Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27301) Parallaxis válasza amdxp2 (#27300) üzenetére


Parallaxis
addikt

E-book olvasással akár 15 óra képernyőidő is összejöhet :D

(#27302) apaszka válasza amdxp2 (#27297) üzenetére


apaszka
veterán

Több mint egy éves az aksim. De én is tudok jót produkálni. Naaa majd csinálok.

Note3 al is csináltam 14 órát!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#27303) #67656192 válasza apaszka (#27302) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem kell hozzá más mint szabadidő meg jó WiFi. :)

(#27304) Tajpan95


Tajpan95
csendes újonc

Valaki tudna ajánlani jó tört romokat ? Szóba jöhet olyan i is ami hasonlít a Note 5-re vagy az S6-ra felületben. Illetve még mivel lehet növelni még az uzemidot es a teljesitmenyt? (Processzor ghz állítgatás már megvan. 3c toolboxal csinaltam profilokat h keszenleti uzemmodban leveszi jateknal meg feltolja a teljesitmenyt :) )

(#27305) Tense válasza bobace (#27298) üzenetére


Tense
őstag

Nagy király vagy, de le volt tiltva a samsung push service, engedélyeztem és valóban, ment és szinkronizál mindent, ahogy kell. Nagy köszönet! :R

(#27306) #67656192 válasza Tense (#27305) üzenetére


#67656192
törölt tag

Akkor nálam is ez a "baj". Kell egyáltalán, hogy a Samsung fiokba is minden szinkronizálva legyen? Nem elég a Google?

(#27307) WiZARD


WiZARD
addikt

6.0 fronton elég nagy csend van, a februári frissítésből vajon mi lesz a valóságban?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#27308) F_Gergely válasza WiZARD (#27307) üzenetére


F_Gergely
őstag

március-április a hivatalos frissítési időszak note4-re.

(#27309) S e t h válasza Tense (#27305) üzenetére


S e t h
nagyúr

Na mire beírhattam volna megelőztek, én is sokat szívtam ezzel anno, amikor a Package Disabler proval letiltottam.. :)

Littlecar:
Nem tudom az s-note jegyzeteket lehet-e szinkronizálni gugliba, ha igen engem is érdekelne, van egy rakás fontos jegyzetem, csak gyűlnek évek óta.

Wizard:
Én meg lennék lepve, szerintem inkább március, nálunk szolgáltatókhoz inkább április vagy még később.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#27310) gabesz839 válasza F_Gergely (#27308) üzenetére


gabesz839
senior tag

Legyen április ,tavaly is úgy volt.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#27311) bobace válasza #67656192 (#27306) üzenetére


bobace
őstag

Csak az SNote szinkront hagyd bekapcsolva, a többi opciót meg ki.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#27312) WiZARD válasza F_Gergely (#27308) üzenetére


WiZARD
addikt

thx, szóval május körül talán kapunk is valamit :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#27313) #67656192 válasza S e t h (#27309) üzenetére


#67656192
törölt tag

Otg?

(#27314) #67656192


#67656192
törölt tag

SAMMOBILROL VÍRUS JÖN!!

(#27315) ibenny válasza #67656192 (#27314) üzenetére


ibenny
senior tag

Erről tudnál egy kicsit mesélni? Nem érint, csak kíváncsi vagyok. :)

(#27316) #67656192 válasza ibenny (#27315) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igen.
Nekem és pár fórumtársnak a sammobil oldalrol egy spam/vírus használhatatlanná tette a böngészőt(esetemben az Operát). Egy felugró ablakban figyelmeztető tört magyarságu szöveg van.
Arra a kérdésre, hogy nem szeretnéd többet a figyelmeztetést látni, nem szabad rányomni. Ettől függetlenül a böngésző lefagy, ujraindítás után is ugyanez. Alk kezelőben adatok törlése (vagy reinstall) után rendbejön az egész. Opera szinkron és kész.

