Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21101) kali válasza b.bela1 (#21099) üzenetére


kali
legenda

szerintem nyomj majd egy gyári visszaállítást akkor is, ha látszólag beáll a xeh product code/csc, nehogy a háttérben kettősség maradjon, aztán később megint gond legyen belőle.

dobobazsy; nincs mit!

World-Soft; szia, nagyon sok telefon témájában felhozzák a dolgot, a kamera tagjai mozognak, teljesen normális jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#21102) MaCS_70 válasza FRENK1988 (#21096) üzenetére


MaCS_70
félisten

Az eddigi beszámolók szerint ugye messze nem mindenkinek, bár biztosan olvastad...
Nekem például kifejezetten gyorsabban reagálós, teljesen akadás- és fagyásmentes az 5.1-gyel.
Érezhetően gyorsabb, mint 5.0.1 alatt, pedig arra sem volt panaszom.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#21103) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Érdekesség.. Ha kikapcsolom a több ablakot, és újraindítom a telót, akkor visszakapcsolja. Ez normális?

Mintha 5.0.1-nél ez nem így lett volna.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#21104) kali válasza hackeeeee (#21103) üzenetére


kali
legenda

fent a csúszkás kapcsolóval kikapcsoltam, majd utána újraindítottam a telefont és nem kapcsolta vissza.

(#21105) hackeeeee válasza kali (#21104) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az jó.

Nekem reboot-kor visszakapcsolja.

Kivettem mindkét helyről a pipát, eltoltam a csúszkát, reboot, visszakapcsolja.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#21106) apaszka válasza hackeeeee (#21105) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem is vissza kapcsolja a reboot! Svéd ROM van fenn.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21107) hackeeeee válasza hackeeeee (#21105) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Na mindegy.

Kipróbáltam, hogy visszatettem a touchwiz-t alapértelmezettnek, de akkor is csinálja. Kilőttem minden appot, reboot, akkor is visszakapcsolja.

Mindegy. Ez legyen a legkisebb gond.

@apaszka: Ez érdekes, thx! Nekem pedig ua. mint kali-nak, és Nála nem csinálja.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#21108) FRENK1988 válasza kali (#21097) üzenetére


FRENK1988
veterán

Hat most nekem lett egy F-es. De amikor pl felebresztem csak a gombok villognak a kijelzon semmi. Meg lassan meg a kodos feloldas. Stb... nem ilyen volt nekem a C-n az 5.0.1

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#21109) kali válasza FRENK1988 (#21108) üzenetére


kali
legenda

nem olyan régen volt róla szó, hogy a kijelző nem azonnal nyomja maximális fényerőn, hanem folyamatosan erősödik, ez alacsony fényerőn, pláne takarékos módban látványos, utóbbi esetben ráadásul - ahogy a funkció leírásában is olvasható - 10 másodpercről 3 másodpercre csökken a kijelző ébersége, ha azon intervallum alatt semmi sem történik, akkor kikapcsol.

(#21110) FRENK1988 válasza kali (#21109) üzenetére


FRENK1988
veterán

Van olyan hogy független magyar hivatalos rom C-re?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#21111) georgo5212 válasza dobobazsy (#21087) üzenetére


georgo5212
csendes tag

Ha f ed van OTA. Mit szarozol? Jobb nincs.

öreg motoros

(#21112) georgo5212 válasza World-Soft (#21100) üzenetére


georgo5212
csendes tag

Van benne egy higanyal tele üveg cső, érzékelőkkel körbevéve, csak rázd hhuuuule gyerek.

