Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40401) BIG001 válasza lajozs (#40399) üzenetére


BIG001
csendes tag

Köszönöm szépen.

(#40402) Baku


Baku
aktív tag

Sziasztok !

Évek óta fentem a fogam egy Note-ra, most sikerült jó áron hozzájutnom egy gyönyörű újszerű példányhoz ...
Kicsit.pofára estem a Wifi password viewer appokkal, ezek ezen a telón nem működnek. Mókolni kell hozzá, az a kérdésem, hogy valaki csinált -e már ilyet ???
(Root az van.....)

https://phuongpn.com/how-to-decrypting-wifi-password-on-samsung-galaxy-phone-solved/

[ Szerkesztve ]

(#40403) rstwingo


rstwingo
tag

Miért is kell neked ez a dekódolás, nem tudod a saját wifi jelszavadat/szavaidat ?

(#40404) Baku válasza rstwingo (#40403) üzenetére


Baku
aktív tag

Két példa, amikor nagyon jól jött hogy kéznél volt a régi telómon egy ilyen lehetőség:
(Hozzáteszem , sokat utazom belföldön , külföldön egyaránt, sok jelszavas wifis helyen megfordulok , a régi telefonom listáján 97 wifi csatlakozás van eltárolva.....)
1. Ha rokonnal , baráttal , ismerőssel járok olyan helyen, ahol én csatlakoztam már, de most az is szeretne , aki most velem van ....
2. Ha egy másik eszközzel (pl. Tablettel) is szeretnék később csatlakozni ugyanarra a hálózatra, amivel addig még azzal nem, de előzőleg a telefonommal igen.
(Persze feltételezve azt, hogy pl. per pillanat nincs lehetőség megtudni a kódot senkitől.)

(#40405) freddirty válasza Baku (#40404) üzenetére


freddirty
senior tag

Jaja velem is már többször előfordult, sőt olyan is volt hogy haver a saját wifijéhez elfeljtette a jelszavát és mivel még régen megadta így könnyen kiszedhető volt az én telefonomból. Buta dolog túlságosan levédeni ezt, persze érthető, hogy visszaélésre ad okot, de az én telefonom memórája/tárolója az enyém, azt teszek fele amit akarok olyan bitet olvasok írok módosítok amilyet akarok... Nyilván ha már egy másvalaki szerverén eltárolt adatról van szó az már az övé ahhoz semmi közöm. (Perszer léteznek szellemi jogok de ez már csak jogi csűrés csavarás lásd fbook, kína miket hogyan meg nem tesz az adatokkal, gyakorlatilag az a helyzet hogyha meg tudsz védeni egy adatot/alkalmazást akkor lehet csak a tied)

fred

(#40406) Diokhan válasza freddirty (#40405) üzenetére


Diokhan
addikt

Ezt nagyon rosszul látod! A wi-fi könnyen hackelhető, ezért próbálják biztonságosabbá tenni (most arra gondolok, hogy WiFi-n keresztül jutnak be telefonba, laptopba, és nem arra, hogy könnyen meg lehet fejteni a jelszót) és egyébként sem adhatod meg senkinek a wi-fi jelszavát egy harmadik személynek a tulajdonos beleegyezése nélkül. Úgyhogy valóban azt az adatot olvasod le a telefonodról amelyiket akarod, csak ezek közül nem adhatsz át mindent harmadik félnek. Ne élj tévedésben...!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#40407) freddirty válasza Diokhan (#40406) üzenetére


freddirty
senior tag

Szerintem te nem látod jól, vagy nem ment át az üzenet :)
"Perszer léteznek szellemi jogok de ez már csak jogi csűrés csavarás lásd fbook, kína miket hogyan meg nem tesz az adatokkal, gyakorlatilag az a helyzet hogyha meg tudsz védeni egy adatot/alkalmazást akkor lehet csak a tied"
Azt, hogy mit lehet és mi a szabály/etika/törvény két különböző dolog. Ergo onnantól hogy kiadtad a wifi jelszavad a saját megvédhető eszközeiden kívűlre, az elveszett, holnap fél kína adatbázisaiban szerepelhet. Az elmélet és a gyakorlat két különböző dolog. Azok a védekezések amikkel pl. a telefonon letárolt wifi jelszavakat védik az áltag felhasználókat akadályozzák, és sajnos nagyrészt azokat akik jóhiszeműen szeretnének egy letárolt jelszóhoz hozzáférni. Mert aki hozzá akar férni az hozzá is fog... Magyarul semmi értelme, szánalmas az egész.

fred

(#40408) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Újtapakoltam a gyári 6os rendszert.Talán megszünik az a fényképezönél való kikapcsolás.

