Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16651) fdisk válasza S e t h (#16648) üzenetére


fdisk
őstag

Nem tudom. :D
Nem mértem meg. De szerintem több.

De aki még nem frissített, az mérhetne egy bootidőt.

nggabi, Koczó93 : :P :DDD

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#16652) rbence válasza fdisk (#16651) üzenetére


rbence
senior tag

26 másodperc alatt kel életre N7105-ön, de amúgy nekem ez a csobogós lwp eddig is fent volt, de valami fergeteges :U :))

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#16653) DrJaka válasza fdisk (#16651) üzenetére


DrJaka
aktív tag

T-s vagyok, még nem jött frissítés, minden gyári.
Újraindítás pin kód kérésig: 29,426
4 jegyű pin, teljes "üzemkészség": 37,083

Huawei Mate 20 prO

(#16654) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

hali hali, segitsetek pliz, hogyan tudom a csc átálítani xeh ra, reset nélkül?

(#16655) axlfsi válasza DrJaka (#16653) üzenetére


axlfsi
veterán

Ti ezt a bootidot mivel meritek, valamilyen alkalmazassal? :)
Abszolit dejavu, mikor anno azt szamolgattuk gyerekkent, hogy hanyszor megy vegig a windows bootolaskor az a csik :)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16656) fdisk válasza rbence (#16652) üzenetére


fdisk
őstag

Gondolom pin nélkül.

DrJaka :
Köszi mindkettőtöknek.

Akkor talán mégsem gyorsulás volt a javìtàs lényege.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#16657) rbence válasza fdisk (#16656) üzenetére


rbence
senior tag

:K

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#16658) S e t h


S e t h
nagyúr

Lehet szubjektív, de nekem úgy tűnik, hogy a memória kezelés jobb lett.Mintha több ram állna rendelkezésre,mást egyelőre nem észleltem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16659) Koczó93 válasza axlfsi (#16655) üzenetére


Koczó93
őstag

Én is számolgattam a csíkokat :D

(#16660) gyuri2008 válasza nggabi (#16635) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szia
Mobile odinal, hogy tudom felrakni, hogy maradjon a root.

(#16661) Koczó93 válasza gyuri2008 (#16660) üzenetére


Koczó93
őstag

Ha felraksz egy gyári romot újra kell rootolni. Bővebben első h.sz.

(#16662) gyuri2008 válasza Koczó93 (#16661) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszi a választ.
De felrakhatom a romot, mobil odinnal legfeljebb nem lessz root.

(#16663) HUNPSP válasza gyuri2008 (#16662) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Ez az NFC meg S Beam fájlküldés hogy történik? Elszórakoztunk vele, de sehogy nem sikerült. Muszáj összeérinteni a két telefont ráadásul? Igen idióta megoldás... :DDD
Amikor küldtünk volna valamit, akkor mindig valami Store-os dolgot hozott fel. Minek kellene történnie?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#16664) Levente válasza axlfsi (#16655) üzenetére


Levente
aktív tag

Startup Manager méri.

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#16665) Sheldon válasza HUNPSP (#16663) üzenetére


Sheldon
tag

Szerk.: Nem neked szántam, bocsánat! :R

Na, ma hazafelé a buszon bekapcsoltam a wifit, erre jelzi is a Mindenes (én csak így hívom), hogy ő bizony letölt egy rendszerfrissítést. Na, mondom, azt azért mégsem kéne, főleg, hogy mindjárt le kell szállnom... :DDD Itthon viszont szépen települt a frissítés. Ahogy olvastam, stabilitási problémákat javít.

Más: Szerdán lesz meg két hete a készülék, azóta problémamentesen ébreszt, nem értem, másnál mi lehet a gond... :B
Én gyári rendszert és gyári ébresztőt használok, és eddig semmi gondom nem volt vele.

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#16666) axlfsi válasza gyuri2008 (#16662) üzenetére


axlfsi
veterán

Ebben most nem vagyok 100%-ig biztos, de ugy remlik, hogy a pro verzional van egy tovabbi extra lehetoseg, ahol ki lehet tallozni, hogy milyen kernelt tegyen fel a rom melle (ami akar megoldas is lehetne akkor, hiszen igy nyilvan egy olyat is betallozhatsz, melyben ott a root).

