Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25151) MikeWazowski válasza Beerwolf (#25150) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ez nem rendszerhang? Az le van némítva teljesen?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25152) Beerwolf válasza MikeWazowski (#25151) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Nem, az le van némítva. Mondok egy példát fb messenger nem ad semmilyen hangot amikor nincs bluetooth eszközre kapcsolva, de ha igen akkor minden egyes üzenet csilingel.

(#25153) Morris válasza Beerwolf (#25152) üzenetére


Morris
veterán

Kapcsolatok-bluetooth, amikor párosítva van az eszköz, van egy fogaskerék.
Ott talán be lehet állítani.
Nálam nem szól semmi a csengőhangon kívül. (Bluetooth headsettel)

[ Szerkesztve ]

(#25154) csorbajeno válasza Beerwolf (#25150) üzenetére


csorbajeno
veterán

Amikor csatlakozol a BT eszközhöz, akkor az ahhoz beállított hangerőkre vált a telefon, szóval, amikor rácsatlakozol egyszer, akkor húzd le 0-ra az értesítések hangerejét és utána ott sem fog csipogni. Vagy állíts be egy rutint, hogy ha ez az eszköz van beállítva, akkor automatikusan némítsa az értesítéseket.

(#25155) Micsurin válasza JoeCockBill (#25127) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Úgy néz ki a Nillkin képtelen erre a telora tokot gyártani, ha csak nem lesz valami ultra alacsony a hátsó kamera púp akkor a SuperFrosted tok konkrétan a kamera púpon fog billegni; vettem rá egyet de ez a cucc valami ultra vékony. :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25156) Beerwolf válasza csorbajeno (#25154) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Köszi, ez lesz szerintem a jó megoldás!

(#25157) JoeCockBill válasza Micsurin (#25155) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

anno használtam olyat néhány telefonomon, nem volt vele bajom, mindig vastagabb volt mint a kamerasziget. meglepődnék ha s10re vékonyabb lenne, még a pitaka tokom is vastagabb mint a kamerasziget.
nillkinből a textured nylon fibert próbáltam, nekem az is tetszik. bár fiber tokokból nekem a mofik tetszenek leginkább. kéne is rendelnem.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#25158) Micsurin válasza JoeCockBill (#25157) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi, utoljára Honor 8-on használtam P20-ra gyári szilikont tettem meg Spigennek azt a szilikonját ami a saroknál kis légüreges.

Meglepően alacsony lesz akkor a kamera sziget a P20 után, de legalább nem kell rettegjek mikor a műhelyben leteszem valahova, hogy huh mit tegyek azonnal alá. :D

Csak hozná már a Tré. :((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25159) szilvaspet


szilvaspet
tag

Üdv Nektek, egy kis segítséget kérnék..
Galaxy S10 gyári névjegyzéknél beállítottam a Vezetéknév, Keresztnév sorrendet és jól is mutatja (legalábbis a helyesen elmentett névjegyeket). Ezzel szemben a szintén gyári tárcsázóban angolosan forditott sorrendben mutatja a neveket. Ezt át lehet valahol állítani?
Köszi előre is..

(#25160) csorbajeno válasza szilvaspet (#25159) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ezt egyesével ki kell javítanod a névjegyeknél. Legalábbis nekem szoftveres megoldásról nincs infóm.

(#25161) zzola válasza szilvaspet (#25159) üzenetére


zzola
félisten

Nincsen. Fordítva kell felvinni a kontaktokat....

(#25162) sgeza válasza szilvaspet (#25159) üzenetére


sgeza
veterán

Exportálod, excelben formázod, megfordítod, visszaformázod, elmented csv-be a megfelelő formátumban, majd visszaimportálod a Google fiókba, ahonnan persze előbb törlöd, hogy ne legyenek meg kétszer.

Egyébként én személy szerint a komplett nevet a vezetéknév mezőbe írom be, is nincs gond. Ha rendesen adom meg, és magyar sorrendben jelenítem meg, akkor vesszőt tesz a vezetéknév után, ami tök béna. Ezért amíg ez így van, addig maradok az egy mezős megoldásnál.