(#40409) dancsuri


dancsuri
veterán

Flash memória ellenőrzés

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#40410) Massmurderer válasza dancsuri (#40409) üzenetére


Massmurderer
őstag

Mennyire valós ez a progi??Mármint hogy hiteles adatokat kapunk.

(#40411) gthomma válasza Massmurderer (#40410) üzenetére


gthomma
senior tag

2 éve nekem az előző Note4-emet hibátlannak mondta, 4 nap múlva lett vége.
Elvileg ez Note2 és azzal egykorú telefonokhoz van.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#40412) rstwingo


rstwingo
tag

Egy okos trükkel ugynézki javitható az EMMC hiba az F-nél

video róla, állítólag aki megcsinálta nála müködik

https://www.youtube.com/watch?v=jLPHWtb0StI

(#40413) gthomma válasza rstwingo (#40412) üzenetére


gthomma
senior tag

Ezzel kapsz 2 hetet aztán pápá, végigjártam ezt az utat.

Szerencsémre olyan 910F-t vettem ami nem esett bele szórásba ;)

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#40414) amoledus válasza rstwingo (#40412) üzenetére


amoledus
aktív tag

Maga az ötlet nem teljesen rossz de nem működik az esetek nagy részében, kivétel ideiglenesen rövid időre (órák) ha a qualcom proci forrasztása elrepedt/elvált (pl lg g3/g4-nél is így működött fél órákra,köszi qualcomm... pedig a g4et szívesen használtam ) illetve ha odanyomja ,hogy érintkezzen akkor is kis rázkódás zsebben vagy leejtéskor azonnal nem érintkezik még ha egy pillanatra is, de már restart az eredménye. emmc hibásaknál pedig végképp nem megy ez a trükk.Kicsit likevadász videó de legalább próbálkoznak ezzel azzal jobb mint amit múltkor egyik fórumtárs küldött ,hogy sütőbe rakja :D

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#40415) apaszka válasza amoledus (#40414) üzenetére


apaszka
veterán

Sütőbe?
Na ott legalább újra olvad a forrasztás. 😭

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#40416) dancsuri


dancsuri
veterán

BETA 7 (ROM OS Version: 9.x Pie)
[ROM][9.0.0][trlte] Resurrection Remix 7.0.0 [20190211][OFFICIAL]

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#40417) amoledus válasza apaszka (#40415) üzenetére


amoledus
aktív tag

Igen :D
Kb. 5hónapja jött egy privát ,hogy hány percig kell berakni sütőbe ,mondtam,hogy ezzel csak kárt okozna,de csak berakta ,természtesen tönkrevágta az alaplapot -az engedélyével hirdethetem rossz példaként :) de ugyanezt már többen eljátszották nem egyedi eset .

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#40418) imicici


imicici
csendes tag

Sziasztok,

Telefon vásárláson gondolkodom már egy ideje....az S3-om már kicsit belassult és úgy érzem ideje lenne váltani...xiaomira gondoltam de tegnap olvastam ezt a cikket:

https://hvg.hu/tudomany/20190211_mobiltelefonok_altal_kibocsatott_sugarzas_sar_ertek_tablazat_2019

Úgy döntöttem maradni kéne a samsungnál, eddig nagyon bevált.... az új note telók nagyon drágák, így került képbe a note 4.
Szerintetek érdemes még megvenni egy ilyen készüléket ? Nem bírom eldönteni...az utolsó kivehető akksis note...feldobnék rá valami jó rom-ot , meg egy nagy akksi Kínából..ez lenne a terv kb. Esetleg van valakinek egy jó állapotú a fiókban ? Egerben, Hajdúszoboszlón vagyok megtalálható alapvetően.

Előre is köszi infót ezügyben :) :R

[ Szerkesztve ]

(#40419) amoledus válasza imicici (#40418) üzenetére


amoledus
aktív tag

Amennyit esett az ára abszolút megéri mégis csak egy anno prémium készüléket veszel aprópénzért és ma is megállja a helyét teljes mértékben ,egyébként most trend megint a note4-ek vásárlása :) Arra kell figyelni ,hogy a Samsung exynos procisat kell venni ami az N910C erősebb picivel az F-nél és nincs meg benne az emmc-hibaként ismert jelenség . Bátran megveheted !

