Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25801) sgeza válasza kcsa (#25798) üzenetére


sgeza
veterán

Nincs mit!

(#25802) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Hali!

2 dolgot hiányolok az előző telómhoz képest, de lehet, hogy csak béna vagyok és nem találtam meg a beállításokban, szóval légyszi segítsetek, hogy van-e ezekre lehetőség:
1; Automatikusan induljon el a Spotify, ha jack-en csatlakoztatom a fülhallgatóm
2; Duplakoppra aludjon el
Thx előre is :R

[ Szerkesztve ]

(#25803) Micsurin válasza pietrrr (#25802) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Dupla koppra alvást eddig talán csak LG-n láttam.

Másikra több app is van autoplayre rákeresve, meg kell nézni melyik működik és van közel nulla fogyasztása.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25804) sgeza válasza pietrrr (#25802) üzenetére


sgeza
veterán

Még az is lehet, hogy a Bixby Routine tud ilyet. Mármint a füles-Spotify dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#25805) norti válasza pietrrr (#25802) üzenetére


norti
addikt

Duplakoppra Nova Launcher.

(#25806) MikeWazowski válasza pietrrr (#25802) üzenetére


MikeWazowski
addikt

2. OneUI 3.0 fogja tudni.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25807) Micsurin válasza MikeWazowski (#25806) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Várjuk mint a messiást akkor! :))
Nincs kis kezem vagy rövid ujjaim de a bekapcs gomb túl magasan van a bixby gomb meg túl alacsonyan a kényelmes képernyő ki-benyomogatásához.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25808) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Az új firmware-vel (DTH7) a kocsiban lévő bluetooth kihangosítóval állandóan elfelejti a jelszót, minden egyes alkalommal kell újra megadni neki a jelszót. Találkozik vki ezzel a jelenséggel?

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#25809) MikeWazowski válasza Micsurin (#25807) üzenetére


MikeWazowski
addikt

[link]
[link]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25810) KunEmber válasza pietrrr (#25802) üzenetére


KunEmber
senior tag

Duplakoppot pl a Microsoft Launcher is tudja.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#25811) Micsurin válasza MikeWazowski (#25809) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi! :R

Nagyon város a 11 akkor, remélem tavaszra lesz belőle valami. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25812) MikeWazowski válasza Micsurin (#25811) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Tavaszra? Én idén decembert tippelem. Tavaly novemberben megkaptuk már a 10-zet. Nyilván idén az S20 kapja meg akkor, mi meg decemberben.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25813) mihail38 válasza MikeWazowski (#25812) üzenetére


mihail38
aktív tag

Nagyon örűlnék, ha így lenne, de jobban bízok a tavaszban vagy legalább is január-február környékében.
Tavaj teljesen más volt a helyzet mert ez volt a figyelem középpontjában, ehhez képest már idén ott tartunk, hogy one ui 2,5 és a szeptemberi frissités is késik

[ Szerkesztve ]

(#25814) davidvarga válasza pietrrr (#25802) üzenetére


davidvarga
tag

OneHandOperation + tud hasonlót

(#25815) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Élő feliratozást használja valaki? Mennyire működik jól? Nekem szerencsére nem kell, de asszonykámnak néha jól jönne.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#25816) davidvarga válasza icemad (#25815) üzenetére


davidvarga
tag

Csak angolul működik (angolul írja ki, am egész jól)

(#25817) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Webshopból rendeltem egy Samsung Galaxy S10-et. A doboz alján a fólia bontva volt. A telefonon és a tartozékokon rajta van a fólia. Lehet visszaküldött telefon? Mit nézzek át a telefon szoftverén? A bekapcsoláskor kérte a szokásosakat: Gmail és Samsung fiók. Viszont már Android 11 volt rajta.

(#25818) kcsa válasza timelord1987 (#25817) üzenetére


kcsa
veterán

Android 11? Erre azért nézz rá még egyszer ;)

(#25819) szpeti40 válasza kcsa (#25818) üzenetére


szpeti40
addikt

A jövőböl jött, azért volt kibontva :D

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#25820) sgeza válasza szpeti40 (#25819) üzenetére


sgeza
veterán

Csak ez lehet! :D

(#25821) rbertkrl válasza szpeti40 (#25763) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Én is ezt tapasztalom. Remélem megszűnik. Próbáltam wipe cachet hátha halami beragadt. De ezek szerint nem egyedi a probléma... :(

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#25822) szpeti40 válasza rbertkrl (#25821) üzenetére


szpeti40
addikt

Azóta rájöttem, hogy az Edge Panel okozza, azon belül is a Tools fülön az iránytű, ha a Tools-ot kiszeded, akkor megszünik.
Valamiért az iránytű fut a háttérben és ha pont észak vagy dél fele fordítod a telefont, akkor picit rezeg.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#25823) timelord1987 válasza kcsa (#25818) üzenetére


timelord1987
őstag

Bocsánat, Android 10-et akartam írni.

(#25824) YoSzabee


YoSzabee
tag

XEH-re még a 2.5 sincs kint, közben már a 3.0 nézelődik 11es androiddal :C [link]

"Let strength be granted, so the world might be mended."

(#25825) mihail38 válasza YoSzabee (#25824) üzenetére


mihail38
aktív tag

Valahogy ezt én sem értem, de mindegy, nem látom benne a logikát.
Szeptemberben meg kapjuk még, ha egy kicsit késve is, de meg kapjuk a 2.5 és már a 3.0 ról beszélűnk.

(#25826) zzola válasza YoSzabee (#25824) üzenetére


zzola
félisten

Ezt szerintem majd tavasszal kapjuk meg...

