Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Köszi mindkettőtöknek, azt hittem az a kis fül csak ilyen gyorsindító, de tényleg úgy kell bedobálni az appokat :) Tök buli.

A blokkolás üzemmód ugye úgy működik mint ios-on a "Ne zavarjanak" mód, vagyis a kedvencek hívása pl átjön ha jól értem. Esetleg itt is van hogy ha x időn belül újra hív az már kicsörög?

(#3852) EmThor válasza zola- (#3838) üzenetére


EmThor
addikt

Ott nem látszik: red, green, blua alatt semmi, csak szürke alatt, de 60%-os fényerőre felraktam most, és alig-alig érzékelni. Nem is látni, érzékelni, ez a jó szó.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3853) EmThor válasza Nincs név (#3842) üzenetére


EmThor
addikt

Waterwave-nek is köszönöm!

Na ez így már nagyon frankó, csak kiveszem a tollat, kopogok és már írok is. Még kicsit nehezen találom a gombot a toll oldalán, de menni fog.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3854) EmThor válasza lugosi (#3846) üzenetére


EmThor
addikt

S Calendar nekem továbbra sem akarja az igazságot. Nekem nem tetszik ez a "hozzon létre eseményt" dolog, tehát mindig meg kell adni valamit 16-18 között, nevet adni neki, hol lesz, stb.

Ez túl macerás. CSak szeretném odafirkálni, hogy péntek délután 2-re bemenni munkára oszt kész. De erre módot még nem találtam. :|

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3855) WaterWave válasza EmThor (#3853) üzenetére


WaterWave
veterán

azért itt jobb a helyzet, gondolj bele, note1-esen henger alakú a toll, igaz az a normális, de keresgélted a gombot rendesen... itt az egyik oldala sima, azon van a gomb is, nagyon átgondolta ezt a samsung...
én még egy kis ledet is raktam volna a seggtol gombjának a részére, hogy sötétben is látszódjon, de az már tényleg hab a torkán :DDDDDDDDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3856) EmThor válasza WaterWave (#3855) üzenetére


EmThor
addikt

Tényleg, az hogy van, hogy nem érek hozzá a tablethez, de kurzorként már érzékeli a tollat? Van a tollnak valami áram-ellátása? Vagy sci-fi? Mi jön ez után? Víz borrá változtatása? :DD

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3857) WaterWave válasza EmThor (#3856) üzenetére


WaterWave
veterán

üdv 2012-ben :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3858) guriga1234 válasza EmThor (#3854) üzenetére


guriga1234
addikt

Elég annyit megadni, hogy mire figyelmeztessen. Lehet részletezni is, de nem szükséges.

(#3859) zzola válasza zola- (#3847) üzenetére


zzola
félisten

Majdnem hibamentes. Valóban, én egyedül a hátlap "gagyiságát" emelném ki, elég recsegős, a felülete nem olyan csúszós mint az S3-é.
Lehet más hátlapja is ilyen, de nekem gyári szűk műbőr tokom van, amiben igen csak passzentosan helyezkedik el a készülék, úgy kell kinyomni belőle, szerintem ez nem jó a hátlapnak. Ha lesz egy másik tokom hozzá, biztosan nem fogom hallani (remélem)...

(#3860) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ezzel a blokkolás üzemmóddal kapcsolatban van kérdésem. A menüben beállítottam, úgy, hogy a "Mindig" előtt nem volt pipa, és az "ettől - eddig"-ben beállítottam hogy este 8 és reggel 7 között. Most reggel 8 után ránézek és még mindig blokkolásban van.
Hogy kéne úgy beállítani, hogy úgy működjön mint ios-en (bocs!), hogy ha a tól-ig idő letelik akkor automatikusan átvált normál üzemre?

(#3861) majestic


majestic
őstag

OFF:

Tudtok tippet adni, hogy egy 2-3 hete vásárólt, szurke színű, magyar garis, kifogástalan állapotú telcsit mennyiért lehet eladni? Esetleg itt érdekelne valakit...

Bocs az offért :R

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#3862) guriga1234 válasza lugosi (#3860) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem értem a problémádat. Ha a kis ikonra gondolsz, ami felül megjelenik, az csak azt mutatja, hogy engedélyezve van a blokkolás a beállításaidnak megfelelően. Vagyis: csak akkor, és csak az(oka)t blokkolja, amit beállítottál. Az esetedben most nem fog blokkolni, mert a blokkolási időn kívül vagy. Próbáld ki.

