Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25351) Micsurin


Micsurin
nagyúr

A Spigen Ultra Hybrid vagy a Liquid Crystal véd jobban? Melyik emelkedik el jobban a kijelzőtől?

UV ragasztós teljes üvegekkel mindkettő használható ugye?

Super Frosted nem lesz jó ide, ma majdnem elejtettem a telefont kabátból kivéve... :(((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25352) kenwood válasza Musaka (#25349) üzenetére


kenwood
veterán

Kettes simrol elment siman, egyesnel a kepen lathato uzit dobja fel.

Sim kartya kezeloben van olyan , hogy preferalt sim kartya, es a szoveges uzenetek almenuben a ket sim kozul az egyiket mindenkepp ki kell valasztani, nincs harmadik (mindegy) opcio, nem lehet mindketto elol kivenni a pipat.
Gondolom, valahol mashol kell kikapcsolni (vagy valaminek a bekapcsolasa deaktivalja ezt a baromsagot), de nem talalom.

:

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#25353) dkovizoli válasza kenwood (#25352) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem tudom mi lehet nálad. Nekem ezekkel a beállításokkal mindkét kártyáról elküldi minden kérdés nélkül.

(#25354) Musaka válasza kenwood (#25352) üzenetére


Musaka
senior tag

Nekem kérdés nélkül küldi mint a kettőről, akkor is ha az 1 es akkor is ha a 2 es a preferált SIM.

(#25355) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Messenger Lite helyet tudtok valamit ami nem eszik annyir mint a sima messenger megbízható mint 3rd party app és van benne dark mode? Messenger liteban a szemem kifolyik. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25356) knltuning válasza Micsurin (#25355) üzenetére


knltuning
tag

Swipe for facebook

(#25357) knltuning válasza Micsurin (#25355) üzenetére


knltuning
tag

Ha kell a pro es nem akarsz fizetni erte privatba elkuldom..

(#25358) kaisers válasza Micsurin (#25355) üzenetére


kaisers
aktív tag

Fejlesztői beállítások / sötét mód kényszerítése, vagy Swift installer + synergy, Maki alkalmazás (néha még ingyenes is)

..., és máris megmarad a szemed 😉

[ Szerkesztve ]

(#25359) kenwood válasza Musaka (#25354) üzenetére


kenwood
veterán

En is ezt szeretnem elerni. Valaki tudja, hogy mit kell hozza beallitani, visszaalitani ?

(#25353)
Ugyanugy nez ki az enyem is, egyedul a hivasbeallitasoknal volt on-ra huzva a csuszka, de az hivas, nem uzenet, es off-ra huzva is rakerdez, ha az egyesrol akarom kuldeni.
Szerintem mashol van elallitva valami, nem a sim kezelo reszen.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#25360) sgeza válasza kenwood (#25359) üzenetére


sgeza
veterán

Nem válasz a kérdésre, csak egy alternatíva: én a Google messages alkalmazást használom a gyári helyett, nekem ez jobban tetszik. Esetleg érdemes megnézni, hogy ebben is fennáll-e ez a jelenség!

(#25361) Micsurin válasza kaisers (#25358) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen de az nem per appra vonatkozik ha jól láttam hanem mindent kényszerített sötét módban indít.

knltuning Köszönöm :R Pro nem is nagy összeg ha bejön hosszabb távon megveszem, kisebb mobilos deveket szeretem támogatni, nagy szívás befutni mobil téren. :B
Fogyasztásra leszek kíváncsi.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25362) kaisers válasza Micsurin (#25361) üzenetére


kaisers
aktív tag

DarQ. Abban alkalmazásonként állítható, viszont újra indításonkent számítógépen kell indítani

link

[ Szerkesztve ]

(#25363) knltuning válasza Micsurin (#25361) üzenetére


knltuning
tag

Nincs mit.. en pl a nova launchernel voltam igy.. kiprobaltam a fizetost ingyen h mit tud par napig nyuztam letoroltem es megvettem rendesen eleg jo aron meg anno.... meg szamitogepes jatekkal is volt ilyen kiprobalasra letoltottem utana megvettem eredetibe.. ami jo az megeri az arat.. :)
Ezt a programot azert nem vettem meg mert mar nincs Facem jo ideje csak kiprobaltam meg anno de tetszett nagyon..

[ Szerkesztve ]

(#25364) mihione válasza Micsurin (#25340) üzenetére


mihione
őstag

Be tud egni,de ez attol fugg milyen minosegu kijelzot kaptal.Van ami konnyen beeg es van ami nehezen,nekem az elozo telom egy axon 7 ugyan az a kijelzo van benne mint az s7 edgeben es nalam is napi 8 orat megy gpskent hetkoznap kb masfel eve.Gmapsot hasznalok es annak pl beegett a fektetett modban levo felso zold kocka also csikja amiben jelzi a kovi iranyvaltoztatast.Nehezen lehet eszrevenni de ott van.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#25365) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Hi!
Van valami gyakorlati különbség a ceramic és prism modellek között?
Az enyém a vodától van, 128-as és elvileg ceramic, de korábban azt hittem, hogy a kerámiából csak 512-es és 1 terás változatok vannak.
Most akkor hogy is van ez? :F

