Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25601) Bass válasza Tybike81 (#25581) üzenetére


Bass
addikt

Szia ez a vezeték nélküli dex mit takar pontosan?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#25602) dkovizoli válasza Bass (#25601) üzenetére


dkovizoli
addikt

(#25603) sgeza válasza csorbajeno (#25596) üzenetére


sgeza
veterán

Pedig kéne lennie, én leszedtem még a múltkor.

(#25604) Bass válasza dkovizoli (#25602) üzenetére


Bass
addikt

Értem köszönöm,annyira nem vágom ezt a dolgot ,de ha jól tudom billentyűzetet és egeret (vagy kombót) csak dex paddal lehet használni?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#25605) akooos válasza Tybike81 (#25581) üzenetére


akooos
veterán

Hoppá, ez egész jól hangzik, holnap úgy látom fel kell raknom :)

(#25606) Tybike81 válasza Bass (#25604) üzenetére


Tybike81
őstag

Nem muszáj, mert a telefon be tudsz lépni dex pad módba. Nagyon jó nekem tetszik.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#25607) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Ha folteszem az új update-et xeh-s s10 plusra, akkor utána is marad xeh? A német dbt verziót tenném fel.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25608) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Hátha tudtok segíteni. S10-esem van. Letöltöttem rá a BBank alkalmazását és digitalizáltam a hitelkártyát. Tegnap nem volt nálam pénztárca és fizetni szerettem volna, de nem ment. A terminal azt írta ki, hogy kéri a kártyát, vagy használjak másik chipet? Készülék/user oldalon lehet a hiba? NFC, mobilnet be volt kapcsolva, a végén már az appban is beléptem, a kártya mobilfozetésre be volt állítva. Root nincs. Ez a kártya hozzá van adva egyébként a párom telefonján is az appban, neki simán ment a fizetés múltkor (nem Samu).
Van tippetek? Köszönöm!

(#25609) Taci válasza sgeza (#25598) üzenetére


Taci
addikt

Igen, én is így használom: Samsung billentyűzet, de diktáláshoz a Google-t használja. Tökéletesen működik. (csak pontot, vesszőt és mondatvégi írásjeleket nem tudok diktálni. :D)

Így van beállítva:
Beállítások --> Általános kezelés --> Nyelv és bevitel --> Képernyő-billentyűzet --> Billentyűzetek kezelése --> Google hangalapú gépelés: Bekapcsolva, Samsung hangbevitel: Kikapcsolva

[ Szerkesztve ]

(#25610) vohanyi válasza HoldfenyLuna (#25608) üzenetére


vohanyi
senior tag

Hali, én is Bp.Bankos vagyok, lényeg, hogy Beállítás/Kapcsolatok/NFC és fizetés menüben Érintéses fizetésnél a Budapest Bank legyen kiválasztva.
Ellenőrzés amugy, hogy minden megfelel-e : Security Check : [link]

(#25611) sgeza válasza MikeWazowski (#25607) üzenetére


sgeza
veterán

Nincs olyan, hogy német verzió. Maga a rom ugyanaz, mint a magyar. Ergo marad xeh.

(#25612) MikeWazowski válasza sgeza (#25611) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jó-jó tudom, sokszor mondtad, hogy nincs német verzió, csak annyi volt a kérdés, hogy marad-e xeh, vagy átáll DBT-re, vagy valami másra. Mint anno sima S10-nél BTU lett.
Minden esetre köszönöm szépen :R :R , akkor este felrakom, ha ddig nem jön meg OTA-n. ;) :B

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25613) sgeza válasza MikeWazowski (#25612) üzenetére


sgeza
veterán

Nem állhat át, mert nincs miért. Ha megjön XEH kóddal is, akkor az bitről bitre ugyanez. Nem szerepel a romban az az infó, hogy milyen kóddal töltötted le. Ha eleve független régiós a készülék, és olyan független romot teszel rá, ami tartalmazza a te CSC kódod, akkor nem áll át másra. Vagyis, ha a "saját" OXM csoportos független romot töltöd le, mindegy melyik CSC kóddal lekérve. Az a BTU mizéria csak a Telekom régiós S10 készülékekkel fordul elő, ha független verziót teszel rá. De az is érthetetlen, hogy miért, mert elvileg nem kéne ezt tennie.
A lényeg, hogy a több CSC kódot tartalmazó független ROM-ot (például OXM csoport) bármelyik CSC kóddal lelérhető, amit tartalmaz, és ha olyan készülékre teszed fel, ami épp olyan kódon van, amit tartalmaz, akkor HOME_CSC használata esetén marad minden a régiben. Sima CSC-vel feltéve mindenképp reset van, és utána SIM resettel tud beállni a SIM kártyád szerinti kódra (ha kéred).
Ha olyan készülékre teszed fel, amely aktuális CSC kódját nem tartalmazza az adott ROM, akkor az alapértelmezett CSC kódra all be, illetve felajánlja a SIM resetet a fentebb leírt módon, és annak alkalmazásával beáll a CSC kód a SIM kártya szerinti régióra. Kivéve telekomos S10 esetén.
Egyébként ilyen váltásnál pont ezért is ajánlott a sima CSC-vel feltenni a romot, mert a HOME-mal előfordulhatnak problémák, nem tiszta a telepítés.

