Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) zsolt501 válasza Drughi (#16250) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A múltkori becsúsztatható volt, ez csavaros.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#16252) Davzone válasza kisspepe (#16241) üzenetére


Davzone
senior tag

Rengeteget eszik a jatek ez teny.
Ha ki akarsz lepni belole akkor vissza nyillal csinald ne a home gombbal.
Ha homeal lepsz ki akk bentmarad memoriaban. Ilyekon hosszan nyomott home gomb es kihuzod oldalra.
A jatekon belul OPS- es a bealitasoknal szedd ki a push ertesiteseket. Az fogyaszt rengeteget a hatterben.
En greenifyal hibernaltam, igy ha nem fut akk letiltja es nem futhat a hatterben(ehhez root kell!)
Jo a kenyszeritett leallitas is de ugyan azr ered el ha hosszan nyomott home gombbal leallitod.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#16253) axlfsi válasza zsolt501 (#16243) üzenetére


axlfsi
veterán

Izlesek es pofonok. Ettol meglehetosen almas beutese lesz a Note-nak, de ha ez tetszik ... :)
Az alairasomban maradt meg egy (ket kulonbozom volt, de mar csak egy maradt).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16254) axlfsi válasza Davzone (#16252) üzenetére


axlfsi
veterán

En is jatszom vele. Habar en kilovom egy hosszu jobb gombbal (Simplistic Frameworkben van azt hiszem a ficsor), de egy logout is szerintem kileptet teljesen; probald ki.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16255) AliceWake válasza Koczó93 (#16248) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Oda vagyon írva, magyarázat jelleggel. Kikapcsolja a "tollészlelést, amikor a toll csatlakoztatva van". Gondolom nem pazarol arra erőforrást, hogy ellenőrizgesse, hogy be van-e dugva a toll. Mondjuk akkor nem értem, hogyan működhet a pop up note, amikor kihúzod, elvileg ugye nem érzi, hogy bent van. Vagyis, hogy eddig bent volt.
Vagy, tulajdonképpen, én sem értem :D Mindenesetre nekem ki van pipálva, és minden működik szépen.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#16256) Bicsko válasza tomas01 (#16228) üzenetére


Bicsko
tag

Azért ilyen mert optikai képstabilizátor van benne. Azaz fullhd-nál ha be van kapcsolva, a kép széléből levág és ha bemozdulás van a levágott részből korrigálja. Ha kikapcsolod nincs szükség a levágásra, azért nem nagyít ha pedig kisebb felbontásban veszel fel, akkor ott már van tartaléka

(#16257) Bicsko válasza Bicsko (#16256) üzenetére


Bicsko
tag

Helyesebben NEM optikai képstabilizátor van benne bocsesz :D

(#16258) #59070464


#59070464
törölt tag

Közvetlen hívás, intelligens elforgatás funkció és a többi Samu fícsör nem lesz meg, ha felteszek egy CM10.1 ROM-t?

[ Szerkesztve ]

(#16259) tomas01 válasza lugosi (#16239) üzenetére


tomas01
aktív tag

Értem .köszi :)

(#16260) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok ezt a telefont hogyan kell pároztatni Xperia NFC taggal, v. beállítani? Mert érzékeli de csak annyi! Köszi!

Üdv. Feri!!

(#16261) Davzone válasza AliceWake (#16255) üzenetére


Davzone
senior tag

Nen igazan.
Van egy kis kapcsolo ami erzekeli hogy bedugtad a tollat.
Ha be van dugva a toll akk a telo kikapcsolja az erzekeleshez szukseges elektromagneses mezot.Ez egy folia vekonysagu tekercshalo.A kijelzo hatara van ragasztva. Galaxy Note 2 Digitizer Glass LCD Display Screen Replacement
18 perctol
Ilyenkor pl haver tolljaval sem megy amig van bent toll a telefonban.
Ez jo mert ha nincs a toll a kezedben nem fogyaszt feleslegesen az erzekelohalo. Ha nincs 2db tollad,akk celszeru ezt a funkciot hasznalni,mert mindenkepp jobb lesz az akkuidod.
Ha kihuzod bekapcsolja, es a note is azert indul el mert a kis kapcsolo erzi a toll kivetelet.
Itt van video szetszedesrol,elis mondja melyik a kapcsolo,meg a kis pocok ami bent tartja a tollat az is ott van alatta.
Galaxy Note 2 Disassembly & Assembly
9 perctol.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#16262) forintuser válasza pusihusi (#16260) üzenetére


forintuser
őstag

;] Locsold meg parfümmel.. Hátha jobban kívánja..:))

Holnapkészítést vállalok.

