Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) gyuri2008 válasza zack (#8600) üzenetére


gyuri2008
veterán

Sajnos igazad van.

(#8602) Levente válasza gyuri2008 (#8599) üzenetére


Levente
aktív tag

Azért ennyire nem gáz a helyzet, bár ez téged nem vigasztal.

A minőségi cuccok azért nem mind szállnak el ilyen hamar.

A TV-d gondja sem általános.

Olyan lenne ez, mint ha én meg azt mondanám, hogy mivel az én több, mint 3 éves 50"-os 3D-s TV-mnek semmi baja, így ez az általános.

Tény, hogy sajna igen régóta dolgoznak cégek a jól megtervezhető pusztulású termékeken, ennyire nem rossz a helyzet a minőségi cuccok terén.

Az én SGS-sem se pusztult még el és azokat a hibákat sem produkálja, amit előre jósoltak neki... 2,5 éves

Nem hinném, hogy nem zúzott Note II hamarabb dőlne ki a sorból, mint azt prémium telefonoktól megszoktuk évtizedek óta. Kivételek vannak természetesen.

Ha akarsz ilyesmin bosszankodni, nézd meg a Light bulb conspiracy című filmet!

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#8603) imrufo válasza zack (#8590) üzenetére


imrufo
tag

Gratula a rendszerhez! :C
Nekem is hasonlóan áll össze a cucc, csak monitorként egy samu ue40es6100-at használok.
A billentyűzetnél imádom, hogy bal hüvelykujjra is jut egy bal egérgomb!
Ha csak pár internetoldalt akarok megnézni, akkor simán kiváltja az asztali pc-t, bár a windows-os asztali pc-s felhasználói élménytől azért még jócskán le van maradva a droid. De alakul.
Tesztelgetem a PS3 kontrollert is, nagyon jókat lehet vele játszani, de az fps játékokat igazi kihívás ráprogramozni a sixaxis-ban, úgyhogy addig még nem jutottam el.
A screenstandby progi jól működik, de videónézésnél, és komolyabb játékoknál az is visszakapcsolja a teló kijelzőjét, szóval arra még nem találtam megoldást...

(#8604) zack válasza Levente (#8602) üzenetére


zack
nagyúr

Oké, nem törvényszerű, de sajnos a telefon gyenge pontja egyben az egyik legdrágább alkatrész is. A kijelző.
Sajnos az sAMOLED sosem a tartósságáról volt híres. Persze nem kizárt hogy működni fog 3 évesen is, csak nem biztos, hogy megelégedéssel használnám ha minden képernyő bekapcsoláskor azzal szembesülnék, hogy be van égve a kijelző.

(#8603) imrufo

Köszi. :R
Na, akkor legalább van kivel összedugnom a fejemet ha elakadok valahol. ;)
Itthon nem nagyon fogom használni, max akkor ha én is netezni akarok, és az asszony birtokolja a gépet éppen. :DDD Itthon egy Samu 94cm 720p tv van, tehát konvertálatlanul, szinte natívban dobja át a dokkoló a képet. :K A bill-t szoknom kell, de profi cucc. :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8605) Levente válasza zack (#8600) üzenetére


Levente
aktív tag

Igen, ahogyan írtam, nem hittem, hogy villamoson fogod cipelni.

Tanácsot kívántál adni másoknak, így tettem én is, olyanokat korrigálnék a rendszereden, amik már minimális dolgok mind terjedelemben, mind árban, viszont kényelemben plusz és jobban hangzik, ennyi.

Nem tudom, mennyire általános, hogy "ingyé" kap valaki 27" + 23" monitorokat, így ebből nem tud kiindulni a pályázók többsége.
Így én is nekiállhatnék cipelni a kis gépemről a 24"-os moncsit, vagy nagyról is a 27-est, az is "ingyé" van. :)

Notiban azért máshogyan érdemes nézni, nekem egy 17" FullHD VAIO i5 8GB RAM, 180GB SSD-s van, azon is elpötyögnének ezek a dolgok, bár csak 17".

Viszont néhány dologban nem hogy az enyém, hanem egy 100 ezres is lekörözi az egységet, amit cipelsz, én csak ennyit akartam mondani. Nyilván, ha konzol+mozi funkción túl nem elemezzük a dolgot, akkor nem.