MEGJ.: Hopp, kozben ki is kerestem, es valoban: Now that we have selected what we want to flash, if you have the Pro version you can proceed to the EverRoot section. The EverRoot options allows you to root your firmware while it is being flashed. Never again will you be without root! Select here which apps you want to inject in the firmware that is being flashed.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16667) HUNPSP válasza Sheldon (#16665) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Elnézést, mert én sem neked címeztem. :)

Egyébként örülök, hogy "bejött a mindenes". Ébresztési gond nálam sem volt (kivétel egy adott esetben), gyári rendszer, gyári app.
Ami viszont volt, és ébresztős dolog, ami az adott eset: ha töltőn van a telefon, és be van állítva az ébresztő (tehát akkor csörögne, mikor tölt), akkor megnyekken egy másodpercre a zene, és ennyi. Gondolok sok szerencsét kíván ilyenkor a felkeléshez, mert emiatt már szívtam pár alkalommal.
Remélem ezt kiküszöbölték...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#16668) Sheldon válasza HUNPSP (#16667) üzenetére


Sheldon
tag

Hmm... Ez érdekes. :F Én ha alszok, nem töltöm a telefont, de ezt a töltés+ébresztés dolgok ki fogom próbálni. :K

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#16669) Davzone válasza HUNPSP (#16663) üzenetére


Davzone
senior tag

Azert a storet hozza be mert letiltottad a directconnectmanagert meg a directsharemanagert.
Engedelyezd es menni fog. Az osszerintes 1 masodperc utana wifi direkten kuldi a cuccot meterekrol is.
En is futottam mar bele ebbe mert nem kell hozza root hogy letiltsd es nelkule meg nem megy.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#16670) Davzone válasza Sheldon (#16668) üzenetére


Davzone
senior tag

Nekem minden este tolton van es mindig ebresstett rendesen. Mas lehet a gond. Egyedi hangokat hasznalok es van gpses ebresztesem is.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#16671) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Nekem még nem találta meg a frissítést..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16672) eeXaa


eeXaa
addikt

Üdv! Elárulná valaki, hogy hol lehet átállítani az alapértelmezet böngészőt chrome-ra? Egyszerűen mindent az alap böngészőben nyit meg, akkor is ha chromos bookmarkot nyitok meg....

(#16673) Koczó93 válasza HUNPSP (#16667) üzenetére


Koczó93
őstag

Nekem is minden éjjel töltőn van de rendesen ébreszt. Nem tapasztaltam még ilyet.

(#16674) Davzone válasza eeXaa (#16672) üzenetére


Davzone
senior tag

Alkalmazasok kozott keresd meg a gyari bongeszot es torold az alapertelmezeseket. Bealitasok- alkalmazasok - mind - internet
Utana egy linknel meg fogja kerdezni mivel nyissa meg.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#16675) tipuka


tipuka
addikt

Az a kérdésem lenne, EZ a micro usb - hdmi kábel jó Note 2-höz? nem látom a támogatottsági listán a nevét, és nem látom ,h 11 pines-e. TV-re/Monitorra akarom rákötni, hogy játszhassak :)

(#16676) Koczó93 válasza tipuka (#16675) üzenetére


Koczó93
őstag

Ha sII-höz és evo 3d-hez jó a leírás szerint, note-hoz nem lesz jó.

(#16677) AliceWake válasza eeXaa (#16672) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Beállítások - Alkalmazáskezelő - Összes alkalmazás - Internet (gyári böngesző) - Alapértelmezések törlése. Majd állítsd be a legközelebbi alkalommal, hogy a Chrome legyen alapértelmezett, vagyis a műveletet mindig azzal az alkalmazással hajtsa végre.

HUNPSP Az eslő droidos telefonom óta rendesen ébreszt minden. Minden este töltőre rakom, és ébresztő után veszem le róla. Sosem láttam jelét, hogy ez bezavarna, valami más lesz a gond...

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#16678) Dr V


Dr V
őstag

Az hogy lehet h itt sokaknka állandóan szed le frissítéseket a telefon, nekem meg nem? 20as vagyok, 1hszből szedtem le a gyári romot root után. Nemrég volt itt a garifutár, lefotózta a telefon verzióját(csc, rom, pda vagy mifenéket, kóddal hívta elő), azota nem pa5togot a samu h nem teljesen gyári, szal kéne mennie a frissítésnek ha vannak.

