Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21551) kali válasza #67656192 (#21549) üzenetére


kali
legenda

az ügyfélszolgálattól hiába kérdezel bármit is, csak a sablonos válaszokat fogják nyomni, amit itt mások is megcáfoltak már, magával a szolgáltató saját hirdetményével is.
amennyiben a két sim kártya felcserélést követően is adott a probléma, úgy már lehet a telefon irányába is nézelődni, bár még ekkor sem 100%, hogy csak és kizárólag az a probléma forrása, a szolgáltatónál sem mindegy a profil milyensége.
lehet, hogy kipróbálnád még több típusú telefonnal és azok között is lenne problémás és jó is.
felhúzhatsz még különböző firmware verziókat, aztán vagy lesz valamilyen változás, vagy nem.
írhatnám a többi (hiba)lehetőséget is, de annyiszor lefutva már a korábbi telekom és telenor fejlesztési problémák kapcsán, hogy felesleges.
a gyártó/szerviz és a szolgáltató egymásra mutogat, a szolgáltató sim kártyát cserél, a szerviz telefont, a hiba maradhat, aztán egyszer váratlanul megszűnik a probléma, pedig a telefonon semmi sem változott, így adott a dolog.

csabikaa89; én csak válaszoltam egy kérdésre, illetve linkeltem adott biztosítási feltételeket.

(#21552) #97246720 válasza #67656192 (#21549) üzenetére


#97246720
törölt tag

Lehet hogy a note4ben vagy a modem chip hibás vagy az antennánál nincs rendes kontakt...neke is az 5.1.1 van fent telekomos simem van és semmi baja a mobilnetnek a szerviz óta...érdemes lenne szerizeltetni a note4ed... rosszabb esetben max. 15nap,jó esetben 1 hét, ha márkaszervizben adod le

(#21553) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Ez az 5.1.1 nálam rendesen betett az üzemidőnek. Nagyon gyorsan merül. Szinte minden tiltva van amit le lehetett tiltani, nincs egyetlen letöltött alkalmazás sem a telón, mégis merül. De csak mióta fent van ez az új szoftver.

(#21554) kali válasza HorviGabi (#21553) üzenetére


kali
legenda

ráfrissítettél csak a korábbi verzióra?
nyomj egy gyári visszaállítást, mert biztos valami probléma volt a frissítéssel.

(#21555) Sword válasza #97246720 (#21548) üzenetére


Sword
őstag

Ezt hívják biztosítási csalásnak. Mindennek hívnám csak nem annak, hogy "jól csinálta". Nem hiszem, hogy leültetik érte, de egy kellemes pénzbüntetést megérdemelne.

Aztán csodálkozunk, hogy nem 500 forint havonta egy ilyen biztosítás, hanem 3000 + önrész és két év alatt kifizeted a telót mégegyszer. Ha 500 lenne, talán mindenkinek lehetne és egy-egy véletlen baleset után nem kéne lenulláznia magát ha új telefont akar.

Egyébként vicces, hogy igo-zásra rögtön moderátor takarít, de a biztosítási csalást büszkén lehet hirdetni. Fura egy világot élünk. :(((

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#21556) andoneboy


andoneboy
tag

Sziasztok,

Találtam helyben egy eladó Note 4-et (F típusú), Telekomnál lett vásárolva májusba, ott lett függetlenítve (papírokkal), karcmentes, fóliás, stb. (130000Ft)
Utoljára használt telefont vagy 4 éve vettem (S2), a jelenlegi Note 3-am edigitalos, így már nem vagyok benne a gyakorlatba, hogy miket kell megnézni használt készüléknél.

- nyilván az egyik legfontosabb a garancialevél. Ez mivel Telekomos, itt a gyártói garanciapapír ((kép) vagy kép) helyett valami ilyesmi van (kép) , ugye?
- függetlenítésről van papírja, ennek hogyan kell kinéznie? valaki tudna mutatni egy példát? Így is él a 2 év gyári gari?
- ebből, hogy eredetileg telekomos, származik valami hátrány?
- Buherálást hogyan tudom ellenőrizni? Knoxot download módba teszem, 0x0-nak kell lennie és officialt kell írnia, ezen kívül? A root kiszúrható valahogy?
- IMEI-vel kapcsolatba mit is kell csinálni?
- Hallottam a Phone INFO ★Samsung★ nevű progiról (link), ebből miket lehet kiszúrni?
- S2-nél annó képernyőbeégést is kellett figyelni. Ez itt már annyira nem játszik, ugye?
- Más, amit mindenképp jó, ha megnézek?

