Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) guriga1234 válasza lalakov (#3646) üzenetére


guriga1234
addikt

Oké, de prepaid kártyát nem független telefonba nehezen teszel külföldön, hogy az működjön is. A mobilnet sebessége ott is erősen változó.
Én az olyan megoldásokat szeretem, amiket _mindenhol_ ugyanolyan sebességgel és minőségben használhatok.
Nekem sok TB háttérkapacitásom van, az az 50GB dropbox engem nem segít ki semmiben. De aki akarja, az használja. 2 évig ingyen van.

(#3652) guriga1234 válasza Giovanny (#3650) üzenetére


guriga1234
addikt

Nagyon jó és találó ez a kép!

(#3653) nggabi válasza guriga1234 (#3652) üzenetére


nggabi
nagyúr

mi a jó ebben? :U

"szenyor dzsíííí"

(#3654) Giovanny válasza guriga1234 (#3652) üzenetére


Giovanny
őstag

Szerintem is,alma uralomnak véget kell vetni :)

Zero Defect.No Compromise !

(#3655) guriga1234 válasza nggabi (#3653) üzenetére


guriga1234
addikt

Visszakérdezek: mi nem jó? Mi nem tetszik neked?
Megérdemlik ezt a humort, ha már a jogászaik ott szopatják a világot, ahol csak tudják.

[ Szerkesztve ]

(#3656) Nincs név válasza Giovanny (#3654) üzenetére


Nincs név
tag

Zseniális kép, gondolom napközinek már vége :U

[ Szerkesztve ]

(#3657) guriga1234 válasza Giovanny (#3654) üzenetére


guriga1234
addikt

Rajtam eddig sem tudtak uralkodni, mert nincs az a pénz, amiért én használnám bármelyik terméküket, hát még hogy én fizessek is érte.

(#3658) guriga1234 válasza Nincs név (#3656) üzenetére


guriga1234
addikt

Savanyú a szőlő? :DD

(#3659) lalakov válasza guriga1234 (#3651) üzenetére


lalakov
senior tag

Igazad van, de ezért éri meg nekem kártyafüggetlent venni, mert külföldön így simán visszajön az ára. És természetesen a sebesség változó.
Nem téged akarlak meggyőzni, csak leírtam én mit gondolok. ;)
Peace :)

(#3660) Giovanny válasza Nincs név (#3656) üzenetére


Giovanny
őstag

Ezt a képet csak és kizárólag a humor érzékkel rendelkező fórumozóknak ajánlok,mindenki mástól elnézést kérek.

Ja,és 18 karikát nem tudtam kirakni :D

Zero Defect.No Compromise !

(#3661) mex77


mex77
tag

Nem tud valaki megoldást arra, hogy egyszer csak gondol egyet a Note2 és nem tudok többet S-pennel üzeneteket írni, mert nem dobja fel a padot ahova írhatnék. Be van állítva a toll észlelése.

(#3662) guriga1234 válasza mex77 (#3661) üzenetére


guriga1234
addikt

Próbáltad már ki, majd bekapcsolni? Ez csak ötlet, mert én még nem találkoztam ilyennel, de hátha segít.

(#3663) imi314 válasza mex77 (#3661) üzenetére


imi314
senior tag

esetleg egy restart? vagy az sem segit?

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#3664) mex77 válasza imi314 (#3663) üzenetére


mex77
tag

Próbáltam. Nem jött be.
De közben rájöttem! Ha magyar billentyűzetet állítok be, nem enged kézzel írni.
Ha visszaállítom angolra, vagy akármilyen más nyelvre, egyből meggyógyul.
Ez mindenkinél így van?
:F

[ Szerkesztve ]

(#3665) Stevee83 válasza mex77 (#3664) üzenetére


Stevee83
aktív tag

nálam magyaron van és működik pedig itt kint vettem UK-ben!!

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#3666) mex77 válasza Stevee83 (#3665) üzenetére


mex77
tag

Ha magyar billentyűzeten vagyok, fel sem dobja a lehetőséget a kézírásra.
Hiába nyomok rá a space-től balra levő gombra, nincs benne a kézírás.
Csak a hang és a vágólap. :(
Akkor te tudsz írni ü meg ű betűt is?