(#16679) Sheldon válasza Davzone (#16670) üzenetére


Sheldon
tag

Én is egyedi hangot használok (kakaskukorékolás :DDD - még a K750i-n használtam hasonlót), ahogy írtam, eddig nálam sem volt gond az ébresztéssel.
--------------
--------------

Amúgy akksi ügyben csak pozitívan tudok nyilatkozni.
Bár a 3 nap alatt nem izzasztottam meg, de azért több mint 6 órás kijelzőidő így is összejött...
Leginkább zenét hallgatok rajta, vagy játszok, esetleg netezek, valamint most rákattantam az e-bookokra is (4-5 órát olvastam rajta, nem volt látványos merülés), szóval tényleg egy mindenes! :D Bár ha negatívumot kell mondani a készülékről, akkor a kamerára szavaznék, bár a makrók kiválóak, de a távolabbi objektumokról készített képekkel barátkoznom kellett, de igazából szerintem azokkal sincsen gond. Amire nekem kell, arra tökéletesen megfelel.

Itt van a makrós kép, valamint a 3 napos üzemidő:

[Makró]

Üzemidő 1

Üzemidő 2

Üzemidő 3

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#16680) tipuka válasza Koczó93 (#16676) üzenetére


tipuka
addikt

értem, köszönöm a gyors választ! :)
te tudnál kérlek ajánlani helyet ahol megvehetném? itt vagy privátban is jó. nem baj, ha 2 hetet kell rá várni... :)

(#16681) Fradipuma


Fradipuma
tag

Facebook appon belül egy bejegyzésből hogyan tudok képez kimásolni? Hiába tartim rajt az újjamat hosszan nem adja ki, hogy url másolása vagy hasonló

(#16682) ricshard444


ricshard444
veterán

Gyári Romon lehetséges kicserélni az akkujelző ikont olyanra amilyenre szeretném?

Vannak dolgok...

(#16683) Koczó93 válasza tipuka (#16680) üzenetére


Koczó93
őstag

Akkor ebayet ajànlanám.
Vagy gyàri adaptert, vagy én ilyet használok [link]. Tavaly vettem még tőle s3hoz 1-2 napom belül nàlam volt. Olyat keress amire rá van írva hogy note2 vagy galaxy s3.

Ricshard!
Igen lehet. Pzoley tud segíteni biztos ha megkéred :)

[ Szerkesztve ]

(#16684) Davzone válasza Sheldon (#16679) üzenetére


Davzone
senior tag

Azert 3 nap alatt 6 ora eleg vad nekem 24 ora alatt tud ilyet de akk csutra merul. Mondjuk wifi 3g allandoan bevan kapcsolva. Gondolom nalad nem volt. Elso nap volt talan 26 ora 7ora kijelzovel aztan amiota belaktam sok prgrammal azota romlott. Igyis megvan a 6 ora viszont minden este tolton van.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#16685) ricshard444 válasza Koczó93 (#16683) üzenetére


ricshard444
veterán

Felkeresem köszi! :R

Vannak dolgok...

(#16686) Koczó93 válasza ricshard444 (#16685) üzenetére


Koczó93
őstag

A saját romjában is cserélte :)

(#16687) Sheldon válasza Davzone (#16684) üzenetére


Sheldon
tag

Mint írtam, kijelzőt nem nagyon használtam 2 napig, ekkor leginkább zenét hallgattam, esetleg játszottam rajta fél órákat. Wifit leginkább otthon használom, az internetre annyira nem vagyok "rászorulva", ha valami fontos kell netről, csak akkor kapcsolok wifit, már ahol van...

Ha lenne időm/okom :DDD egész nap nyúzni, egy nap alatt én is le tudnám meríteni. Múltkor 3-4 órát Plants vs. Zombies-t játszottam rajta, akkor azért szépen merült a telefon, no meg melegedett is a felső része.

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#16688) tipuka válasza Koczó93 (#16683) üzenetére


tipuka
addikt

Köszi, pirosban jól néz ki. :DDD 5k-rt meggondolandó,de legalább tudom milyen kell, hála neked, bár, ha nem cseréném le a nótát jövőre, akkor megérné befektetni rá, mert imádok autókázni, meg ilyenek. :)

(#16689) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Aki új "nótkettős", annak mik a benyomásai, véleménye a telefonról? :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#16690) eeXaa válasza Davzone (#16674) üzenetére


eeXaa
addikt

Köszi
AliceWake: köszi

(#16691) ßrainiac válasza HUNPSP (#16689) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nagyon sok telom volt mar, note2 mar a tizensokadik androidom.