Bocsánat a sok kérdésért, de nem szeretnék mellélőni.
Előre is nagyon szépen köszönöm a tapasztalt fórumozók válaszait!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#21557) HorviGabi válasza kali (#21554) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Igen ráfrissítettem:) Megpróbálom akkor hátha jobb lesz.

(#21558) mrc4y válasza HorviGabi (#21553) üzenetére


mrc4y
tag

szia. nálam is ez volt, kali tanácsára csináltam egy factory resetet, mai nap volt az első próba és az alig 3 óra kijelző idő helyett most 4 óra kijelzőidőm van és 10%-on van az akksi

(#21559) #67656192 válasza #97246720 (#21552) üzenetére


#67656192
törölt tag

De erre még lehet házhozjövőst kérni.

(#21560) apaszka válasza andoneboy (#21556) üzenetére


apaszka
veterán

Jól írtad. Az app megmutatja , hogy volt e ROOTolva. Ha a, papirok rendben vannak, már jó jel.
Az indikátorokat nézd meg, nem volt e beázva kicsit, és nemsokára az oxidáció kinyírja.
Az enyém így volt....

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21561) kali válasza andoneboy (#21556) üzenetére


kali
legenda

szia,

a telekom saját jótállási jegyet ad, amit utoljára linkeltél, de azt a samsung szerződéses szervize is elfogadja.
vagy a jótállási jegyre vezetik rá a hálózati korlátozás feloldásának a tényét, vagy pedig külön papírt nyomtatnak, elég egy sima számla is a 15 e ft befizetéséről, illetve az szerepel rajta, hogy milyen címen lett befizetve, valamint melyik készülékhez (azonosító).
a jótállás a hálózati korlátozás feloldása után is adott, hiszen hivatalos úton lett eszközölve.
hátrány nem származik a készülék telekom mivoltából, ha amúgy minden rendben a papírokkal.
a knox számláló legyen nullás, a készülék állapota eredeti, minden más buherálás orvosolható a rendszer teljes újrahúzásával.
a *#0*# kóddal tudod ellenőrizni a hardverek működését, kijelzőt...stb.
saját megjegyzés csak; amennyiben hivatalosan lett függetlenítve, úgy listaáron vagy domino csomagban lett vásárolva, erről kérj számlát, amiből egyértelműen megállapítható a dolog, amennyiben nem vagy biztos a számla érthetőségében, úgy kérj segítséget - akár a telekom mobilos témában -, mert sok ilyen esetben kiderült már, hogy csak a számla első oldalát mutatta meg az eladó, de hozzáértő már abból is kiszúrta a sumákolást.
nagyon ritka, de mint lehetőséget leírom azért; amennyiben hűséges előfizetéssel vásárol valaki készüléket, úgy a hűség alatt csak a kapcsolódó kötbér kifizetését követően oldják fel a hálózati korlátozást, amennyiben így történt, arról is kérj/mutassanak számlát.
amennyiben hűséges előfizetéshez kapcsolódó készülékről van szó, úgy hiába nem részletre lett vásárolva, a számlákkal történő elmaradáskor is tilthatja a készüléket a szolgáltató.

[ Szerkesztve ]

(#21562) Rabidsnail válasza #67656192 (#21527) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Ez nekem is ilyen. Ha elveszíti a jelet,automatikusan nem találja meg. Szintén Voda hálózat.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#21563) andoneboy válasza apaszka (#21560) üzenetére


andoneboy
tag

Szia apaszka!
Először is köszönöm a segítséged. Note 3 (vagy S2?) fórumba is sokszor láttalak, örülök, hogy itt is találkozunk. Ez az indikátor ugye az akku alatt van, és ha piros, akkor be volt ázva?

#21561
Szia kali!
Köszönöm szépen a részletes leírást. Így már teljesen világos.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#21564) HorviGabi válasza kali (#21554) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Ja ês köszi, megcsináltam,töltődik, majd kiderül:)

(#21565) HorviGabi válasza mrc4y (#21558) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Remélem nálam is megoldja, az előző szoftverrel nem volt ilyen gondolom.

(#21566) Teetuss


Teetuss
csendes tag

Az 5.1 update ota a lock screenen nem latszanak az album boritok ha zenet hallgatok. Be kehet ezt allitani vagy nyugodjak bele hogy ez a feature elmult?

