Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) S e t h válasza Fred23 (#399) üzenetére


S e t h
nagyúr

Gondolkodtam is, hogy miből adódhat a nagy eltérés a tesztek végeredményei között és valóban nem kizárható, hogy az exynos ennyivel gyengébb aksiban a snapdragonnál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#402) MikeWazowski válasza Fred23 (#399) üzenetére


MikeWazowski
addikt

7h 59 min - good
8h 5 min - excellent.... ;] :DDD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#403) fogtunder válasza S e t h (#401) üzenetére


fogtunder
nagyúr

sajnos nem ez lenne az első alkalom, mikor a Samsung kicsit elkeffenti az energiahatékonyságot...

(#404) BReal: az lenne a nagyon furcsa, ha nem lenne jobb, nyilván az.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#404) BReal


BReal
addikt

Csak kíváncsiságból: szerintetek a képek minősége jobb pl. egy S7-hez képest?

[ Szerkesztve ]

(#405) MikeWazowski válasza BReal (#404) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ez egy elég hülye kérdés volt. Sokkal jobb. 3 éves telefon...

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#406) Kkromer válasza BReal (#404) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Nem sokkal. Ezért is botrányos a 345 ezres ár.

(#407) Fred23 válasza S e t h (#401) üzenetére


Fred23
nagyúr

Legtöbbet a tesztelés módja számít, például 4K@60 videózással kábé 3 óra alatt le is lehetne meríteni bármelyiket. Az Exynos változat persze biztosan rosszabb energiahatékonyságú, de fogalmam sincs, mennyivel, tippre csak 10-15% lehet a difi. Mondjuk mintha az S9 esetében -Snapdragon vs Exynos- ennél több lett volna az eltérés, de nem érdemes ebből kiindulni.

MikeWazowski: :D 8-nál a határ. Jobb lett volna szóbeli minősítés nélkül a végeredmény kommunikálása!

(#408) ForRedGlory válasza MikeWazowski (#402) üzenetére


ForRedGlory
félisten

8 óra alatt sajnos nincs élet. :D

(#409) cicaslany86 válasza Kkromer (#406) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Ugyanaz a kamera van benne, mint az S9+-ban, ami teljesen jó képeket készít. Csak csiszolnak rajta szoftveresen.

(#410) osszaki


osszaki
tag

Az erkélyes videónál valami botrány micsoda hullámzódás van. A képek olyan semmilyenek, bár szinte mindig az van, hogy a MA tesztfotók sokkal fakóbbak, jellegtelenek.

Ami engem kameránál meglepett, hogy az előlapi selfie 'wide' kamera mennyire nem wide. SES-ben S10+ mellé raktam az S7 Edge-em és az S7-é sokkal nagyobb látószögű, mint az S10(+) -é. Ami elég szomorú a wide jelző tudatában.

Valamire váltanom kell idén (mostani megy Anyumnak, nekem meg kell egy utód, ami dual sim-es, de most már megvárom a Huawei bemutató is szerintem.) Amúgy a legnagyobb problémám a kamerakivágás elől, nagyon nem lett szép, de ahogy néztem van opció az eltüntetésére. Ami miatt, nevezzük így megbarátkoznék ezzel, hogy gyakorlatilag minden mobilos médiafogyasztásom (+játékok) átmentek táblagépre. Így a telefon nálam már csak 'telefon', munkaeszköz, kamera, meg ismerősökkel beszélgetés.

Köszi a tesztet.

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#411) Favilla válasza Endr00 (#400) üzenetére


Favilla
tag

SES-nél működik az ÁFÁ-s számlázás, vagyis személyesen biztos, mert rákérdeztem. Holnap ezért inkább bemegyek, nem akarom, hogy rossz számlát kapjak, így is sokba lesz.

