Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) VIBO válasza moma (#450) üzenetére


VIBO
őstag

Köszi hogy itt vagy és közölted ezt velünk. Sokat dobtál a hangulaton :DDD

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#452) fogtunder válasza moma (#450) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én csak nem értem őket, de belőlük élek, szóval amíg sokan vannak, nem zavar nagyon :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#453) jockos


jockos
csendes tag

(#454) bigmasterg válasza Jadro (#425) üzenetére


bigmasterg
addikt

Anno Galaxy Nexus-omnál is így volt.
Meg is halt gari időn belül az usb csati és cserélték az egész alaplapot. Akkor még házhoz jövős garival.

(#455) Parallaxis válasza kchris78 (#448) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ha zavar, akkor telepítesz egy alkalmazást és máris megvan a pwm free kijelződ... Elvileg mindegyik Samuval működik. Hátránya, hogy elveszted az automata fényerő állítást.

(#456) Jakesz válasza moma (#450) üzenetére


Jakesz
őstag

Én meg azokat röhögöm ki, akik 10 milliót adnak ki egy autóért. Az mennyiben más?

(#457) mjani1172 válasza Parallaxis (#455) üzenetére


mjani1172
addikt

Ezt részleteznéd? Még sosem hallottm ilyenről.

(#458) mjani1172 válasza Jakesz (#456) üzenetére


mjani1172
addikt

Teljesen.
Ezek között a telefonok között alig van különbség. Persze bizonyos részleteket ki lehet emelni, de a mindennapi használatot nem befolyásolja. Tudom hogy sokak elájulnak attól hogy 400 alkalmazást megnyitva, megnyomva az egyik 2 másodperccel hamarabb végez, sőt a múlt héten valaki itt kijelentette hogy azért kell neki a legújabb modell mert ha egyszerre megynyit 16 komoly weboldalt akkor az egyik 1-2 másodperccel hamarabb végez, sőt van olyan amelyik még újra is tölt. Mi a francnak kell egyszerre 16 komoly oldalt megnyitni?
Látom, hogy sokan milyen hisztit csinálnak mert az ujjlenyomat olvasó nem ott van ahol gondolják,
olvastam, akinek megfájdult az ujja, a sok feloldástól. Nevetséges.
Viszont ha olyan melód van amihez vinni kell a felszerelést, esetleg nagy távolságokra, ez mellett van családod akkor egy fostalicskával nem érsz oda, nem férsz el benne, nem tudod a munkádat végezni.
De olyan meló nincs amihez egy s8 alkalmatlan míg egy s10 tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#459) Favilla


Favilla
tag

Szerintetek tárhely sebességben van különbség a 128-as és az 512-es között? Általában a nagyobb méretű ssd-k gyorsabbak a kisebb társaiknál.

(#460) viera válasza Favilla (#459) üzenetére


viera
őstag

Erre én is kíváncsi vagyok.Egyébként nem hiszem,hogy nagy a különbség.Nekem bőven elég a 128-as is,inkább a kerámia érdekelne,hogy milyen a Prism Black-hez képest.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#461) ΞΔGLΞ válasza Jakesz (#456) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez most szarkazmus, vagy valóban kiröhögöd, akinek telik rá?
------------

Egyébként meg minden kikqrt évben (többször is) ezt kell olvasni (nemcsak a samsung új flagship telefonjánál), hogy jönnek, akik szerint nem éri meg, mert van (most csak példa) phocophone meg társai és az mennyivel olcsóbb, meg a szokásos faszságok!
Komolyan, hogy nem unják még, ha meg nem telik rá, de akarsz, akkor dolgozz még, vagy nem is akarsz venni, de azért megmondod a frankót, hát ne mondják meg, hanem húzzanak a topikból a halál náthás farkába!