(#16263) tomas01 válasza Bicsko (#16257) üzenetére


tomas01
aktív tag

Jah igen :D D:

(#16264) Koczó93 válasza Davzone (#16261) üzenetére


Koczó93
őstag

Köszi így már értem :)

Pusihusi!
Én az Nfc reTag nevezetű programot használom.

Newman: cm romban nincs ilyen feeature. Az egy aosp rom holo felülettel.

(#16265) andrisms válasza pusihusi (#16260) üzenetére


andrisms
aktív tag

Szia. Töltsd le az NFC Task Launcher nevű programot. Menü gomb-Erase tag, majd kéri hogy érintsd hozzá. Hozzáérinted, kiírja hogy jó vagy, majd utána hozzáadhatod a funkciókat a jobb felső sarokban lévő + jellel, ha mindent hozzáadtál amit szerettél volna, akkor rámész ugyancsak jobb felül hogy Save+Write.

Remélem érthető voltam, de kérdezz ha nem.

(#16266) AliceWake válasza Davzone (#16261) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

De jó :) Valami kapcsolót sejtettem én is, de nem tudtam, hogy van pontosan. Köszi :R

Non omnis moriar.

(#16267) pusihusi válasza andrisms (#16265) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi szépen mindnyájotoknak!

Üdv. Feri!!

(#16268) zsolt501 válasza Davzone (#16261) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Szóval ha jól értem, akkor az Beállítások > S toll menüben érdemes beállítani az Akkumulátor Kímélése funkciót?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#16269) MurdR válasza zsolt501 (#16243) üzenetére


MurdR
veterán

Ez a kicsomagolás azért komoly volt.. :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#16270) zsolt501 válasza MurdR (#16269) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Igen azon én is jót röhögtem :D

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#16271) Koczó93


Koczó93
őstag

Mindenki alszik? :D

(#16272) nggabi válasza Koczó93 (#16271) üzenetére


nggabi
nagyúr

csak a gyengék ;]

"szenyor dzsíííí"

(#16273) Impressa válasza nggabi (#16272) üzenetére


Impressa
őstag

:U :U :U

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#16274) MurdR


MurdR
veterán

:U :U :U :U

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#16275) Koczó93 válasza nggabi (#16272) üzenetére


Koczó93
őstag

Nézd meg erre kinyílt a csipájuk :D

[ Szerkesztve ]

(#16276) MurdR válasza Koczó93 (#16275) üzenetére


MurdR
veterán

Hogy ne legyen off, most használom először úgy hogy nem 2G és kiírja higy LTE :C :U

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#16277) Markizmark válasza nggabi (#16272) üzenetére


Markizmark
addikt

Én most értem haza vizsgáról ... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#16278) tipuka válasza Koczó93 (#16275) üzenetére


tipuka
addikt

ki hát :C

(#16279) rbence


rbence
senior tag

Jelentem megvan a note 2-esem :))
Egyelőre furcsa a mérete,főleg az iPhone után,de marhagyors az egész,először volt egy kis pánik,mert vacakolt a toll hegye és ha a közelébe vittem a kijelzőnek,kattintásnak vette,de aztán gondolt egyet és azóta jó,kapott egy matt fóliát,amit holnap le is szedek,mert hányás vele a kijelző,a hangereje brutális,így az első órák benyomása alapján tetszik,Nagyon :P

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#16280) Koczó93 válasza Markizmark (#16277) üzenetére


Koczó93
őstag

Grat, bármilyen is lett :D
On: kíváncsi vagyok hogy ezt az s toll ajsi kímélést észreveszem-e majd a holnapi üzemidőn. A mostanival nem vagyok teljesen megelégedve. 5 óra fölé nem nagyon megy.

(#16281) Levente válasza rbence (#16279) üzenetére


Levente
aktív tag

Üdv a klubban!

A hangereje brutális? Gyári állapotban? Nekem halk volt. iPhone-hoz képest hangos?

