Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Nekem azt irtak, hogy 9.30-12.30 kozottt vehetem at. Budapest alle telekom. Aki mar megkapta az hol vette at?

(#802) kelzsoca válasza Lacka89 (#801) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az érkezéssel, futárral, átvétellel kapcsolatos infókat kérlek tegyük off-ba.

https://vertigostore.eu

(#803) No.01


No.01
őstag

Lehet a topicot valoban torolni kellene es ujrakezdeni ha mar lesz par valos velemeny mert ez igy gaz. Nagyon gaz!
Legalabb faradna a nagyerdemu azzal, h OFF-ba teszi... de nem :U

(#804) kelzsoca válasza No.01 (#803) üzenetére


kelzsoca
félisten

Érdemes lesz megvárni azt, hogy az előrendelők megkapják a készülékeiket, aztán egy takarítást kérni, és onnantól szakmai topic lesz.

https://vertigostore.eu

(#805) hroberto


hroberto
veterán

Remélem most, hogy többen elkezdik használni lesznek már érdemi információk is a telefonról, főleg az üzemidőról, mert az nekem lényeges szempont.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#806) zzola válasza kelzsoca (#804) üzenetére


zzola
félisten

+1.
Én is átköltözök ide...

(#807) savoo


savoo
addikt

S10 első benyomás, hogy az ujjlenyomat olvasó nagyon gyalázatosnak tűnik..

(#808) Endr00


Endr00
aktív tag

Na akkor egy kis gyors tapasztalati értékelés (sima S10, Black). Fél napi használat után, amiket észrevettem:

1. Az ujjlenyomat olvasó: Szar...Pontatlan, lassú, kétszer egymásután ritkán old fel. Lehet, csak velem van a baj, de nálam gáz. Nedves kézzel meg egyáltalán nem old fel (az még lehet a fólia miatt is, nem tudom)

2. Üzemidő: Éjszaka töltöttem fel 100%-ra, reggel 6-tól indítottam a napot. Most van 8:50, 64%, sot: 1:57. Volt 1ó Spoty, ehhez BT fülessel, volt fényképezés, némi videó meg netezés. Még gondolom be kell állnia, de ez eddig gyengus.

3. Fényképek: Nappal bitang jó, este...hagyjuk. Videó nem annyira érdekel. Pár kép:

HDR teszt, nappal szembe:

Ugyanaz a téma a 3 lencsével:



Telefotó:

4. UI, teljesítmény: A rendszer sebessége szuper, scroll elég smooth, viszont vannak megröccenések, amikre nem számítottam, ez egy kicsit csalódást keltő. UI elmegy. Tetszik, hogy sok mindent lehet beállítani, de pl a lock screen nem tetszik az ikonokkal, nem tudtam megváltoztatni, hogy kártyákon jelenjenek meg az értesítések.

5. Kinézet: Gyönyörű, legszebb telefonom eddig. A hátlapra kell vennem tokot, mert a fekete üveg nagyon mocskolódik :)

Kb most így ennyi jut eszembe.

A Buds-ra meg még várok, mert egyelőre nem tudtam regisztrálni.

Szép napot minden S10 tulajnak.

Samsung Galaxy S23

(#809) kchris78 válasza thamasz (#800) üzenetére


kchris78
veterán

ha ott volt ma megkapod. az a kozpont, onnan viszik a kiszallitok mindenfele.

(#810) thamasz válasza kchris78 (#809) üzenetére


thamasz
senior tag

Jelentem, kár volt izgulnom, 180 km Budapesttől, és voilá:

Mostantól érdemi hozzászólások lesznek részemről is.

(#811) ZavaBalazs válasza Endr00 (#808) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ujjlenyomat: azt olvastam, hogy ha erősen megnyomod, sokkal rosszabb, mintha csak ippeg hogy hozzáérnél. te hogy próbáltad?

illetve hogy én is beálljak a megjött-e már/mikor értesítenek sorba, mediamarkt még nem szólt, hogy ma mehetnék érte, de műlt héten a boltba kihelyezett samsungos srácok mondták, hogy 8-án mehetek a február huszonvalahanyadikás előrendelésemmel. kíváncsi leszek. :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#812) kchris78 válasza Endr00 (#808) üzenetére


kchris78
veterán

hat erdekes. en azt latom hogy az apple bevezette a faceidt es ezt tolja ami sok embernek nem tetszik de stabil kulonben sajtohirek lennenek. a samu meg probal tullepni a hagyomanyos ujjlenyomat felismeresen mert az eredeti jol mukodo az mar retro, tobb kevesebb sikerrel. volt irisz volt arc... most meg az UHs lenyomat...

