Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) Mephistoone válasza ßrainiac (#16700) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Független a telő, de köszönöm a gyors reagálást

[ Szerkesztve ]

(#16702) Parallaxis válasza MurdR (#16696) üzenetére


Parallaxis
addikt

Amikor a Note 2-met vettem, akkor ugyanolyan konstrukcióban (T) majd 30 eFt-al lett volna olcsóbb az iPhone 5, szóval az ár eléggé kétesélyes, főleg most az S4 indulása után :)

A szerviz meg nagyon jó, de jobb szeretem, ha nincs rá szükség, volt iPhone-om három is, de egyikkel se volt soha semmi szervizes probléma, Samsungot az S-S2-N-S3-N2 vonalon végigvittem, de eddig mindegyik készülékem járt szervizben és nem, nem kaptam újat, mint ahogy azt iPhone-nál tennék, hanem javították (N2-t én is inkább eladtam BGA-ztatás után, mint egy másik fórumtársunk és vettem egy újat, mert nem volt kedvem a folyamatos szervizelgetéshez).

Szóval mókás az írásod, de a valóság lényegesen árnyaltabb.

(#16703) Koczó93 válasza ßrainiac (#16695) üzenetére


Koczó93
őstag

Arra a romra én is kíváncsi lennèk. Ha van link meglesném :)

Mindegy hogy független-e a telefon a rom nem befolyásolja a sim lockot. Bármilyet tehet rá, nem befolyásolja a netet :)

(#16704) nggabi válasza Parallaxis (#16702) üzenetére


nggabi
nagyúr

mi a gond a bgazással? meg se tudom számolni annyit csináltunk mostanában, egy se jött vissza.

"szenyor dzsíííí"

(#16705) Parallaxis válasza nggabi (#16704) üzenetére


Parallaxis
addikt

Garanciális javítás volt, ami majd egy hétig tartott (nesze neked szervizfutár és helyszíni javítás) és visszakapás után 3 nappal újra elkezdett szarakodni.
Nem vártam meg, míg újra megdöglik, gyorsan eladtam és vettem egy újat (naná, hogy ez is hibás chipes, de lekopogom, egyelőre nincs vele gond).

[ Szerkesztve ]

(#16706) Levente válasza Parallaxis (#16705) üzenetére


Levente
aktív tag

Az faja, bug-osra cserélték?

Nekem legalább nem, de akkor is elkezdett sz..rakodni rövid idő múlva...

nggabi, ti is MCP cseréket csináltatok sokat?

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#16707) #59070464 válasza Mephistoone (#16699) üzenetére


#59070464
törölt tag

(#16708) Mephistoone válasza #59070464 (#16707) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Uraim!
Mindenkinek köszönöm!
Elcsesztem az efs mappát, de sikerült visszaállítanom és rögtön megy is!!!
Köszönöm mégegyszer!!!

(#16709) Kovacsbelaxy válasza Koczó93 (#16581) üzenetére


Kovacsbelaxy
tag

Köszi a választ, csak az bizonytalanított el, hogy valamelyik webshop oldalán írták, hogy győződjek meg róla, hogy a tv is Mhl kompatibilis e... de már sz@rrá gugliztam magam és így sem tudtam rájönni. Az meg érthető, hogy nem akarok kidobni majd 10k-t az ablakon.

(#16710) tott


tott
tag

Eladnam az enyimet. Akit erdekel privi.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#16711) Koczó93 válasza tott (#16710) üzenetére


Koczó93
őstag

Mit akarsz helyette? :)

(#16712) Kovacsbelaxy


Kovacsbelaxy
tag

Kicsit off. Nemtom, valaki ismeri-e az Lg p500 on futó kameraszoftvert, a lényeg, hogy valósidőben efektezik, kipixelezi az arcokat, hóesést csinál ráadásul a hó megáll az emberek fején, kalapokat, szemüvegeket tesz automatikusan, a felismert emberekre stb... a lényeg, hogy augmented reality realtime effektek vannak benne amik az arcfelismerésre építenek...
Nnah. Az lenne a kérdésem, hogy N2 re vagy akármire nem ismer valaki valami hasonló progit, esetleg megoldható lenne az Lg ről áthúzni valahogy?
Bocsi, biztos én vagyok béna, de nem találtam topicot amibe beférne ez a kérdés..