WWFSMD?

(#21567) HorviGabi válasza Teetuss (#21566) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Mintha azt olvastam volna hogy sajnos ez kimaradt belőle.

(#21568) #67656192 válasza Rabidsnail (#21562) üzenetére


#67656192
törölt tag

Akkor már nem vagyok egyedül, kezdtem aggódni.
Ettől függetlenül megoldás nincs egyelőre.

(#21569) derrik


derrik
őstag

Egyik pillanatról a másikra nem tudok kézírással szöveget be vinni mi lelte ezt f@st?

(#21570) #97246720 válasza Sword (#21555) üzenetére


#97246720
törölt tag

Akkor úgy véled hogy autókra kötött biztosítás is egy csalás? Vedd azt alapul hogy 20évesen kezdesz vezetni az első autóddal és kb.60 vagy 70 évesen már abba hagyod és a 40-50 év alatt egy fillér kárt nem okozol...akkor ott 2 vagy 3 autó árát fizeted ki a 40-50 év alatt? Mondjuk teló esetében nem annyit fizetsz pluszba 2 év mint egy másik teló ára, csak durván a 3/4-ét...viszonylag még így is megéri... mert érték álló,a 144ezer 2 év múlva is ugyan annyi... jelen esetbe egy totálkáros teló "házi" vagy szervizes javítása többe kerülne garancia vagy biztosítás nélkül...mivel mindenből gyárit veszel, azt meg aranyban mérik vagy veszel zsebből egy másikat ami 200ezer, tehát biztosítás nélkül már plusz 56ezerrel több, biztosítassal csak a fele egy új vagy használt...de ez ugye attól is függ hogy a biztosítónak megéri-e javítattni( totálkárost nem hiszem), így cserélnie kell másikra ami hasonló tudású vagy megközelítőleg hasonló árú telóra...

(#21571) Sword válasza #97246720 (#21570) üzenetére


Sword
őstag

A csalás amit a haverod csinált. Az ilyenek miatt kerül többe, a többi tisztességes embernek a biztosítás.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#21572) apaszka válasza andoneboy (#21563) üzenetére


apaszka
veterán

Szia! Igen! [link]

[link]

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21573) #97246720 válasza Sword (#21571) üzenetére


#97246720
törölt tag

honnan nézzük... ha azt nézzük akkor a 2 év hasnálat után leamortizálsz egy telót amin van biztosítás...bejelented a biztosítónal, elküldöd postán, megvizsgálja a biztosító megbízott szervize, a totálkáros telót nem fogják javítani úgy sem mert aránytalanul sokba kerülne így felhatalmazzák a szolgáltatót hogy cserélje ugyan olyan telóra ha van neki, ha nincs akkor hasonló tudásúra vagy vele egyenértékűre, igaz garancia nem lesz rajta, de lesz egy 0km-es telód....igazából ha azt nézem tök igaza van, mert ha már kifizetetett a vodafone vele egy csomó pénzt a biztosításra(csak így vehette meg a Z-t anno) akkor igen is amit befizetett azt használja is ki, így nem csak feleslegesen fizette, és jól csinálta...nem tudom mennyit fizetett a biztosításra de azt tudom hogy 20ezer volt az önrésze, ez kb.1,5 éve volt

(#21574) #97246720


#97246720
törölt tag

nos gyors számítás házi szervizre( ebay-ről rendelve)
tehát a 2év alatt kifizett biztosítás havi díja+önrész=105.000
n910f alaplap 66ezer
n4 digitizer+kijelző 61ezer
n4 ház 5ezer[link]
n4 akku hátlap 1000
akku(ezt itthon) 6ezer

tehát önköltséges javítása a Note4nek 140ezer, ami kb.35ezerrel több biztosítás nélkül

(#21575) #97246720 válasza #97246720 (#21574) üzenetére


#97246720
törölt tag

Persze ezek a jelen árak, itthon többe kerülne mint most a c-s jelenlegi ára ha szerviz javítaná...

Tehát akkor megéri-e a biztosítás és annak előnyének kihasználása avagy sem?