(#27317) Tense válasza #67656192 (#27306) üzenetére


Tense
őstag

Az s note-t csak a samuval tudod menteni, ahogy seth is írja, engem is érdekel, ha valaki tudja hogy lehet a guglival.

[ Szerkesztve ]

(#27318) ibenny válasza #67656192 (#27316) üzenetére


ibenny
senior tag

Érdekes, köszi!

(#27319) Tense válasza S e t h (#27309) üzenetére


Tense
őstag

Én egyébként azt hittem ez a push service ez a ChatOn meg ilyen marhaságokhoz kell, álmomban sem gondoltam volna köze van egy sima szinkronizáláshoz!

(#27320) #67656192 válasza Tense (#27317) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igen de ezért az egyért szinkronizáljak?
Inkább lementem néha otg ra.
Ezen kívül semmire nem kell(nekem) a push service. Ha fent hagyom akkor mindig fut a háttérben ha kell ha nem. Megy fagyasztóba ahogy eddig. :)

[ Szerkesztve ]

(#27321) S e t h válasza #67656192 (#27320) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én rendszeresen járok értekezletekre, ez az egyetlen jegyzetem, jó ha akár hónapokkal ezelőtti témákra is rá tudok keresni ha szükséges.
De vannak korábbi névnapi, születésnapi általam rajzolt, fényképekkel feldobott üdvözlő lapjaim is, egyfajta emlékek.
A felhők korában furcsa lenne korán lementegetnem a jegyzeteimet.
Ha vkinek nem prioritás a jegyzetelés, akkor persze ki lehet kapcsolni ahogyan én is tettem korábban, sajnos bánta is néhány jegyzet amit nem szinkronizáltam.
Szóval nálam a push ezért belefér a kompromisszumba. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#27322) Janeway7 válasza Tense (#27305) üzenetére


Janeway7
csendes tag

Nekem nincs letiltva és mégse ment. Hüpp hüpp.

(#27323) Tense


Tense
őstag

Valaki írja már le mennyire éri meg ez a Package Disabler Pro? Mi az amit ezzel le lehet tiltani (egyébként nem, csak ezzel a programmal) és értelme is van, tehát gyorsabb, jobb, és hatékonyabb lesz tőle a telefon? Nem veszem meg feleslegesen ha nincs konkrét értelme, nem az a 350Ft amibe kerül a gond, hanem mert hiába van 2 VISA kártyám is, és még pénz is van rajta, azt írja a play aruház amikor megadom a kártya adatokat hogy hibás kártya szám, nem értem, de akkor nem harcolok tovább a megvételével ha egyébként sem ér sokat!

(#27324) #67656192 válasza S e t h (#27321) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ok. Én ennyit nem jegyzetelek, max 2-3 naponta. Kb 2 hetente csinálok egy bizt mentést otg-re.

#B_csaba: Még kb egy éve vettem meg simán, nem volt anomália.
Hogy megéri e? Nekem igen. Nem rootolok, csak stock romokat használok így ez a progi egy viszonylag humánus megoldás a tisztogatásra. Kb ugyanaz mintha letiltanál simán dolgokat az alkalmazás kezelőben, annyi különbséggel, hogy amit letiltottál az nem látszik sehol(pl alk kez/letiltva) , elvileg nem foglal semmit, nem fut illetve azért jóval több a mozgástér mint a sima alkalmazás kezelőben. Én szeretem, ajánlom. Egyszer kell megvenni. A használatával viszont vigyázni kell mert le lehet vele fagyasztani olyat is ami utána gondokat fog okozni. Csak kellő körültekintéssel.

[ Szerkesztve ]

(#27325) Tense válasza #67656192 (#27324) üzenetére


Tense
őstag

Köszönöm szépen!