Amit összeállítottál, az nekem akkor tetszene igazán, ha az egész stabilban lenne és csak a Note II lenne mobil, megérkezel, dokkolod és tádá. Az egész motyi cipelgetését rövid időn belül megutálja szerintem bárki.

Szerintem.

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#8606) zack válasza Levente (#8605) üzenetére


zack
nagyúr

Jelen körülmények között nem tudom a melóhelyen hagyni. De ha lesz olyan körülmény, új munkahely, stb, akkor értelemszerűen én is bent fogom hagyni az esetek többségében. :K
A laptop amit írtál nekem is jó lett volna helyette de ez a Vaio 200k+.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8607) Markizmark válasza gyuri2008 (#8595) üzenetére


Markizmark
addikt

Általában az a trükk, hogy a kondikat alul méretezik hőmérséklet tűrés szempontjából. Így előbb utóbb kijön a belük vagy kiszáradnak, stb. Ezzel tönkre megy a TV a tervezett időben. El lehet vinni szervizbe, meg is fogják csinálni, de a többrétegű NYÁK forrasztásáért akkora pénzt fognak kérni, amihez ha hozzá csapsz még 10-20k-t akkor vehetsz egy új tv-t. Nem véletlenül. CHIP magazinban írtak ezekről a tervezett élettartam dologról 1-2 oldalt.

Én azért remélem, hogy a note 2-m kibír még 1.5 évet legalább gond nélkül. A kijelző beégését meg lehet előzni. Áttetsző vagy eltüntethető status bar, háttérkép csere, élő háttérkép alkalmazása. Kerülni kell a folytonos kékes képeket, hátteret mert az a szín megy el legelőbb.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8608) #02119936 válasza zack (#8600) üzenetére


#02119936
törölt tag

Nem Kínát kell szídni amiért miden elromlik. A recept amerikából származik nézd meg a közvetkező filmet, ha még nem láttad. Nmag-on megtalálálod.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#8609) Levente válasza #02119936 (#8608) üzenetére


Levente
aktív tag

Itt van, ezt ajánlottam én is korábban

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#8610) lugosi válasza zack (#8590) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Figyelem a tapasztalataidat ebben a témában, én azon gondolkozom hogy a szobámban lévő tv-re tenném ki a note képét hdmi-n keresztül, gondolom akkor az is menne.
Elsősorban netezésre illetve zenelejátszásra használnám így a telefont és közben töltődne is.
A dokkolóval együtt járt a hdmi kábel is?

(#8611) Markizmark válasza lugosi (#8610) üzenetére


Markizmark
addikt

SmartDockhoz csak 2A-s töltő, usb kábel jár.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8612) lugosi válasza Markizmark (#8611) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Értem köszi. Kicsit drága. Azt hittem benne van.

(#8613) zack válasza lugosi (#8612) üzenetére


zack
nagyúr

1-1,5k egy alap HDMI kábel. Drága? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8614) #02119936 válasza Levente (#8609) üzenetére


#02119936
törölt tag

A samsung is ezt müveli A S3- csak simán eszembe sem volt meg venni 30+év után nem játszik a party telefon. Itt a többi Ace Galaxy mini stb. és a többi tucat mind egy rakás fos, de a note azért prémium ketegória jónak kell lenni. Jön majd a 6,3-as lehet újítani, ha van pénzmag, mert fogyasztani kell. Fogyaszt mindenki, de valamivel ésszerűbben kellene úgy minden második generácíóra. Én Omnia 1-ről váltottam SGS-re és most itt vagyok. Az Note3-as kimarad hacsak össze nem töröm a mostanit ,de tudok rá vigyázni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#8615) AliceWake válasza lugosi (#8612) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

AllSahre Cast Dongle-höz jár minden, de egy kicsit dragágább, mint maga a dokkoló. Kb. 5K plusz. Cserébe elképesztően kényelmes, gyorsan csatlakozik, és egyszerű. Az ára ellenére is érdemes komolyan megfontolni.

Non omnis moriar.

(#8616) zack


zack
nagyúr

Feltettem AHD 9.2-re a Simplistic deodex verzát, és install után boot loop van... :(((
Tudok ezzel valamit kezdeni?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8617) lugosi válasza zack (#8613) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem, a dokkoló drága egy kicsit de szerintem úgyis megveszem :)

Alicewake: köszi megnézem azt is.