(#21576) datomi válasza Janeway7 (#21405) üzenetére


datomi
tag

Megpróbáltam, egyiket sem szereti, holnap tolok neki FR-t :(

Xiaomi Mi 10 Lite 5G / Samsung Tab S5e

(#21577) World-Soft válasza #97246720 (#21407) üzenetére


World-Soft
senior tag

Szia!
Nem fat32 probléma. Exfat-nál is jelentkezik. A probláma hogy szerintem a fejlesztők lusták voltak vizsgálni a fájlrendszer.
A hibát a Samsung is elismerte. Ezen túl vagyok már. Csak újabb levélváltás elött jó lenne tudni, hogy idő közben nem -e javításra került. Hiszi a hiba felfedezése óta az 5.1.1 az már a 2. frissítés.
A jelenség hogy a készülék nem jelez korlárot, de 4GB-nál leáll. Ez harmincpár perc FullHD felvétel esetén.
Ha ennyi időt rá tud szánni egy tesztre azt megköszönném.

(#21578) derrik válasza derrik (#21569) üzenetére


derrik
őstag

A közvetlen tolbemenet le állt....hogy mi van itt ma

(#21579) MaCS_70 válasza #97246720 (#21573) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem a matek a kérdés, hanem a szándékos rongálás miatt valósul meg a biztosítási csalás.
A biztosítás ugyanis egy kockázati alapú felelősségvállalás, ami esetlegesen bekövetkező eseményekre szól.
A biztosító persze nem hülye, és az ügyeskedő szélhámosokat is kockázati tényezőként veszi számításba, ami miatt persze a tisztességes ügyfelek bizztosítási rdíja is emelkedig.
Ha már ilyen jó fej a barátod, érdemes lenne végiggondolni, hogy milyen biztosítást lehetne kötni, za az ő roppant ügyes magatartása lenne az általános.

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#21580) #97246720 válasza MaCS_70 (#21579) üzenetére


#97246720
törölt tag

Azért írtam hogy honnan nézzük, mert ha csak az ok változik(szándékosról véletlenre) akkor is megéri a biztosításra ennyit fizetni...nem hiába vannak ár lépcsők a biztosítasban...olcsóbb teló,olcsóbb biztosítás,azon belül is van alap meg bővített...én az ért választottam bővített csomagot mert az több mindre kiterjed és csak 700 ft-tal drágább mint az alap,ráadásul a melóhelyem miatt is kötöttem a biztosítást mivel több ezer m3 víz közelében dolgozok és bármikor beázhat a telóm...egy szónak is 100 a vége, ha szándékosan töri össze valaki a telóját az valóban csalás, de csak ha tudják bizonyítani az okot...mivel a biztosító ezeket nem tudja sehogysem szűrni így védtelen az ilyen esetekkel szemben

(#21581) tomas01


tomas01
aktív tag

Sziasztok. Note-4 5.1.1 frissítés után másnak is vannak hibák a rendszerben? Én egy led flip tokot hasznélok ha felnyitom a fedelet sokszor se kép se hang. Frissítés elött ezzel nem volt baj. Néha kifagy a telefon, zárolt képernyő helyett feloldja a zárat és mutatja a futó alkalmazást pedig a teló ujlenyomattal van védve/zárolva.
Néha fekete képernyő majd a sokszori home gomb megnyomás után össze vissza csinál mindent és helyreáll.

(#21582) kali válasza tomas01 (#21581) üzenetére


kali
legenda

szia,

nyomj egy gyári visszaállítást, ha csak simán ráfrissítettél a rendszerre.
a tokot passzolom, de a többivel mások is írtak tapasztalatot, olvashatsz olyan hozzászólásokat, hogy aki csak simán ráfrissített (ota), annak voltak gondja - az ujjlenyomat-olvasós feloldással is -, aztán más módon frissítve/újrahúzva, vagy gyári visszaállítás után megszűntek a gondok.
én eleve tiszta alapra, odin alól és újraparticionálással tettem fel az 5.1.1 firmware verziót - mindegyiket így szoktam -, de nem is találkoztam problémával.