[ Szerkesztve ]

(#25163) szilvaspet válasza csorbajeno (#25160) üzenetére


szilvaspet
tag

Kipróbáltam, ha a névjegyzékben a vezetéknévhez írom a keresztnevet , a keresztnév sorba pedig a vezetéknevet, akkor lesz a híváslistám megyaros. Ez nem logikus de nem is fogom átírni névjegyzéket.
Ha már nincs szinkronban ez a dolog a névjegyzékben/tárcsázóban, akkor legalább a régió alapjant tudnia kéne az itthon helyes sorrendet.
Végül azért annyira nem aggasz csak kicsit zavar..

[ Szerkesztve ]

(#25164) sgeza válasza szilvaspet (#25163) üzenetére


sgeza
veterán

A megjelenítési módot tudod változtatni, de ha minden rendben van a helyén, és magyar sorrendben jeleníted meg, akkor vesszőt tesz a vezetéknév után.

Ja, a tárcsázóról volt szó...

[ Szerkesztve ]

(#25165) csorbajeno válasza sgeza (#25162) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én is egy mezőbe írom be a teljes nevet, az a tuti. Ott nincs gond, hogy van vessző vagy nincs és hogy mi a sorrend. Kb. 2 mp-cel tart tovább egy névjegy rögzítése.

(#25166) e.vid válasza szilvaspet (#25159) üzenetére


e.vid
senior tag

Ezt én régebben úgy orvosoltam, egyesével átírva a névjegyeknél, hogy a teljes nevet a vezetéknév sorba írom be.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#25167) szilvaspet válasza sgeza (#25162) üzenetére


szilvaspet
tag

Ezt az átformázást lehet hogy kipróbálom , köszönöm.

(#25168) Vandie


Vandie
tag

Sziasztok!

Megérkezett az S10 készülékem türkiz színben. Nem bántam meg a színválasztást (sem). XiaomiRedmi Note 8T-ről tértem vissza a Samsung világába és már alig vártam, hogy a Xiaomi korszakot lezárjam. S9-hez képest nem érzek olyan nagy változásokat, a szokásos S minőség. Egyébként a billentyűzetét imádom a Samsungnak, gyorsan lehet vele gépelni. Egyenlőre még állítgatom és tokot keresek rá. Spigen márkában gondolkozom de mindenhol csak feketét és átlátszót látok a neten. Türkizben szerintetek árulnak Spigen tokot? Vagy törődjek bele a feketébe? Vagy válasszak másik márkát, gyári Samsungot pl?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 -->Samsung Galaxy S10-->Samsung Galaxy S21

(#25169) KZP válasza Vandie (#25168) üzenetére


KZP
őstag

Szia!
De az átlátszó miért nem jó? Abban látszik, hogy türkiz a telefon. :))
Vagy nem?

(#25170) icemad válasza KZP (#25169) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Meg kit izgat, hogy néz ki, meg milyen színű? :U Ez csak egy telefon.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#25171) dkovizoli válasza Vandie (#25168) üzenetére


dkovizoli
addikt

Spigen oldalán megnézed, hogy van-e. Ha ott nincs, akkor máshol sem lesz spigen.

[ Szerkesztve ]

(#25172) KZP válasza icemad (#25170) üzenetére


KZP
őstag

Egy hölgynek igenis számít. :K ;)

(#25173) icemad válasza KZP (#25172) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezzel nem tudok vitatkozni. De, akkor minek a tok? Lehet, hogy egyszerűbb lett volna kinézni egy szép tokot, és ahhoz venni telefont? :U

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#25174) szemesi69 válasza icemad (#25173) üzenetére


szemesi69
addikt

A tok a védelem miatt kell, gondolom :) A hölgyeket meg így szeretjük, érteni nem fogjuk :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#25175) Vandie válasza KZP (#25169) üzenetére


Vandie
tag

Többen mondták, hogy vigyázzak az átlátszóval, mert jobban koszolódik. Amúgy abszolút megfelelne. Nektek van ilyen tapasztalat átlátszó tokkal?

Samsung Galaxy S9 -->Samsung Galaxy S10-->Samsung Galaxy S21

(#25176) Micsurin válasza Vandie (#25168) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jó neked! :))

Rohadt Telekom... :DDD

Spigen Liquid Crystal nem színeződött komolyabban vagy koszolódott egy év alatt P20-on, az ujjlenyomatok másik tokon is ott vannak max kevésbé látod de szerintem nem vészes.
Mondom, szerintem bőven vállalható nem fog annyival koszosabbnak hatni a telefon cserében jobban látod. Az Ultra Hibrid sem rossz az is volt már, utóbbi kevésbé hajlamos a nyúlásra le fel szedegetés esetén.