(#462) Jakesz válasza mjani1172 (#458) üzenetére


Jakesz
őstag

Azzal egyet is értek, hogy tényleg alig van különbség ezek között a telefonok között, még több éves készülékek között is. Nekem S7-em van, de tökéletesen működik, és 100%-osan kielégíti az igényeimet minden szempontból, és ez azokra az emberekre is igaz, akik S8-ról vagy S9-ről képesek S10-re váltani. Csak nekik van egy olyan igényük, miszerint szeretik a legújabb készüléket birtokolni, függetlenül attól, hogy mekkora eltérés van az előzőhöz képest. Ettől nő az e-penis számukra. Ha valaki annyit keres egy hónapban, hogy meg sem érzi, ha ennyi pénzt kiad egy telefonért, azzal nincs semmi baj, bolond lenne 50 ezres telefont használni, ha megteheti a luxust. De aki csak a villogás kedvéért súlyos hitelre veszi meg, és inkább kajából meg ruhából nélkülöz, hogy fizetni tudja, arról nekem is megvan a véleményem, de hát mindenkinek más a fontossági sorrend.
Viszont mindettől a 10 milliós vagy az annál drágább autó vásárlása sem lesz értelmesebb, mert a nem rozoga családi autó sem ettől az összegtől kezdődik, hanem jóval alatta.

(#461) ΞΔGLΞ
Nem röhögöm ki, csak én azt is feleslegesnek gondolom. De mindenkinek más igénye van.

[ Szerkesztve ]

(#463) ΞΔGLΞ válasza S e t h (#401) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mondjuk jobban örülnék, ha ezt az exynos vonalat végre eldobnák jó messzire és csak 855-össel lehetne venni mindenhol.

(#464) PeteePeti válasza moma (#450) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én meg az olyan feltűnési mániás trollokat akik ilyen hülyeseget írnak egy fórumban, csak hogy megmutassák magukat. :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#465) mjani1172 válasza Jakesz (#462) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem akarom szétoffolni a topicot. Az autóiparban dolgozom 30 éve. A mostani nagyon kedvezőtlen változások miatt, én úgy gondolom hogy csak az új autó a jó autó.Régen pont az ellenkezőjét gondoltam,más világ volt.Egyszerűen nincs időm javíttatni, a szerelőket hajkurászni,az autók egyre bonyolultabbak, egyre nagyobb szakértelemmel lehetne hozzájuk nyúlni, de egyre hülyébbek az emberek. Már egy pollenszűrő csere sem megy.
Ezért hidd el ha van sok melód, és kevés az időd, azt meg nem a szervízben állva szeretnéd tölteni, akkor csak az új autó marad.
Kb mint egy 5 éves vagy új teló.

[ Szerkesztve ]

(#466) ΞΔGLΞ válasza Jakesz (#462) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most lehet, hogy hülyeségnek tartod, de egy bizonyos kategóriát, pl felső közép, nem lehet megvenni 10 millióért sem, sőt 20 körül sem, ha nem akarom, hogy utána még beleborítsak annyit, mint amennyit megspóroltam egy ilyen szintű autó megvásárlásával. Ha viszont szeretem a csendet, a brutális erőt, a valóban néma suhanást és a seggkinyalást a belsőtérben, azt nem tudom megtenni pár milliós autóval, ahol nem érdekel, ha valami van, vagy lesz vele, mert van rá garancia.

(#467) Silenzio válasza ΞΔGLΞ (#463) üzenetére


Silenzio
addikt

Én nem. Sokak számára marginális lehet, de az S9+-nál is vannak olyan kamerafunkciók a Filmic Próban, amik a Snapdragon variánssal nem működnek. Pl profi mód 4K-ban.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#468) ΞΔGLΞ válasza Silenzio (#467) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor inkább úgy fogalmazok, hogy jobb lenne, ha lehetne választani, én biztos a snapdragon verziót venném, de ma este kiderül milyen az egész hóbelevanc, mert mehetek érte du háromtól...

