Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40501) Marci79


Marci79
aktív tag

Sziasztok!

Venni akarok egy Gear 360 2017-et. Van ötletetek, hogy hogyan tudom hozzá csatlakoztani a telefonhoz?

(#40502) Massmurderer válasza Marci79 (#40501) üzenetére


Massmurderer
őstag

BT.Baromi nehéz.Ha BT fülest,egyebet össze tudsz párositani vele,szerinted ahhoz valami külön tudomány kell??

(#40503) Marci79 válasza Massmurderer (#40502) üzenetére


Marci79
aktív tag

Mivel a Samsung Gear 360 kezelő app nem telepíthető fel a telefonra....

(#40504) Massmurderer válasza Marci79 (#40503) üzenetére


Massmurderer
őstag

És???Van samsung gear progi vagy kismillio.Mondjuk te ép a fizetöset választottad.

(#40509) Meddu


Meddu
tag

Sziasztok. Összetört a telefonom lcdje .
Segitséget szeretnék kérni.
A telefon tipusa N910f. Van valakinek tapasztalata az ebayen fellelhetőkkel kapcsolatban?
Üdv Ervin.

(#40510) szerzol


szerzol
senior tag

Helló!

Tud valaki eladó Nillkin Defender tokot, mert én nem találok sehol?

(#40511) miki111


miki111
csendes tag

Üdv mindenkinek! Samsung Note 4 dual sim-es (ázsiai ) verzióhoz keresek akkumulátort! Ha valaki tud valamilyen forrást légyszi küldje el! Köszi: Miki

(#40512) IamSociopath


IamSociopath
aktív tag

Sziasztok!
Egy barátomnak van egy jó állapotú C-s note 4-e. Új aksival. Mennyiért tegye ki hirdetni szerintetek?

(#40513) joeetm válasza IamSociopath (#40512) üzenetére


joeetm
tag

Amennyiben az új aksi jó is, nem csak új, akkor 35 körül szerintem még elmehet, ha gyorsan akarná eladni, akkor meg 30. Szerintem

_Az a hülye aki nem normális_

(#40514) atomeec


atomeec
senior tag

Sziasztok!

Takarítok a vinyón, mivel a N910F telóm meghalt, és nem hiszem, hogy másikat veszek valaha (elvagyok a C-vel, meg kaptam céges telefont, így nem is nagyon használom azt sem), ezért letakarítom a gépről a régi rom-okat, amiket anno leszedtem. Nem nézem át, nem nézem meg, esetleg mi nem elérhető már XDA-n, de ha valakinek van konkrét, amit nem talál és megírja privátban, akkor megnézem, megvan-e (nincs sok, de mentéseimmel mindennel 100GB+ helyet foglal - leginkább a mentéseim miatt, amit persze nem osztok meg :D ). Várok pár napot, utána dúrom le (amit lehet később megbánok...). Jó hétvégét mindenkinek! :R

(#40515) sztivo


sztivo
őstag

Kedves fórumozók!

Jelenleg én is egy N910F telefont nyúzok, és van vele két gondom:
1. random magától leveszi a csengetési hangerőt erre a szintre, pedig nem nyomódik el a zsebemben, mert nem is ott hordom. Gyári Flip Wallet tokban hordom.



2. pont ez a mágneses tok. Kb 2 hét használat után gondol egyet magától, és többet nem oldja fel/zárja le a telefont. Újra kell indítanom, vagy néha tok le majd vissza. Érintkezője nem oxidos, nincs kosz rajta.

Valakinek ötlet(ek)?

(#40516) dancsuri


dancsuri
veterán

Note 10 előrendelés ott találkozunk.

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#40517) F_Gergely válasza dancsuri (#40516) üzenetére


F_Gergely
őstag

Ma megyek előrendelni a note10+-t 512 gb.
Gondoltam eladom a note4-et, volt is rá vevő 30-ért.
Aztán reggel a metrón azon agyaltam, bakker, idáig kiszolgált. Hibátlan, 4 éves a telefon, oké akksi gyenge, de gyakorlatilag hibátlan. MM-ban vettem annó, tényleg hiba nélkül kiszolgált, hát ezt érdemli? Adjam oda másnak? Nem...
Megmarad tartaléknak, oké -30 ezer de inkább benyelem, de addig is van telefonom mig megjön a note10 plusz igy ráérek majd átköltözni abba, meg van tartalék telefonom is.
Úgyhogy egyelőre marad. 23.-án meg remélem érkezik az új Note-om :)

(#40518) Amazonas válasza F_Gergely (#40517) üzenetére


Amazonas
senior tag

Szerintem, jól döntöttél - akksirendelés témában pedig fentebb jó pár tipp elhangzott. Ez a telefon szerintem kezd az a kategória lenni, amelyiknek már eszmei értéke van - feltéve persze, hogy működőképes példányról van szó.
Mai napig nem tudom elképzelni, hogy ha egyszer végképp használhatatlanná válik, mit fogok választani helyette...