öreg motoros

(#21113) Grawens válasza kali (#21094) üzenetére


Grawens
senior tag

Ha Kies3-al Firmet inicializál és frissít? Úgy nem áll vissza? :U

(#21114) dobobazsy válasza georgo5212 (#21111) üzenetére


dobobazsy
őstag

nem vagyok híve az OTA frissítésnek, és amúgy is DBT rom volt a telómon, ami még b.szott kijelezni a frissítést.
jó ez így, már csak be kell lakni :)

(#21115) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Tud valaki olyan linket adni T-s 5.1.1-hez ahonnét le is lehet szedni? Háromszor kezdtem el a rohadt sammobilról. :W

(#21116) Hando válasza FRENK1988 (#21110) üzenetére


Hando
tag

Van [link]

(#21115) SzlobiG neked is itt a link!

[ Szerkesztve ]

(#21117) SzlobiG válasza Hando (#21116) üzenetére


SzlobiG
félisten

:R

(#21118) dancsuri


dancsuri
veterán

aki szeret romolgatni "F"

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#21119) Classius


Classius
aktív tag

Sziasztok! Sürgető a probléma!
Volt már problémám, hogy feloldásnak ujjlenyomatot aktiváltam, ezt pedig nem tudtam kikapcsolni. Ezt sikeresen el hárítottam a Hitelesítő adatok törlésével. A baj az, hogy most is ujjlenyomatot adtam hozzá, szintén le akarom szedni, és szintén nem engedi. Át tudom tenni jelszóra vagy PIN védelemre a készüléket, de a legjobb lenne a "húzás" feloldás. A mellékelt képen látszik, hogy nem lehet törölnöm a hitelesítő adatokat. Hogy lehetne ezt megoldani? Van összefüggése azzal, hogy mcaffe -t telepítettem az eszközre? Légyszi segítsetek!

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#21120) kali válasza Grawens (#21113) üzenetére


kali
legenda

nem feltétlenül, több tényező függvénye, a kies bizonyos adatokat a telefonból olvas ki és párosít az azonosítók alapján adottakhoz.
egy próbát megérhet persze a dolog, hátha...

(#21121) coupegsi válasza S e t h (#21073) üzenetére


coupegsi
csendes tag

Sajnos ez a hiba,most nálam is élő jött. Pedig sokkal jobban működne az ujjlenyomat olvasó mint eddig.

Lenne gy kérdésem. Az mitől lehet,hogy az akkumulátor használatnál a wifit folyamatosan jelzi,pedig ki van kapcsolva... és nincs kipipálva a keresés engedélyezése kikapcsolt wifinél. Tudom hogy valamikor már volt róla szó ,de nem találom. Ez a wifi dolog 5.0.1nel is megvolt.

(#21122) World-Soft válasza georgo5212 (#21112) üzenetére


World-Soft
senior tag

Köszi a válasz első felét.
A másodikat nem értem.
1/2 éve van nálam, és eddig nem tűnt fel.
És mivel használat alatt tokban már pár centis leejtés volt ezért érdekelt (nem komoly, de sosem lehet tudni), hogy normális -e a hang, vagy netán valami leválására, vagy törésére utal.

(#21123) kali válasza World-Soft (#21122) üzenetére


kali
legenda

arra írhatta inkább, hogy nem kell rázogatni.
bekapcsolt kamerával is próbáld ki.

coupegsi; az intelligens hálózatválasztás, a hálózati értesítés és a passpoint is befolyásolhatja, illetve bizonyos külsős, utólag telepített alkalmazások is, amik folyamatos kapcsolatot igényelnek, tartanak fenn.

[ Szerkesztve ]

(#21124) World-Soft válasza kali (#21123) üzenetére


World-Soft
senior tag

Nem is szoktam rázni, ezért nem is tűnt még fel soha.

Azért írtam le a rázást, hogy biztosan lehessen rekonstruálni a dolgot (mert pl. az irány sem mind1).

De mivel észrevettem és kizártam, hogy nem a ceruza lötyög, és nem látok mást sem, ezért jobb így hogy tudom, hogy nincs valami eltörve, vagy leválva bent.
Mobil területén dolgozom, így találkoztam már olyannal, hogy semmi működési probléma nem volt, de bent valami el volt törve, vagy lógott...