Tudom, hogy később rendelted... :D elvileg úton is van a feketém már, garijegyem is van hozzá ami alapján valóban feketét adtak csak hát na, hazai logisztika. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25177) Vandie válasza icemad (#25173) üzenetére


Vandie
tag

Nem a szépség a lényeg egyébként. Simán fekete lesz, ha az átlátszóra azt mondjátok, hogy valóban koszolódik.

Samsung Galaxy S9 -->Samsung Galaxy S10-->Samsung Galaxy S21

(#25178) Vandie válasza Micsurin (#25176) üzenetére


Vandie
tag

Pedig később rendeltem meg mint te. Amúgy jelenleg egyáltalán nem is kapható már egyik színben sem..

Samsung Galaxy S9 -->Samsung Galaxy S10-->Samsung Galaxy S21

(#25179) Vandie válasza Micsurin (#25176) üzenetére


Vandie
tag

Köszönöm az értelmes választ. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 -->Samsung Galaxy S10-->Samsung Galaxy S21

(#25180) icemad válasza Vandie (#25177) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam az átlátszó sem koszolódott jobban, mint a fekete. Mindkettőn más kosz/folt látszik jobban. Viszont a Spigen crystal clear elég hamar besárgult.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#25181) csorbajeno válasza Vandie (#25175) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem a gyári Samsung átlátszó szilikon tokja több, mint egy év után kezdett el kissé sárgulni. Igaz ez nem az olcsó szilikon tok, hanem 5.000Ft volt, ami egy szimla szilikon tokért nem kevés. Szóval tartható az áttetsző tok gondolata is.

(#25182) melan


melan
senior tag

Van arra lehetőség, hogy a samsung böngészőt összekapcsoljam valahogy az asztali gépen a böngészővel? Az opera az okés, de gondoltam hátha mükszik a samu sajátjával is

(#25183) sgeza válasza melan (#25182) üzenetére


sgeza
veterán

Valós oda-vissza szinkron nincs.

(#25184) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Pattern case csak 10e-re van? Nem tudtok esetleg valami hasonlót?
Ez a lyukacsos citromsárga tok marha menő lenne a fekete telon. :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25185) Maelephant válasza Vandie (#25179) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Nem csoda, hogy értelmes választ adott Micsurin elv., nem véletlen van kitüntetve a Lenin-renddel és a Munka Vörös Zászló Érdemrendjével! :DD

(#25186) migabi24 válasza Vandie (#25168) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mi volt a baj a xiaomival? Nekem egyre szimpatikusabb, de még nem mertem kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#25187) zzola válasza migabi24 (#25186) üzenetére


zzola
félisten

Redmi Note 8T, nem S10 kategória. Nekem volt, de egy 3-4 éves Honor8 fluidabb volt...

(#25188) mihail38 válasza zzola (#25187) üzenetére


mihail38
aktív tag

Ez az én véleményem is, néha engedek a csábításnak mert hát ólcsóbbak vagy már manapság árban utól érték a samsung és iphone árakat de ennyi is, huawei, xiaomi,...stb telefonokra gondolok én is személy szerint én ezekért a telefonokért pénzt nem fogok kiadni.

[ Szerkesztve ]

(#25189) icemad válasza Maelephant (#25185) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt tegyük hozzá, hogy nem s10 szériás tokokat mondott... És vannak durva eltérések.
Pl a mágneses Nillkin tok teljesen jó volt s8+-nál, az s10+ verzió viszont borzalmas, lötyög az egész.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#25190) Vandie válasza migabi24 (#25186) üzenetére


Vandie
tag

Valóban nem egy kategória, félreérthetően fogalmaztam, hogy mi volt a gond. Maga a MIUI rendszer nekem picit olyan volt, mint egy kezdetlegesen összedobott, logikátlan koncepció. Ráadásul sok menürész nekem túl van bonyolítva. OneUI-hoz képest kacifántosabb a felület.

Samsung Galaxy S9 -->Samsung Galaxy S10-->Samsung Galaxy S21

(#25191) Vandie válasza csorbajeno (#25181) üzenetére


Vandie
tag

Megrendeltem közben a Spigentől az Ultra Hybrid átlátszó verziót.

