A Huawei (vezeték nélküli) megoldása tetszetősebb,
de maga a cég számomra nagy csalódást okozott a Mate20 pro zöldülés-kezelés témában
(hogy hallgatott, mint hal a szatyorban).
Így más cég után kell néznem.
A Samsung csinál még "telefon, ami kiváltja a számítógépet"-fejlesztést.
ÉS most 8 GB RAMmal jön.
Annyival már remélem jó sebességre lehet számítani,
ha számítógép helyett használom.

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#168) Fred23 válasza Ferike81 (#151) üzenetére


Fred23
nagyúr

Általában véve tökre igazad van, de azért van egy olyan érzésem, nem merült le sokszor a mobilod pont akkor, mikor nagyon kellett volna! Én minden kis extra mAh-t és energiatakarékossági előrelépést nagy becsben tartok, ha éppen most nem is vagyok rászorulva. Töltöttél már mobilt nyilvános wc-ben? Vagy volt már olyan, hogy elvideóztad már délelőtt az akkud négyötödét, és a maradékra voltál utalva (és igen, nem volt konnektor a közelben, vagy powerbank a zsebedben)?

[ Szerkesztve ]

(#169) melan


melan
senior tag

Bevallom lelombozott a teszt... eddig a fórumot olvasva teljesen ráhangolódtam, hogy megérett a váltás az S7-ről, amivel az égvilágon semmi bajom sincs, mindenre elég... de most jön egy lehetőség a váltásra, hát uccu neki! Kb 40 youtube video és összehasonlító teszt után megtapiztam egy ekkora telót, mert ez az egy volt az ár mellett ami negatívumként jelentkezett nekwm - a méret. De látom, hogy meg lehet szokni, és jól is jönne egy nagyobb kijelző.... szóval mármár majdnem berendeltem.
Erre jön a teszt, amit olvasva olyan érzésem támadt, mintha az írója épp egy kikapott meccs után ült volna le megírni, vagy akkora elvárásokkal, hogy mostaztánennyiértmindenmagaatökély. Bwvallom keveslem az olvasottak alapján a SOC időt, de ezt a teszternek kell tudnia, hogy mennyire a "szokásos" módon használta, mert pl a meglehetősen sok navi egészen más irányba viszi a dolgot, mint a sok fotózás pl. Szóval lehet, hogy én vártam pozitívabb felhangú véleményt, de lehet, hogy a mostani telefonokkal szembeni elvárásoknak egyszerűen nem felel meg eléggé az S10+
Így az általam várt megerősítés, ami segített volna a döntésben - elmaradt. Pedig úgy taktikáztam, hogy előrendelem, aztán eladom a fülest, amit adnak hozzá esetleg és a 300k kevésbé fáj 😃
Valószínűleg erről lemondok, és marad a pár hét fórumolvasás a userek használata alapján, és majd eldől...

[ Szerkesztve ]

(#170) bigmasterg válasza kekedi (#104) üzenetére


bigmasterg
addikt

Kamerában a legnagyobb előrelépést a két extra látószög jelenti, már a sima s10-nél is.
S9-nek hátlapon egy kamerája volt és csak a plus-nak volt teléje.

De hasonló amúgy a szitu a pixeleknél is képminőségben.
Nexus 6P-m volt a mostani S8 előtt és annak a kamerája semmivel sem volt rosszabb, mint a pixel 1 kamerája, amihez képest nem volt (óriási) előrelépés a pixel 2 kamerája, amihez képest megint csak nem ég és föld a pixel 3.
Amúgy a Nexus 6p szebb képeket lőtt, mint az S8-asom.
Mobil fotózásnak megvannak a maga fizikai korlátai, amit már pár éve próbálnak feszegetni a gyártók, utóbbi időben szoftveres trükkökkel és multi expoval. Igazából ebben legjobb a pixel3.

Én spec S8-ról váltok S10-re, kamerában kifejezetten örülök a széles és tele látószögeknek.
Igazából azért lesz S10, mivel előfizuban kifejezetten jó áron sikerült előrendelni, amúgy igencsak a következő oneplust választottam volna..

szerk.:
Egyedül az s8-hoz hasonló akksiteljesítménynek nem örülök, S10+ -t viszont nem akartam, sokkal jobban bejön a kisebb méret és szvsz a dupla frontkamera sziget is ronda.