[ Szerkesztve ]

(#25614) MikeWazowski válasza sgeza (#25613) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Világos, köszönöm szépen, most már megjegyzem egy életre. :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25615) sgeza válasza MikeWazowski (#25614) üzenetére


sgeza
veterán

Kicsit írtam még közben hozzá, olvasd végig!

[ Szerkesztve ]

(#25616) csorbajeno válasza Taci (#25609) üzenetére


csorbajeno
veterán

Minden hálám a tiéd :R :R :R :R

(#25617) dkovizoli válasza MikeWazowski (#25612) üzenetére


dkovizoli
addikt

A plusz nem áll BTU-ra. Főleg ha home csc-t illesztesz be.

(#25618) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ha Bixbynek nem adom meg a beállításokat tehát nem kapcsolom be a gombbal egyszer se, vagy ha kikapcsolom a rutinokat ezek egyenértékűek akku használat szempontjából?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25619) MikeWazowski válasza dkovizoli (#25617) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Pont azt írtam én is. :U

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25620) sgeza válasza MikeWazowski (#25619) üzenetére


sgeza
veterán

Igen, erre nem fektettem hangsúlyt, természetesen HOME_CSC-vel csináld, akkor megmaradnak az adataid is. Sima CSC-vel is marad a CSC kódod egyébként XEH (a fentebb leírtak miatt), de azzal töröl minden adatot a készülékről.

[ Szerkesztve ]

(#25621) MikeWazowski válasza sgeza (#25615) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25622) Dashes válasza szpeti40 (#25559) üzenetére


Dashes
őstag

hdr módban csinálta, valamelyik frissités alatt. ki-be kapcsoltam hdr-t aztán jött egy frissités azóta nem jött elő.

(#25623) szpeti40 válasza Dashes (#25622) üzenetére


szpeti40
addikt

Nekem a videóra a HDR nem volt benyomva itt, csak fotóra.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#25624) Taci válasza szpeti40 (#25623) üzenetére


Taci
addikt

A képernyőfotódon ott van, hogy aktív a HDR (jobb felső sarok).
Plusz hiába kapcsolod ki, sajnos ráerőszakolja mindenre. 1 éve kb. elég sokat panaszkodtam miatta itt, de utánajártam, ott derült ki.

(#25625) Lajcsika


Lajcsika
tag

Sziasztok!
Kipróbáltam ma a Dex-et,simán a gyári usb kábellel csatlakoztatva a pc-hez. Az eredmény fekete képernyő. Dex for PC legfrissebb verzió, pc újraindítás megvolt,S10 újraindítás is,de semmi. Régebben/1 éve/ egyszer megnéztem milyen lehet akkor működött most semmi. Mi lehet a gond? Köszönöm,ha segítetek.

(#25626) sgeza válasza Lajcsika (#25625) üzenetére


sgeza
veterán

Kábelcsere volt már? Egyéb kapcsolat ugyanezzel a kábellel megy a pc és a készülék között?

(#25627) thamasz válasza akooos (#25605) üzenetére


thamasz
senior tag

[link] one ui 2.5 újdonságok. Nem is rossz ez.

(#25628) HoldfenyLuna válasza vohanyi (#25610) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Köszönöm. Elméletileg minden stimmel. Most mindent újra beállítottam, hátha. Köszönöm a segítséget!

(#25629) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Van egy 2019.03.25-én Telekomnál vásárolt S10+ készülékem.

Jól emlékszem, hogy ezekre még 2 év garancia van és függetlenek? Jótállási jegyem van hozzá, amiben egy év szerepel, de ugye minden Telekomos jótállási jegyben egy év van általánosan.

(#25630) zzola válasza rayoliviero (#25629) üzenetére


zzola
félisten

Amelyik készülék a Samsung Magyarországon keresztül került forgalomba, azokra 2 év van. 1+1, a másod évet a Samsung adja jófejségből.