[ Szerkesztve ]

(#21583) mrc4y válasza HorviGabi (#21565) üzenetére


mrc4y
tag

nem 5.0.1-nél nálam 4-4.5 óra kijelző idő volt, 5.1.1-re frissítettem úgy ahogy te és alig bírt 3 óra kijelző időt

(#21584) S e t h válasza mrc4y (#21583) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálam is tovább bírja most.
Persze ehhez alap a factory reset.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21585) S e t h válasza tomas01 (#21581) üzenetére


S e t h
nagyúr

Csak ujjnyom felismerésnél jelentkezik a jelenség, ha kikapcsolod akkor semmi problémád nem lesz, csak ujjnyom feloldásnál akad, fagy, villog stb.
Én harmadszor rakom újra a rendszert, két OTA után rossz volt, a harmadik alkalommal gépről telepítettem az új szoftvert, azóta semmi hiba nincs.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21586) Sword válasza #97246720 (#21573) üzenetére


Sword
őstag

Mi lesz, ha elég TB-t fizettél már be egy nagyobb műtéthez? Levágod a lábad, hogy megérje?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#21587) Janeway7 válasza Sword (#21586) üzenetére


Janeway7
csendes tag

:-D Ezzel végérvényesen megnyerted a vitát!!!

(#21588) #97246720 válasza Sword (#21586) üzenetére


#97246720
törölt tag

Az a baj hogy a TB már rég nincs...egészsegbiztosítasi hozzájárulás van helyette,a kettő nem ugyan az csak kis mértékben hasonló... amúgy meg az eü-t ne keverjük bele mert az nem ide való(meghát arról is lehetne napokig tartó vitat folytatni de nem ilyen helyen)

Te kifejzltetted a véleményed a biztosítasos üggyel kapcsolatban,ellenzed hogy valaki ki kihasználja, én meg nem....annyiból igazat adok neked hogy ha nem lenne ilyen "drága" akkor valószínünek tartom nem lennének ilyen események... PONT

[ Szerkesztve ]

(#21589) andoneboy


andoneboy
tag

Köszönöm szépen! :)

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#21590) Sword válasza #97246720 (#21588) üzenetére


Sword
őstag

Nem az elnevezés a lényeg és teljesen mindegy, hogy milyen biztosításról beszélünk. Felgyújtod a házadat, ha eleget fizettél a biztosítónak? Falnak mész az autóddal, ha elég Casco-t fizettél már ki? Persze 150-el, hogy a TB-d is ki legyen használva (EÜ hozzájárulás, baleseti biztosítás, életbiztosítás egykutya...)?

Az ár pedig pont fordítva működik, minél több a csaló, annál drágább mindenkinek, mert nem mindegy, hogy 10 biztosításból 1-re kell fizetni vagy 5-re.

Mindenesetre felháborítónak tartom, hogy biztosítási csalásra buzdítasz, sőt ha konkrétan ilyenről tudsz, talán pont tenned kéne ellene (rendőrségre menni).
PONT

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#21591) kazanka


kazanka
őstag

Nem kellene befejezni?Ilyenkor hol a pics@ba van a moderátor,engem egy egyszerű köcsögözésért letiltott.

(#21592) WiZARD válasza #97246720 (#21588) üzenetére


WiZARD
addikt

Azért egy kifizetett szolgáltatás kihasználása, és a biztosítási csalás között van 1 kis eltérés...
(megsúgom, hogy itt nem szolgáltatást fizetsz, hanem biztosítást, és kicsit más a kettő)
Az egyik bűncselekmény, rádbízom, hogy eldöntsd, hogy melyik.

Az, hogy neked mi a véleményed, és mennyire drága, vagy hogy éri meg, az egyik bírót se érdekelné.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#21593) #97246720 válasza Sword (#21590) üzenetére