[ Szerkesztve ]

(#8618) zack válasza lugosi (#8617) üzenetére


zack
nagyúr

Jah. :DDD Az az. Bár 100 dollár az ajánlott ára...Ahhoz képest a 14k baráti.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8619) zack


zack
nagyúr

Ennyit a fejlesztői szoftverekről. :((( Megvettem a Simplistic-et Marketen is, mert ez mindenkinél jó, megy, stabil. Erre hazavágja a belakott rendszeremet, és bukni fogok minden adatot. :(((
Pöcsöm kivan. :W
Volt wipe cache, wipe dalvik, fix permissions, minden. Elqúrta a stabil, belakott rendszeremet. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8620) lugosi válasza zack (#8618) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor ez valami ritka kivétel amit az ajánlott ára alatt adnak itthon. Na majd utánanézek.
Ps3 kontrollert "csak" játékra tudja használni vagy esetleg kb egér helyett a gui vezérlésére is?

(#8621) zack válasza lugosi (#8620) üzenetére


zack
nagyúr

iPon-ban van csak ilyen olcsón. ;)
PS3 joy csak játék tudtommal.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8622) imrufo válasza lugosi (#8620) üzenetére


imrufo
tag

Lehet egérként is használni a kontrollert. Nekem a bal analógra van téve az egér, 'négyzet' bal gomb, 'x' jobb gomb. El lehet egerészni, de inkább kínlódásnak nevezném... :DDD

(#8623) lugosi válasza imrufo (#8622) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Na ezt hétvégén kipróbálom köszi.

Zack: köszi a tippet akkor majd onnan rendelem.

(#8624) zack válasza imrufo (#8622) üzenetére


zack
nagyúr

Milyen játékokkal müxik a PS3 joy?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8625) Levente válasza zack (#8619) üzenetére


Levente
aktív tag

Pedig volt róla szó, hogy nem megy DMA6-on.

Mondjuk, nekem nem rontott el semmit, csak nem működött.

Szerk. Ja, XXDLL4-ed van? Akkor érdekes...

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#8626) Fradipuma válasza zack (#8600) üzenetére


Fradipuma
tag

Sziasztok! Egy érdekes dolgot kérdeznék. Haveromnak is van egy Note 2-je. Egy ideje a következő probléma áll fent nála: Ha elmegy otthonról és kikapcsolja a wifi-t, akkor a teló elfelejti a jelszót, és nem is csatlakozik a wifihez. Munkahelyen ingyenes wifi van. Az én telefonom simán csatlakozik, az övé kiírja, hogy várakozás az ip címre, és ennél tovább nem megy. Ha beírja az ip címet kézzel, akkor a telefon simán kapcsolódik a wifire. Ha viszont eljön a munkahelyről, majd másnap visszajön, akkor megint csak kézzel kell beírnia az ip címet, és csak akkor csatlakozik a telefon a wifihez, másképpen nem. Ez mitől lehet? Valaki esetleg valami megoldást? Gyári rom van a telón.

(#8627) Markizmark válasza zack (#8619) üzenetére


Markizmark
addikt

fix permissions mit csinál?

Amúgy egy jól működő rendszerről érdemes CWM-ben backupot készíteni külső sdre és ha valami elmegy, akkor onnan vissza is lehet állítani. Tegnap ez húzott ki engem a trágyából. Full wipe, wipe cache, wipe dalvik, format sd, cache, data, system és utána restore from external sd.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8628) imrufo válasza zack (#8624) üzenetére


imrufo
tag

Autóverseny mind, amiben lehet úgy irányítani, hogy bal oldalt nyomod balra megy, jobb oldalt nyomod jobbra megy. NFS nem jött össze, mert a giroszenzort nem tudtam működésre bírni.
Flipperek mennek. Angry birds megy.
FPS megy mind, ahol a giro-t nem kell használni, de mint mondtam, nem egyszerű összeprogramozni, és nem volt még rá energiám... Ha van időm játszani, akkor most csak Farcry 3 megy... :DD

(#8629) gyuri2008 válasza torrente777_ (#8553) üzenetére


gyuri2008
veterán

Tetszik felraktam :K :C
Remélem nem lesz vele gond :N
A frissítést gondolom a fórumon tudjuk meg.