[ Szerkesztve ]

(#16713) andrisms


andrisms
aktív tag

Sziasztok. Miért lehet az hogy naponta 3x legalább ledob wifi hálózatról?
Azt írja ki hogy hitelesítési probléma történt.. aztán rá 1-2 percre visszakapcsolódik, de nem értem miért lehet ez. Van tippetek?

Akinek a méret a lényeg: [galaxy Mega teszt] :)

(#16714) tott válasza Koczó93 (#16711) üzenetére


tott
tag

Nexus 4

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#16715) zsolt501 válasza andrisms (#16713) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Milyen router van és azon milyen szoftver, mert enélkül elég nehéz segíteni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#16716) Rockbear


Rockbear
csendes tag

Sziaszzok. Az érdekelne tudtok-e valsminmegoldást, hogy a telefon sd helyett a micro sd-re telepítsen. És hogy van-e mód a feltelepített sppokat áthelyezni a telefonról microra?

(#16717) AliceWake válasza ßrainiac (#16695) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ne provokálj! Három napos iPhone 3G-s pályafutásom alatt majdnem droidot raktam rá, a hajam kitéptem tőle, úgyhogy rövid úton bontásra ítéltetett a kis cefrealapanyag. És be is vallottam itt, hogy birtoklok egyet, úgyhogy tiszta vagyok :P

Non omnis moriar.

(#16718) Giovanny válasza Rockbear (#16716) üzenetére


Giovanny
őstag

Nekem EZ vált be,próbáld ki,hátha Neked is tetszeni fog :)

Zero Defect.No Compromise !

(#16719) Rockbear válasza Giovanny (#16718) üzenetére


Rockbear
csendes tag

hali, letöltöttem, de azt írja" App2SD nem támogatott az eszközén. Ez azért van, mert az eszköze egy elsődleges külső tárolóval van ellátva, ami belső tárolónak van emulálva. Az alkalmazás linkelhető, hogy átmozgassa a fájlokat az sd kártyára."

Ez leokézható aztán annyi, egyébként a dolog tetszene :D

(#16720) andrisms válasza zsolt501 (#16715) üzenetére


andrisms
aktív tag

Egy TP-link wr941ND routerem van azon a legújabb szoftverrel(nem tudom pontosan melyik).

(#16721) nggabi válasza Levente (#16706) üzenetére


nggabi
nagyúr

emmc, flash chip, belső memória ki hogy nevezi :) mondjuk nekem van rá egy külön szerelöm aki csak ezt csinálja reggeltől estig. na őt kell kivárni ha szabira megy :D

"szenyor dzsíííí"

(#16722) alec.cs


alec.cs
tag

Van olyan telefon töltő, ami a töltés befejeztével (mikor az akkut feltöltötte) lekapcsol? Tehát nem fogyaszt további áramot. Például, este a Note 2 rá lenné téve, akkor a feltöltés után nem fogyasztana további áramot.

Egyébként, ha a telót egész estére a gyári töltőn hagyom, akkor azt nem árt az akkumulátornak (kb. 2 óra alatt feltölti azt)?

(#16723) zsolt501 válasza andrisms (#16720) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A TP-Link esetén a gyári szoftverekkel csinálja ezt, érdemes rátenni, valami nem gyári szoftver, nekem ez oldotta meg az ilyen jellegű problémákat.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#16724) Zé_Mester


Zé_Mester
őstag

egy gyors kérdés : elkeztem felrakni egy főzeléket az LTE-s kütyümre (Moon rom) és körülbelül negyed órája 10%-on áll a telepítés. azt írja, hogy Formatting partitions.

szerintem megállt az élet, annyi hogy a telepítést jelző csík mozog, de semmi mást nem csinál.
ha újraindítom kinyírom vele, vagy lesz recovery meg download mód amivel újrakezdhetem ? :F

[ Szerkesztve ]

(#16725) Giovanny válasza Rockbear (#16719) üzenetére


Giovanny
őstag

1.Root kell hozzá
2.Particionálni kell az SD kártyát,az első FAT23 a második (ahova pokolod majd az appokat) Ext4 ezzel tudod megtenni MiniTool Partition Wizard Home Edition .
3.Telepíted Link2SD

4. Részletes leírás,nekem működik !

Remélem tudtam segíteni :)

Zero Defect.No Compromise !

(#16726) Koczó93 válasza tott (#16714) üzenetére


Koczó93
őstag

Jó lesz az? :D
Kíváncsi vagyok mit mondasz rá a Note után.