[ Szerkesztve ]

(#171) Favilla


Favilla
tag

Valakit hívtak ma a telenortól S10+ ügyben?

(#172) ljs válasza .Szaki. (#131) üzenetére


ljs
tag

Köszönöm a választ!
TE használsz ilyet?
(Amennyiben az előző kérdésre "igen" volt a válasz:)
Mi a tapasztalatod?
Írtam választ a kollégának.
Neked van összevetésed a Huawei és a Samsung telefonok ilyen irányú felhasználási lehetőségéről?
Más!
Nekem nem volt sem Huawei, sem Samsung telefonom.
Eredetileg H-t (Mate20 pro) akartam, de nem tetszett, amit "problémakezelés" címszó alatt műveltek.
Szerinted a Samsung esetében számíthatok valamilyen -csak rájuk jellemző- "mellékhatásra"?

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#173) prolad


prolad
őstag

Nagyon tetszett ez a széria, ameddig szombaton meg nem néztem az MM-ben. Nem gondoltam volna, de egy notch (csepp, vagy egy kisebb pl OP6 méretű) ezerszer kevésbé zavaróbb, mint ezek a lyukak. már a trükkös wallpapernél is látszott, az értesítési sávot lehzva pedig egyértelmű. Érdekes módon a plusnál zavart legkevésbé, hiába van azon 2 kamera, nem tűnt olyan nagynak, lehet csak a nagyobb kijelző miatt.

(#174) SZULTA válasza PeBB (#159) üzenetére


SZULTA
tag

+1
Jó lenne ha elérhetővé tennék mint opció, én is nagyon örülnék neki.

(#175) ljs válasza Ferike81 (#151) üzenetére


ljs
tag

A 2. rész talált! :)

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#176) leslien


leslien
nagyúr

vajon az Exynos is benne van a pakliban?
[link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#177) Ferike81 válasza kchris78 (#158) üzenetére


Ferike81
senior tag

nem mindenkinek van a seggéhez nőve a kocsi...
Olvasd el még egyszer, és a szövegkörnyezetben értelmezd ezt a sort, ne kiragadva ezt a pár szót. Ha valaki akkor én mostanában nagyon keveset ülök autóban.

EZ ANNYIRA MAGYAR hozzáállás. Azért mert kifizetem a telefont amire vagy van pénzem vagy kipréseli az ember magából
Erre írtam, hogy akinek préselnie kell, az ne vegye. Nem neki találták ki. El sem tudom képzelni, hogy minek van szűksége valakinek erre a telefonra, ha "ki kell préselnie" az árát. :F

Sok helyen pl a céges előfizu
Nekem még soha nem szóltak a cégnél, ha rátöltöttem magamnak x giga netet. Amelyik cég meg félmillás telefont vesz cégesnek az szintén nem fog xarakodni 10K forint értékű neten, ha mégis akkor tölts magadnak.

(#168) Fred23
Nem jártam még így valóban. De otthon is van töltőpad meg a munkahelyemen is, és a kocsiban is tudom tölteni. Nem szoktam fél napnál többet olyan helyen lenni ahol ne tudnám tölteni. És ha mégis lemerülne akkor évente egy ilyen eset esetleg belefér.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#178) csobi1


csobi1
tag

Kijelzőidő 4-5 óra? Hát elég gyenge...

(#179) PeteePeti válasza INGJOKE (#124) üzenetére


PeteePeti
őstag

Tehát, aki szereti a Samsungot ilyen áron az mindenki gyagyás? :) De ha valaki 330-ért Hüvely Mate 20 Pro-t vesz az okos? :) Apple fanokról milyen véleménnyel lehetsz akkor?