[ Szerkesztve ]

(#469) Silenzio válasza ΞΔGLΞ (#468) üzenetére


Silenzio
addikt

Ebben már egyetértünk. Volt S7 Active-om. Zseniális üzemidőket hozott S7 Edge után. Tőbb mint 2 nap üzem, 6 óra fölötti SOT.

Az "együtt töltött" 10 perc alapján nagyon ütős az S10-széria formaterve, még az S9 is halál unalmas hozzá képest. De a manuál módos baki miatt valószínűleg nem aktiválom mégsem a "pending" előrendelésem. Pedig a füles csábít, de nagyon.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#470) Dare2Live válasza Silenzio (#467) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Amíg hasracsapva a piac 70% snapi, 10 % exynos, 10% Kirin, 10% mtk/egyébb addig első sorban/körben snapira fognak optimalizálni és elég nagy tökön lövés ha az alkalmazás vagy/és funkciói nem mennek rajta. Jó nagy öntökön lövés.

Samsung lepaktált unityvel és ennek ellenére még unity teszten is exynos szaggat, snapi nem. lol És unityre azért jópár cím épül.

De a tavalyi exynos aku mizéria se épp bizalomépítő. Igen számít, hogy snapin +10-20%al több a SOT.

szerk: milyen manual mod baki? Engem az S10E érdekelne, de az újlenyomatolvasó elhejezkedése kivisz az észből. Meg aksi tesztet várok... még így bakikkal is nekem S10E nagyon eltalált készülék. (Kicsi, van jack, microsd, vízálló...)

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#471) Narancskoma válasza Silenzio (#469) üzenetére


Narancskoma
tag

Engem is a füles csábít nagyon, már régebben szemeztem az IconX-el, remélem majd elárasztják vele a hardveraprót. Cégesnek kérhetem, de csak péntektől, szóval arról le fogok maradni.

(#472) istnag válasza ollie (#422) üzenetére


istnag
addikt

Elég fura okokat sorolsz fel, miért a huawei lopott a Samsungtól, ne haragudj, de kicsit vicces.
Szóval az okostokot ellátta árammal a Samsung S7, egyenlő azzal, hogy a Huawei tud fordított töltést. Értem. Ahol meg a trendek után megy a Samsung, a kijelző épített ujjlenyomat olvasó, ott meg a többi régi, elavult technológia, csak a Samsung találta fel újra a spanyol viaszt, valami eget rengető újdonsággal.
Egyébként a mai világban lopásról beszélni, szinte nem is lehet, mindenki megcsinálja a kötelezőt, ki előbb, ki utóbb.
A Samsung most utóbb tette, szerintem senkit nem érdekel, attól még lehet jó telefon, sőt. Mindenki utánoz mindenkit, direkt nem írtam azt, hogy lop, csak a marketing más az eredmény ugyanaz.

(#473) Favilla


Favilla
tag

Valaki látta már a kerámia feketét? Sokkal szebb mint a sima? ( Tudom szubjektív, de érdekelne pár vélemény)

(#474) janeszgol válasza Parallaxis (#455) üzenetére


janeszgol
félisten

Na ez érdekesen hangzik. Megkérlek leírod a részleteket? Köszi szépen!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#475) kchris78


kchris78
veterán

Regen en is evente akartam cserelni. De az ujitasok es fejlodes ertelmessege es minosege zuhanórepülésben van evek ota… es ez igaz az iPhone-ra is es igaz a droidos telefonokra is. Es ezzel egyidoben elkezdtek mindket oldalon tekerni felfele az arakat…
SZEP SZEP mondjuk egy S10e de szerintetek mennyivel tud tobbet mint egy S9 aminek most jóval ez alatt lehet az ara?? Az van szerintem hogy rakattantak az emberek a telefonra, es autóra-házra nincs sok embernek penze, de egy telefont kipreselnek magukbol, es azt mondjak hogy "legalabb" ennyi luxus legyen.. Ami valahol ertheto hiszen a statisztika szerint nagyon sokan nagyon sokat bujjak a telefonjukat.