(#813) Segal


Segal
veterán

A múltkori Kim Jong-os háttérkép sem volt egyszerű de ez most mindent visz :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#814) Endr00 válasza ZavaBalazs (#811) üzenetére


Endr00
aktív tag

Ha nem nyomom meg, akkor szól, hogy erősebben nyomjam, ha csak rátapizok és elveszem, akkor meg szól, hogy hosszabb ideig hagyjam rajta. Máskor meg nem szól és beenged szépen. Van hogy azért szól, hogy nagyobb területen tegyem rá az ujjamat. Totál nem konzisztens, az a bajom.

Samsung Galaxy S23

(#815) zzola válasza Segal (#813) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#816) bulikavagyok válasza Endr00 (#814) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez nem valami biztató. Frissítést kapott már a telód? Mintha valaki írta volna korábban, h frissítés után pontosabb lett.. :F

[ Szerkesztve ]

(#817) zoleeno1 válasza Endr00 (#808) üzenetére


zoleeno1
addikt

Köszi, végre valami értelmes hozzászólást is lehet olvasni... Elsőre nem túl biztató, főleg az ujjlenyomatolvasó része idegesítene :F

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#818) savoo válasza Endr00 (#814) üzenetére


savoo
addikt

Ez így ebben a formában egy vicc.

Közben most nézem hogy van egy fél gigás update, amiben többek között azt írják hogy javították az ujjlenyomat olvasás teljesítményét. Hát kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#819) Endr00 válasza bulikavagyok (#816) üzenetére


Endr00
aktív tag

Azt írja, hogy a legfrissebb van fent, de volt egy frissítés és ott tényleg írják, hogy volt némi fejlesztés az ujjlenyomat olvasóval, de nem tudom milyen volt előtte.

Samsung Galaxy S23

(#820) savoo válasza Endr00 (#819) üzenetére


savoo
addikt

Na hát akkor erről ennyit..

(#821) bulikavagyok válasza Endr00 (#819) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hmm.. köszi! :R

(#822) Gubu0101 válasza savoo (#820) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nyugi,még hagy forrja ki magát,szerintem ez legyen a legkisebb baj a telóval,1-2 update-el úgy is jobbá teszik.Már várom én is milyen lesz a 10+-on,hamarosan meglátom..Én szinte csak ujjlenyomat olvasót használok,leggyorsabb módja nekem ,hogy feloldjam a telefont :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#823) hr2


hr2
őstag

Megérkezett nekem is Telekomos fekete S10, 3 év után S7-et váltott, ami sohasem hagyott cserben, bízom benne az S10 is hasonlóan megbízható lesz.

(#824) savoo válasza Gubu0101 (#822) üzenetére


savoo
addikt

Fel is ment az update, határozottan jobb lett, de azért még nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#825) Endr00 válasza savoo (#824) üzenetére


Endr00
aktív tag

Rájöttem amúgy, hogy ujjbeggyel ne próbálkozz, mindig tedd rá az egész ujjadat és akkor jó. Most már kezdem jól csinálni :)

Samsung Galaxy S23

(#826) savoo válasza hr2 (#823) üzenetére


savoo
addikt

Durva egyébként hogy mennyivel jobb a kijelzője mint az S7nek..

(#827) savoo válasza Endr00 (#825) üzenetére


savoo
addikt

Igen ezt én is észre vettem, csak S7 után furcsa.

(#828) viera


viera
őstag

Na,megvan nekem is a teló. :))
S10+ Prism Black lett,nekem jobban tetszik mint a kerámia. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#829) RI/OS


RI/OS
őstag

Nektek a members alkalmazásban ott a banner amiről írnak, hogy Buds igénylés?
Mert nekem nincs ilyen.