(#3667) Stevee83 válasza mex77 (#3666) üzenetére


Stevee83
aktív tag

igen kézzel is meg billentyűzettel is

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#3668) mex77 válasza Stevee83 (#3667) üzenetére


mex77
tag

na én ezt úgy tudom megoldani, hogy svenskaba van ü meg ű
ceskaba van ú meg í és a spacen váltogatom. Kicsit körülményes :)
Már csináltam visszaállítást is, az sem oldotta meg.
Mi lehet a baja? Valakinek ötlet?
Gyári romod van fent?

(#3669) Stevee83 válasza mex77 (#3668) üzenetére


Stevee83
aktív tag

igen, egyenlőre nem buherom gyári uk rom, ahogy kihoztam a vodafonetól :D

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#3670) ronson88 válasza mex77 (#3668) üzenetére


ronson88
tag

Úgy rémlik, ez korábban már másnál is gond volt, de nem emlékszem, hogy bárki is megválaszolta volna :(

Ez ROM függő lehet, mint a kamera exponálás hangja. (ti. van aki el tudja nemitani, van aki nem. )

(#3671) mex77 válasza ronson88 (#3670) üzenetére


mex77
tag

Jaja...az exponálási hangot sem tudom eltüntetni.
Nektek melyik rom van fent és azt honnan tudom letölteni?
Nekem XXALIH van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#3672) Stevee83 válasza mex77 (#3671) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Nekem XXALIJ van fent, de hogy honnét tudod leszedni az passz ez a hivatalos UK Rom!

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#3673) Markizmark válasza mex77 (#3671) üzenetére


Markizmark
addikt

Ronsonnal már tárgyaltuk, nem tudtuk levenni a hangot sehogy. Csigaevőből van a telefonunk.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#3674) WaterWave


WaterWave
veterán

Srácok egy kérdés, egyszerűen nem tudok rájönni...
Az tiszta hogy a telefon tárhelyén van egy Ringtones könyvtár, amit oda berakok wav-ot, azt a többi alapértelmezett csengőhangoknál lehet látni, ki lehet választani...
Viszont én egyedi hangot szeretnék e-mail érkezésekor, csak e-mail beállításainál, gyári e-mail kliens és gmail e-mail kleisenél, egyszerűen nem tudom berakni a kívánt wav formátumú hangomat a listába mert nem tudom, hogy hova kell
Nem tudja valaki?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3675) majestic válasza 72mviktor (#3648) üzenetére


majestic
őstag

Na akkor megnyugodtam, arra viszont még mindig nem kaptam senkitől választ, hogy le tudná nekem ezt valaki tőlteni? [link]

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#3676) imrufo válasza WaterWave (#3674) üzenetére


imrufo
tag

Csináld meg a megfelelő alkönyvtárakat!

media\alarms
media\notifications
media\ringtones

Csengőhangok ugyebár a ringtones mappába, jelzőhangok a notifications mappába, ébresztő hangok az alarms mappába kerüljenek.
Az mindegy, hogy külső vagy belső SD.
Nálam így felismer minden hangot minden program.

[ Szerkesztve ]

(#3677) WaterWave válasza imrufo (#3676) üzenetére


WaterWave
veterán

kössz, megnézem

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3678) WaterWave


WaterWave
veterán

szuoper király, működik:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3679) Howkeddlee válasza majestic (#3675) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

majestic: privát ment! :)

(#3680) imrufo válasza majestic (#3675) üzenetére


imrufo
tag

Ezt is kipróbálhatod. A program működik, de nincs semmim amivel tesztelhettem volna...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3681) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sziasztok.