(#25366) szendy69 válasza pietrrr (#25365) üzenetére


szendy69
tag

128gb-os nincs kerámiában
Elvileg ezek jobban bírják a karcokat, illetve a törést

[ Szerkesztve ]

(#25367) wayne1 válasza szendy69 (#25366) üzenetére


wayne1
senior tag

(#25368) szendy69 válasza wayne1 (#25367) üzenetére


szendy69
tag

*Magyarországon :D

(#25369) kenwood válasza mihione (#25364) üzenetére


kenwood
veterán

Ilyen celokra nem szabad Oledet hasznalni, mert nem az a pech,ha beeg, hanem az a mazli, ha nem.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#25370) dkovizoli válasza pietrrr (#25365) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ez nekem is új. Én is így tudtam, hogy ez a nagyobb tárhelyűek kiváltsága.
Kicsit nehezebb és valóban jobban bírja a gyűrődést. Magánvélemény, hogy mivel nem igazi fekete, hanem van egy bronzos beütése, szerintem szebb. Fehérben még nem láttam élőben.

(#25371) pietrrr válasza szendy69 (#25368) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Pedig voda meg edigital is azt írja, meg gondolom a többi is, csak ezt a kettőt néztem meg.
Na mindegy, pláne, ha gyakorlati különbség nincs is.

(#25372) wayne1 válasza szendy69 (#25368) üzenetére


wayne1
senior tag

:D

(#25373) wayne1


wayne1
senior tag

Valaki használ ilyen Samsung Glap kontrollert S10+-hoz? Ha igen mi a véleménye? Ajánlja?

(#25374) icemad válasza wayne1 (#25373) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kollégámnak volt ilyen, de eladta. Teljesen jól működik, bár egy kicsit drága. Ő emulátorokhoz használta.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#25375) kenwood válasza wayne1 (#25373) üzenetére


kenwood
veterán

Nehany jateknal hasznos lehet, sot akar inkorrekt elonyt is adhat, mert tobb gombot erinton kezelni eleg nehezkes.Viszont pont emiatt a legtobb jateknal teljesen hasznalhatatlan, hiszen erintore terveztek, nem kell tobb gombot nyomni.

Androidra nem nagyon adnak ki konzolos/pc-s (iranyitasban) osszetettsegu jatekokat, mint mondjuk a Mortal Kombat, ahol 6-10 gombot kell nyomkodni.

Kepzelj el egy Angry Birdsot ezzel.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#25376) vg válasza icemad (#25374) üzenetére


vg
addikt

Pont pár hete néztem én is ezt, szinten emura, aztán inkább lebeszéltem magam róla, és vettem egy ilyen 4e forintos kütyüt erre a célra.

(#25377) Micsurin válasza wayne1 (#25373) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Xbox konti és egy ebayes adapter jobb páros szerintem. :)

Durván 5 óra sot, nem is rossz ez. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25378) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

[ESRstylus] Az ilyesmi kapacitív stylusokkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Valóban működhet bármilyen kapacitív telefonnal,pl. S10-zel?

(#25379) Dashes


Dashes
őstag

clearplex merete mekkora s10re? nalam konkretan felso hangszoro aljatol is par mmre van a teteje es a szeleknel is nagy a hely. van egy tippem hogy s10e kerult ra.

(#25380) cicaslany86 válasza Dashes (#25379) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Alul 2-3mm-re van az aljától a fólia széle, fenn a hangszóró alatt 1mm van, oldalt meg épp rálóg a hajlított részre, ugy 4-4mm marad ki. Tokbarát verzió.

(#25381) mihail38 válasza cicaslany86 (#25380) üzenetére


mihail38
aktív tag

Tok barát verzió, ennyire? :)
Egy kicsit furán néz ki rajta így, annyi biztos, ennyi pénzért precízebb munkát várok, várnék...de van akinek ez így is megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#25382) cicaslany86 válasza mihail38 (#25381) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Gép vágja sablon alapján. Komolyabb spigen tok tökéletesen kiegészíti a kimaradó részeken és nem nyomja fel a fólia szélét. Meg kellett volna kérdezned milyen, meddig ér, mielőtt felrakatod, mert sok kis vékonyka tokkal valóban nem jó párosítás.

(#25383) Micsurin válasza Dashes (#25379) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Utána olvasva nem rossz ez a fólia de nem tudom ütés ellen mennyit érhet. :F

A felrakás sem szimpi pedig képek alapján jó cucc lenne, utoljára 3 éve a speedshopban engedtem ezt meg. Össze is karcolták közben a hátlapomat ahogy forgatták az asztalon és tologatták.

