Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40251) Massmurderer válasza sanyi722 (#40250) üzenetére


Massmurderer
őstag

Nálam GPS-nél semmi melegedés.Csak wifi meg 4G.Egyik se lételemem,megvagyok mindkettö nélkül.

(#40252) Kleroo válasza Massmurderer (#40248) üzenetére


Kleroo
veterán

Ő! Tehát amikor neten lóg, tehát amikor minden IS szinkronizál, figyelget :) :) ;]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#40253) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Létezik, hogy sehol nem lehet kapni (sem Mo., sem ebay) gyári (vagy utángyártottal is kiegyeznék én már) hátlapot/akkufedelet?

Az enyémen tönkrement már a gumiszerű borítás sajnos. :(

(#40254) sellerbuyer válasza sanyi722 (#40250) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Nekem a GPS és és wifi együttes használatakor melegszik.

De volt egy pár nap, amikor konkrétan égetett és nagyon hirtelen. Tűz forró volt! Kiderült, hogy az SD kártya zárlatos volt. Kicseréltem és már nem is volt gond.

(#40255) apaszka válasza sellerbuyer (#40253) üzenetére


apaszka
veterán

Én vettem egy gyári fehéret. Qi-st akartam de sima lett...

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#40256) Massmurderer válasza sellerbuyer (#40253) üzenetére


Massmurderer
őstag

[link]Tessék.Elsö oldalon fehér,arany szinü van egyböl.3000ft

[ Szerkesztve ]

(#40257) apaszka válasza sanyi722 (#40249) üzenetére


apaszka
veterán

http://opengapps.org

Minden megy.

Ott van az ajánlás. Nano....

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#40258) apaszka


apaszka
veterán

Sziasztok!

Búcsúzom a szeretett topikomtól! Árulom a Nóta 4 em,mert váltottam 9 re! Azért figyelem az itt levő dolgokat!
Sziasztok! :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#40259) sellerbuyer válasza Massmurderer (#40256) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Fekete lenne jó, olyat keresek égre-földre de köszi, ha nincs más, ez se rossz. :R

(#40260) amoledus válasza apaszka (#40258) üzenetére


amoledus
aktív tag

Kicsit szomorúan olvasom,-1 értékes tagja a topiknak/note 4 tulaj :( viszont sok sikert kívánok az új telóhoz és vigyázz nagyon a kijelzőjére méregdrága ! :) Majd írd meg ha van kedved,hogy milyen Note4-ről ekkora ugrással újabb modellre váltani :)

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#40261) amarna válasza sellerbuyer (#40259) üzenetére


amarna
tag

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#40262) apaszka válasza amoledus (#40260) üzenetére


apaszka
veterán

Egyenlőre belaktam,14órára S ismerkedek vele.
A kamera brutális, a cerka +dolgok jók!
A hangja szép és van dolby alapból, viszont halk szerintem kicsit. A 4 nél hangosabb de ha rootoltam és megnyúltam azt, hangosabb volt.
Gyors de szokni kell ezt a keskenyebb kivitelt.
Bejön persze,de a 4 sem rossz.

Aksi? Hát nem tudom mi van vele de nem akar merűlni.😀

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#40263) prime_adam


prime_adam
aktív tag

Helló!
Nektek mik a tapasztalatotok a gyári OEM Note 4 akkumulátorokról? (megbízható, nagyobb boltból)
Termékvéleményeknél néha olyanokat írnak, hogy még a cseréltnél is kevesebbet bírnak, ami számomra érthetetlen, ha ezek valóban eredetiek.

Én is nagyon szeretem ezt a telefont, de sajnos az aksi elég gyenge már. Ha meg éri egy kis hideg fuvallat már sztrájkol is (kikapcsol).

(#40264) rstwingo válasza prime_adam (#40263) üzenetére


rstwingo
tag

lehet az azért van, mert régiek az aksik amit árulnak.
a Note4 gyártás után lehet vagy 2 évig gyártották őket és utána már csak a raktárból élnek, igy akár 2 éves aksit is lehet venni ujonnan

vegyél Jubatec aksit https://www.jubatec.net/akkus/handyakkus/samsung/jubatec-akku-jbn910fnfc/a-1096/

3 év jótállással

(#40265) sanyi722 válasza apaszka (#40262) üzenetére


sanyi722
tag

Gratulálok az új kütyühöz, biztos király, a teszteket amit olvastam nagyon jókat írnak róla, csak ugye nem ócsó.