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#180) ljs


ljs
tag

Olvastam olyanoktól is hozzászólást, akiknek nincs Samsung telefonjuk, de követi a mobilvilág eseményeit.
Telefon vásárlása előtt állok.
Favorizáltam a Mate20 pro-t, azután tapasztaltam, hogy a cég mit tesz, ha probléma van (semmit).
Olvasok itt az edge-felépítés miatti kijelzőgondról Samsung esetén.
Ez mit jelentett?
NEM vitát akarok generálni, de a Samsung esetében lehet-e számítani olyan meglepő magatartásra, mint a Huawei esetében?

Egyik gyártó sem angyalka, de nekem meg telefont kellene vennem.
Mellényúlni nem szeretnék.
Iphone-hoz meg nem vagyok elég érett gondolkodású. :-)

A mobilvilágban nálam tájékozottabbak véleményét szívesen olvasom,
tanácsaikat pedig köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#181) kali válasza ljs (#180) üzenetére


kali
legenda

Ha a Huawei esetén az nem felel meg számodra, hogy például az LG zöldülő panellel szerelt Mate 20 Pro-kat kérdés nélkül cserélte új, probléma nélküli BOE kijelzősre, tette ezt nem a kötelező intervallumban, tehát a vásárlástól/átvételtől számított 3 napon belül, hanem utána, javítás helyett is, na ha ez neked semmi, akkor jóra ne számíts a Samsungnál sem, sőt, semmilyen más gyártónál.

(#182) #81733120 válasza INGJOKE (#157) üzenetére


#81733120
törölt tag

Ebben mi a mókás? :F 🤷🏻‍♂️

(#183) ljs válasza kali (#181) üzenetére


ljs
tag

Szia!
Mint mondottam, nem akarok indulatokat generálni.
Számomra a kommunikáció hiánya a riasztó magatartás.
Cserélték kétszer/háromszor/többször
(azt a topicot abban az időben folyamatosan követtem),
DE semmit sem ismertek el - hoztak nyilvánosságra.
(Nálam ez azt jelenti, hogy "lapítottak".)
Ezért kérdeztem, hogy a Samsung esetében vannak-e anomáliák.

Mert a 7 éves okos telefonom már sok furcsaságot csinál.
És cserélni kell(ene).

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#184) hroberto válasza INGJOKE (#157) üzenetére


hroberto
veterán

Te jó Isten... :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#185) INGJOKE válasza PeteePeti (#179) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az voltam én is szóval igen rossz véleménnyel, de mivel ez egy fórum én is elolvasom mások véleményét és nem tőrnék pálcát felettük.
Vannak itt szakállas avatarral olyanok akik lehet még nálam is fiatalabbak, pedig én sem vagyok még 35, csak jövőre. (Nagyon örülnék ha még házit kellene írnom du-n)

Jah és mate 10 pro-ja van nem 20. Azon kívül egy p20 és egy honor 10. Azokról tudok nyilatkozni. 😀
Jah meg a feleségemnek egy p10-e.

[ Szerkesztve ]

(#186) Rinocerosz válasza ljs (#183) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Igazából ki kell fogni azt az eladót aki rendes:)
Nekem eddig semmilyen problémám nem volt az s5-nél elengedett valami forrasztás.. ezért elvittem gariztatni és nagyon korrektek voltak mert a repedt üveget is ki cserélték+ az akut és a usb csatlakozót eltakaró kis bütyköt is.

Az s7-nel azért vittem el mert a garancia majdnem lejárt és mondom cseréltetek aksit, hogy új legyen benne.. de ott is iszonyat rendesek voltak aku csere,hátlapcsere,usb csatlakozót és ujjlenyomat olvasón is cseréltek valamit.. szóval elégedett vagyok..

S9+ t még nem vittem:)

(#187) kchris78 válasza csobi1 (#178) üzenetére


kchris78
veterán

szerintem a 4-5 óra ha úgy lenne gyenge lenne. De a 16 óra 150niten megmutatja hogy kis SPÓROLÁSSAL, (nem kell végig csutkára húzni a fényerőt fehér háttérrel AMOLEDen!!!) azért szerintem ki lehet majd hozni jóval többet is, mindenkinek a használati módjától fog függeni hogy mit bír... Egy pár dark mode-os app és nagyon sokat lehet majd húzni a SoT-on!