[ Szerkesztve ]

(#25631) Lajcsika válasza sgeza (#25626) üzenetére


Lajcsika
tag

Gyári Samsung kábel,azonnal felismeri a gép a telefont,megjelenik a DEX start felirat,USB beállításnál File transport/Android auto bepöttyözve és fekete képernyő!

(#25632) sub71 válasza sgeza (#25591) üzenetére


sub71
aktív tag

Szia! Hol és hogyan lehet a google kereső frissítéseit leszedni? Átállítottam német nyelvre a telefont,egyből frissítette magát, azóta nem a google search jön be az "ok google" szóra, hanem az idióta assist, ami nem érti a magyart. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#25633) vohanyi válasza HoldfenyLuna (#25628) üzenetére


vohanyi
senior tag

Nincs mit, régóta használom, csak mobillal fizetek, nincs kp. :)

(#25634) grafnet


grafnet
veterán

Sziasztok,

Valaki használja a Paralell Space-t ezen a készüléken?

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#25635) sgeza válasza sub71 (#25632) üzenetére


sgeza
veterán

Ha kikapcsolod az Assistantot, akkor nem fog veled cseverészni, de persze vissza is állíthatod angolra.
Amúgy a frissítéseit vagy a beállításokon belül az alkalmazás listában tudod leszedni, vagy a Play áruházon belül.

(#25636) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Google camera exynos procira.! [link]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#25637) MikeWazowski válasza sgeza (#25635) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Na fönt az új update, elég smooth a rendszer. Telepítés után nyomtam egy factory resetet is. A vezetékmentes dex meg valami csoda.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25638) szendy69 válasza ShadowLac (#25636) üzenetére


szendy69
tag

Kipróbáltam, viszont nálam a selfie mód valamiért nem működik :((

(#25639) dkovizoli válasza szendy69 (#25638) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nálam sem.

(#25640) laci1892


laci1892
senior tag

Srácok, a Samsung pass működik arcfelismerővel ujjlenyomat helyett?

A biztonsági résznél beállítottam ugyan a dolgot... De pl. Amikor ide a prohardver családhoz szeretnék belépni.. nem működik a dolog. Csak akkor ha ujjlenyomatot állítok be a Samsung pass-ra.

Kérdéseket megelőzve, azért próbáltam ráállitani az arcfelismerőt, mert az üvegfólia nem támogatja a Samsung s10 ujjlenyomat olvasóját.

(#25642) ShadowLac válasza szendy69 (#25638) üzenetére


ShadowLac
addikt

Az úgy sincs sokat használva. Mar az is jó hogy a hátsó főkamera működik. Majd gondolom még tökéletesíti.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#25643) laci1892 válasza dkovizoli (#25641) üzenetére


laci1892
senior tag

Francba. Ezt nem vettem észre. Köszönöm!!

(#25644) dancsuri


dancsuri
veterán

tárgytalan

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#25645) laci1892 válasza thamasz (#25627) üzenetére


laci1892
senior tag

És Mikor jön a frissítés?

(#25646) dkovizoli válasza laci1892 (#25645) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az a régiódtól függ. Mi már DBT-re megkaptuk. Még néhány dél-amerikai régiót is láttam, akik már megkapták. Szóval úton van.

(#25647) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Szinte tuti lerágott kérdések de ezek miért vannak szürkítve és miképp leheljek beléjük életet? Az UHQ lenne igazán fontos, video stabi nélkül még csak csak megvagyok. :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25648) Micsurin válasza Micsurin (#25647) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Teljesen random nem minden 3,5mm-sel engedi nem értem miért. Pont a fejhallgatómra fúj a rendszer és szürkíti ki.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25649) sgeza válasza Micsurin (#25647) üzenetére


sgeza
veterán

Én beugtam egy fülest, arra megjelent az UHQ.
A stabilizáló egy másik beállítás miatt inaktív (talán a 60 fps), de azt ne bánd, mert ez a digitális, amit egyébként sem célszerű bekapcsolni (véleményem szerint). Az optikai stabilizátor az működik mindenképp!
U.i.: a képek előnézet szerint beállítást kapcsold ki, mert így tükrözve lesznek a képek! 100-ból 99 ember így használja, szerintem oltári béna! Például tele vagyunk "jobbkormányos" autókkal...

[ Szerkesztve ]

(#25650) apollo12


apollo12
veterán

Hali zárolt minta képernyőnél, hogy tudnám ki iktatni segélyhívás funkciót, sajnos zsebembe folyton belép :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.