De mind1. Megtudtam amit szerettem volna, amit tényleg köszönök.

(#21125) Dr.FantastiK válasza Classius (#21119) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

'' összefüggése azzal, hogy mcaffe -t telepítettem az eszközre ''

azt meg mi a francnak kellett ? ? ? ;]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#21126) coupegsi válasza kali (#21123) üzenetére


coupegsi
csendes tag

Kikapcsoltam mindent,bár csak a wifi értesítés volt bekapcsolva...

[ Szerkesztve ]

(#21127) Classius válasza Dr.FantastiK (#21125) üzenetére


Classius
aktív tag

Munkahely-Belső levelezés.
Nos valaki erre megoldás? :/ help :O

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#21128) dancsuri


dancsuri
veterán

egy kis érdekesség A berlini IFA-rol

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#21129) evooo válasza Grawens (#21066) üzenetére


evooo
aktív tag

Mi a fene van a Telenornál, h. nincs 5.1.1?

(#21130) blu79 válasza evooo (#21129) üzenetére


blu79
addikt

Elmentek nyaralni, vagy azon agyalnak milyen telenoros szemetet pakoljanak bele :DDD

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#21131) georgo5212 válasza coupegsi (#21121) üzenetére


georgo5212
csendes tag

Viber beálitások, utolsó pontja a készülék alapbeállitása.

öreg motoros

(#21132) georgo5212 válasza World-Soft (#21124) üzenetére


georgo5212
csendes tag

Nekem is van hangja ha a fülem mellet rázom. Szerintem mindenkinek. Jaj bocsi benne felejtettem a kombináltfogót!

[ Szerkesztve ]

öreg motoros

(#21133) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Felraktam a t-s 5.1.1-t elsőre jónak tűnik remélem így is marad. :)

(#21134) A.Market.hu


A.Market.hu
tag

Nos nekem nem jött be a tmobil féle 5.1.1 .
Visszataktam a jól bevállt 4.4 t . Többet nem basztatom . Minden frissitéssel van valami ...

Minden napra van egy.....

(#21135) A.Market.hu válasza georgo5212 (#21132) üzenetére


A.Market.hu
tag

A bekapcsoló gomb és a hangerő gomb hangját halljátok ....
Fogjátok le , utána nem lesz semmi hang rázás közbe..

Minden napra van egy.....

(#21136) georgo5212 válasza A.Market.hu (#21135) üzenetére


georgo5212
csendes tag

Ugy is van. De kit érdekel. Viszont nekem van egy kis gondom. Lehet hogy én vagyok a fogó de a 5.1.1 frisités óta a samsung account uzeni hogy az érvényesség lejárt. Kéri a jelszót az email cimemhez amit megadok és nam fogadja el. És álandóan ezt csinálja ha bekapcsolom a telót mindig elöjön a z account hiány érzete. Egyáltalán minek ez? Mire jó egyáltalán?

öreg motoros

(#21137) coupegsi válasza georgo5212 (#21131) üzenetére


coupegsi
csendes tag

És tényleg. Köszönöm :D

(#21138) Titana válasza Classius (#21119) üzenetére


Titana
tag

Szia!

Az ujjlenyomat át állítása két féleképpen történhet.
1., Beállítások / Képernyő lezárása / Képernyőzár / Ott húzd végig a megadott ujjaddal a feloldást és már választhatod is,hogy mivel szeretnéd biztosítani a feloldást.

2.,beállítás / Ujjlenyomat-olvasó / ujjlenyomat-kezelő / megint végig simítod az ujjaddal / és ott hosszan rajta tartod az ujjad azon amit ki szeretnél törölni.