A kedvenceim eddig:

Galaxy Nexus, Galaxy S3 es az eddigi legjobb: nótkettõ :C

Egyebkent nehany napja van meg, S3-rol csereltem, S4-re nem voltam hajlando valtani a laggos review videok es az ehhez tartozo ara miatt.

Igy lett egy 5 honapos note2.

(#16692) AliceWake válasza ßrainiac (#16691) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ó, egy ismerős arc :)

Non omnis moriar.

(#16693) HUNPSP válasza ßrainiac (#16691) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Na, hát akkor neked is Üdv a klubban, és örülök (örülünk) is neki egyben, hogy ezeket mondod. :)
"Sajnos" nem volt másik androidos telefonom soha, mondhatni mindig ájfonnal pózoltam járkáltam ide-oda, egyébként szerettem is mindig (4 év használat, volt, hogy 2-3 havonta cseréltem) - de a változatosság is kellett, na meg az egy év garancia is nagyon szűkös volt, ez használt telefonnál pedig duplán szívás volt, mert arányosan nőtt a garancia időtartalma az árral... szóval maradt a tepsi... sokat vacilláltam, először el se hittem, hogy nekem Ő kell. De végül itt maradt. :B

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#16694) WaterWave


WaterWave
veterán

XXDME6-ra fog épüni az Omega v17 főzelék

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#16695) ßrainiac válasza HUNPSP (#16693) üzenetére


ßrainiac
addikt

A youPhone-ra 1 ev garit adnak? En nem vagyok veluk kepben egyaltalan (meg a kezemben sem volt, ugye, AliceWake? :U)

:))

Nem jo az, nem szabad az ordog muvevel jatszadozni.

Most azon gondolkozom h rakjak-e a note2-re egy jofele nexus7 romot. Allitolag csinalnak ilyesmit. De elobb megneznem mukodes kozben, ha lenne itt egy vallalkozo szellemu uriember. :U ;]

(#16696) MurdR válasza ßrainiac (#16695) üzenetére


MurdR
veterán

Bezony, 1év egy 279000forintos termékre :D

Kár, hogy a note2re is csak 1év van :(
Ja neem, 2 :D
De kár hogy ha elromlik akkor Neked kell bevinned a szervizbe :(
Ja neem, kijönnek érte. :D
Csak kár hogy elviszik :(
Ja neem, előtted az asztalodon csinálják meg :D

;]

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#16697) ßrainiac válasza MurdR (#16696) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ahah, szanalmas.

Egyebkent a samsungos palyafutasom elott kozvetlenul utaltam am oket is, majdnem mint az apple-t. Nagyreszt a rajongotaboruk miatt, ami szamomra mar kozelitett az apple-hoz a fanatikussagi mercen, aztan ugymond kenyszerbol lett esharmam, mert a nexus4, amit vartam, nem valt be. Most majdnem vettem egy optimus g-t a tobb ram miatt, de orulok h vegul itt kotottem ki. Remelem, nem rontjak el a kovetkezo telokat samuek, es akkor majd az utod is az lesz :)

HUNPSP: Koszi a meleg fogadtatast utolag is :R

(#16698) Rockbear


Rockbear
csendes tag

Sziaszzok. Az érdekelne tudtok-e valsminmegoldást, hogy a telefon sd helyett a micro sd-re telepítsen. És hogy van-e mód a feltelepített sppokat áthelyezni a telefonról microra?

(#16699) Mephistoone


Mephistoone
senior tag

Sziasztok! PEASE HELP!!!!!
Feltettem ezt a új frissítést. Nem kellet volna nagyon gyorsan merültem. Gondoltam nincs baj odinnal vissza a februári legtutibb romot. Na azóta nem megy a mobilnetem. Volt factory reset is. TMobilos net. Ha valaki esetleg tudna nekem segíteni a beállításaokban akinél megy és T-s hogy mi van a hozzáférési pontnál beállítva. Előfizetéses vagyok.
És nagyon köszönöm előre is...

(#16700) ßrainiac válasza Mephistoone (#16699) üzenetére


ßrainiac
addikt

En nem ertek a note2 romolasahoz, de arra tippelnek, h fuggetlen romot tettel ra mikozben fuggo a telo.

Nem csinaltal a regirol mentest, hogy vesz eseten visszaallj ra?

Sry, ha rossz iranyba viszem a dolgot :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.