(#16727) #59070464 válasza tott (#16714) üzenetére


#59070464
törölt tag

Miért cserélsz? :)

(#16728) zsolt501 válasza Giovanny (#16725) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Gondolom FAT32 akart lenni :)

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#16729) Giovanny válasza zsolt501 (#16728) üzenetére


Giovanny
őstag

28°C van a szobába... nekem már fat23 is jónak tűnik :DD

[ Szerkesztve ]

Zero Defect.No Compromise !

(#16730) tott válasza Koczó93 (#16726) üzenetére


tott
tag

Hát remélem jó lesz egy ideig. Használtam mar a Galaxy Nexus-t es tetszett. Ez erosebb. Mármint az N4-ben is 4mag van es 2 gig ram. A Note-al az a bajom hogy ket honap utan meg mindig nagy :DDD

[ Szerkesztve ]

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#16731) tott válasza #59070464 (#16727) üzenetére


tott
tag

Mert én kicsi vagyok ;)

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#16732) #59070464 válasza tott (#16730) üzenetére


#59070464
törölt tag

Ettől félek én is, de puding próbája...

(#16725) jános: Gyorsulnak is a dolgok a telefonon ez végett? Galaxy S-nél anno ez segített a sebességben, azért kérdezem, hogy itt is vajon?

[ Szerkesztve ]

(#16733) tott válasza #59070464 (#16732) üzenetére


tott
tag

Akinek normal ferfikeze van annak szerintem nem problema hosszu tavon sem.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#16734) Davzone


Davzone
senior tag

Uton newyorkba :)

Lovok majd par franko kepet!

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#16735) thompherkins válasza alec.cs (#16722) üzenetére


thompherkins
tag

Nincs olyan töltő. Ha áram alatt van és nincs rajta a teló a töltő akkor is fogyaszt valamennyit.
Illik kihúzni.
Rajta hagyhatod nem lesz baja, lekapcsolj a töltést, de áramot továbbra is fogyaszt.

(#16736) tipuka


tipuka
addikt

ismeri valaki az Eternal Legacy HD (illetve a Spirit HD-t, de az nem izgat annyira) nevű játékot? Nekem a gameloft felirat után kidob a játékból, ilyen még nem volt eddig más játékoknál. :) pedig nagyon akarnék vele játszani. :R

[ Szerkesztve ]

(#16737) #59070464 válasza tott (#16733) üzenetére


#59070464
törölt tag

Akkor majd lehet én is cserélem fogom N4-re. :D

(#16738) tott válasza #59070464 (#16737) üzenetére


tott
tag

Ezek szerint te is alacsony nő vagy? :DDD

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#16739) #59070464 válasza tott (#16738) üzenetére


#59070464
törölt tag

Nő...vésű, rövid ö-vel. :))

(#16740) Giovanny válasza #59070464 (#16732) üzenetére


Giovanny
őstag

Szia,én nem vettem észre nagy sebesség különbséget,de valamennyivel gyorsabb.

Zero Defect.No Compromise !

(#16741) ßrainiac válasza tott (#16730) üzenetére


ßrainiac
addikt

A nexus4-nek fasza feelinge van eloszor, de mig a gnex-e nem mulik el, ennel eleg hamar. Nehany nap utan le is csereltem s3-ra.

Sztem akkor mar optimus g-t inkabb. Ua. hardver de van ra legalabb garid es faszabb telo sok jo gyari csilli villivel :DDD (ami valszeg a samu utan hianyozna egy nexuson)

(#16742) ricshard444


ricshard444
veterán

Tepsik királya

Nekem jobban tetszik külsőleg, mint a Note, csak a hardver, a kijelző, a méret, a fícsörök hiánya, az ára... :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#16743) tott válasza ßrainiac (#16741) üzenetére


tott
tag

Hm. De miert mulik el az N4-en ha nem mulik a Gnexen? Olyan szar az az uveg hatlap? nekem pl a Gnexen loytogott a hatlap ami kifejzetten zavart.

De ha a szoftverrol beszelunk akkor meg engem kicsit zavar egyebkent a Samsung fele csili-vili, én szerettem a vanília ízű Google szoftvert. Pl. van egy visszatérő szarsag a Note-on: ahanyszor a naptarba probalok beirni valamit mindig az arcomba tolja a hibauzenetet hogy ha a google.calendart hasznalom akkor nem fogja tudni szinkronizalni a Kiessel meg a samsung naptarral es az edes anyukajaval. De en nem is akarom vaze, haggyon beken, en a google calendart akarom hasznalni mert azt tobb platformon, mindenhonnan elerem. Ilyesmi.