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#16282) Impressa válasza Koczó93 (#16280) üzenetére


Impressa
őstag

Én nem is emlékszem mikor vettem ki tollat utoljára :D :U

(#16279) rbence grat a Nótához

MÁS: 1200. hsz-m :DD

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#16283) zsolt501 válasza Koczó93 (#16280) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nekem ma 5 óra 40 perc lett a kijelzőidő, ebben volt HSDPA, WIFI net, sok zenehalgátas, böngészés, GPS, telefonálás. Ezzel eléggé meg vagyok elégedve, és nem panaszkodhatok. :D

Ja mellesleg mikor Budapestre mentem vasárnap akkor teszteltem a 4G-t és amikor Kecskeméten megállt a vonat akkor bizony Letöltésben: 61,44Mbps-t mértem. Feltöltés:26,22Mbps lett, le a kalappal a sebesség előtt :D

Ja Budapesten lényegesen lassabb lett ott csak 25,79Mbps lett a letöltés, a feltöltés 26,52Mbps lett, ez sem rossz azért.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#16284) MurdR válasza rbence (#16279) üzenetére


MurdR
veterán

Én most akarok rá tenni, mert rohadtul tele a tököm hogy minden kcsg ujjlenyonatot összeszed.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#16285) AliceWake válasza Koczó93 (#16280) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Amióta használom a Noteot, ki van kapcsolva a tollészlelés, de az akksim így is hagy némi kihánynivalót maga után. 4 és fél óra fölé sosem tudok menni.
Kb 25 appom van a gyáriakon kívül. Gyáriak közül pontosan 20 darabot tárolok a mélyhűtőben.
Szinkronizálást nem tudom kikapcsolni, vagy ütemezni, mert ha egy perccel később veszek észre egy e-mailt, akármikor is jön, kb ki vagyok rúgva, ergo wifi/3G mindig megy.
Tényleg másfél órát számítana az automatikus képernyővilágítás? Battery Stats szerint semmi nem eszik irreálisan.
Mit csinálok rosszul? Eleinte hibátlan volt az akksiidőm :O

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#16286) rbence válasza Levente (#16281) üzenetére


rbence
senior tag

Hát,az iPhone-omnak már eleve haldoklott a hangszórója,ugyanolyan 3GS-hez képest is halk meg recsegett is,szóval lehet, hogy csak ahhoz képest jó :D
Viszont már harmadjára esik neki a szoftverfrissítésnek,eddig az első kettőnél kiírta,hogy sikeres,ez így normális? :F Vagy részenként frissít csak? 4.1.2 vel hoztam ki a boltból
szerk.:csak a T-s szemeteket frissítette ilyen nagy lelkesedéssel :O
@MurdR: úgy értettem,hogy megy rá egy másik,csak úgy tudtam megvenni,hogy 2 volt egy csomagban,egy clear és egy matt,gondoltam a matt jó lesz nyárra a napsütés miatt,de ráraktam és pfejj :U

[ Szerkesztve ]

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#16287) S e t h válasza AliceWake (#16285) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát a négy és fél óra valóban karcsú, engem tutira zavarna.Valami eszi rendesen a naftát nálad.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16288) AliceWake válasza S e t h (#16287) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Szívat a készülék :Y Gondoltam ránézek, hogy állunk most akksival. 14 óra alatt, most tartok 4 óra 35 perc kijelzőnél, és még 19%. Ha így folytatja, simán hozza a szintet. De csak azért, mert panaszkodtam. Aljas dög.

Non omnis moriar.

(#16289) AliceWake válasza AliceWake (#16288) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ráadásul az a 14 óra, inkább majdnem 15, de most az elmúlt kb 10 percben, mióta nyomkodom, merült 5%-ot.

Bezzeg mások irigylik a problémáinkat :D De én akkor is el vagyok kapódva a kezdeti performansztól.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#16290) Menyus911


Menyus911
tag

Sziasztok,
én is Note II vásárlásán gondolkodom, követem is a topicot, de valahogy sajnálom rá a "zsét", hát pls győzettek meg, hogy nem fogok csalódni.. most Desire S-t használok, de szegénykém már nem bírja a kiképzést, küldöm nyugdíjba.

[ Szerkesztve ]

(#16291) schawo válasza S e t h (#16287) üzenetére


schawo
titán

Az enyém mostanában (egy-két hete) a 3-at is alig lépi át. Nem tudom, mi lehet a gond, de ha így megy tovább, Samu bácsi visszakapja a telefonját gariban.