(#27326) bobace válasza Tense (#27325) üzenetére


bobace
őstag

Annyit még hozzá tennék, hogy nekem kb 10%-ot jelentett akkuidőben, hogy letöröltem a Facebook+Messengert, helyette Metal és még egy valag cuccot disableztam. Ennyiért szinte nem érte meg vele geccsolni.
Rögtön a fenti akcióim után 50% volt az eredmény, de azóta sem sikerült olyat produkálnom... Nekem 3,5 óra körül van a kijelzőidő még így is. (Note Edge, általában kb 2 nap készenlét, 1 óra telefon mellett)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#27327) Tense válasza bobace (#27326) üzenetére


Tense
őstag

Tehát akkor nem éri meg küzdeni vele hogy mit lehet letiltani mit nem! Akkor hagyom is, Köszi neked is.

(#27328) dancsuri


dancsuri
veterán

csak úgy

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#27329) kazanka válasza Tense (#27327) üzenetére


kazanka
őstag

A 6.0-ban valószínűleg minden alkalmazást ki-be lehet kapcsolni pl.a BlackBerry Privnél úgy lesz

(#27330) #67656192 válasza kazanka (#27329) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igen ezen már én is gondolkodtam. Jelenleg nagyon hasznos dolognak tartom a Package dis prot de 6.0-tól nem biztos, hogy lesz rá szükség.

B_csaba.: Hogyne érné meg van egy csomó bloatvare amit máshogy nem tudsz ignorálni. Több ram marad a saját programjaimnak.

[ Szerkesztve ]

(#27331) Tense válasza #67656192 (#27330) üzenetére


Tense
őstag

Csak félek hogy letiltok egy olyat amitől resetelni kell majd a telefont, és nekem már a halálom ha be kell lakni egy telefont, több nap elmegy vele.. :W

(#27332) bobace válasza Tense (#27331) üzenetére


bobace
őstag

[link]
Ez alapján tiltottam én, nem könnyű elrontani. Persze elolvastam mi mit tilt, és amúgy is pinkkel van jelölve a progiban, ami szerinte bloatware.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#27333) #67656192 válasza Tense (#27331) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem kell fr. Van egy olyan, hogy "fogyatékkal élő show". Ez egy béna fordítás ami annyit jelentene, hogy a fagyasztott alkalmazások. Innen a pipa kivételével már vissza is állt az alapállapotba a fagyasztott program.

(#27334) saril


saril
senior tag

segítsetek megvettem ezt a sz@rt disabler pro-t amiről beszéltetek itt mondom kipróbálom én is rányomtam hogy tiltsa le az összes bloatware-t de nem tünt túl jó döntésnek majd aktíváltattam vele újra mindent és azóta nem tudok bejelentkezni a samsung fiókomba se a fiókok menüben se a felhő menüben... mire rányomok nem ír ki semmit nem csinál semmit nem nagyon érdekel a könnyebb út hogy újra rakjam azt akarom tudni miért nem megy???

valakinek ötlet???

az alkalmazáskezelőben le volt tiltva eddig is sok minden amit nem használtam és úgy nyomtam rá a bloatware-es tiltásra de most mindent engedélyeztem mindenhol és egyáltalán nem megy így sem

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#27335) #67656192


#67656192
törölt tag

Inditsd ujra. Nem szabad olyasmit tiltani amiről nem tudod, hogy mi az.

(#27336) saril válasza #67656192 (#27335) üzenetére


saril
senior tag

ujraindítás sem segített wipe cache sem esetleg más ötlet??? elég durva ha ez itt a forumozókon kifog :(((

bemegyek a fiókokba majd fiók hozzáadása rányomok hogy samsung account és visszadob egyet a fiókokhoz de nem történik ezen kívűl semmi....

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#27337) BIG001


BIG001
csendes tag

Tisztelt Fórumozók! A készülék értesítések csengőhangjai nagyon röviden szólnak. Van lehetőség -ha igen akkor hogyan- valami mást feltölteni ill. beállítani? Köszönettel:

(#27338) #67656192 válasza saril (#27336) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem tudom. Sok telefonom, van, mindegyiket gyomlálom de így nem jártam.