(#8630) HUNPSP válasza gyuri2008 (#8595) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Azért, mert ahogy írták is fent, ez a tervezett elavulás. Keress rá, érdekes dolgokat találni. :)

Sajnos nem lehet vele mit tenni, mintsem cserélgetni garancia idő lejárta előtt a dolgokat. Igen, kicsit problémás, de megéri. Pénzben is és minden másban is.
Egyébként nekem is van egy nagy Samu tévém, szintén van kis zaja, de csak akkor, amikor az analóg csatornákon megy a dolog, ami igencsak ritka (1% se).
Egyébként nem hallható, maximum éjszaka kikapcsolásnál, hogy egy hangyányival kisebb a zaj, de ennyi. :)

Más: Van valami gyorsgomb a telefon lerakására? Amikor elveszem a fülemtől akkor még 1-2mp-ig fekete a képernyő, nem tudom megnyomni a lerakást, és kissé zavaró így...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#8631) Markizmark válasza HUNPSP (#8630) üzenetére


Markizmark
addikt

Hívás befejezése power gombbal.

Beállítások - kisegítő lehetőségek - Hívások fogadása/befejezése - Hívásbefejezés Bekapcsolás gombbal - na ide pipa kell és le tudod tenni rögtön.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8632) HUNPSP válasza Markizmark (#8631) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Köszönöm, meg is van. Járkáltam már itt, de inkább nem állítgattam. :)
Még szerencsére nem volt szükség ilyesmire, de ha valaki csörög (és rezgőn van a telefon), akkor hogy lehet teljesen némítani úgy, hogy még rezegni se rezegjen? Esetleg erre is van gyorsgomb?
Bár a kis piros ikszet sem húztam még el híváskor, de sejtem az egyből letenné a telefont.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#8633) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv
Felraktam a Torrente777 Rom 2.0-ot és nincs képernyő záram :F
Hogyan tudom beállítani,hogy legyen?

(#8634) zack válasza Markizmark (#8627) üzenetére


zack
nagyúr

Ha program gond van, azt elvileg javítja (FC), ha tudja. Tehát az appokat nézi át...Tudomásom szerint.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8635) S e t h


S e t h
nagyúr

Használja valaki a készüléken a swype alkalmazást?Külföldön olvastam egy helyen, hogy nem működik a hangfelismerés ezzel a programmal.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8636) torrente777_ válasza S e t h (#8635) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Működik tökéletesen keresd az 1.4 bétát.

Rommer.

(#8637) Parallaxis válasza S e t h (#8635) üzenetére


Parallaxis
addikt

Én használom és kiválóan működik a hangfelismerés (konkrétan sokkal-sokkal jobban, mint a Google féle megoldás).

(#8638) torrente777_ válasza S e t h (#8635) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Innen tudod letölteni reg és töltheted is:http://www.swype.com/category/get-swype/

Rommer.

(#8639) S e t h


S e t h
nagyúr

Köszönöm a válaszotokat, én most is használom a htc telómon, de úgy néz ki, hogy egy-két héten belül újítok note 2-re és ezt találtam.
[link]

A válaszotok alapján viszont nem általános probléma.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8640) Maximusz válasza torrente777_ (#8584) üzenetére


Maximusz
aktív tag

azt hol tudom megnézni ? - amit itt a fórumban ajánlottak (korábban) azt tettem fel. Melyiket tegyem fel, melyiket ajánlod?

(#8641) AliceWake válasza HUNPSP (#8632) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ha az értesítő sávban a hang ikont kétszer nyomod meg, akkor elvileg nem csak a hangot veszi le, hanem a rezgést is. (Remélem van ilyen opció 4.1.1ben is, ha nincs, akkor elnézést!)
Viszont, ha csörög, és nem akarod kinyomni a hívót, akkor az oldalsó billentyűzár gomb megnyomásával, anélkül tudod megszüntetni a csörgést (illetve néma módban a rezgést), hogy a hívó félnek feltűnne. Egyszerűen nem csörög és nem rezeg. Ennek minden verzióban lennie kell.

Non omnis moriar.