(#16290) Menyus911
Semmi újat nem tudunk mondani, ami már az elmúlt pár hónap alatt ne jött volna elő százezerszer. Vedd meg azért mert jó, vedd meg azért mert a Samu reklámjai tetszenek, vedd meg azért, mert te így gondolod, vagy pedig ne vedd meg egyáltalán, nekem személy szerint mindegy. Miért kéne bárkit is győzködni?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#16292) tomas01 válasza Menyus911 (#16290) üzenetére


tomas01
aktív tag

Nem fogsz csalódni benne. Azonnal megszereted :-)

(#16293) MurdR válasza Menyus911 (#16290) üzenetére


MurdR
veterán

Győzzünk meg?
Vegyél magadnak egy notkettőt léécciléécciléécciiiiiiiiiii... :D :C

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#16294) S e t h válasza Menyus911 (#16290) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én nem győzlek meg.Én innen 8000, máshonnan 2000 hozzászólást böngésztem végig mire megért bennem a döntés, rád most kicsit több vár.
Amíg nem olvastál utána, addig azt mondom ne vedd meg.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16295) aicon válasza Menyus911 (#16290) üzenetére


aicon
senior tag

Miért másoktól várod el, hogy meggyőzzenek?
Te nem tudsz dönteni?
:F :F :F
Van itt infó bőven, nézegesd mit írtunk eddig.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#16296) Koczó93 válasza AliceWake (#16285) üzenetére


Koczó93
őstag

Ahogy nézem elég hasonló a felhasználásunk. Nekem is nagyjából ennyi app van telepítve, kb ugyanennyi tiltva. Szinkronizálás nekem is folyamatos, fut a háttérben még whatsapp, viber(lehet hogy valamikor kipróbálom nélküle, de múltkor nem vettem észre változást). A fenyerő nekem is autómatikus de nem fogok vakoskodni :D viszont amit hiányolok a status barról az a fényerő csúszka. Remélem frissítésben benne lesz. Vagy kipróbálom valamikot a Luxot este hasznos lenne amikor már ágyból netezek. Kíváncsi vagyok ma milyen üzemidőt sikerül összelapátolni :)

Menyus!
Szerintem nem sok telefon van amivel ennyire elégedettek a tulajok :) az meg fel sem merül legalábbis bennem a hogy a note-ot ha cserélem ne Note legyen :) bár ennek most maradnia kell egy jó ideig :)

[ Szerkesztve ]

(#16297) Hetkó


Hetkó
csendes tag

Hello!
Olyan kérdésem volna,hogy a Note2-esem tegnap meg bolondult, 7-óra alatt olyan 90%-ról leugrott az aksi reggelre 22%-ra. Az akku használatnál azt írja hogy a Mediaszerver 82%-on használja az akksit. Sehogy nem tudom kikapcsolni a dolgokat, hogy lejjebb menjen. Ráadásul töltés közben is meg használat közben is melegszik a teló de kegyetlenül. Szerintem ez nem normális! Ja és repülős módban volt tehát a hálózat se ette le az akkut. Újra is volt indítva kikapcsolva is volt teljesen nem értem!!
Kérhetnék némi segítséget!!
Köszi!!

Dr.

(#16298) Koczó93 válasza Hetkó (#16297) üzenetére


Koczó93
őstag

Régen a médiaszerver=viber volt. Töröld le ha használod és próbáld ki úgy.

(#16299) kali válasza Hetkó (#16297) üzenetére


kali
legenda

szia,

az első tippem a viber, facebook és társai alkalmazások lennének, azok szeretnek ilyet csinálni...
amennyiben vannak telepítve ilyen alkalmazások, úgy megpróbálhatod eltávolítani, hátha kiderül, hogy mi/melyik a hiba forrása, végszükség esetén pedig marad a gyári állapot visszaállítása.

(#16300) bostone válasza Menyus911 (#16290) üzenetére


bostone
addikt

- A piacon még mindig ez az egyik legerősebb vas!!!
- Bővíthető memória!!!
- Cserélhető akksi!!!
- Megfelelő support.
- Számtalan főzőtt rom közül válogathatsz, ha nem találod megfelelőnek a gyárit.
- Fórumokon is népszerű, könnyen találsz segítséget.
- Nagy.
- Kiforrott gyártástechnológia.
- Árban is egyre kedvezőbb.
- Ha nem jön be, eladod vagy elcseréled, elég keresett termék.
- Mit választanél, ha nem ezt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.