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#40420) Amazonas válasza imicici (#40418) üzenetére


Amazonas
senior tag

Üdv a klubban, ha úgy döntenél! Vigyázz, mert ez a telefon függőséget okoz! :) Nem fog tetszeni utána más telefon - még az újabb Note-ok sem! :)

(#40421) apaszka válasza imicici (#40418) üzenetére


apaszka
veterán

Nem rossz választás .
Főleg s széria után.

Nekem is volt 2 note4.

Szerettem őket! Garancia nincs, lehet romolni!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#40422) imicici


imicici
csendes tag

Köszönöm szépen az infókat :)

(#40423) dancsuri


dancsuri
veterán

Stabilra váltott
[ROM][9.0.0][trlte] Resurrection Remix 7.0.0 [20190211][OFFICIAL]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#40424) Csarli85 válasza imicici (#40418) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Ugyan a Note 5-nek nem cserélhető otthon az akkumulátora, de szerintem az a telefon egy mindenképpen jobb választás. Volt/van mind a kettő. A kamerája jelentősen jobb, a sebessége is meggyőzőbb, nekem nem is merült túl gyorsan. Már jó áron hozzá lehet jutni. Én inkább a Note 5 felé terelnélek.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#40425) dancsuri


dancsuri
veterán

A Galaxy S történelme

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#40426) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Szerintetek mi lehet a reális ára most egy Note4-nek? C verzió, mediamarktban vásárolt minden papírja, doboza, nem karcos, nem kopott. (jó a ceruza alja igen de az cserélhető).
Van hozzá 2 asztali vezetéknélküli töltőm (egy otthonra egy a munkahelyre), meg a gyári töltője.
Mennyibe kerülhet? ha nagyon nincs ára akkor inkább oda adom családtagnak ajándékba.

(#40427) Fernet válasza F_Gergely (#40426) üzenetére


Fernet
senior tag

Vaterán és jófogáson rákerestem, 30-55 ezer Ft. között árulják a használt Note 4-eket. Én is hasonló cipőben járok, lecseréltem a telefont, de amúgy teljesen jó állapotban van, végig fólia volt rajta illetve flip tok, akksi is új, minden gyári kiegészítő, még a doboza is megvan, nem fogom eladni nagyon nyomott áron. Akkor inkább megtartom, vagy a családban megkapja valaki.

[ Szerkesztve ]

(#40428) F_Gergely válasza Fernet (#40427) üzenetére


F_Gergely
őstag

Ha 50-ért el lehet adni arra még azt mondom jó lehet, bár attól még sajnálni fogom....
Csak sok helyen láttam 20-25-ért mondom na nemár, ennyiért inkább berakom a fiókba vagy oda adom családon belül valakinek.
Köszi a választ :R

(#40429) Fernet válasza F_Gergely (#40428) üzenetére


Fernet
senior tag

20-25? Azok nagyon leharcolt darabok lehetnek. Ennyiért inkább bekereteztetem és felteszem a falra. :) Amúgy ez a Note4 eddigi telóim közül a legjobb volt.

(#40430) F_Gergely válasza Fernet (#40429) üzenetére


F_Gergely
őstag

Egyet értek, 4,5 éve vettem meg, még számomra is hihetetlen hogy ennyi ideje megvan, és hibátlan. Tényleg nincsen rá panaszom, én nagyon szeretem.
Csak a note9 nagyon csábító :D

(#40431) Kleroo


Kleroo
veterán

Nincs értelme eladni.
Mai napig nagyon jó minden téren. És minőségi kidolgozása van. Kótyavetye 60alatt eladni. Márpedig annyit már senki se ad érte. backup teló. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#40432) dancsuri


dancsuri
veterán

(#40433) gthomma


gthomma
senior tag

Kint a legújabb hivatalos firmware! Gyorsabbnak tűnik mint az előző verzió:

Download the firmware for the GALAXY Note4 SM-N910F with product code XEF from France. This firmware has version number PDA N910FXXU1DRI2 and CSC N910FOXX1DSB1. The operating system of this firmware is Android 6.0.1 , with build date Mon, 17 Sep 2018 06:29:07 +0000. Security patch date is 2017-08-01, with changelist 10100220.
Model SM-N910F
Model name GALAXY Note4
Country
Version Android 6.0.1
Changelist 10100220
Build date Mon, 17 Sep 2018 06:29:07 +0000
Security Patch Level 2017-08-01
Product code XEF
PDA N910FXXU1DRI2
CSC N910FOXX1DSB1

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#40434) apaszka válasza F_Gergely (#40430) üzenetére


apaszka
veterán

Szerintem ne add el!