(#8642) Fradipuma


Fradipuma
tag

valaki esetleg a #8626-tr valami megoldás-t?

(#8643) torrente777_ válasza Maximusz (#8640) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Itt a béta installer:http://db.tt/0hzVa9dG:

Rommer.

(#8644) AliceWake válasza Fradipuma (#8642) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Gondolom újraindítással, akksi ki, akksi be módszerrel már próbálkozott.
Esetleg egy factory reset?

Non omnis moriar.

(#8645) S e t h


S e t h
nagyúr

Szeretnék feltenni egy erősen laikusnak ható kérdést.Másfél éve vagyok androidos, de még egyszer sem rootoltam, aminek az oka egyszerű.A jelenlegi telefonomhoz tartozó romok esetében folyamatosan csak hibákat olvastam és nem tudtam mit is nyerhetnék a roottal.
Ezért kérdezném meg itt is, érdemes-e rootolni a note 2-őt, és ha igen miért.Most nem elsősorban magára az érzésre gondolok ,hogy maga a rootolás milyen jó dolog, hanem effektive jár-e előnnyel a root, javul -e bármi, üzemidő, smoothabb-e a használat és hasonlók.
Vannak-e olyan gyárilag fent lévő appok, amelyeket nem lehet kilőni, fagyasztani, indokolja-e ez a rootolást, vagy milyen más tényező miatt merülhet fel ez igényként?
Előre is köszönöm a választ!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8646) Maximusz válasza torrente777_ (#8643) üzenetére


Maximusz
aktív tag

köszi de ez nem egy billentyűzet program? - az előbb a recovery-re kérdeztél rá, és annak a verzióját nem tudom, hogyan kell kideríteni, pedig szívesen használnám a te általad elékészített romot :)

maximusz

(#8647) gyuri2008 válasza Maximusz (#8646) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én is ezt használom és tetszik.
Vannak hiányosságok,pl ha Bluetooth headset-röl beszélek nem rögzíti a beszélgetést.
Igaz privátban megkérdeztem,hogy mi lehet az oka.

(#8648) taranis


taranis
addikt

Sziasztok! Hamarosan belépek a klubba én is, az a kérdésem, hogy használja e valaki a Note2-t bluetooth headsettel úgy, hogy a hívásokat is azzal indítja, valamilyen hangfelismerő progival. Nekem olyasmi kellene, ami nem megy fel a netre, ki mit használ? Olyat is olvastam, hogy problémák vannak a jelly bean alatt a hangalapú kereséssel, ha a media audio engedélyezve van, tehát pl. aki szeretne hangfelismerést bluetoothon át, annak fel kell áldoznia a bluetoothos zenehallgatást, jelenleg. Mi ezzel kapcsolatban a tapasztalat itt?

colorizer.net

(#8649) torrente777_ válasza Maximusz (#8646) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Jaaa recovery ből ezt rakd fel ez a legjobb:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1901196:

Rommer.

(#8650) zack válasza S e t h (#8645) üzenetére


zack
nagyúr

Kicsit bele kellene ásnod magad a témába..Elég furi ez nekem, hogy ennyire nem vagy képben, holott 1,5 éve vagy már androidos. És itt most nem arról van szó, hogy használtad e vagy sem, ezek a folyamatok mind a rendszer részei, a rendszerhez tartoznak. Tehát 1,5 év alatt lehetett volna annyi érdeklődés benned a rendszerrel kapcsolatban, még ha fizikálisan nem is használtad ki, hogy legalább elméleti síkon tudd mi micsoda, és mire való. Ez a 1,5 évedből max 2-3 óra olvasgatást vett volna el. Sok? :U
Mindezt csak azért írtam, mert ha ennyire nem vagy képben, vagy kezdj el gőzerővel olvasgatni, vagy használd úgy ahogy eddig, és ne foglalkozz se a roottal, se a főzött romok világával.

Egyébként a root rendszer szintű jogosultságot ad bizonyos programoknak, tehát mélyebbre tudnak menni a rendszerben, ezáltal részletesebb, több, pontosabb információt juttatva feléd. Nagyon sok proginak root jog kell ahhoz, hogy működjön. A sebességhez, meg úgy általában amiket írtál, semmi köze a root jognak.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.