(#40519) Massmurderer válasza F_Gergely (#40517) üzenetére


Massmurderer
őstag

Vedd meg jó 400k árba,ha várnál pár hónapot olcsóbb lenne.Amúgy is,elsö szériásakat nem nagyon éri meg megvenni mert ott van a legtöbb hiba.Note 10böl elég sokminden kimaradt ami note 8-9-be bentvan.

(#40520) F_Gergely válasza Massmurderer (#40519) üzenetére


F_Gergely
őstag

385 ezer lesz a 12/512 gb.
A Note 9 512bg 300-350 ezer szóval nem igazán érné meg nekem ezt megvenni úgy hogy ráadásul 1 éves.
Olyan sok dolog pedig nem hiányzik belőle, nem tudom mire gondolsz. Értesítő led hiányzik, de erre ott a tok, meg van alkalmazás is, illetve maga a kijelző is.
Pulzusmérő, véroxigén hiányzik, ez fájó pont nekem de oké elfogadom.
Más nem igazán tudom mi hiányzik belőle, a jack-et meg el tudom engedi, kb fél éve úgyis bluetooth fülest használok.
Várhatnék pár hónapot, de akkor meg már jönne az hogy még pár hónap és jön a Note11.
Jó a note4 de már öreg, kiszolgált, de szeretnék egy friss, erősebb telefont, és a dex marhára bejön, hogy csak rányomom a monitorra vagy a céges laptopra és máris ott a telefon.
Note9 6/128 gb olcsó az "csak" 200k viszont nekem az kevés, és gyenge.

(#40521) Massmurderer válasza F_Gergely (#40520) üzenetére


Massmurderer
őstag

A 10 és a 10+ is 12GB rammal van.Igen,ép az értesitü led,sokaknak az számit.Még ott az a vacak luk a kijelzöbe.Valahogy ezzel cseszte el a samu ezt.

(#40522) F_Gergely válasza Massmurderer (#40521) üzenetére


F_Gergely
őstag

a kamera mondjuk engem spec nem zavar, szerintem inkább ez mint ami S10-en jobb oldalt van fekete folt.
Az értesítő led valóban fájó pont, de majd kiderül, hogy szoftveresen erre milyen megoldások vannak.
Viszont én a ceruza miatt veszem a telefont, így az S széria szóba se jött nálam, a 9-es meg gyengébb mint a 10+ szóval sok választás nem volt.

(#40523) SzLG


SzLG
friss újonc

Üdvözletem :) . Tudom régi de imádom ... lehet ezzel még valamit kezdeni , vagy tegyem el ? A frissítést elkezdte, de abbahagyta...Van egy Note 9-em , de ezt kártya nélkül még annyi mindenre tudtam használni . Előre is köszönöm a segítséget ...

[ Szerkesztve ]

(#40524) atomeec válasza SzLG (#40523) üzenetére


atomeec
senior tag

Öm, a betört kijelző vagy a hibaüzenetek? :DDD
A hibákra azt tudom mondani, hogy lehet ugyanúgy memória, ha F-es és kezdődik a gond, de ha romoltál, akkor lehet simán csak az eltérő rom verziók miatt van (ezt nem biztosra írom, csak úgy rémlik, írjanak a tapasztaltabbak :) ).

Megérné megpróbálni gyári romot megpróbálni rátolni, megoldja-e.

[ Szerkesztve ]

(#40525) SzLG válasza atomeec (#40524) üzenetére


SzLG
friss újonc

A kijelző már 2 éve törött, de minden működött eddig :D . Igen, F-es a készülék. Az a baj, hogy a városunkban a telefonszerelők csak eladók ... bevittem 2 helyre is , akkor még a hibaüzenetek nem jöttek be, csak nem kapcsolt be és mindkettő azzal kezdte, hogy áááá ez tipushiba , rosszak a note-k ... de meg sem nézték. én szívesen megcsináltatnám, ha lenne kivel ... Budapest megfelelő opció lenne .