Fiókba rakod és kész. Én is megbántam az eladást.

Note 9 tényleg jó!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#40435) dancsuri válasza gthomma (#40433) üzenetére


dancsuri
veterán

Csak a CSC frissült

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#40436) kowik


kowik
tag

910F-es készülékemben valószínű tönkrement az alaplap. Hol lehet és hol érdemes olcsón beszerezni 910C alaplapot?

(#40437) kowik


kowik
tag

Egyáltalán megoldható ez a csere? Vagy csak 910F-re lehet kicserélni.

(#40438) rstwingo válasza kowik (#40437) üzenetére


rstwingo
tag

A kijelzőn kívül szinte mindent cserélni kell

Szerintem olcsóbb megvenni egy C-s Note4-t és eladni alkatrésznek az F-st , mint megjavittatni

(#40439) IamSociopath


IamSociopath
aktív tag

Na nekem 2. alkalommal is sikerült elhasználnom az alaplapot. Ment vissza szervizbe, még van rajta 1 hónap garancia, szóval szerencse a szerencsétlenségben. Kíváncsian várom a fejleményeket :D

(#40440) kowik válasza rstwingo (#40438) üzenetére


kowik
tag

Köszi. :R

(#40441) kowik


kowik
tag

Ezt mennyire érdemes megvenni?
Egy pár hónapot kellene még kibírnia, mert kapok egy NOTE 9-et vagy a megjelenéskor egy NOTE 10-et.

(#40442) kowik válasza kowik (#40441) üzenetére


kowik
tag

Ja, az alaplapot már kiszedtem a telefonból, tehát a csere csak az alkatrész árába kerülne kb.11000Ft.

(#40443) rstwingo válasza kowik (#40442) üzenetére


rstwingo
tag

Hidd el nem ennyibe kerülne , de Te tudod

(#40444) Massmurderer válasza kowik (#40442) üzenetére


Massmurderer
őstag

F verzáról ha c-re cseréled,középsö részt is kell cserélni mindenkép.+ a ragasztó szet,mert úgye ha 1x szétszeded,ott már nem olyan lesz a ragasztás,illeszkedés mint elötte.

[ Szerkesztve ]

(#40445) IamSociopath válasza Massmurderer (#40444) üzenetére


IamSociopath
aktív tag

Így igaz. Nekem a Samsung szerviz csinálta eredeti alkatrészekkel, préssel stb. és felvált a kijelző 1 hónap alatt.

(#40446) rstwingo válasza IamSociopath (#40445) üzenetére


rstwingo
tag

egy valamire való jó kijelző ragasztó 9 000 Ft és még több
én Alphához vettem 9-ért Németből és az nem válik fel sehol, sőt mivel telibe ragasztó még vízhatlanítja is a kijelzőt
szóval szerintem egy 30-sba simán benne lenne az átalakítás de lehet többe

(#40447) IamSociopath válasza rstwingo (#40446) üzenetére


IamSociopath
aktív tag

Az a helyzet, hogy nem csak a ragasztó hibája. Ha egyszer felhúztál egy kijelzőt, minimálisan de deformálódni fog az a sarka ahol megkezdted a bontást. Nekem úgy oldották meg, hogy mivel durván be volt égve a kijelzőm, kaptam egy újat.

(#40448) rstwingo válasza IamSociopath (#40447) üzenetére


rstwingo
tag

ha valaki nem hozzáértően csinálja, akkor lehet olyan mint neked
de ha jól felmelegíted(hőlégfúvó,jó hajszárító), könnyen felválik és cserélni lehet, minden rongálás nélkül

(#40449) IamSociopath válasza rstwingo (#40448) üzenetére


IamSociopath
aktív tag

A gyári Samsung szervizben speciális sütőbe teszik ami pont arra a hőfokra melegíti az egész telefont ami még nem árt az alkatrészeknek de a ragasztót lágyítja annyira, hogy fel lehessen húzni.

(#40450) Massmurderer válasza rstwingo (#40448) üzenetére


Massmurderer
őstag

[link] Egy video a szétszedésröl.De van fent jópár :) Mondjuk ez ép a durvábbik verza :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.