Az autokkal: 10 milliaert újonnan nem vesz az ember olyan nagyon jo autót. A reklámban levo arakert szinte kereket sem kap az autóra az ember. Azoknak is baromira feltekertek az arat... Teljesen indokolatlanul (szerintem). NAGYON vacillalok hogy egy E46os (rendes szerelo ismeros) bomost lecsereljek mert nincs semmi baja, garázsban all, es szinte barmilyen mas ujabb csak szivas. De hat lassan 20 eves lesz szegeny...

[ Szerkesztve ]

(#476) fogtunder válasza mjani1172 (#465) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ezt a marhaságot egyedül sikerült kitalálni, vagy kellett hozzá segítség?
A magyar lakosság nagy része egyszerűen anyagilag nem engedhet meg magának egy új autót, az értékvesztés horror pénzügyi szempontból és akkor ha ezt az elvet követjük, 5 évente ugyanezt a pénzt újra és újra kidobod az ablakon. Az alkatrész árak totál más dimenzióban mozognak.
A 12 éves benzines Avensisemen eddig kopó cuccokon kívül semmit nem kellett cserélni, az utcában lakó szerelő simán megcsinálja, és nevetséges áron van hozzá minden. Ez volt 2.2M Ft, ha veszek egy ilyen méretű új autót, az első évben bukom csak ezt az összeget árán, kösz, de inkább a házra költöm, meg nyugdíj előtakarékosságra.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#477) janeszgol válasza kchris78 (#475) üzenetére


janeszgol
félisten

A 4 giga ram kevés lehet azon a szinten. Csúcs telefont azért vesz az ember, hogy minél több dolgot használhasson. Aki pár appot használ egyszerre, annak már a 10e feléért is van normális telefon.

Ja bocs, az S9 csak 160k. Ennyiért best buy.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#478) joey04 válasza mjani1172 (#458) üzenetére


joey04
titán

Teljesen egyéni preferencia, hogy kinek a mi a fontos. Van akinek a 16 megnyitott nagy oldal. Szóval nem más.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#479) bigmasterg válasza fogtunder (#476) üzenetére


bigmasterg
addikt

Jakesz:
Újonnan 10 milláért bőven átlag autót kapsz, ebben teljesen igaza van a korábbi hozzászólóknak. Érthető, ha valaki új, garanciális kocsit szeretne, használt autó mindig lutri.

(#476) fogtunder:
Ha senki sem venne új autót, akkor neked sem lenne 10+ éves avensis. :)

De tegyük hozzá, hogy szerintem a pár (1-2-3) éves használt autó, ami valóban megéri.

(#480) kchris78 válasza bigmasterg (#479) üzenetére


kchris78
veterán

de 10 millaja olyan sok embernek nincs autóra. Sot… Szoval itthon a keresetek es ujautoarak nagyon nincsenek egy szinten.. Szomszed vett 1 eve talan egy Polo-t 6millaert.. De Fiesta is nem fapadosan ezen a szinten mozog... es akkor az csak egy kisauto.

(#481) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Most ez egy új és használt autó topik? Vagy még mindig az S10/S10+??? Csak mert a hozzászólásokból lassan aligha derül ez most már ki. :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#482) fogtunder válasza bigmasterg (#479) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ne áltassuk magunkat abban a tévképzetben, hogy ez egy magánemberé volt, a céges felhasználás meg megint más, mert kitermeli a költséget. nekem nincs cégem, ha nagyon akartam volna, vehettem volna mondjuk egy új Vitarát kétszer ennyi pénzért, boldog is lettem volna vele valószínűleg, de ennél tudatosabb vagyok pénzügyi szempontból. ugye az az ökölszabály, hogy ha az autód többe kerül, mint hat havi béred, akkor valójában nem engedheted meg magadnak. ha valaki keres egy évben 20 gurigát, az vegyen nyugodtan 10 millás autót, mert neki belefér, de azért nem sok ilyen ember van Magyarországon.