(#412) VIBO


VIBO
őstag

Már csak 3-at kell aludni :DDD

Duna plázában kint van fekete a Vodában. Ma is kicsit megtapiztam. Lassan már nem is lesz meglepetés mire megkapom :))

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#413) Silenzio


Silenzio
addikt

Ezt a mondatot nem tudom értelmezni:

"De ami nagyon fontos, hogy korábban még azok a Samsung telefonok sem tudtak menet közben váltani a széles látószög és a másik kettő között, amelyeken volt több kamera. Ennek nem az az oka, hogy lusták lettek volna a programozók, hanem az, hogy eddig az Exynoshoz tartozó ISP nem tudott ennyi feladatot egyszerre ellátni, az S10-ben levő hardvernek viszont már nem okoz gondot, úgyhogy itt nincs is akadálya, hogy videofelvétel közben tetszés szerint váltogassuk a látószöget."

Melyik az a széles látószög, és melyik az a másik kettő? A látószög optikai tulajdonság, szoftveresen hatékonyan nem módosítható. Melyik korábbi Samsung telefon tudott 3 látószöget? És mi az, hogy nem tudott váltogatni? S9+-on van, gond nélkül vált felvétel közben a két kamera közt.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#414) PeteePeti válasza Endr00 (#390) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én igen! Érdeklődésre azt mondták, hogy aki előrendelt annak legkésőbb 8-án át adják futárnak, de lehet abból 7-e is, attól függően, hogy sorrendben hol vagy a listán, mert ők is előrendelési sorrendben dolgozzák fel a megrendeléseket.

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#415) PeteePeti válasza ΞΔGLΞ (#394) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én, pl azért mert hivatalos forgalmazó! Anno a Note9 is tőlük jött! Rendes magyar gyári független XEH rommal! És nem mellesleg volt egy 30 ezres vásárlási utalványom is hozzá, mármint az S10+-hoz!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#416) ZavaBalazs válasza Silenzio (#413) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a tavalyi A9 tud hármat, azt nem tudom, hogy váltani lehet-e rajta...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#417) janeszgol válasza Parallaxis (#304) üzenetére


janeszgol
félisten

Szövegben való pozícionálás. A trackpad mód nekem nem okés.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#418) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Teardown. A Samsung szintet lépett, ha elromlik az usb port, mostmár csak alaplappal együtt cserélhető. :C :W

(#419) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Zack szét is szedte. :)
[link]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#420) BoneDragon válasza HarleyCustom (#419) üzenetére


BoneDragon
veterán

Csak egyet kellett volna vissza olvasni. :U

(#421) Whiteshark13 válasza cicaslany86 (#384) üzenetére


Whiteshark13
tag

Én S10+-t rendeltem az Extreme Digitaltól személyes átvétellel, úgyhogy reményeim szerint pénteken már a kezemben lesz. :-)

(#422) ollie válasza Bumblebeee (#381) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A visszafele töltést pont a Huawei lopta, mert már a galaxy s7 is így látta el árammal a ledes okostokot (3 éve!). A kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasó meg azért nem jelent meg hamarabb Samsung telefonban, mert most érett meg a technológia arra, hogy bekerüljön csúcskészülékbe (ultrahangos). A Huawei-es ujjlenyomat-olvasó nagyon gagyi ehhez képest, és elég gáz, hogy csúcskészülékbe tette a Huawei.

***

(#423) cultfeca


cultfeca
tag

Sziasztok!Én is megrendeltem egy S10+ a vodafontól.24×××× ft-ért nekem még belefért.Nem tudom miért fikázza mindenki az árazást.Meg kell venni szolgáltatótól és máris 100e-el benzebb van mindenki.Dual sim tehát még hátrány sem származik belőle.A konkurencia fanok meg teljesen kiborítanak.Nekem is volt hasonló árkategóriás Samsung-Huawei párosom.Egy évet használtam mindkettőt céges telefonként(A5 2107-P10 lite).Én nem estem hasra a Huaweitől.Szóval nekem a Samsung már bizonyított ezért is lett megrendelve megint.Biztos lesz jobb az S10-től,de úgy ír mindenki véleményt,hogy szinte még senki sem használta 5 percnél tovább...Szóval várjuk meg a pénteket és mehetnek az éles tesztek.