(#40526) atomeec válasza SzLG (#40525) üzenetére


atomeec
senior tag

Ha a memória akadt be, akkor annak annyi, alaplapot cseréltetni benne meg nem hiszem, hogy már megérné (ha egyáltalán lenne alkatrész). Megpróbálni újrahúzni szívesen segítek, de nem tudlak hazahozni (nemrég született kislányom, asszony megölne :) ). De esetleg ha van még más itt aki olvassa és van ötlete...

(#40527) SzLG válasza atomeec (#40526) üzenetére


SzLG
friss újonc

:D Azért köszönöm :D akkor fájó szívvel elteszem a régiségek közé :D még a legősibb Motorolát is tartogatom :D annak még most sincs semmi baja ... csak az a 30 év :D ... Minden jót Neketek a Családhoz !! Üdv!!

(#40528) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Tegnap atvettem a note10+ 512 gb telefont, igy a note4 4 ev hibatlan, es kivalo szolgalat utan nyugdijjba megy.
En meg atmaszom a note10 forumba, sziasztok :R

(#40529) Kleroo válasza F_Gergely (#40528) üzenetére


Kleroo
veterán

Ejj! Ennyi pénzt kiadni alacsonyabb felbontású kijlezőért. :DD

BTW ha van kedv, lőhetnél pár képet nappal, HDR és egyéb smart szirszarokat mindkettőn kilőve. Kíváncsi volnék, hogy most már lenyomható-e a note4. :) (A kis túlélesítést leszámítva, nálam továbbra is top szintű a note4 lapkája nappali fényben)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#40530) F_Gergely válasza Kleroo (#40529) üzenetére


F_Gergely
őstag

Engem mondjuk a kijelző felbontása nem zavar, de az pl tök furcsa, hogy pl a névnap alkalmazás a kezdőképernyőn tök nagy betűkkel irja a nevet, mig a note10 esetén ez kisebb de gondolom a felbontás miatt van.
Note4: 1440x2560
Note9: 1440x2960
Note 10 plus: 1440x3040
Ha ez igaz akkor nem kisebb a felbontása, hanem pont ellenkezőleg, nagyobb, nem?

(#40531) Kleroo válasza F_Gergely (#40530) üzenetére


Kleroo
veterán

Szkúúúzi, kevertem a sima Note10-el :)

Bár PPI-ben lehet ígyis rosszabb :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#40532) F_Gergely válasza Kleroo (#40531) üzenetére


F_Gergely
őstag

Én eddig megvagyok vele elégedve, hozzáteszem a note4 is hozta az elvárást de azért ott már voltak lassulások amik számomra zavaróak voltak.
Összességében nekem szimpatikus, az üzemidő remélem jó lesz, és a hangja nagyon jó.
Kamerát még nem nagyon próbáltam de majd azzal is eljátszok ha lesz rá időm :)

(#40533) dancsuri


dancsuri
veterán

(#40534) IamSociopath


IamSociopath
aktív tag

Hahó!

Elméletileg a készülék tudja a volte-t és a wifis társát. Le kéne cserélnem a csc-t ehhez. Melyik szolgáltató rakta bele a gyári romba, nem tudja valaki?

(#40535) S e t h


S e t h
nagyúr

Tudtok még olyan helyről, ahonnan érdemes aksit rendelni? Egy vélhetően nem gyári szépen megpúposodott itthon, most az eredeti első van benne, de az már nagyon harmatosan muzsikál.
Speedshopban nem láttam raktáron.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#40536) amoledus válasza S e t h (#40535) üzenetére


amoledus
aktív tag

Ses storeban erdemes kerdezni gyarit, vagy jubatec esetleg *bluestar ha meg kaphato utobbibol nagyreszt jokat adnak, de van azert hibas peldany is!

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#40537) S e t h válasza amoledus (#40536) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sesben nekem már egy éve sem tudtak adni.
Viszont párom rendelt egy cégtől, neve sem ugrik be, de az aksi elég jól bírja a korábbihoz képest.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#40538) dancsuri


dancsuri
veterán

Én is búcsúzom ettől a fórumtól, ezután az S10+ írásait figyelem.
Az N4 marad tabletnek, navigációnak.