Egy családtagom tegnap vásárolt egy ilyen készüléket, elsőnek is meg kell mondjam hatalmas csalódás pozitív értelemben, nagyon jó, képe, funkciói kezelhetősége. A következő lenne a kérdésem, most jelenleg nincs nálam, de tegnap este az egészet az illető elvárásaira szabtam, és főképernyőn van egy fül ahová különböző alkalmazásokat lehet belerakni, azt hogy tudom kiszedni? Hosszan rányomok csak mozgatni lehet, de kukába rakni nem mint az ikonokat, illetve a widget-eket. Lehet magamtól is rájövök majd, de ez eszembe jutott, gondoltam megkérdezem...:)

(#3682) Dare2Live válasza B-L-A-C-K (#3681) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

vissza gomb hosszan.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3683) Howkeddlee válasza B-L-A-C-K (#3681) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Hmm. :) nekem is kellett idő,hogy megszokjam ezt a fülecskét,de mára már hiányozna is ha nem lenne!
Meg ugye azt a fülecskét lehet mozgatni is!

(#3684) mex77 válasza B-L-A-C-K (#3681) üzenetére


mex77
tag

Ha a multiwindowsos fülre gondolsz bal oldalon, akkor vissza gomb hosszan nyomva
Dare2Live megelőzött :)

[ Szerkesztve ]

(#3685) B-L-A-C-K válasza Dare2Live (#3682) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

mex77Na, Dare2Live: köszi, majd délután megnézem, így erre lehet elég nehezen jöttem volna rá magamtól. ;)

Howkeddlee: Igen szokás kérdése, mozgatás az oké volt, csak eltüntetni nem tudtam, mondjuk pont feküdni készültem mikor ott tartottam azt elrakom, de 5 perc nézegetés alatt nem sikerült megtalálnom hogy kell.

Másik kérdés:

Az illető max fényerőn akarja használni, mondtam neki üzemidő szempontjából nem előnyös. Ha így használja közepes igénybevétel mellett, 1 napot kibír?

Illetve érdemes fóliát venni rá? Persze vigyázva lesz rá, meg állítólag nem karcolódik, na de láttam már olyan készüléket amire ezt mondták még is lett rajta karc...

[ Szerkesztve ]

(#3686) mex77 válasza B-L-A-C-K (#3685) üzenetére


mex77
tag

Az aksit nem tudom, még nem próbáltam max fényerőn. Fóliát viszont mindenképpen rakjatok fel.
S3-on gyári Samsung flippes tok volt nekem, mégis voltak rajta mikrokarcok. Note2-nél az volt az első, hogy ment fel fólia.

(#3687) B-L-A-C-K válasza mex77 (#3686) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én is így gondoltam, na meg is rendeltem, köszi az infót...

(#3688) mex77 válasza B-L-A-C-K (#3687) üzenetére


mex77
tag

Szívesen.

Tud valaki ajánlani root nélküli romot?

(#3689) k5.20 válasza mex77 (#3688) üzenetére


k5.20
senior tag

A sammobile tele van vele.

(#3690) mex77 válasza k5.20 (#3689) üzenetére


mex77
tag

Azt tudom, de gondoltam valakinek van tapasztalata, hogy melyik megy jól.
Nekem gyári XXALIH van fent és nem működik rendesen a magyar billentyűzetem pl.

És ha felrakok mondjuk egy pl tajwani romot, akkor marad a garanciám?

Még egy kérdés. Ha felrakok egy magyar telenoros romot, akkor ugye nem lesz függő a telefonom?

[ Szerkesztve ]

(#3691) caius marius válasza APC ADAM (#3595) üzenetére


caius marius
tag

"a 64gigás kártya árából bőven kijön a 2 év mobilnet h mindíg elérhető legyen a feltöltött tartalom.
Galaxy note2."
Igen? Hol? Melyik szolgáltatónál?
Ez kicsit meredek állítás volt...

[ Szerkesztve ]

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#3692) APC ADAM válasza caius marius (#3691) üzenetére


APC ADAM
tag

Nem azt mondtam h a legnagyobb csomag jön ki...
600ért is van net csomag a T.nél.(ez nincs 15K a 2 év)
Igaz 30 mega ami hamar elfogy de legalább van ha nagyon kell és ha lement a 30 mega utána is csöpög az adat nincs túlforgalmazásí díj.
Wifi meg minden sarkon van szóval nem értem a problémádat.
Én napi szinten használom a mobilnetet 500mega bőven elég mert mnden étteremben plázában havernál van wifi és ez 2 ropi havonta sőt az első 2 hónap 1K
Nekem még mindig jobban megéri mint egyben kifizetni közel 20ezret 1 kártyára.