(#40266) apaszka válasza sanyi722 (#40265) üzenetére


apaszka
veterán

Köszönöm!
Tényleg nem olcsó, de a note3 is 249 volt annó.
Kicsit fura még a széle, hogy levan kerekítve.
Viszont rengeteg friss új dolgokat hoz.
A kamera meg szuper.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#40267) apaszka válasza sanyi722 (#40265) üzenetére


apaszka
veterán

Házassági évfordulóra ajándék.
Persze egy ideje már mutattam a note8 at a feleségemnek. Aztán mikor arra bólintott, bedobtam ezt a lehetőséget...

[link]

Túl sokáig volt és másodszor is volt note4 em.
Nagyon jó teló még ma is!
A bajom csak a főzelék Romokkal volt, hogy sok kompromisszumot jelentett a használatuk.
Vagy ez, vagy az nem volt jó benne. Ami szuper ebben, abban a cerka nem müködik....
A készülék nagyon jó volt, gyári rom puritán volt nekem így kellett a root, de azzal szuper!

Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok, és bugmentes romot!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#40268) rrobert89


rrobert89
csendes tag

Sziasztok! Légyszi segitsetek.
kb 3 éve tettem fel gyári romot a sm n910c note4 telómra. Visszaolvasni itt az oldalon szinte lehetetten, annyi hozzászólás van és teljesen elfelejtettem a pontos müveletet, hogy hogyan kell romot rakni rá és honnan tudom letölteni ezeket a programokat. Problémám az lenne, hogy most frissitettem a gyári romot a telón keresztül 6.0.1 re. Azóta folyamatosan megy el a térerő és azt irja nincs regisztrálva a hálózaton. Vissza szeretnék rakni akár egy stabil főzött romot is vagy gyári 4.4 es romot, csak müködjön stabilan. Segitség abban ellene, hogy honnan tudok romot letölteni ehhez a modellhez és mire van még szükségem? A segitséget előre is nagyon köszönöm.

(#40269) sanyi722 válasza rrobert89 (#40268) üzenetére


sanyi722
tag

Felül az "Összefoglaló kinyitása" fülre rákattintasz és oda szinte minden le van írva

(#40270) rrobert89 válasza sanyi722 (#40269) üzenetére


rrobert89
csendes tag

Megnéztem, de linkeket nem találok, ahonnan letudom tölteni és odinnal felrakni.

(#40271) rrobert89 válasza sanyi722 (#40269) üzenetére


rrobert89
csendes tag

megvan, köszi Sanyi

(#40272) rrobert89


rrobert89
csendes tag

esetleg link nincs valami más romokhoz? 15kb/s tölt, és még regisztrálni is kel...

(#40273) IamSociopath válasza amarna (#40261) üzenetére


IamSociopath
aktív tag

Ezt nem hiszem el :D
Évekig kerestem eredeti QI töltős hátlapot, erre amikor körvonalazódik már a telefoncsere akkor linkelitek. :D

(#40274) sanyi722 válasza rrobert89 (#40272) üzenetére


sanyi722
tag

Norma_V27.1_multi-language_by_ Star53 rákeresel a keresőben és kész

(#40275) rrobert89


rrobert89
csendes tag

C modelre sajnos nincsen. Próbáltam most gyári, régebbi verziót felrakni, de nem engedi. :(

(#40276) rrobert89


rrobert89
csendes tag

Idegileg kikészültem, reggeltől ezzel bajlódok és semmi látszata. :( Szeretném az 5.0.1 szoftvert feltenni rá, azzal müködött minden rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#40277) amarna válasza IamSociopath (#40273) üzenetére


amarna
tag

Egy okkal több, hogy megtartsd. Te legalább szerencsés vagy, mert fekete, nekem fehér kellene, az meg kihalt a dinókkal együtt.

(#40278) prime_adam válasza rstwingo (#40264) üzenetére


prime_adam
aktív tag

És ez megbízható? Még sosem hallottam róluk :D

(#40279) rstwingo válasza prime_adam (#40278) üzenetére


rstwingo
tag

Vannak itt olyanok, akik használnak ilyet és csak dicsérték, meg nem véletlen vállalnak 3 én garit

rrobert89

mivel azt irtad, hogy 6.0.1 volt rajta , nagy valószinüséggel lezártad a bootloadert és ezért csak 6.0.1-s romokat tudsz feltenni
visszalépés megszünt a számodra

[ Szerkesztve ]

(#40280) prime_adam válasza rstwingo (#40279) üzenetére


prime_adam
aktív tag

Köszi! Egy próbát lehet megér.

(#40281) mistvan68 válasza prime_adam (#40280) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Nagyon jó a Jubatec akku és a Nohon is.Annyi a különbség,hogy a Nohon nem NFC-s.