#97246720
törölt tag

Énncsak elmeséltem a storit...nem azt mondtam hogy csinálja utána mindenki...nem kéne az szavakat kiforgatni... ezt mindenki saját maga dönti el... mert ugye a biztosítasban cserélt készülékre csak annyi garit adnak amennyi még vissza van...tehát lehet mérlegelni hogy megéri-e avagy sem...mert a voda lehet hogy új telót a régi helyett de a telekom által megbízott biztosító nem, ők vagy újat vagy feljavítottat...meg lehet nézni a youtubon hogy mennyire körülményes és nehéz szétszedni egy note4et...én találtam egy 45perceset, amiben 3perc alatt nem tudta a srác leszedni az érintőt...ahogy az egyik ismerősöm mondta, fogyasztói tarsadalomban élünk,a legtöbb eszközt nem javítják hanem cserélik, mivel sok idő és drágább lenne javítani mint cserélni... anno nekem is volt egy telekomos Z-m, annak hátlapleválása volt,ezt gariban javították, de mikor visszakaptam azt mondta a szervizes hogy örüljek hogy garis volt a teló mert ha fizetős lett volna (az új hátlap+új ajtók+tömítések+új kamera+munkadij) akkor 80ezerbe lett volna a javítása,köszönöm 55ezerért vettem anno használtan... ezzel csak arra akartam rávilágítani hogy jó dolog a készülékbiztosítás de ami az előnye az a hátránya is... jó hogy van de kihasználható,azért egy autó eseteben ezt már neccesebb megjátszani...de mint írtam én a melóhelyem miatt kötöttem a biztosítást és 2év után úgy is cserélem majd a note4et előfizu hosszabbítás keretében...meg amit elfelejtettem az az hogy a voda kötelezi a készülékbiztosítást nagy értékű telókhoz,a telekom meg csak ajánlja és nem kötelezi,ha jól tudom a telenornál meg nincs is pont az ilyenek végett...ehhz hasonló storik is terjednek szájról szájra mint a népmesék...pont úgy mint a youtubon az hogy hogy lehetett megkerülni az újraaktivalás tiltás...ennyi erővel az összes olyan felhasználót dutyiba kéne dugni aki ilyen videót feltett mivel egy esetleges lopásban bűnrészes...a magyar jog is olyan hogy tele van kiskapukkal amivel sajnos nagyon sok dolog megkerülhető...a jogalkotókat is akkor dutyiba kéne dugni? Amúgy ilyen csak nálunk van, magyarországon,sehol máshol nincs készülékbiztosítás a világon... de ha szeretnéd ezt részletesebben vitatni akkor inkább azt privátban folytassuk :) ne itt

Wizard: engem nagyon nem érdekel hogy ki mit csinál a telefonjával,más dolgába nem szólok bele mert semmi közöm hozzá...ő döntött így...az hogy jól vagy rosszul azt csak ő tudja...én tudom hogy melyik melyik, őt meg nem érdekli...

Amúgy az hogy ez a fajta biztosítas kihasználható az csak a biztosító hibája,hogy van az azért jó dolog de én mondjuk megszűntetném felesleges plusz hogy 2év alatt kifizet valaki xezer forintot határozott időben és ha letelik megy a levesbe mivel egy fillért sem adnak vissza,vagy pedig ha azt csinálná a biztosító hogy pl. Valaki kifizet 120ezer 2 év alatt ilyen biztosításra és biztosítási időszak végén azt mondja a biztosító hogy nesze itt van 120ból 50ezer,akkor megérné mindenkinek és nem lennének ilyen események...

[ Szerkesztve ]

(#21594) tomas01 válasza kali (#21582) üzenetére


tomas01
aktív tag

Köszi. Gyári beállítás után újként vagy a biztonsági mentésből mehet vissza?

(#21595) tomas01 válasza S e t h (#21585) üzenetére


tomas01
aktív tag

Érdekes, hogy ennyi baj van vele :/

(#21596) S e t h válasza tomas01 (#21595) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ennyi?
Nekem más nem volt, és ez is megszűnt, mondhatni tökéletes.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21597) kali válasza tomas01 (#21594) üzenetére


kali
legenda

megpróbálhatod a mentés visszaállítását, ha a mentett állapottal nem hordoz problémát, akkor nem lesz gond, ellenkező esetben felejtős sajnos a mentés felhasználása és újból belakandó manuálisan a rendszer.

(#21598) #67656192 válasza kazanka (#21591) üzenetére


#67656192
törölt tag

Egy sima köcsögözésért?
Milyen világot élünk.

(#21599) MaCS_70 válasza #97246720 (#21593) üzenetére


MaCS_70
félisten

Tényleg az utolsó megnyilvánulás részemről ebben a témában:

"Engem nagyon nem érdekel hogy ki mit csinál a telefonjával,más dolgába nem szólok bele mert semmi közöm hozzá...ő döntött így...az hogy jól vagy rosszul azt csak ő tudja...én tudom hogy melyik melyik, őt meg nem érdekli..."

Sajnos pont ez az, ami nagyon nem igaz. Igenis közöd van hozzá, amint Wizardnak vagy nekem is, illetve mindenkinek. Ugyanis az ilyen "magánügy" ügyeskedések miatt lesznek mindenki másnak kedvezőtlenebbek a biztosítási feltételei: magasabb a díj, szívatás tisztességesen eljáró ügyfelekkel szemben is, sőt, egyes szolgáltatások nem léte. Az ügyeskedő csalók mindig a többiek, a tisztességesek kárára trükköznek.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#21600) derrik válasza #67656192 (#21598) üzenetére


derrik
őstag

+1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.