:K

[ Szerkesztve ]

(#21139) S e t h válasza A.Market.hu (#21134) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én meg úgy vagyok vele, hogy az előző verziónál semmi gondom nem volt, de ez a mostani egy laghalmaz, bármit is állítok rajta.
Kétszer raktam már újra, olyan mintha minden egyes alkalmazás akadna rajta, korábban ilyent nem tapasztaltam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21140) #67656192 válasza A.Market.hu (#21134) üzenetére


#67656192
törölt tag

Tudtál downgradelni 4.4.4-re?

(#21141) A.Market.hu válasza #67656192 (#21140) üzenetére


A.Market.hu
tag

Igen .

semmi gondba nem ütköztem

Minden napra van egy.....

(#21142) Jano_023


Jano_023
őstag

Hali, be lehet valahogy állítani hogy az újlenyomat olvasás ha nem megy akkor nem jelszót hanem pint vagy mintát kérjen? Köszi

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#21143) blu79 válasza S e t h (#21139) üzenetére


blu79
addikt

Pedig nálam a Tmob. 5.1.1 olyan mintha kaptam volna egy új telót, szinte nem lehet összehasonlítani a KKhoz. Nagyon pörgős gyors lett, akár több 10 alkalmazást megnyithatok akkor is gyors marad. Hiába a ram használat több mint 2gb és csak kevés szabad. Akkor is retenet gyors. Hivatalos gyári T 4.4.4 ről hivatalos T 5.1.1re frissítettem. Semmi lagg akadás stb eddig.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#21144) Classius válasza Titana (#21138) üzenetére


Classius
aktív tag

Szia. Úgy látszik, nem világos mi a problémám. Beállított az ujjlenyomat feloldást, de nem bírom módosítani csak pin re vagy jelszóra. A mellékelt képen látszik. Hiába törlök ujjlenyomatot, nem lehet "Húzás"ra átállítani...

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#21145) hackeeeee válasza A.Market.hu (#21141) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez innentől érdekes..

Knox nem ugrott?

Csak azért érdekes, mert 5.1.1-ben elvileg zárt a BL, és erre már nincs lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#21146) darkarthur


darkarthur
senior tag

Hát nem tudom, akinek ez az új 5.1.1 laggol, vagy bugol, ott valami gebasz lehet. Az 5.0.1 sem volt nálam bajos, de azért abban voltak bugok. Ez viszont egy álom! Ezzel kellett volna kiadni, nem a 4.4.4-el.

Minden azonnali, az alkalmazáskezelő, a kamera, minden! Megnyithatok minden francot, váltogathatok, mehetnek egymás alatt stb. Egy röccenés sincs.

Nagyon örülök neki, hogy ezt most így összerakták. :C
Én OTA-n frissítettem és nem volt visszaállítás sem.

Samsung S23 Ultra 5G

(#21147) A.Market.hu válasza hackeeeee (#21145) üzenetére


A.Market.hu
tag

szerintem nem de itt egy kép , mondjátok meg ti.?
igazán ha ugrott az se baj mert én használni akarom a telefont...

Minden napra van egy.....

(#21148) zack válasza A.Market.hu (#21147) üzenetére


zack
nagyúr

Gyári maradt. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21149) A.Market.hu válasza zack (#21148) üzenetére


A.Market.hu
tag

köszönöm . még garos . és a samsung szervizes srác mondta hogy nyugodtan visszarakhatom a 4.4t nem fog ugrani . de azt hogy pontosan mit látok ha ugrik azt nemtudtam .
a lényeg hogy gond nélkül ment ahogy mondta .
azt mondta lényeges változás talán a 6s rendszernél várható , bár ő nem véletlen nem frissit ....

Minden napra van egy.....

(#21150) zack válasza A.Market.hu (#21149) üzenetére


zack
nagyúr

Knox warranty void 0x1 lesz, ami nem visszaállítható.

Elég nagy szégyen, hogy mindig hitegetve vannak a felhasználók. Mindig majd a következő.
4.4.4-ről 5.0.1-re váltás sem volt mérföldkő, pedig főverzió váltás történt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.