és azért nem ártana utána számolni, hogy egy új autó részleteinek fizetése, a kötelező szervízek, a drágább alkatrészek havi szinten mennyibe kerülnek és abból mi indent meg lehet csinálni egy használt autón. valamilyen szinten mindig lutri a használt kocsi, ez igaz, de ezért kell minimalizálni a rizikót rajta. csak éppen ránk nem ez a jellemző, hanem az, hogy megvesszük a dízel 3-as BMW-t, meg a 2.0PDTDI Passatot évi 12K km-es futásteljesítményre, aztán sírva kapargatjuk össze a forintokat az injektor cserére, meg egy új részecskeszűrőre, mert nem kalkuláltuk bele a vásárláskor, csak azt néztük, hogy 6 litert fogyaszt.

és ugyanez a tendencia megy mobilfronton is. nem gondolunk bele, hogy a telefont, amit részletre veszünk, azt két évig fogjuk fizetni, ami alatt nagyon sok minden történhet, csak azt nézzük, hogy "ingyen" elvihető, aztán havi 25K-t csengetünk a szolgáltatónak.
mobilból, kocsiból, laptopból a céges a legjobb, ha meg olyan nincs, akkor az, amit ki bírunk fizetni és ki is van fizetve.

(#481) PeteePeti: nyugi, majd ha pénteken megkapják az első előrendelők, akkor lesz is értelme a topiknak, addig max arról van szó, hogy kinek mennyire tetszett 2 perc után, amíg a kirakott demókat megsimogatta, mert aktív használatban csak egy maroknyi van az országban.

(#483) mjani1172: semmi személyeskedés nem volt benne, a véleményemet írtam le én is. és köszi, én is remélem, hogy sokáig meglesz még a kocsi, de valószínűleg ez még akkor is menni fog, amikor a mostani downsize-olt turbós vackok nagy része már egy szervíz udvarán fog parkolni, mert nem lesz, aki kifizesse a számlát a javításról.
és nem azt írtam, hogy mindenki hülye, aki új autót vesz, csak azt, hogy ezt itthon nagyon kevés ember engedheti meg magának. a te véleményed szerintem sokkal sarkítottabb volt, hogy csakis az új autó a jó. mert nem.
nekem is ahhoz kell elsősorban, hogy be tudjak jutni melóba, meg elvinni a gyereket oviba, pont ezért nem csinálok belőle nagy ügyet. minden reggel beindul, hűt és fűt, kényelmesek az ülések, nekem ennél többre őszintén nincs szükségem, mert pont azt látom benne, ami, egy eszközt, hogy eljussak A-ból B-be.
ha neked kitermeli az árát, akkor hajrá, vegyél új kocsit, nekem csak addicionális költség, amit minimalizálni kell értelmes keretek között.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#483) mjani1172 válasza fogtunder (#476) üzenetére


mjani1172
addikt

Gondoltam, hogy lesz aki felháborodik, de nem hittem volna te leszel.
A stílust sem értem a személyeskedést végképp nem.Valószínűleg más a munkamorálunk és a munkaidőnk, én a véleményemet írtam, le.Aki új autót vesz az mind hülye, gratulálok. :C
Sok sikert a 12 éves Avensissel, remélem még sokáig boldogítjátok egymást.

(#484) Silenzio válasza Dare2Live (#470) üzenetére


Silenzio
addikt

Nem azért nem megy a 4K, mert a programozók hülyék, és tökön lövik magukat, hanem mert a Samsung nem enged hozzáférést a másodlagos kamerákhoz. Ezt az Exynos-nál meg tudták kerülni, a Snapdragonnál viszont a hardver sajátságai miatt nem lehetett megkerülni. Érdekes, a zártnak csúfolt IOS enged hozzáférést a hardverelemekhez, csak a droidnál van ez a baszakodás, mióta világ a világ. Sőt, épp a Filmic-kel lőttem UHD felvételt anno iPhone 6-tal, pedig az nem is tudott, csak full HD-t. És nem ám felskálázott volt, csak épp a szoftver kezelni tudta a hardvert közvetlenül, amire az Android nem ad módot.