[ Szerkesztve ]

(#3693) mex77


mex77
tag

Felraktam Telenoros romot és megoldotta a billentyűzet és gyorsparancs problémáimat.
Szóval az XXLAIH volt a bűnös.

(#3694) guriga1234 válasza APC ADAM (#3692) üzenetére


guriga1234
addikt

Ingyen wifi közel sincs annyi helyen, mint ahogy ezt beállítod. Viszont jó sok haverod lehet, hogy ha bármerre mész is, mindenhol akad egy. LOL!
Nekem havi 1 GB a mobilinternet keretem (utána van a lassítás), de eszembe sem jut dropboxra menteni, mert ugye nem mindenhol gyors a mobilnet, ahol meg lassú, de pont ott kéne valami, akkor meg lennék lőve. Ezzel szemben mindig van nálam egy USB-s HDD és egy pendrive. Ezekre _mindig_ villámgyorsan ki tudok menteni, vagy ezekről betölteni valamit. Szenvedjen a dropbox-szal, aki akar, erre nekem nincs időm.

(#3695) B-L-A-C-K válasza guriga1234 (#3694) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

:D

(#3696) APC ADAM válasza guriga1234 (#3694) üzenetére


APC ADAM
tag

Tényleg jó sok haverom van, de ez nem ide tartozik...
És nekem eddig mindig elég volt az 500 mega mert igenis rengeteg helyen van free wifi bármennyire is az ellenkezőjét állítod.
(Egyébként én nem használom a Drop Boxot csak felvetettem mint lehetséges alternatívát a 64 gigás kártya helyett)
Lehet nem 1 búzamező közepén kellene keresni az ingyen wifit és megtalálnád, hanem olyan helyen ahol van civilizáció, én pesti vagyok és minden nagyobb csomóponton akad, 1X se volt még h ha valami nagyon fontos lett volna ne találtam volna 1-et 5 percen belül a citybe bármerre is jártam.
Az meg h neked nem elég gyors a mobilnet.... én annyira nem sietek h ne legyen elég gyors.

"Nekem erre nincs időm" Senki nem állította h a leggyorsabb megoldás a felhős megoldás de kényelmesebb mint külső vinyókkal meg pendriveokkal rohangálni mindenhová.

(#3697) zeroo5ux válasza APC ADAM (#3696) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

a pendrive-os, hdd-s megoldásnál kényelmesebb persze de itt alapvetően a memóriakártya helyettesítéséről beszéltünk. (kisebb) képek, beállítások, dokumentumok tárolására tökéletes a felhő de ne próbáljuk helyettesíteni vele egy nagyobb memóriakártyát ahol esetekben több gigás fájlokat tárolunk. (és esetekben azonnal el kell érnünk nem több órás várakozással)

az elgondolásod nem rossz csak a megvalósításod nem helyt álló a mi kis országunkba, talán Amerikába ahol normálisan kiépült LTE hálózat van korlátlan adatforgalommal.

ennél meg rég olvastam nagyobb hülyeséget: "a 64gigás kártya árából bőven kijön a 2 év mobilnet h mindíg elérhető legyen a feltöltött tartalom"

egy kézzel fogható memóriakártyát összehasonlítani egy szolgáltatással (:F :F :F) még csak nem is ugyanarra a dologra van kitalálva.

(#3698) B-L-A-C-K válasza zeroo5ux (#3697) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tényleg memóriakártya rakató bele?

(#3699) WaterWave


WaterWave
veterán

frissült a dropbox

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3700) guriga1234 válasza APC ADAM (#3696) üzenetére


guriga1234
addikt

Írhatnál egy listát az ingyenes wifi lelőhelyekről, biztos nem csak engem érdekelne. A haverjaidat kihagyhatod :)
Egy pendrive simán elfér bármelyik zsebemben, a HDD-t meg már csak elbírja a bömös :) Mellesleg a kis WD HDD-m kisebb, min a Note2, szóval nem szakadok bele, ha az is nálam van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.