(#830) Endr00 válasza RI/OS (#829) üzenetére


Endr00
aktív tag

Nincs még. Egyelőre senkinek. Én este egyébként bemegyek egy Samsung Exp store-ba és utána járok. Meg tokot is vennem kell.

Samsung Galaxy S23

(#831) Favilla válasza Endr00 (#830) üzenetére


Favilla
tag

Azt hol kell beállítani hogy felül az akkumlátornál százalékban is kiírja, hogy mennyi a töltöttség?

(#832) Greg Vinous


Greg Vinous
tag

Vodafone-tól, 21-én előrendelt S10 8Gb/128Gb most érkezett meg, Criterion futár hozta. :D Gyermeki oldalam most nagyon boldog :))

(#833) Endr00 válasza Favilla (#831) üzenetére


Endr00
aktív tag

Beállítások - Értesítések - Állapotsor - Akku.töltöttség megjelen.

Samsung Galaxy S23

(#834) ZavaBalazs válasza ZavaBalazs (#811) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Na MM néni leszidott, hogy türelmetlen vagyok, de kiadta. :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#835) Favilla válasza Endr00 (#833) üzenetére


Favilla
tag

Meg van! Köszönöm!

(#836) Gee_-


Gee_-
tag

A samsung cloudon lévő képeim letöltődnek az új telefonomra?

A biztonsági mappát hogy tudom szépen lementeni? vagy átvinni az új készülékre?

(#837) fogtunder válasza savoo (#827) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az elején nagyon furcsa volt nekem is, Mate 20 Pro után is, de egy-két nap alatt megszokod és odatalál az ujjad, meg a frissítés tényleg sokat javított rajta.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#838) Endr00


Endr00
aktív tag

Lehet igényelni a Buds-ot !!!!!

Samsung Galaxy S23

(#839) zzola


zzola
félisten

A gyári fólia nem lesz hosszú életű, valami vicc kategória lehet. Már most levegős, illetve behelyeztem a készüléket a Spigen tokba és már jön föl a fölia...

(#840) Favilla válasza Endr00 (#838) üzenetére


Favilla
tag

Én is megcsináltam már! :)

(#841) zzola


zzola
félisten

Talált is a készülék (S10+) egy rendszerfrissítést! 496,25MB február 1. a biztonság

Fényképezés és ujjlenyomat frissítés. :))

[ Szerkesztve ]

(#842) Favilla


Favilla
tag

Nekem egy S5-ös után maga a csoda, gyors, van tárhely bőven.

[ Szerkesztve ]

(#843) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ujjlenyomat feloldás elég gáz, de egyelőre tetszik...

(#844) Endr00 válasza ΞΔGLΞ (#843) üzenetére


Endr00
aktív tag

Igazából, ha rájössz, hogy működik, akkor viszont már pontos és gyors. Nekem az vált be, hogy pont felülről találom el és a hüvelykujjam közepével célzom meg, akkor tényleg jól működik

Samsung Galaxy S23

(#845) kelzsoca


kelzsoca
félisten

A Vodafone-nál (valószínűleg a többi szolgáltatónál is) vásárolt készülékek függetlenek, ezt mondjuk már a szoftver verzió is sejteti, de Telekom kártyát tettem az 1-es slotba, és gond nélkül kezeli.

(#846) Favilla

Nem érkezett még.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#846) Favilla


Favilla
tag

Valaki kapott már visszajelzést a galaxy buds ügyben? email-re gondolok

(#847) Endr00 válasza Favilla (#846) üzenetére


Endr00
aktív tag

Még nem

Samsung Galaxy S23

(#848) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

A buds igénylésnél négy fajta s10+ van, honnan lehet tudni hogy melyiket vettem?

(#849) VIBO


VIBO
őstag

OJE :C

Persze akkor hívott a futár amikor nem tudtam épp felvenni. 2 perc múlva már elment. Mehettem utána :DDD

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#850) kchris78 válasza Endr00 (#844) üzenetére


kchris78
veterán

azért egy ilyen megoldás mit kapna az Alma fórumon... "rosszul tartod a telefont"..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.