De mint mondtam szamomra a meret az amit nem tudok megszokni. Egyebkent fasza.

[ Szerkesztve ]

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#16744) AliceWake válasza tott (#16743) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Esetleg legközelebb pipáld ki, hogy ne jelenjen meg újra ez az értesítés...

Non omnis moriar.

(#16745) tott válasza AliceWake (#16744) üzenetére


tott
tag

Ha annyi forinttal rendelkeznek ahanyszor kipipaltam, mar vettem volna meg egy Note 2-t, egy HTC One-t, egy S4-et és egy N4-et. Jo, kiprobalnam meg a Z10-et is.
Szoval ez a duhito benne, hogy hiaba pipalom ki, mindig feldobja ujra.

[ Szerkesztve ]

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#16746) Zsombe


Zsombe
senior tag

Q3-ra tolódik a 4.2.2 frissítés. :(

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#16747) #59070464


#59070464
törölt tag

Vegyetek nagy micro SDXC-t. :C

Samsung 64 GB Class 10 (70/20 MB/s) {13,868.50 HUF szállítással együtt}

# Brand new and genuine item in original manufacturer's packing
# Top-rated seller / 130.972 értékelés / 99,1% Positive feedback
# Az elmúlt egy hónap 4278 pozitív és 100 negatív értékelés

Eddig eladott belőle 101 db-t.

[ Szerkesztve ]

(#16748) Stimpy001 válasza Zsombe (#16746) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Inkább tolják minthogy bugosan adják ki.... Amúgy mi az a fícsör ami miatt úgy várják egyesek a 4.2.2-t mint a messiást? Nálam töléletesen működik a 4.1.2 is. :K

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#16749) HUNPSP válasza Davzone (#16734) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Jó utat! Ne csak párat, hanem egy rakás képet készíts majd. :R

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#16750) #59070464 válasza Stimpy001 (#16748) üzenetére


#59070464
törölt tag

Semmi lényegi extra. Biztos zavarja őket, hogy a haver készülékén már a magasabb verziószám dobog. :)) Hiába koptatom a számat, hogy custom ROM. :U Alig várom az enyémet. Egy nap tesztet kap a stock ROM, hogy hardveresen minden rendben és megy rá a CM és társai (de lehet pár óra után neki esek). Emlékszem kifutó volt az SGS és legközelebb Bp-n lehetett csak kapni (T-Mobile), egyik barátomnak épp volt dolga, így hát elmentem vele és megvettem. Amíg intézte a dolgát egy kávézóban raktam fel a friss telóra a DarkyROM-t. Szép idők. :)

4.2 (13 November 2012)
* "Photo Sphere" panorama photos
* Keyboard with gesture typing
* Lock screen improvements, including widget support and the ability to swipe directly to camera
* Notification power controls ("Quick Settings")
* "Daydream" screensavers, showing information when idle or docked
* Multiple user accounts (tablets only)
* Support for wireless display (Miracast)
* Accessibility improvements: triple-tap to magnify the entire screen, pan and zoom with two fingers. Speech output and Gesture Mode navigation for blind users
* New clock app with built-in world clock, stop watch and timer
* All devices now use the same interface layout, previously adapted from phones on 4.1 for smaller tablets (with centered software buttons, the system bar at the top of the screen, and a home screen with a dock and centered application menu), regardless of screen size
* Increased number of extended notifications and Actionable Notifications for more apps, allowing users to respond to certain notifications within the notification bar and without launching the app directly
* SELinux
* Always-on VPN
* Premium SMS confirmation
* Group Messaging

4.2.1 (27 November 2012)
* Fixed a bug in the People app where December was not displayed on the date selector when adding an event to a contact
* Added Bluetooth gamepads and joysticks as supported HID

4.2.2 (11 February 2013)
* Fixed Bluetooth audio streaming bugs
* Long-pressing the Wi-Fi and Bluetooth icons in Quick Settings now toggles the on/off state
* New download notifications, which now shows the percentage and estimated time remaining for active app downloads
* New sounds for wireless charging and low battery
* New Gallery app animation allows faster loading
* USB debug whitelist
* Bug fixes and performance enhancements

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.