Üdv.István

(#40282) mistvan68 válasza IamSociopath (#40273) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Ez a hirdetés már elavult,most beszéltem velük telefonon.S charger cover már régen nincs nekik csak elfelejtették frissíteni az oldalt.Sima fekete viszont még van.

Üdv.István

(#40283) sellerbuyer válasza amarna (#40261) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Köszi! Sajnos az első linken már elfogyott, pedig nem lett volna rossz a töltős változat. :( A másikon meg utsó db, remélem, nem az lesz, hogy megrendelem, aztán beközlik, hogy jajj sajnos már elfogyott, mire megrendelte. :) De mindenképpen köszi a linkeket! :R

[ Szerkesztve ]

(#40284) amarna válasza sellerbuyer (#40283) üzenetére


amarna
tag

Esetleg még ez van, bár elég húzós az áruk.
[link]

[link]

(#40285) sellerbuyer válasza amarna (#40284) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Huhh, ezek tényleg húzósak. Ügyes vagy, hogy ennyit találsz, nekem vhogy nem sikerült. :)

Köszönöm, már úton van az a sima egyszerű fekete, úgyhogy volt még nekik ezek szerint. :K :C :R

[ Szerkesztve ]

(#40286) hnyagboy


hnyagboy
tag

Sziasztok
N910 f Vodafonos telefonhoz keresek repartos 4 fájlos romot mert mindig ujra indulgat a telefon.
Egy fájlosat már találtam fel is tettem rá 3-4 napig jó azután újra kezdi
Ötlet ?
Illetve ha tudtok egy gyors letöltő linket vagy valakinek van feltöltve megköszönném ,

Samsung Note 20 Ultra 5G

(#40287) Parallaxis válasza hnyagboy (#40286) üzenetére


Parallaxis
addikt

Kezdj el gondolkodni, hogy mi lesz a következő készüléked.

A rom csere nem oldja meg a gondodat, neked is elkezdődött az eMMC haldoklás.

(#40288) Kleroo válasza hnyagboy (#40286) üzenetére


Kleroo
veterán

Mitől indul újra, milyen élethelyzetben?

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#40289) apaszka válasza Parallaxis (#40287) üzenetére


apaszka
veterán

Nóta 9! :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#40290) dancsuri válasza apaszka (#40289) üzenetére


dancsuri
veterán

Már megint F :D

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#40291) apaszka válasza dancsuri (#40290) üzenetére


apaszka
veterán

Hát???
Kifogtam egy vacakot szerintem! Reggel viszem vissza!
:W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#40292) sanyi722 válasza apaszka (#40291) üzenetére


sanyi722
tag

Szomorú, ezek szerint nem csak én vagyok folyamatosan a szívó oldalon.
Mi a baj vele???

(#40293) szerzol válasza apaszka (#40291) üzenetére


szerzol
senior tag

És mi benne a vacakság?

(#40294) hnyagboy válasza Kleroo (#40288) üzenetére


hnyagboy
tag

Szia ,teljesen random , bár inkább terhelés alatt ,Tehát játék vagy youtube közben.
Szerintem lehet akku gond is még azt ki kell próbálnom ,

Samsung Note 20 Ultra 5G

(#40295) apaszka válasza szerzol (#40293) üzenetére


apaszka
veterán

Mint kiderült,a Google szerverei vacakolnak, az áruházból nem lehet új készülékkel letölteni.
IPv6? Google Play problémázik rajta bizonyos esetekben, régi telefonok nem kezelik, ezért azoknál nem jelentkezik, de az újak igen, így ott hibalehetőség, de nem a telefon tehet róla, hanem a Google.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#40296) szerzol válasza apaszka (#40295) üzenetére


szerzol
senior tag

Nem lehet állítani rajta más protokollt?

(#40297) gthomma


gthomma
senior tag

Szerintetek ezt érdemes lehet megvenni? Azt mondja az eladó hogy 6.0.1 -el használja semmi gond vele.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#40298) Amazonas válasza gthomma (#40297) üzenetére


Amazonas
senior tag

A helyedben F-eset nem vennék.
Két eset lehetséges (sajnos):
1. Nem jött még elő az eMMC-hiba, és csak idő kérdése, hogy megvétel után mikor fog.
2. Már előjött az eMMC-hiba és ezért akar megválni tőle.

(#40299) apaszka válasza Amazonas (#40298) üzenetére


apaszka
veterán

Szerintem ez nem tuti.
Sok készülék elfog menni az idő örökkéig.
A volt 4em tökéletesen működik és ha custom Rom okat használ a srác , szerintem örökös darab lesz.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#40300) atomeec válasza apaszka (#40299) üzenetére


atomeec
senior tag

:K 3 éves múlt a telefonom és semmi baja, sajnos lehet még vagy 3 évig ez is marad :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.