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#40539) atomeec válasza dancsuri (#40538) üzenetére


atomeec
senior tag

Köszönünk mindent! Nekem is már csak másodlagos telónak van, sőt...de azért nem fogom eladni, a C-s talán még 10 év múlva is telefon marad :) :R

(#40540) CB


CB
senior tag

Sziasztok!
Ma elszántam magam, hogy rootoljam a note edge telómat.
Odin-ba betallóztam a CF-AUTO-ROOT fájlt, de a telepítés félúton megakadt.
Most persze nem indul a telefonom
Van még innét visszaút?

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#40541) atomeec válasza CB (#40540) üzenetére


atomeec
senior tag

Ha a download mód bejön, akkor mindenképp. Gondolom már nem tudod, mivel bukott el a telepítés. Jó helyre ment a fájl? Mondjuk akkor gondolom már az elején eldobja (sosem próbáltam), ha mondjuk modemhez tallózod be.

(#40542) CB válasza atomeec (#40541) üzenetére


CB
senior tag

Hát, rezgett a léc, de megúszta.
Valami gond van már az én telómmal is, mert a root, és a gyári romok feltelepítése is az ext4 írásánál akadt meg.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#40543) atomeec válasza CB (#40542) üzenetére


atomeec
senior tag

Nem tudom, hogy van-e előjele a memória döglésnek, nekem 3 és fél évig semmi nem volt. Amikor előjött, akkor meg már minden (kaptam a szép piros üzeneteket, de már mindegy, béke poraira). Rom-olásnál ugye számít, hogy milyen verziójú androidot teszel fel, főleg lefelé menet tud rinyálni a fájlrendszer miatt, azért is van, hogy mindig gyári rom és utána a custom. Használd amíg tudod, de sajnos nem lesz örök darab (remélem a C-s igen :D ). Anyukám mai napig megelégedve használja a Galaxy S-et (igen, a legelsőt), mondjuk custom rom-mal tud csak használható lenni és úgy, hogy neki nem volt más "okos" telefon még a kezében, nem zavarja a sebesség :)

(#40544) Tonoic


Tonoic
tag

Sziasztok !

2 éve vettem ezt a telefont de mostanában elviselhetetlenül merül. 10-15 perc alatt 10-15 % al megy le az aksi ereje mindezt úgy hogy alig használom. Múlt héten raktam újra azelőtti héten vettem gyári aksit bele. egyszerűen nem értem.. Valakinek ötlet ? Jó nem azt várom hogy bírjon egy hetet csak pl ha bemegyek a munkába és haza jövök akkor töltési szint legyen már 40% on... ne napi 3 szor kelljen tölteni -.-" :O :O

Nope.

(#40545) CB válasza Tonoic (#40544) üzenetére


CB
senior tag

Akkor vagy az akku volt régi, amit vettél, vagy valami program szívja.
Én újratelepítéskor a felesleges programokat törlöm, tiltom,
Nem szokott melegedni, hogy ilyen gyorsan merül?

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#40546) Tonoic válasza CB (#40545) üzenetére


Tonoic
tag

Köszi a választ. Valószínű akkor tele vagyok fölös appal valahol van valamilyen Li nk ahol részletesen le van irva milyen fölös gyári appok vannak?

Nope.

(#40547) IamSociopath válasza Tonoic (#40546) üzenetére


IamSociopath
aktív tag

Ugyanez van nekem is. a 4. akkumat próbálom ki, de a gyári Samsung akkuk már elképesztően elöregedtek. Most utángyártottat vadászok. Folyamatosan nézem mi fogyaszthat ennyit, de eddig nem láttam semmit. Az "új" akkumat viszont 1800mAh nak mérte a rendszer. Vicces, hogy emiatt kell lecserélnem a telefont ami tökéletesen megfelel az igényeimnek 3 és fél éve. :D

(#40548) CB válasza IamSociopath (#40547) üzenetére


CB
senior tag

Nekem ezek szerint szerencsém van, mert én még itthonról tudtam eredeti, gyári, NFC-s akkut rendelni 5500-ért postával együtt a Note Edge-hez.

Tonoic:
Nyisd meg az alkalmazás kezelőt, és azokat az appokat, amit nem akarsz, hogy a telódon legyenek (na meg amit enged a telefon törölni), töröld, vagy tiltsd le.
Pl.: Dropbox, Facebook, Flipboard, Google play filmek-játékok, könyvek,újságos, zene.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#40549) IamSociopath


IamSociopath
aktív tag

Most hozta egy nagykeres barátom, hogy válogassam ki :))

[ Szerkesztve ]

(#40550) Tonoic válasza CB (#40548) üzenetére


Tonoic
tag

Rendben , köszönöm.

Nope.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.