(#188) Almonen


Almonen
aktív tag

S9+ nincs lyuk a kijelzon, nekem emiatt a bevagas miatt nem jon be:( maradok s9+

(#189) tibcsi0407 válasza forgonati (#129) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Semmi komolyat, mondjuk olyan esti fotózást, mint a többieknek (lassan mindnekinek és manuálisan kapcsolhatóan) van. Mert az automatikus night mode nem sokat ér, ha a konkurenciához hasonlítjuk.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#190) Szellem. válasza ForRedGlory (#149) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Sajnos azt kell írnom, hogy megérett a csere az újságírókra is. Ezek már nem azok a tesztek, amiket anno nagy örömmel olvastam.
Ahogy az öreg bácsi a chio reklámban mondja: " Régen minden jobb volt."

Amúgy nekem meg nagyon tetszik a telefon. Megnéztem élőben, megfogdostam, megnyomkodtam és felkeltette az érdeklődésemet.

[ Szerkesztve ]

(#191) guriga1234


guriga1234
addikt

Köszi a teszteket és bemutatót, péntektől már én is meg fogok tudni majd győződni arról, hogy van-e eltérés a saját tapasztalataim és a tesztben leírtak között.

Sajnos ugyanaz megy most is, mint évek óta. Megy a fanyalgás, meg az önigazolás, hogy kinek miért nem éri meg. Unalmas. Aztán akik megvették, azoknál a fő téma az lesz, hogy ki honnan és milyen hátlapot/fóliát akar.

(#192) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Bennem semmit nem váltott ki ez az S10. A pulzusom sem emelkedett meg 1-es sem. Főleg azok a lyukak a kijelzőn... Remélem, hamarosan eltűnnek ezek a kijelzőt elcsúfító megoldások. Persze van, aki ezt is meg tudja oldani. Ilyenem sem lesz soha.

(#193) whatwhatwhat válasza ljs (#180) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Samsung szervízzel edig nem volt rosz tapasztalatom. Már alapból az, hogy 2 év garanciát adnak(ha hivatalos helyről vásárolod) magában előny. Khm apple. De azthiszem ez a huawei-re is igaz.
Régen amikor még házhoz jöttek akkor szerintem messze az övüké volt alegjobb szervíz. Most a frissebb tapasztalataim is jók. Szerencsére sokat nem kellett szervízbe járnom, de amikor igen, akkor jó tapasztalataim voltak. Nem ülnek a telefonokon heteket és adnak normális cseretelefont, és nem utolsó sorban: megjavították őket.

(#194) Almonen válasza SkyLine3000 (#192) üzenetére


Almonen
aktív tag

Nálam is az rontja el. Plusz S9+ sincs semmi bajom

(#195) Jadro válasza guriga1234 (#191) üzenetére


Jadro
veterán

"Aztán akik megvették, azoknál a fő téma az lesz, hogy ki honnan és milyen hátlapot/fóliát akar."

Ez most hatványozottan várható az ujjlenyomat vs nem mindegyik fólia megfelelő együttállás miatt. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#196) AliceWake válasza ForRedGlory (#149) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nem feltétlenül értem ezt a hangnemet, de köszi, hogy szóltatok.

Eredetileg ebben a tesztben volt az S10e is, utólag szerkesztettem szét. A hardvernél benne maradt az S10e-re vonatkozó információ.

Non omnis moriar.

(#197) AliceWake válasza hr2 (#140) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

8, természetesen, az eredeti anyagban még benne volt az S10e is, nem sikerült hibátlanul szétszerkeszteni az anyagokat, de javítjuk :R

Non omnis moriar.

(#198) Jadro


Jadro
veterán

Egy kis akkuteszt. Túl nagy következtetéseket nem lehet belőle levonni napi használatot tekintve, de egy kis összehasonlításhoz jó lehet.. Mobilhálózat OFF, csak Wifi játszik és kizárólag videonézés van benne.

S10E jobban teljesít mint az S10. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#199) ljs válasza whatwhatwhat (#193) üzenetére


ljs
tag

Köszönöm szépen a választ és az információt!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#200) embe


embe
nagyúr

Mi ennek a gyári videólejátszónak a neve?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.