Samsung Galaxy S9 -->Samsung Galaxy S10-->Samsung Galaxy S21

(#25192) Micsurin válasza Vandie (#25191) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jó döntés szerintem.

Itt az egy éves Liquid-om szerintem ez sem sárgult el legalábbis nem érezhetően: [kép][kép][kép]

Megjött a telo, délután megyek érte! :DD :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25193) Vandie válasza Micsurin (#25192) üzenetére


Vandie
tag

Ez teljesen korrekt szerintem. Majd mesélj, én még most próbálom belakni meg ismerkedni vele, az extra funkciókat állítgatom. A merülése most elég gyors, de gondolom kell neki pár nap amíg az akkumulátor alkalmazkodik, illetve fogok venni powerbankot. Egyébként legjobb döntés volt és örülök, hogy nem Iphone SE 2020 lett..(egy almás barátom akart rábeszélni, mert szerinte Samu nem kap annyi támogatást és két éven belül kukázhatom :U )

Samsung Galaxy S9 -->Samsung Galaxy S10-->Samsung Galaxy S21

(#25194) mihione


mihione
őstag

Rohogni fogtok de en a telo vasarlasakor vettem egy fekete cellara premium tokot es baromi jo,mar 3x megmentette a telot pofara esestol betonon.Neztem slim tokokat de az osszesel az a baj hogy nagyon rovidre csinaltak a kijelzo feloli eleit,legtobb a kijelzo hajtasnal veget er.Alul felul meg nem igazan nyulik tul.Ez a cellara tok vagy 3-5mm tullog a kijelzon es baromi sokat ved igy.Ha valaki tud valami jot linkeljen,en sajna meg nem talaltam :(

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#25195) Lemmy88


Lemmy88
csendes tag

Sziasztok!

Előre is elnézést kérek ha lerágott csont amit kérdezek, de sajnos mutekámmal történt egy kis baleset, minek folyamán az S10 -esének előlap üvegje megrepedt. Eleinte nem befojásolta a működést de az utóbbi időben - gondolom tovább repedhetett v ilyemsi, a kijelző bizonyos területén már nem érzékeli az érinéseket . Ha minden igaz egy kijelző üveg csere orvosolná a problémát, nem szükséges a komplett kijelzőt (LCD/digitizer/üveg) kicsereltétnem.
Matek szempontjából nem ugyanaz.
Illetve, tudnátok olyan szervízt ajánlani ahol cserélik külön az üveget, s korekt munkát végeznek?

https://www.galaxykijelzocsere.hu/arlista/galaxy_s10/ <--- velük kapcsolatban valakinek van tapasztalata esetleg?

Megtisztel ha elolvastátok a kérdésemet, az esetleges válaszokért pedig hálás köszönet.Have a Nice Day! :)

"..too weird to live too rare to die..."

(#25196) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Azért ezért a kijelző panelért tényleg jár a pacsi a koreaiaknak a P20-ban aránylag egy jó minőségű IPS volt és az elődjében is de ez a színmélység meghökkentő. :DD :C

QC2.0 a gyári adapter ideje itt is vennem egy sima buta töltőt mint mindig nem csípem a fast chargereket a P20-at is mindig egy mezei 5V 2A-es fejjel töltöttem miután a 9V 2A töltő legyilkolt 2 akkumulátort is a Honor 8-ban.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25197) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Jól értem, hogy a piros sávba ne húzzam fel a fényerőt tartósan mert ott betud alatt meg nem tud beégni?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25198) Vandie válasza Micsurin (#25196) üzenetére


Vandie
tag

Ezek szerint megkaptad :D

Samsung Galaxy S9 -->Samsung Galaxy S10-->Samsung Galaxy S21

(#25199) Micsurin válasza Vandie (#25198) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen. :D

Full celofános volt minden épp agyalok miért Júli 1-i bizt. csomaggal és droid 10-zel jött az IMEI-t lekérdezve meg pillázok miképp lehetne július 11-i a gyártása. Ezeket még nyomná szériában a szalagon a Samsung?! :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25200) icemad válasza Micsurin (#25197) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Piros sávba te nem tudod felhúzni. Oda akkor megy, ha tűző napon használod. Egyébként meg beég 2 éven belül mindenképpen , de arra van jótállás.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.