A "baki" lényege, az, hogy a Samsung S6 Edge+ óta nagy büszkesége, a profi mód kimaradt a videózásból. Ha megnézed, professzionális módban csak fotóikon van, videózást indítani nem lehet. Ez érinti az összes Pie rendszert, az S9 szériát, a Note 9-et, és úgy tűnik az újakat is. Érthetetlen faszság. Számomra telefonvásárlásnál ez a legfontosabb szempont. A cikk nem csak, hogy nem említi, de még azt is állítja, hogy fejlődtek a videós képességek, ami így szemen szedett hazugság. Már fogalmazom a privit a t. szerzőknek, mert itt hiába tépem a szám.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#485) Terraxx000 válasza Favilla (#473) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Csak videón: [link]

(#486) leslien


leslien
nagyúr

már az ebay olcsóbban adják... [link]
ja USA és van náluk Exynos.. akkor nálunk mi a cerkának nincs?!

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#487) leslien válasza leslien (#486) üzenetére


leslien
nagyúr

csak lejárt a szerkesztés..
tehát miert nincs nálunk mind2 verza?! :F

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#488) szobimark93 válasza leslien (#486) üzenetére


szobimark93
csendes tag

Vámgyanús, úgy már nem olcsóbb :(

(#489) Parallaxis válasza mjani1172 (#457) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ezt részleteznéd? Még sosem hallottm ilyenről.

[link]

(#490) kchris78 válasza Silenzio (#484) üzenetére


kchris78
veterán

ersze hogy fejlodott a videozas. van szuperstabil mod :)) .

(#491) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Most néztem a Tech2 videót és jó hír, hogy már a Samsung is tesz gyárilag fóliát az S10 telefonokra.

(#492) fogtunder válasza leslien (#487) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mert a Samsung úgy döntött, hogy Európába az Exinos verziót hozza. valószínűleg élelmes szürkeimportőrök majd hoznak SD verziót is, csak arra nem fog élni itthon a gari, nem lesz letesztelve rendesen egyik operátor hálózatán sem.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#493) Silenzio válasza kchris78 (#490) üzenetére


Silenzio
addikt

Az mondjuk nem rossz, igaz, minden vágóprogram tudja vagy 10 éve, mint effekt - jó, persze nem real time-ban van leszámolva. :D Ellentétben az expozíciókorrekció még a legügyesebb vágóval, a legjobb szoftverrel is meglátszik, ha eleve el van cseszve a felvétel. :U :C Bravó, S10, a kamerakirály.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#494) zazenke


zazenke
őstag

aki most ilyet vesz az lehet sírni fog amikor kijön a huawei p30. már a kamera pletykak is jóval nagyobb tudásról szàmolnak be

(#495) akooos válasza zazenke (#494) üzenetére


akooos
veterán

Lehet, hogy aki ilyet vesz az magasról tesz a Huaweire :)

(#496) kchris78 válasza Parallaxis (#489) üzenetére


kchris78
veterán

erdekes otlet, ennek a parja megvan iPhone-on is, csak kicsit maceras..

(#497) ForRedGlory válasza zazenke (#494) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Aki P30-at vesz, az lehet sirni fog, ha kijon a Note10.

Remelem erzed a celzast...

[ Szerkesztve ]

(#498) Parallaxis válasza ForRedGlory (#497) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nem hinném, a Note 10 fotós képességei jó eséllyel meg fognak egyezni az S10+-éval.

(#499) ZavaBalazs válasza Narancskoma (#471) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

spec. helyről veszi neked a cég, vagy te veszed, és költségelszámolásba, de csak péntektől mehet a számla? mert egy csomó helyen nem kell előre fizetni, ha csak ez a baj... én pl céges költségelszámolással veszem, pénteken fizetem.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#500) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Nem tudom, hogy volt-e már...

:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.