(#25827) akooos válasza YoSzabee (#25824) üzenetére


akooos
veterán

(#25828) MikeWazowski válasza mihail38 (#25825) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Mi ezzel a gond? Béta... És az android 11-gyel jön majd télen.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25829) sgeza válasza akooos (#25827) üzenetére


sgeza
veterán

A XEH régióban nem jött még meg, arra gondolt szerintem.

(#25830) mihail38 válasza MikeWazowski (#25828) üzenetére


mihail38
aktív tag

Nem gond csak nem látok benne logikát amikor még a 2.5 sem kaptuk meg... Én ezt jó dolognak látom :)

(#25831) MikeWazowski válasza mihail38 (#25830) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Galaxy S21-et se kaptuk még meg, de tuti a 22-n is dolgoznak már. Ez a világon mindenhol így működik. :U

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25832) mihail38 válasza MikeWazowski (#25831) üzenetére


mihail38
aktív tag

Persze, hogy dolgoznak... a 23,24 is sorra kerül ;] :) ennyire ne essünk túlzásba....szerintem itt nem erről van szó.
Én örülök, hogy ennyire oda figyelnek....

(#25833) istvan47 válasza akooos (#25827) üzenetére


istvan47
senior tag

Az oké! De vagyunk páran akiknek sima S10 van arra még semmi! :U

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#25834) mihail38 válasza istvan47 (#25833) üzenetére


mihail38
aktív tag

Az S10 pluszra sincs még semmi :N

[ Szerkesztve ]

(#25835) sgeza válasza istvan47 (#25833) üzenetére


sgeza
veterán

A független kijött már, csak a XEH régióban még nem elérhető. Valószínűleg S10+-nál is ez a helyzet.

(#25836) laci1892


laci1892
senior tag

Srácok nem tudom mennyire illik ebbe a topikba. DE... valaki próbált már ps2 emulátort az s10-esén? esetlegesen van valakinek tapasztalata valalamelyik szoftverrel? előre is köszi.

(#25837) szendy69 válasza laci1892 (#25836) üzenetére


szendy69
tag

PPSSPP hibátlanul teszi a dolgát, viszont érdemes be szerezni hozzá egy kontrollert mert telón nem igazán élvezetes játszani rajta :C

(#25838) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Használom az MS Outlook appot, fel van véve 4 fiók köztük egy exchange, munkahelyi. Gondom az, hogy az ottani eseményeket és találkozókat nem szinkronizálja be a gyári naptár app-ba. Ezzel lehet valamit kezdeni?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25839) Polllen válasza MikeWazowski (#25838) üzenetére


Polllen
nagyúr

A beállításokban az accountoknál külön fel kell venned azokat a fiókokat, amiket szinkronizálni szeretnél a gyári appokkal. Aztán ott be tudod állítani, hogy e-mail, naptár, kontakt szinkronizálás legyen.

Olyanról nem tudok, hogy az ms outlook app megosztja az adatokat a samsung calendar-ral.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25840) MikeWazowski válasza Polllen (#25839) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Próbáltam oda felvenni, de csak az Outlookot hozza fel, és mikor hozzáadnám akkor azt írja hogy már fel lett véve... Akkor valszeg az Outlook nem osztja meg a gyári naptárral... :(

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25841) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#25840) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Na, feltettem a gyári Samu mail kliensét és egyből meg is oldódott. Persze milliónyi jogosultságot vagy mit kért, amit aktiválni kellett. Úgy néz ki, hogy akkor a magán leveleimet az Outlook-kal, a munkahelyi exchange kiszolgálós leveleimet meg a gyári samu email app-pal használom.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25842) petrson


petrson
senior tag

Ti milyen időközönként kalibráljátok újra az ujjlenyomatokat? Az utóbbi pár napban a töredékét ismeri fel, kb. 10/5 a találat... hónapokig semmi gond nem volt.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#25843) zzola válasza petrson (#25842) üzenetére


zzola
félisten

Én csak főverzió váltásnál.
:DDD

(#25844) UfoZoli válasza MikeWazowski (#25838) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

MS outlook-on belül kiválasztod az adott account-ot s annak beállításai alatt részletesen be tudod állítani hogy naptár, névjegy email szinkronizáció hogyan legyen s mennyi időre visszamenőleg.

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#25845) UfoZoli válasza petrson (#25842) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

Esetleg újra elkezdtél alkoholos kézfertőtlenítő használni? Vagy téglát pakoltál?

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#25846) petrson válasza UfoZoli (#25845) üzenetére


petrson
senior tag

Lehet, hogy a kézfertőtlenítő lesz az oka, bár korábban is csak akkor használtam, ha szükséges.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#25847) MikeWazowski válasza UfoZoli (#25844) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ez világos, de nekem csak névjegyek szinkronizálása és külső kép letiltás van. Nincs ott, hogy naptár szinkronizálás.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25848) sgeza válasza MikeWazowski (#25847) üzenetére


sgeza
veterán

Az Outlook nem közli a rendszerrel az abban szinkronizált naptárakat. Azokat csak azon belül fogod látni.

[ Szerkesztve ]

(#25849) MikeWazowski válasza sgeza (#25848) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, én is rajottem közbe. De nem nagyon értem, pedig olyan nagy a partnerség a két cég között... Mindegy gyári Samu email fent van, így működik. Csak a naptárat állítottam be szinkronnak. Levelekre ott az Outlook.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25850) KZP


KZP
őstag

Tessék, megjött végre a várva várt XEH. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.