(#3863) guriga1234 válasza majestic (#3861) üzenetére


guriga1234
addikt

Azt nem írtad, hogy milyen "telcsit". Ez kb. annyira értelmezhetetlen volt, mintha azt írtad volna, hogy egy autót mennyiért lehet eladni.

(#3864) -Gerzson- válasza majestic (#3861) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

80e-ért nekem .... :D

(#3865) zzola válasza guriga1234 (#3863) üzenetére


zzola
félisten

Gondolom Note 2-re gondolt...

(#3866) guriga1234 válasza zzola (#3865) üzenetére


guriga1234
addikt

Ez csak feltételezés. Én nem vagyok gondolatolvasó.

(#3867) majestic válasza guriga1234 (#3863) üzenetére


majestic
őstag

Na mégis milyen telcsiről beszélhetnék a Note II-es topicban :F

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#3868) WaterWave válasza majestic (#3867) üzenetére


WaterWave
veterán

note2-ről :)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3869) guriga1234 válasza majestic (#3867) üzenetére


guriga1234
addikt

Ez nem találós kérdés kategória. Volt ebben a topicban már számos egyéb telefon is megemlítve. Egyébként meg a megadott info túl kevés, még ha note2-ről is lenne szó, nem gondolod?

[ Szerkesztve ]

(#3874) WaterWave


WaterWave
veterán

Nincs tökéletes telefon, de a note2 majdnem az...
Ezért vagy a garanciáról szól a topik vagy a tokokról... Inkább ez mint hogy a készülék hibáiról:))

Amugy a fizetős novával bődület lett a telefon :DDDDDDDDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3875) zola- válasza WaterWave (#3874) üzenetére


zola-
őstag

En a fizetos apex pro hasznalom......detto :K

(#3877) dani54


dani54
tag

Helló!

Na megjött a teló! Nagyon király! :D

2 kérdésem lenne:

- van egy mappám, teli pdf-el (menetrendek), amit gyakran használok és kéne valami alkalmazás, amivel a főképernyőre (még jobb, ha a feloldó képernyőre) tudnék mappát tenni, hogy ne kelljen a saját fájlok között keresgélni (most a dokumentumokban van, de az is plusz egy mappa). Van erre lehetőség?

- a másik a tollal kapcsolatos. Én ha elkezdek vele a jegyzetbe írni/rajzolni, vagy akár csak a menüben bóklászni a tollal, akkor néha van, hogy úgy érzékeli, mintha "ráböktem" volna a tollal, pedig nem is. Ez a jegyzetben egy plusz fölösleges vonalat, a menüben egy rossz beállítás pipálása, vagy almenübe lépést jelent. Nem gyakori, de előfordulgat kb 2-3 percenként 1-2-szer. Ezt más is tapasztalta? Ha igen, van megoldás? Ha ez is igen, akkor mi az? :D

Előre is köszi! :R

(#3879) zeroo5ux válasza dani54 (#3877) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

üdv,

x-plore alkalmazással tudsz mappákat fájlokat kitenni a főképernyőre.
a zárképernyőre csak akkor tudsz parancsikonokat widgeteket kihelyezni ha letöltesz egy egyedi zárképernyőt (lockscreen, locker keress rá playen ezekre a szavakra)

más: közben megoldottam a villódzást mx playernél, az intelligens elforgatást kikapcsoltam (amit amúgy se használtam mert az auto elforgatást kezdetek óta kikapcsolom minden telefonomon)

guriga1234: nem kell szólni senkit nem érdekelsz, visszalehet most már venni többször ne kelljen leírnom, vagy megint hsz takarítást kérsz? :)

WaterWave: wiki szerint 6. rész, ha a 3D grafikától számítjuk akkor a második :D

nem tudom hogy csak nálam de eléggé tré lett a grafikája (alacsony rossz minőségű textúrák és a látóhatár is mintha kisebb lenne mint a GTA3-nál) mondhatni rosszabb mint a 10 éves gépes változaté.

[ Szerkesztve ]

(#3880) WaterWave válasza zeroo5ux (#3876) üzenetére


WaterWave
veterán

vice city? az hanyadik része mert elvesztem már :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3883) APC ADAM


APC ADAM
tag

Helló!
Remélem tud valaki segíteni, tegnap este felraktam az Omega v7.3-at és eltünt minden kép a telómról :(
Nem csak a kamera mappa lett üres, hanem minden ami fénykép volt akár a memókarin akár a belső memóban eltünt.
Ha megnyitom a galériát semmit nem rak be de még a zenék boritójait sem pedig eddíg volt vagy 30 mappa ha beléptem és most sehol semmi.
Vissza tudom valahogy varázsolni a képeimet vagy tuti bukta?