Ez a zselé nem tud odaégni/száradni a kijelzőre? UV-s cuccnál is ettől félek, láttam már csoda karcvédő zselét rárohadni a képernyőre. :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25384) kenwood válasza cicaslany86 (#25382) üzenetére


kenwood
veterán

Nekem azonnal megjelent egy buborek a gyari folian felul,ahogy felraktam ezt :
[link]
Szerencsere az egyik haver egy bankkartyaval ki tudta nyomni a levegot.
Mondjuk a gyari folia mar igy is nagyon cseres, botrany, hogy ilyet raknak egy ezer euros keszulekre. Par dollarert jobbat kapni.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#25385) mihione válasza kenwood (#25375) üzenetére


mihione
őstag

Igen ez valoban igy van,a zte azota is huzza az igat es fogja is,s10+ meg kimelve van.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#25386) csorbajeno válasza wayne1 (#25373) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én használom a Glap-ot, szinte naponta. A haszna attól függ, hogy mit szeretnél vele játszani. Pl. nekem a CoD Mobile-nál nem jött be a célzás miatt, viszont az Evil lands-ben hibátlanul szolgált. Csak azt vettem észre, hogy már megint és megint töltenem kell. Egy-egy szabad hétvégén csak úgy eltelt egy nap, úgy lefoglalt a játék általa és persze a DeX által. A DeX+Glap kombó szinte konzol szintű élményt képes adni, ha olyan a játék.

(#25387) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ráztátok már meg a telot finoman a fületek mellett?
A kamerában a rekesz miatt alapvetően lehet laza a blende?

Ha a hátlap - kijelző síkban előre hátra finoman megrázom a telot enyhén hallani, hogy a blende eltud mozdulni és klottyan ide-oda mikor nincs behúzva a kamera appban.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25388) szpeti40 válasza Micsurin (#25387) üzenetére


szpeti40
addikt

Az nem a blende, hanem az OIS miatt van, mivel ilyenkor szabadon mozog a "lencse" benne.
Előző telefonom is ugyan igy csörgött. (Google Pixel).

Ha elindítod a kamera appot és áthúzol a videóhoz és elkezded lassan mozgatni a telefont, akkor látod ahogy mozog hátul az egész lencse, hogy stabil legyen a kép. :K

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#25389) Micsurin válasza szpeti40 (#25388) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi! :R

Erre nem is gondoltam, a blenden kezdtem el agyalni az mozog-e ilyen szabadon. :B
P20-ban is volt OIS ott sose hallottam mocorgást ezért lepett meg. Igaz az elmúlt pár nap alapján nem is volt ilyen szinten stabil a videó felvétel.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25390) szpeti40 válasza Micsurin (#25389) üzenetére


szpeti40
addikt

De ha a kamera appban a beállításokban kikapcsolod a videó stabilizációt (OIS + EIS), akkor ugyan úgy stabil marad a videód (OIS), viszont szebb lesz láthatóan a kép is!

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#25391) sgeza válasza szpeti40 (#25390) üzenetére


sgeza
veterán

Mert az OIS mindig van, az a kapcsoló a digitális képstabilizátor, amit én is kikapcsoltam pont azért, mert ront a képen, és az optikai amúgyis van.

(#25392) szpeti40 válasza sgeza (#25391) üzenetére


szpeti40
addikt

Bizony :K

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#25393) MikeWazowski válasza sgeza (#25391) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Tehát kapcsoljam ki a kamera beállításokban a videóstabilizálást? Szebb képeket videókat csinál úgy?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25394) szpeti40 válasza MikeWazowski (#25393) üzenetére


szpeti40
addikt

Képeket nem, de a videón látható a különbség ha kapcsolgatod, kikapcsolva sokkal szebb és az OIS ugyan úgy dolgozik, szóval stabil videód lesz :K

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#25395) sgeza válasza MikeWazowski (#25393) üzenetére


sgeza
veterán

Véleményem szerint (is) igen.

[ Szerkesztve ]

(#25396) wayne1 válasza csorbajeno (#25386) üzenetére


wayne1
senior tag

Köszi a véleményt :R Én leginkább emulátorral (Nintendo, MAME. stb) játszanék vele. Dex-el hogy hozod össze? Azzal nem kábellel kell összekötni, vagy belecsatlakoztatni?

(#25397) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Rászántam magamat, hogy lemérjem a SOT-ot az új szokásom szerint mennyit bír az aksi (amikor nem kell a net, 2G-re kapcsolom a telót, dual sim) : 8h30 a SOT, majdnem 3 napig ment 1 töltéssel:

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#25398) szpeti40 válasza FireFox1996 (#25397) üzenetére


szpeti40
addikt

És használtad is valamire, vagy csak nézegetted a főképernyőt?

Nekem nemtudom hogy jönnek össze 3-4 óra SOT-ok.. :W

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#25399) kenwood válasza FireFox1996 (#25397) üzenetére


kenwood
veterán

Nekem az A40-es telom kozel 1 hetet elmegy.
Igaz, sim mar nincs benne, csak neha elalvashoz nyomok be valami hangoskonyvet,dokufilmet youtuberol :D

Ez a 2G-re kapcsolgatas nekem egyenerteku azzal, amikor konzervet visz a nyaralasra az ember,es a hinaros szabadstrandon furdik :(

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#25400) fecke78


fecke78
senior tag

Meg tudná valaki mondani az ütemezett be és kikapcsolást hol találom s10 köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.