(#424) fogtunder válasza ollie (#422) üzenetére


fogtunder
nagyúr

azért szerintem ezzel várj, amíg kipróbálod, hogyan implementálta a Samsung a jelentősen fejlettebb technológiát. nekem érzetre nem gyorsabb és nem is pontosabb, bár ez utóbbi lehet a kis felületből adódik, viszont a végeredményt nem befolyásolja.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#425) Jadro válasza BoneDragon (#418) üzenetére


Jadro
veterán

Ez nem újdonság, pl S3 is ilyen volt. Vissza a jól bevált megoldásokhoz. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#426) ΞΔGLΞ válasza Whiteshark13 (#421) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Rokon hívott, Euronics-ban, elméletileg holnap délutáni szállítással már ott lesz az enyém is.

(#427) DS39


DS39
nagyúr

tech2.hu-s cikkből van a kép. frappáns megoldások az előlapi kamerákra. :D

[ Szerkesztve ]

(#428) SZULTA


SZULTA
tag

Valaki tud azzal kapcsolatba valamit h a telekomnál 11 dikén szállítják ki a telót? Van olyan akinek 8. Dátum szerepel?

(#429) akooos válasza SZULTA (#428) üzenetére


akooos
veterán

(#430) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

S10+ vs XS Max vs Mate 20 Pro speed test

https://youtu.be/Gs_gKE0yvgU

(#431) SZULTA válasza akooos (#429) üzenetére


SZULTA
tag

😯 aztaa ez szuperjó
Irigyellek

[ Szerkesztve ]

(#432) ΞΔGLΞ válasza akooos (#429) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szilvikét személyesen rendezd le!

(#433) HarleyCustom válasza BoneDragon (#420) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D
Jovanna

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#434) viera


viera
őstag

Ma megnéztem én is a telókat a Telekomnál.
Nekem tetszik az S10 meg az S10+ is,a kamera sem zavaró.Csak sajnos a kerámia hátlapos nem volt,majd megnézem amikor beérkezett aztán eldöntöm,hogy az lesz vagy a sima fekete.128-as nekem bőven elég lenne,csak állítólag nagyon jól néz ki a kerámia. :K Az S10e viszont nekem annyira nem tetszik,azért sem mert nem hajlított a kijelző. :N A mérete viszont tényleg jó.
Egyébként már ott vannak a telók az üzletben csak 8-a előtt nem adhatják ki.

(#435) Gergőke88: eltaláltad. :DD

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#435) Gergőke88 válasza akooos (#429) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nagyon remelem, hogy videkre is lejut penteken.
Nem is ertem miert ez a kulonbseg.
Valszeg mar reg a raktarban van.

(#436) kchris78


kchris78
veterán

ultrabrutal a kijelzo. de en az amoledet nem fogom valasztani amig vagy nem emelik a sok kHzes tartomanyba a frekvenciat vagy nem szuntetik meg. 240Hz az nagyon keves pwmnek.

[ Szerkesztve ]

(#437) brumi15 válasza Favilla (#171) üzenetére


brumi15
csendes tag

engem ma hívtak fel a telenortól, sikeresen megrendeltem az s10+ 128gb kékbe. még csütörtökön adtam le a visszahívást és már 3.-jára hívtam őket hogy mi a fene lesz már, persze Ők mondták hogy nincs rálátásuk. Azonban, a 4.-ik ügyintéző azt mondta hogy továbbította a háttércsoportfele, garantálni nem tudja, azonban elküldi. 20 perc múlva hívtak!! persze lehet hogy ez csak véletlen, mert már napok óta le volt adva az igény, de azért érdekes :D

(#438) Gubu0101 válasza Gergőke88 (#435) üzenetére


Gubu0101
veterán

Viszi a posta,már pénteken ott lesz.Az intéző mondta,hogy azon fog múlni nem rajtuk(Telenor).