(#3884) nagylebowski


nagylebowski
csendes tag

köszi a válaszokat.

nyikorgásról, benyomódó elemekről a házon van még valakinek tapasztalata?

más: aki nem rég applikált fel fóliát a képernyőre, az tapasztalt érezhető változást fényerőben, színekben, vagy érintésérzékelésben?

(#3885) WaterWave válasza APC ADAM (#3883) üzenetére


WaterWave
veterán

ilyet én még nem hallottam

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3886) dani54 válasza zeroo5ux (#3879) üzenetére


dani54
tag

Köszi!

Tollra van valakinek ötlete, vagy tapasztalata?

(#3887) APC ADAM válasza WaterWave (#3885) üzenetére


APC ADAM
tag

Pedig sajna így van :(
100% csináltam már ilyet letöltöttem a romot felrak recovery és kész.
Nem csináltam full wipe-ot minden megvan a híváslistától kezdeve minden de kép 1 darab sincsen, vagyis nem jelenít meg semmit.
Ugyan annyi a tárhelyem mint elötte de mégsem lát 1 darab képet sem eggyik galéria se.

(#3888) imi314 válasza dani54 (#3886) üzenetére


imi314
senior tag

Szedd le azt a kis műanyagot ahol a gomb van...alatta talász egy nagyobb és kisebb potencio métert.a nagyobbikat álligatva tudsz változtatni az érzékenységen. Nekem is ez volt a problémám és igy oldottam meg.rem tudtam segiteni. :)

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#3889) zeroo5ux válasza APC ADAM (#3887) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

fájlkezelővel látod a fájlokat?

(#3890) APC ADAM válasza zeroo5ux (#3889) üzenetére


APC ADAM
tag

Nem sajna :( de van aminek a mappája megvan de üres és nem lett több a free space pedig jópár gigányi kép volt rajta.
Amikor felraktam az új romot még megvolt minden néztem is h 2 galéria van és 2 fényképező progi gyárilag de reggelre minden képem eltünt a telóból.

[ Szerkesztve ]

(#3891) imrufo


imrufo
tag

A hátlapnyiszogásról röviden:
Mindenkinek nyiszog meg picit mintha benyomható lenne itt ott a hátlap, akinek nincs benne az indukciós tekercs a vezetéknélküli töltéshez. Nyilván kellett neki helyet hagyni, csak mondjuk a Samsung már rég kiadhatta volna a cuccost. Amíg ez nincs, addig be kell ragasztani valami hézagoló bizbaszt, vagy nem kell vele foglalkozni...
Szerintem...

(#3892) Nincs név válasza zeroo5ux (#3879) üzenetére


Nincs név
tag

Hivatalosan még nincs kint úgyhogy ennek is betudható a dolog. Mindenesetre a játék biztosan jobban néz ki vagy fog kinézni mint anno a gépen.

(#3893) dani54 válasza imi314 (#3888) üzenetére


dani54
tag

Köszi, remélem így már jó lesz :D

(#3894) lugosi válasza guriga1234 (#3862) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Értem, köszi! Azért kavarodtam meg mert ios-on (bocs hogy mindig ezzel jövök de azt szoktam meg) úgy van, hogy ha kiteszi a kis holdsarlót a címsávba, akkor ne zavarj módban van. Itt tehát az egy dolog, hogy bekapcsolom ezt a módot, de a szűrés csak akkor működik, ha a megadott intervallumon belül esünk. Így is logikus végül is.

(#3895) zola- válasza imrufo (#3891) üzenetére


zola-
őstag

Es az a hatlapon ami belulrol van az mi?

(#3896) ZoliM@ster válasza zola- (#3895) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

NFC :K

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#3897) ronson88 válasza zola- (#3895) üzenetére


ronson88
tag

Egy kérdés azokhoz, akik már használnak dokkolót.

Ha a dokkolóba helyezve használom a tunein radio appot, nem tudom közben lezárni a kijelzőt, ezáltal feleslegesen világít. Dokkolóból kivéve, természetesen megoldható.
Ezt hogy tudnám beállítani, hogy lezárjon?

Ja, és úgy látom ugyanez a helyzet pl. a youtube-nál is :F

[ Szerkesztve ]

(#3898) imrufo válasza zola- (#3895) üzenetére


imrufo
tag

Jaja, NFC :)

(#3899) zola- válasza ZoliM@ster (#3896) üzenetére


zola-
őstag

És az s3 hátlapon miért nincs belülről?

(#3900) imrufo válasza zola- (#3899) üzenetére


imrufo
tag

Elég meglepő, de az SIII-nál az akkuban van az NFC antenna :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.