Alkalmazás kezelőben nincs még valami tiltva?

[ Szerkesztve ]

(#27339) #67656192 válasza BIG001 (#27337) üzenetére


#67656192
törölt tag

Zedge?

(#27340) saril válasza #67656192 (#27338) üzenetére


saril
senior tag

próbáltam úgy is hogy mindent engedélyeztem semmi nem volt tiltva és frissítés után ujraindítottam úgy sem megy... hihetetlen ez a mocskos kis alattomos program nem hogy 350ft-ot de még azt sem éri meg ha fizetnének érte hogy telepítsem, fizetek érte és szar a fordítás??? eleve hülye voltam hogy megvettem :W :W :W

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#27341) dancsuri válasza saril (#27334) üzenetére


dancsuri
veterán

a választ nem tudom, de az érdekelne hogy miért akartok annyi mindent letiltani? gyári állapotába nem működik rendesen? vagy csak mert divat?

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#27342) #67656192 válasza saril (#27340) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nézd ez a program olyanoknak készült akik tudják, hogy mit lehet és mit nem. Használata előtt kell egy kicsit informálódni. Nem a program a hibás. A fél s6 topik használja teljes megelégedéssel,köztük én is.
Root nélkül nincs nagyon más.

#hogyne müködne csak ha lehet müködjön jobban. Root korai egy pár napos telefonra.

A sok okoskodás eredménye :ma is 5ó 30 perc sot és még van 30%az aksiban.

[ Szerkesztve ]

(#27343) saril válasza dancsuri (#27341) üzenetére


saril
senior tag

nekem működött minden eddig flottul nem tudom miért voltam ilyen idióta barom hogy kipróbáltam ezt a kalap kakit de egy semmire való dolog ez TÉNY :W

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#27344) apaszka válasza dancsuri (#27341) üzenetére


apaszka
veterán

Én az autómata indításból csak a facebook, és párat tiltok.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#27345) janaman01 válasza saril (#27343) üzenetére


janaman01
addikt

Disable service playrol...
Kb igy kell kinéznie...lehet tiltott valamit az program amit kipróbáltál..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#27346) saril válasza janaman01 (#27345) üzenetére


saril
senior tag

tiltott valamit és úgy maradt? de hogy?

ebbe hogy tudok belépni amit linkeltél képet?

de milyen progival?

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#27347) janaman01 válasza saril (#27346) üzenetére


janaman01
addikt

Nem lehet tudni ezeknél...azért mondom ellenőrizd le....hátha csak annyi és ezzel a progival vissza tudod kapcsolni.
Program elindit.jobb felül system majd a samsung galaxy t megkeresed

A samsung account nál meg nekem mindegyikben benne a pipa.
Fentebb irtam
Disable service playról

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#27348) saril válasza janaman01 (#27347) üzenetére


saril
senior tag

disabler proban nekem nincs jobb felül semmilyen system....
ja mivel te disable service-ről írsz de az ingyenes itt most a 350hufos pro-ról van szó de meglesem amit írtál hátha..

na itt a gond nekem 4 piros belőle amit mutatsz és azt írja csak root-al aktiválhatom.... hogyan tovább?

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#27349) janaman01 válasza saril (#27348) üzenetére


janaman01
addikt

Akkor megvan a bibi...igen nekem van rootom (igaz nota 3 de mindegy ebből a szempontból)
A samus letiltó pont azért jó mert nem kell root hozzá. Viszont akkor egy fabatkát sem ér ha nem tudja vissza engedélyezni amit letiltott...
Alkalmazáskezelőben nem tudom , tudod e tiltani majd újra engedélyezni a samu accountot (samsung galaxy ) programot hátha...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#27350) saril válasza janaman01 (#27349) üzenetére


saril
senior tag

ja hoki, nagyon mérges vagyok mert még fizettem is egy olyan programért ami még viccnek is rossz nem hogy tiltani dolgokat :W :W :W :W

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.