(#437) brumi15:Mi még 21.-én kértük a visszahívást és tegnap sikerült a megrendelés... :)) Ne is panaszkodj ;] :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#439) zsoleer


zsoleer
senior tag

Aki eladná majd az ajándék fülest jelezze.

(#440) brumi15 válasza Gubu0101 (#438) üzenetére


brumi15
csendes tag

akkor viszont tényleg hatással volt a hívásom, már megérte zaklatni őket! :DD Jó sokára hívtak téged akkor. Én is kérdeztem mondta az ügyintéző nekem is hogy pénteken várható lesz, a posta meg amúgy elég gyors, nem szoktak kínlódni. Már nagyon nagyon kíváncsi vagyok! :C

(#441) Joe.36


Joe.36
addikt

Szép és jó lett szerintem, de nekem nem tetszik a lukas kijelző, marad a Note 9.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#442) zazenke válasza kali (#6) üzenetére


zazenke
őstag

a táblázatban a mate 20 fényereje nem jobbnak van írva ?

(#443) Gubu0101 válasza brumi15 (#440) üzenetére


Gubu0101
veterán

Detto,lehetne már péntek :B Már a tok is meg érkezett,egyenlőre átlátszó,de hamar váltok,mert nekem elég csúszósnak érződik a tapintása,kerámia miatt vettem csak átlátszót :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#444) Silenzio


Silenzio
addikt

Összefogdostam az S10-et az imént. Ugyanaz a kamera app, mint a pités S9/Note 9-nél. Ebben sincs manuális videó. Mivel nekem ez a legfontosabb fícsör (és anno ezzel nyomatták az S6 Edge+-t és az S7-szériát) ez szerintem ultragáz. Az S10-széria nem tudja, amit 100+ ezernél minden valamire való mobil. Hiába mérnöki műremek, S8 méretben szinte S9+ kijelzőméret, óva intek mindenkit a megvételétől, aki nem csak home videókat akar vele forgatni. Maradok az S9+-nál és próbaképp veszek egy P20 prót.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#445) zazenke válasza kchris78 (#436) üzenetére


zazenke
őstag

és ez a tulajdonság amúgy rontja a szemet ?

(#446) Silenzio válasza kchris78 (#436) üzenetére


Silenzio
addikt

Nem szüntetik meg? Ez mit jelent?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#447) janeszgol válasza zazenke (#445) üzenetére


janeszgol
félisten

Azt nem tudni, de fárasztja.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#448) kchris78 válasza zazenke (#445) üzenetére


kchris78
veterán

van akit konkretan faraszt. nekem orvosi problema miatt kockazatot jelent.
mellesleg: HA igazoltan nem jelentene kockazatot senkinek se akkor nem hansulyoznak a monitorokon adott esetben a pwm free fenyero vezerlest! nem veletlenul nincs telefonnal felhozva ez a dolog, mert az amoled technologia (energiahatekonysag, szinhelyesseg, elettartam miatt) jelenleg NEM igazan teszi lehetove a pwm elhagyasat. a telefont raadasul sokan sokkal tobbet bujjuk mint a monitort... csak azt nem ertem akkor h miert nem tekernek rajta felfele..

[ Szerkesztve ]

(#449) kali válasza zazenke (#442) üzenetére


kali
legenda

Mate 20 Pro kontra S10+ volt a téma, a GSM Arena teszteket néztem:
Samsung Galaxy S10+ (Max Auto): 793
Huawei Mate 20 Pro (Max Auto): 657
Auto maximumon nagyobb fényerőt tudnak a telefonok, mint manuális maximumon - biztonsági okból van így -, azért azt szokás inkább nézni.
Kézi módban valóban a Mate 20 Pro nyom többet.

[ Szerkesztve ]

(#450) moma


moma
őstag

Én kiröhögöm, aki ennyit költ telóra.

we all deserve a bit of luck.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.